Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) skeleton91 válasza Cyrusv10 (#3747) üzenetére


skeleton91
tag

Hi nem tudom miért mondod hogy löszer híány van a Vintarhoz mert én minden egyes ládában ahol stalkereket találtam volt benne valamennyi és ez a játék során növekedett ahogy utaztam össze-vissza. A játék végefelé már több mint 2000 volt a ládákban belőle és ez az egyik legjobban használható mesterlövész puska.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3752) Cyrusv10 válasza Hun'reeth (#3750) üzenetére


Cyrusv10
tag

Sejtettem valami ilyen trükköt is bevetettél :). Én is fejre mentem. A Vintar-ral a játék vége felé elég volt 1 fejlövés? Mert ha igen akkor legközelebb több esélyt kap nálam, ha nem akkor még mindig túl értékeltnek tartom.

Tényleg, vajon maga lőszer és lőszer közt van-e különbség? Most nem a páncélozott célok elleni és sima közti különbségre célzok. Hanem pl. a sima 5.45x39, 5.56x45 SS109 és a sima 9x39 PAB-9 közt van-e érdemi eltérés?

skeleton91: A végére én is összegyűjtöttem kb. 1500-t, de ez nem tartott volna ki rendszeres használta mellett.

(#3753) Vladi válasza Cyrusv10 (#3749) üzenetére


Vladi
nagyúr

2. nekem azért sikerült. Csak 3* kellett őket kifüstölni. De a 2 utolsót már nélkülem csinálták. Viszont Agropromba valahogy mindig ott teremtek, de azért akm-et gereblyézni mindig jól jöttek. :D

3. Én viszont mindig megúszom a gránátolást. Ha hallom hogy repül futás, és kész.

5. szvsz a nátó fegyverek csapnivalóak. A jó kis szovjet haditeknika ideális a zóna körülményeihez. Én akm-2-vel végig tudom tolni az egész játékot.
(Jó kis szásámtól meg nem válnék. :) )

(#3750) Hun'reeth:

A dragunov azért utolérhetetlen mesterlövész puska. Igaz nehézkes a kezelése, de maxra húzva közép távolról 1 monolit 1 lövés. :Y

(#3752) Cyrusv10:

A vintar a kis tárméret miatt vitatható fegyver. Nagyon pontos. nagy tűzgyorsasággal pillanatok alatt halálos, de ki is köpködi a 15 skulót, aztán csak pislogsz. :U

Tényleg, van valami trükk a gyors fegyver váltásra? Hogy ne kelljen harc közben az inventoryban kattingatni. :((

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3754) lsc válasza Vladi (#3753) üzenetére


lsc
nagyúr

de ki is köpködi a 15 skulót,, Egyes lövés? Az összes fegyvert úgy használom, max tűzlökés amelyiken lehet .

Az élet kegyetlen .

(#3755) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

zavarban vagyok.....évekig félreinformálva éltem?:U
egy vége van a CS-nek?.....mert tudtommal 1 alternatíva van, bmi is történik strelokkal...
hallottam vmi kívánságteljesítőről:U de az a SoC-ban volt, tudtommal..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3756) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#3755) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megoldódott.. :R
köszi a gyors reagálásotokat:C:P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3757) dangerzone


dangerzone
addikt

Én meg nekiálltam frakciózni. Asszem hiba volt. Először a stalkerekhez álltam. Ugye velük kéne lerohannom a banditákat. Csak az a gond, hogy nem jönnek át a határon, és ha egyedül rohanom le a banditák bázisát, akkor azok mindig visszatermelődnek, így lehetetlen a feladat.

Jólvan mondom, akkor beállok a szabadsághoz, hátha jobb lesz a helyzet.
Hát ez is csak fejfájást okozott. Itt is az okozza a legnagyobb gondot, hogy nem ,illetve nagyon lassan hajlandóak átjönni egy másik pályarészre. Én meg egyedül hiába kommandózok, mert elfogy a lőszerem, nem jön a segítség, nem jönnek elfoglalni a stratégiai állomásokat. Esélytelen így az egész. :W :W :W

(#3758) emre válasza dangerzone (#3757) üzenetére


emre
veterán

Most éppen ezzel jáccok, és szerintem a frakciózással ráérek a limanszki híd bevétele után szórakozni. Vagyis mostantól. Nem megyek tovább hanem játszadozok kicsit.
Eddig megcsináltam a fejlesztéseket, a különböző küldetések alatt nem acsarkodnak velem stb. A freedom megcsinálta a seva fejlesztést, úgyhogy a fosztogatókat frakciózás nélkül is aprítom. Az hogy respawnolnak a bázisukra már nem izgat. Legalább van hol tesztelni a csipát.
Azt most vettem észre, hogy ha odamegyek egy poszthoz, hogy segíthetek??
Ááá, nem válasz után le sem szarnak, de amint elfoglalom a következő őrhelyet egyből jönnek utánam. Legutóbb a vörös erdőben, az erdésznek hoztam vissza az iránytűt, a szolgálat ott dekkol az erdő elött, martalócok meg a barlangban kb 500 méterre. Ott sem kellett segítség, de még ki sem fosztottam a hullákat már jött utánam az összes.

Mindenki:
Apropó, van a barlangban egy gödör deszkákkal lefedve, lakik abban a gödörben két poltergeist, meg még valaki aki piszkosul tud lőni, főleg rám ha lemegyek. Így sajnos a poltergeistekkel már nem is tudok érdemben foglalkozni, mert pillanatokon belül kinyiffanok.

Most nincs kedvem kezdő fokozaton elölről eltolni addig a gémet hogy jobban körülnézhessek. Próbáltam felülről gránáttal, gaussal, rp-74-el, ráolvasással de semmi nem használ. Szóval valaki mondja meg mi f@ck van ott lenn?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3759) - = Zk = - válasza dangerzone (#3757) üzenetére


- = Zk = -
félisten

te a TFW-ra gondolsz? :U
azzal énis copok:W átmek szemétdombra, és csak pirosat látok a térképen:W hurá....

emre: őőő, hol az a barlang?:U kép volna esetleg?:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3760) lsc válasza emre (#3758) üzenetére


lsc
nagyúr

Abban a gödörben van egy artifakt /valamikor a mosdóban valamikor szemben/, meg lehet csinálni de nem egyszerű .

Az élet kegyetlen .

(#3761) - = Zk = - válasza lsc (#3760) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem az ahonnan elhozod azt a gömböt?:U banditák székhelye, és a Vadász kunyhója van mellette....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3762) dangerzone válasza - = Zk = - (#3761) üzenetére


dangerzone
addikt

de, az sztem is :)

(#3763) - = Zk = - válasza dangerzone (#3762) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lelehet menni oda, oldalról. a barlangban keresd meg a lejáratot.
:K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3764) dangerzone válasza - = Zk = - (#3763) üzenetére


dangerzone
addikt

Akar oda lemenni a halál. :DDD Én frakciózom. :K Izé...akarom mondani, frakcióznék... :(

(#3765) emre válasza - = Zk = - (#3759) üzenetére


emre
veterán

Van, de közben rájöttetek miről beszélek :B
Hát ha felülről nem tudom kinyírni azt a két micsodát akkor én le nem megyek többet.
Csak közben sikerült fanatizálnom az egyik helyi szolgálatost, aki nagy buzgalmában szétlövi a lukat fedő deszkákat, lehet nem tudnak majd min kimenni a barlangból. Ráadásul ennek következtében az a két mizistennyila is simán a fejünkhöz hajigál ezt-azt

Ja, lemenni letudok, csak a feljövetelt nem élem meg :B

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3766) Vladi válasza emre (#3765) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na ezzel szívtam én is. Az egyik mellékküldi is oda vezet. Azok olyan láthatatlan szörnyek ott lenn, soc-ban is voltak. De itt valahogy nem bírtam kinyírni őket. :(

A kijáratot sem lelem lent. Úgy van, hogy leesel a likon. Ott egy látra, csak nem ér le eléggé. A létra mellett egy ajtó egy terembe vezet, ahol sok az áramkisülés. Ha hátat fordítasz az ajtónak, akkor a szemközti faltól jobbra van egy kis járat. Na elvileg arra kéne kimenni, csak a vége le van zárva lécekkel és nem is lehet szétverni. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3767) CptMisi válasza Vladi (#3766) üzenetére


CptMisi
őstag

akkor nem arra kell menni :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3768) - = Zk = - válasza emre (#3765) üzenetére


- = Zk = -
félisten

van egy feljáró, ne hogy már ne:C
nem leesni kell, hanem megtalálni a lejárót. hamár leestél, egy füldkupacon kell felmászni.
ha jólemlékszem deszkák takarják.....
addig beszéltek, míg visszafordulok Limanszkból:C

apropó! azt a jobb felsősarokban levő VGA infó kiírtást honnan vadásztad cimbora:C:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3769) Vladi válasza - = Zk = - (#3768) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hol a lejáró? Mindjárt megnézem én.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3770) - = Zk = - válasza Vladi (#3769) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3771) lsc válasza Vladi (#3766) üzenetére


lsc
nagyúr

Ha kinyírod a két "szellemet" a deszkák kirobbannak, ott ki lehet menni a folyosóra .

Az élet kegyetlen .

(#3772) emre válasza - = Zk = - (#3768) üzenetére


emre
veterán

A kiírtás megy magától, ;]
A felirat egyébként Ati Tray tools+core temp
emígyen:

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3773) - = Zk = - válasza lsc (#3771) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ígyvan:R

emre: úúú bázz:W
tray toolst nem használni. only RT... :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3774) Vladi válasza lsc (#3771) üzenetére


Vladi
nagyúr

De hogy a kék égbe nyírom ki őket? Rátolok vagy 200 fekete skulót a gyorstüzelő akm-ből és semmi. :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3775) dangerzone


dangerzone
addikt

Sikerült a frakciózás a szabadsággal. Az volt a gond, hogy a stalkerek is ugyanannál a pontnál állomásoztak, amit a szabadság akart elfoglalni. Ki kellett nyírnom a baráti stalkereket, így a szabadság tovább tudott terjeszkedni. Jeee.... :N

(#3776) lsc válasza Vladi (#3774) üzenetére


lsc
nagyúr

Én az "emelkedőre" szoktam menni ahol a sok láda van, azokat szétlövöm hogy ne tudja hozzámvágni, aztán bekuporodok a bedeszkázott kijárathoz és amikor feltűnnek a szellemek lövöm őket . Lassú, de nekem gyorsabban még nem sikerült .

Az élet kegyetlen .

(#3777) Cyrusv10


Cyrusv10
tag

Én is fentről nyírtam ki a 3 dobálós poltergeist, a karabély gránátvetőjéből szórtam rájuk a fél készletemet. Nekem körbe-körbe mentek és volt 2 pozíció amikor tisztán rájuk lehetett lőni, na ekkor kapták a VOG-25-t.

(#3778) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

micsoda taktikák, csak lesek!:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3779) skeleton91


skeleton91
tag

Mit össze nem szenvedtek, egyszerűen odaáltam a létra fölé és levadásztam az összes "poltergeistet".

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3780) skeleton91


skeleton91
tag

Hi ti találtatok "Pseudogiantot", red foresten kívül és "Controllert", agropom undergroundon kívül, vagy csak itt találhatóak eme ritka mutánsok.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3781) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Sziasztok!

Azon gondolkoztam, hogy újrajátszom az alapjátékot az OL moddal, de aztán lebeszéltem magam róla mert annyi időm nincs, ezért inkább úgy döntöttem a folytatást kezdem el.
Ugye a bugok nagy részét már javítja a 10-es patch? Mert olvastam annakidején, hogy nagyon bugos volt mikor kijött. Bár a SoC se panaszkodhatott ilyen téren.
Ajánlotok a valamilyen modot a CS-ez, vagy csak simán megpeccselve játszak vele?
Még egy kérdés: A magyar nyelv alapból benne van?
Köszi!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3782) dangerzone


dangerzone
addikt

Na megint van egy kis problémám... Nem tudom megtalálni a Limanszkon keresztülvezető utat. Konkrétan ott akadtam el, hogy egy hidat el kell foglalni a katonaság meg a túlpartról lő rád egy házból. Azt a házat elfoglaltam, de aztán nem tudom, merre menjek. Mert van egy téranomáliáktól nyüzsgő mező, és nem tudok rajta keresztülmenni. :(

(#3783) dangerzone válasza dangerzone (#3782) üzenetére


dangerzone
addikt

Áhhááá. Visszakerestem a fórumban..:)
Ott van egy busz ,és annak kell bepréselődni az ablakán. Kb 32. próbálkozásra sikerült. Jeee :DD

(#3784) skeleton91 válasza PAtr0n (#3781) üzenetére


skeleton91
tag

Üdv 1.7-ig érdemes felpeccselni tovább csak a multihoz és igen a bugok nagy részét kijavítja.
Először simán told végig modok nékül utánna jöhet a moddolás, én nem találtam hozzá normális modokat úgyhogy hagytam a fenébe, de te innen nézelődhetsz:[link]
A magyar nyelv csak a magyarországi verziókban van, két választás van 1. magyar hang, magyar felirat, 2. angol hang, magyar felirat

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3785) BalaNce87


BalaNce87
addikt

keressetek rá chernobylra a google maps-en. Ott lesz bal oldalt egy stalker felirat. Az aktuális térképre van rárakva a stalker lehetséges útvonala:D Nagyon komoly:D

(#3786) CptMisi válasza BalaNce87 (#3785) üzenetére


CptMisi
őstag

megvan :C az a What's that? a very strange hole in the forrest :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3787) PAtr0n válasza skeleton91 (#3784) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszi szépen! Akkor majd nekiállok valamikor, ha végre lesz időm... :)

Ezt a google maps-et én is megnéztem, jópofa ahogy berajzolta a dolgokat! :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3788) Dimitryj válasza - = Zk = - (#3778) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

:D én tuningolt RP-47tel irottam őket meg aszem a nálam lévő mind a 10 gránátot megkapták :D

(#3789) Dimitryj


Dimitryj
aktív tag

Bepakoltam pár modot, és most el is jutottam velük a kordon-ig csak éppen kifagy töltéskor. :O

Ötlet?


(#3790) - = Zk = - válasza Dimitryj (#3788) üzenetére


- = Zk = -
félisten

RP-47? az melyik is?:U
nekem most fulltuningos Obokanom, TR-301s-em van...jah és egy ajándékba kapott SPS sörényes, full tuningal...(a Szabadságiaknál vagyok!)

(#3789) Dimitryj: újrakezdted a játékot a modok bepakolása után?:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3791) Dimitryj válasza - = Zk = - (#3790) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

RP47 nagypapa :) (cs-sek tudják melyik)
Amúgy nato fegyverek közül a TR a legjobb.
A kedvenceim : Snyperből a rövdebbik (nem tom hogy hívják)
nato: TR 301
USR: obokan feltuningolva
SMG: mivel nincs választásom ezért a viper
pisztoly: desert tuningolva.

és igen újat kezdtem

[ Szerkesztve ]

(#3792) - = Zk = - válasza Dimitryj (#3791) üzenetére


- = Zk = -
félisten

leesett, melyik is az az RP.....:C
valóban jó a TR, csak hamar koszolódik...
pisztolyomat eladtam...:C

ha újat kezdtél, akkor passz!:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3793) dangerzone


dangerzone
addikt

SZPOJLER:

Valaki mondja meg, hogy most akkor mi lett a vége a játéknak?
Mert jött a kitörés, aztán a bejátszás, hogy fekszenek ott a katonák, meg kivetítőkről vetítenek nekik valamit....
Mondjuk én az első rész végét sem értettem, mert nekem az esett le, hogy te vagy sztrelok és meg kellett ölnöd magad, az volt a küldetésed. De így a clear sky után mégsem vagyok benne biztos, hogy jól értelmeztem az előző rész végjátékát... :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3794) - = Zk = - válasza dangerzone (#3793) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a CS a SoC előzménye:R
valamint nekemis a CS vége az, hogy kivetítősdi!....eztán jön a SoC..

a SoC-ban strelok voltál, csak ez utólag derült ki szépen. a CS-ben Heg, a zsoldos voltál. Te üldözted Strelokot, de hogy milesz/lett vele azt nemtudom.
az én elméletem ez a cslekményszálra:R

a CoP tudtommal független lesz e két sztoritól, vagy tévedek?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3795) dangerzone válasza - = Zk = - (#3794) üzenetére


dangerzone
addikt

Akkor mégsem ételmeztem rosszul.
Csak tényleg jó lett volna tudni, hogy a végén mi lett a jó öreg Heggel.

(#3796) - = Zk = - válasza dangerzone (#3795) üzenetére


- = Zk = -
félisten

következtetésem szerint konyec neki.....
de nemtom, a SoC fórumban nem-e tudnak róla valamit:U

de a másik anomália számomra, az az, hogy amikor a SoC-ban (az intro videóban) egy stalker odavisz szodorovics "asztalára", az a faszi ki?.. Ez régóta bassza a csőrőmet :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3797) dangerzone válasza - = Zk = - (#3796) üzenetére


dangerzone
addikt

Hát bizony...az igazság odaát van. Lehet hogy majd őt hívja Pripyat. :U :DD

[ Szerkesztve ]

(#3798) - = Zk = - válasza dangerzone (#3797) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pff :C
nemrossz gondolat....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3799) Vladi válasza dangerzone (#3793) üzenetére


Vladi
nagyúr

sp!

Ezen én is agyaltam sokat. De nem jutottam messzire. A Strelok szál az oké, a jó Heggel mi lesz, az rejtély. Nekem már az is eszembe jutott, hogy kvázi a Heg pda-ját kapja meg Strelok a SoC-ben. :Y

Azt ugye vágod, hogy a SoC-nak 7 különböző befejezése van? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3800) - = Zk = - válasza Vladi (#3799) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Heg pda-ját kapja meg Strelok a SoC-ben. "
:U ez sem egy rossz nyomvonal. csak tudni kéne, van-e valami, ami erre utalna! Hmm...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.