Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) dangerzone válasza Vladi (#3799) üzenetére


dangerzone
addikt

Van 7 különböző, jah.
Viszont van olyan is, hogy szét kell lőnöd a SoC végén valami hologramm kivetitő akármit (tehát nem a kívánságteljesítőt) , aztán jön a magyarázat, hogy te ki vagy, mi vagy. Meg elmondja azt is az a bigyó, hogy ők kik, meg hogy beállhatsz közéjük, vagy magadtól próbálsz kijutni az atomerőmű területéről.
Na, mondjuk azzal szeretnék tisztában lenni, hogy kik voltak, akik ezt az egész dolgot írányították, mert ott már nem volt magyar feliratom, angolul meg nem értettem minden részletét pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#3802) skeleton91 válasza dangerzone (#3801) üzenetére


skeleton91
tag

Ne eggyezzél bele amit a hologram felkínál és utánna kint az atomerőműnél nézd vissza a PDA-don a beszélgetést.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3803) dangerzone válasza skeleton91 (#3802) üzenetére


dangerzone
addikt

Ahhoz fel kéne tennem megint a játékot, meg végigvinni. :B

(#3804) - = Zk = - válasza skeleton91 (#3802) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bazki:W
visszalehetett volna nézni...hogyez nem jutot eszembe:W :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3805) emre


emre
veterán

Majdnem egy hétig nem voltam itthon, az a kép fogad hogy számítógépre be kell jelentkeznem, elötte nem volt semmiféle fiók futtatva, illetve kidob a CS ezzel a hibával.
Elötte semmi problémám nem volt, hardver nem változott, szerintetek ez mi lehet:

* End of synchronization A[1] R[1]
FATAL ERROR
[error]Expression : fatal error
[error]Function : CInifile::r_section
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line : 443
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't open section 'supplies_exp_4'

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3806) Vladi válasza dangerzone (#3803) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nahát ezen ne görcsöljetek:

spoiler (de komolyan, oké? :DDD )

True endings magyarázattal.

Egyébként meg nézzétek meg a '79-es szovjet stalker filmet és rájössztök, hogy a játéknak olyan egyszerű a sztorija mint a szög. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3807) dangerzone válasza Vladi (#3806) üzenetére


dangerzone
addikt

Megnéztem a film 80%-át ,de aztán valahogy....hmm..nem fogott meg na. :)

(#3808) - = Zk = - válasza dangerzone (#3807) üzenetére


- = Zk = -
félisten

más videón nézni, és más a WASD szindróma ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3809) dangerzone válasza - = Zk = - (#3808) üzenetére


dangerzone
addikt

Hát a videóban nem volt ennyi bug... :DDD

Viszont a wasd féle verzió jóval élvezetesebb. :) :K

(#3810) - = Zk = - válasza dangerzone (#3809) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az utsó pecs ugytudom sok bugot kijavított....
vagy tévedek?:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3811) dangerzone válasza - = Zk = - (#3810) üzenetére


dangerzone
addikt

Sokat. De azért még maradt pár érdekes dolog. :)

(#3812) - = Zk = - válasza dangerzone (#3811) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah hát igen:C ebben igazad van:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3813) westcoastog


westcoastog
veterán

úgy tudom van olyan artifact amit ha használunk, és sebzést kapunk akkor gyógyít, ha van ilyen mi a neve és merre találom? :R

(#3814) PAtr0n válasza dangerzone (#3801) üzenetére


PAtr0n
addikt

Csak tudnám, hogy hol van az a 7 befejezés a játék végén, mert én is csak azt a kettőt találtam meg, ami a belinkelt videón van...
Talán a többi befejezés attól függ, hogy milyen missziókat csináltunk meg a játék során?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3815) skeleton91 válasza PAtr0n (#3814) üzenetére


skeleton91
tag

Nekem csak 5 befejezést sikerült elérnem.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3816) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

küldikről:
kívánságteljesítő+a "hang" álltali...számszerint nemtudom, melyiknél mennyi van :B Ha minden igaz, 4+3 az arány:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3817) PAtr0n válasza - = Zk = - (#3816) üzenetére


PAtr0n
addikt

Már megnéztem jutúbon az összes lehetséges Final-t, hát akkor én jól csináltam valamit, mert elsőre a szabadba jutottam és ott aludtam el. Nem tehetek róla, jó ember vagyok :D
Másodjára meg visszatöltöttem, és behódoltam a hangnak, oszt bezártak abba a búrába.
De akkor mi 3-dik "hang" általi? Én ott nem láttam mást.
A másik 4-et meg végképp nem tudom, hogy lehet előhozni, valahol ezek szerint be lehet jutni a kívánságteljesítőhöz. (bár jó rohadék az a nagy kristály, minden kívánságra megszopat :DDD )

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3818) Vladi válasza PAtr0n (#3817) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Ez nem Cheronbilos téma? :U

Egyébként pont fordítva van nálad. Az emberek általában a hamis végeket találják meg először. Annyi, hogy nem kell csinálni a kill sztrelok szálat, csak amint lehet menni az erőműhöz és a kívánság teljesítőhöz. Oszt ott aztán:
Drága Isten, szépen kérlek,
Aranyeső hulljon nékem,
Aranyeső a virágos réten.
Aranyeső a szép kis házra,
Aranyeső a jó anyámra,
Jaj, ha meghallod!

:DD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3819) proci985


proci985
MODERÁTOR

kissé ideges vagyok, Agropomban folyamatosan kivagdal a desktopra. 1.510es patch, transitionnél van a hiba, avagy agropom helyett az azsztalra dob. a futó programok közül a stalker eltűnik, az xrengine marad, viszont nem vált rá vissza. az egészben az a szörnyű, hogy másodszorra jutok el addig, és másodszorra is hiba van ott... az oké, hogy 1.505nél is ez volt, de ezt kicsit már erősnek érzem 1.510 alatt is.

win7+dx10.1 módban játszom.

Sky Reclamation Project (v1.0.1) modot használok, de szerintem nem ez lesz a probléma.

szerintetek mit lehet?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3820) Dimitryj válasza proci985 (#3819) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Nemtom nekem is modok melett fagy win7 alatt, én a cordonnál jártam így. Pedig a sima játékot simán toltam és nem voltak ilyen fagyásaim :S

(#3821) PAtr0n válasza Vladi (#3818) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ahamm, szóval fosni kellett volna a főszálra, és amint lehet menni a kívánságteljesítőhöz.
Mind1, akkor meg az idegesített volna, hogy nem csináltam meg az összes küldit.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3822) proci985 válasza PAtr0n (#3821) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ez nem igaz.

SoC:menni kell a kivánságteljesítőhöz, ez Stancia1en van emlékeim szerint az első emeleten. felmész a létrán, odamész a monolithoz, és annak függvényében, hogy mit csináltál, jön a hamis vége:
- terrible reputation: orosz verziónál humanity is corrupt, it needs to be controlled/ európai verziónál humanity is corrupt, it needs to be destroyed (vagy fordítva?)
- nagyon jó reputation: i want the zone to disappear (és hősünk szeme elől tényleg eltűnik... mert megvakul)
- ha minden faction főnökét kinyírta az ember (emlékeim szerint elég volt a duty és a freedomé): i want to rule the world
- több, mint 100k pénz: gazdag akarok lenni (hősünk belefullad a leholló pénzbe, valójában a leomló szemétbe)
- ezek egyike sem: i want to live forever

ez utolsót gyakorlatilag nem igazán lehet teljesíteni, csak ha az ember szó szerint végigrohan a játékon (100k gyerekjáték OL2.0 kivételével), a reputation meg egy idő után beáll a két szélsőérték egyikére (meg néha bugzik köztük).

az igazi végekből kettő volt, ehhez ugye tovább kellett menni az ajtón és meg kellett semmisíteni a hologrammot. vagy beállt az ember a monolithoz (magyarul ő is a közös tudat részévé vált), vagy kinyirt mindenkit a közös tudatból (ehhez ugye az északi udvart is ki kellett psuztítani).

illetve AKzás helyett OL alatt kinyirta Kanyhalost, meg a többi rémséget az északi udvarban (ezek száma váltakozott, OL2.0ában volt 300zombi, 50chimera, ugyanennyi bloodsucker meg 30 törpe... végülis visszamentem PKMel és 800lőszerrel meg vagy 20 gránáttal, annyi elég volt a terület kitisztítására:DDD), aztán ment vissza.

Dimitryj: hát akkor megpróbálom mégegyszer, most mod nélkül...

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3823) dangerzone válasza proci985 (#3822) üzenetére


dangerzone
addikt

Neked ol módban nem volt olyan, hogy hülyén írta ki a lőszerek nevét ,meg a képük is valami baromság volt?
Mert nekem pl az ak lőszer egy fél ak..., a hálózsák meg két pisztoly ^^

(#3824) - = Zk = - válasza proci985 (#3819) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Sky Reclamation Project "
ez miről is szól nagyvonalakban?:U

(#3817) PAtr0n: helyettem már reagálnak/tak... :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3825) PAtr0n válasza proci985 (#3822) üzenetére


PAtr0n
addikt

Értem. Köszi a felhomályosítást :D
Arra emlékszem, hogy amikor bementem az erőműbe, volt egy olyan rész ahol választanom kellett két út között amit el is mentettem, csak aztán mégsem néztem meg a másik útvonalat. Valami létrára emlékszem, csak már ne tudom merre mentem. Azt tudom, hogy egy idő után belebotlottam a hologrammba, ott meg 2 választásom volt, amiket ki is próbáltam.
Szóval valamerre arra volt a kívánságteljesítő is.
Ezt az utolsó lehetőséget "i want to live forever" meg nem igazán értem. Mármint nem a jelentését, azt vágom, csak hogy mit is kell hozzá csinálni (vagy mit nem), hogy ezt adja be.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3826) proci985 válasza PAtr0n (#3825) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

az a "default" értéke. tehát, a többi dolog nem teljesülhet. pontosabban nem lehet több pénzed 100knál, nem lehet a reputációt se terrible se nagyonjó valamint a duty és freedom vezérének élnie kell.

igazából következőképpen néz ki:
if (pénz>100k): pénzt akarok
else if (duty && freedom vezér hulla): világuralom
else if (valamelyik a két reputáció közül teljesül): reputációnak megfelelő vég
else örökké akarok élni.

namármost ha elég sokat játszott az ember (tehát esetleg mellékküldetések közül is megcsinált párat), akkor egy idő után mindenképpen vagy terrible vagy nagyonjó lett a reputációja (bugos volt és ugrált a kettő között). ezért is kellett rohanni.

dangerzone: nekem nem volt ilyen bajom vele. próbáltam 1.3mat, 2.0át és 2.2őt 1.06al, egyikkel se volt semmi bajom.

- = Zk = -: az SC 1.510 tele van buggal. illetve pontosabban kiteszteletlenséggel (néha fontos szereplők meghalnak...). ezen próbálnak javítani. elég jól, tegyük hozzá.

más: van egy mod nélküli mentésem cordonról. hát persze, hogy ezzel is befagy agropomnál.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3827) PAtr0n válasza proci985 (#3826) üzenetére


PAtr0n
addikt

Így már érthető. köszi.
Nemsokára elkezdem az CS-t, de ahogy elnézem a commenteket win7 alatt fagyogat agropomnál. Nem örülök neki, mert nincs kedvem Xp alatt jáccani, dx10-et szeretnék.
Azért majd megpróbálom, hátha nekem nem fagyizik.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3828) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Na feltettem a játékot, de egyenlőre csak megpróbálom olyan grafikára belőni amin még játszható marad.
Azt észrevettem, hogy a napárnyék kikapcsolásával rengeteg fps nyerhető, meg nagy látványbeli romlás persze. Persze ha statikusra állítom a fényket az is sok fps-t hoz, de azért ennyire nem adok alá.
Szóval maradtak a full dinamikus fények DX9 módban. Mivel nyerhetek még több fps-t, anélkül, hogy nagy látványbeli romlás következne be?
Úgy tippelem, hogy a mostani beállításokkal (full dinamikus fények, és minden maxon ami csak lehet) a kezdő táborban olyan 30fps körül megy a játék. Ez még elég jácható így, de nem tudom lesz e olyan pályarész ahol amúgy is megzuhan az fps.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3829) emre válasza PAtr0n (#3827) üzenetére


emre
veterán

XP alatt is kidob random agropromnál, de csak miután elfoglaltuk a Limanszkba vezető hidat.
Elötte semmi problémám nem volt. Gondoltam visszajövök frakciózni erre ez van.
Ráadásul nem tudok belépni a szabasághoz, mert szintén kidob, egy másik hibával.

Szóval így maradtam stalker, és lövök mindenkire aki szembe jön (kis túlzással) ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3830) skeleton91 válasza emre (#3829) üzenetére


skeleton91
tag

Eredeti a gaméd és hányadik peccs van fent?

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3831) PAtr0n válasza PAtr0n (#3828) üzenetére


PAtr0n
addikt

Marhajó, hogy kidobál Agropomnál. Ez a legidegesítőbb dolog egy játékban, amikor valami bug miatt nem lehet továbbvinni. Legutóbb a Wolfensteint fejeztem be kb. 75%-nál, mert egyik pályarészről a másikra menet folyton kidobált. Utána már random kidobott ha olyan kedve volt, és nem csak töltés közben. Próbáltam másik drivereket, memóriát felcserélni, Xp alá feltenni, de semmi. Egyedül az hozott eredményt, ha egy jóval régebbi mentéstől elvittem újra odáig, de aztán az Airfield pályán 10mp után kidobott. Utána megint csinálta random minden pályarésznél, az airfieldre már át se tudtam menni.
Remélem nem ez lesz CS-nál, mert nem lesz türelmem szarozni vele :(((

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3832) X Factor válasza Cyrusv10 (#3720) üzenetére


X Factor
addikt

Én most fejeztem be, de a saját tapasztalatom/véleményem megegyezik teljesen. Én még kiemelném a fantasztikus időjárás/napszak változást sok játékban jelen van, viszont szerintem itt sikerült mind a mai napig a legjobban. Bár volt h. zavart pl. Limanszkról fogalmam sincs h. milyen mert amíg átmentem rajta végig éjszaka volt. :)

Fegyverek: 2-őt használtam egy tűzgyorsasgára tuningotl ak-t, a másik pedig vmi ts-301 volt azt hiszem precizítással, 1lővés 1 ember metódussal, csak a játék eleje volt nagyon nehéz.

Végjáték: Mókás :) Én azért picit többre számítottam, de sztori szempontjából nézve nem is rossz.

Make things work

(#3833) emre válasza skeleton91 (#3830) üzenetére


emre
veterán

Micsoda kérdés, :D 04-essel jáccok, régebben nem volt ilyen gond, akkor másmilyen volt :DDD
szóval régebben a jutalmat nem tudtam felvenni a freedomnál,
De mind1, megszoktam már

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3834) keszegduda


keszegduda
őstag

Az miért van ha én megölök egy csomó embert bizonyos helyen, de beleértve mindenkit aki él és mozog, akkor miért lesznek ott ismét ha elmegyek onnan? Szinte már mindenki halott az adott térkép régióban és "visszateremnek"!?!? Jó példa erre a fosztogatók, nem is tudom már hányszor öltem meg a bázisukon őket és mindig ott teremtek a mutánsokról nem is beszélve.
Az is vicces eset amikor egyik pálya részről a másikba vándorolsz át és amint átérsz már kisugárzás veszély, de ez szinte minden esetben előfordul, sőt csak oda bújhatsz el ahová a gép irányít, az nem lényeges hogy te találsz magadnak egy atombiztos bunkert vagy búvóhelyet és ott próbálsz elrejtőzni.
A legújabb patch van fent. :DDD

(#3835) X Factor válasza keszegduda (#3834) üzenetére


X Factor
addikt

Az ellenfelek, sőt társak is "gyárilag" teremnek újra, ha nem teremnének nem lennének random csaták, megütközések stb... egyébként meg felesleges rajta idegeskedni, mi vagyunk egyedüli szemlélők az adott világban, nélkülük elég uncsi lenne, ha egyszer halomra lövünk mindekit. Kisugárzásnál elbújás tényleg idegesítő meg lassítja a játékmenetet, de 1-2 dolog engem jobban idegesített. PL.: Bugos frakcióharc.

Make things work

(#3836) skeleton91 válasza emre (#3833) üzenetére


skeleton91
tag

1.7-es van fent nálam és abban nem tapasztaltam semmi féle bugot, kilépkedés pedig már jó ideje játszok így vele.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3837) Vladi válasza keszegduda (#3834) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Mert unalmas lenne a zóna egyedül...

más: nemrég hallottam "valakitől" :D hogy nem volt zökkenőmentes a játék szinkronizálása. Ti mit tudtok erről?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3838) - = Zk = - válasza Vladi (#3837) üzenetére


- = Zk = -
félisten

zökkenőmentes volt, csak úgy szinkronizáltak, hogy kaptak egy fecnit, amin az illető neme, kora, és a szövege szerepelt, meg annyi, hogy milyen akcentussal, milyen hangnemben, stílusban beszél az adott illető:C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3839) X Factor válasza - = Zk = - (#3838) üzenetére


X Factor
addikt

Szvsz hangulatos lett a szinkron, a feeling átjön.

Make things work

(#3840) - = Zk = - válasza X Factor (#3839) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztemis...nem hibáztatom cseppet sem őket..
énlennék a legboldogbb, ha ugyan az a team szinkronizálná, mint akik a CS-t annó...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3841) Tubai


Tubai
csendes tag

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogyan tudnám átaludni az éjszakát? Mert az ingoványban eléggé öngyilkos merénylet full sötétben 1 kislámpával közlekedni. Nem találtam semmi ilyen bill. kombinációt..

(#3842) - = Zk = - válasza Tubai (#3841) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Clear Skyban nincs alvás mód tudtommal:U....
ellenben a CoP és a "moddolt" SoC-ban igen..

öngyilkos nem öngyilkos, ettől (is) szép ez a gém:C...állandó para... :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3843) Medvelászló válasza Tubai (#3841) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Van hálózsák mod csak le kell tölteni,én azért nem használtam mert lefagyott tőle a gém :W

(#3844) - = Zk = - válasza Medvelászló (#3843) üzenetére


- = Zk = -
félisten

...örök álomba szenderültél?:C.... :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3845) Medvelászló válasza - = Zk = - (#3844) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Valami olyasmi :Y :))

(#3846) X Factor válasza Medvelászló (#3843) üzenetére


X Factor
addikt

Nálam műkődött kár h. későn jöttem rá, nappal vmi brutálisan szép a játék, éjszaka annyira nem jött át viszont fény effektek (villmálás, torkolat tűz) csak ott jön át.

Make things work

(#3847) S e t h


S e t h
nagyúr

Sziasztok!

A második térképen vagyok éppen(kordon) és egy pda-t kellene vissza juttatnom egy stalkernek.Ez egy alagútban van ,de egyszerűen nem tudok oda bemenni, mert ahogy belépek , történik egy éles , vakító villanás és vissza rak az alagút elejére.
Mi a trükk, hogy be lehessen jutni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3848) lsc válasza S e t h (#3847) üzenetére


lsc
nagyúr

A híd stalker tábor felőli oldalán felmész a bal felső ívre, ott van egy teleport gömb, ha beleugrasz odavisz . Nem nagyon éri meg szinte semmit nem kapsz .

Az élet kegyetlen .

(#3849) S e t h válasza lsc (#3848) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!

Most kezdtem el gyűjtögetni az artifactokat, de ahogy látom csak az anomáliák környékén tudom csak őket alkalmazni, mert pont azok hatásait ellensúlyozzák.
Remélem később lesznek jobbak is, egyelőre gyűjtöm őket , mert a ruházat bővítésével jól jöhetnek, bár csábító eladni őket mert jó áruk van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3850) sakto


sakto
őstag

Sziasztok!
Van egy kis gondom.
Win 7 alat elsö inditáskor ezt irja ki
"Hiányos jogkör:Aprogram elsö futtatásakor rendszergazda jogkorrel kell rendelkezned"

Valaki??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.