Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) dangerzone válasza emre (#3650) üzenetére


dangerzone
addikt

Köszi szépen a részletes választ.
A banditákat mondjuk lehenteltem az elején, mikor el akarták venni a cuccaimat, úgyhogy akkor lehet pár fejlesztésnek így lőttek. :D

(#3652) skeleton91 válasza emre (#3650) üzenetére


skeleton91
tag

Kár hogy a játékban nincsen pripyat híd, azt limanski hídnak hívják. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3653) dangerzone válasza skeleton91 (#3652) üzenetére


dangerzone
addikt

Titkon már a következő részre gondolt. :D

(#3654) emre válasza skeleton91 (#3652) üzenetére


emre
veterán

Mindig kétszer meg kell néznem melyik topikban írók, de ezt elqrtam, nem kicsit viszont nagyon. :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3655) skeleton91 válasza emre (#3654) üzenetére


skeleton91
tag

Tévedni emberi dolog. :DDD

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3656) skeleton91


skeleton91
tag

Hi lenne egy kérdésem, hogy nálam miért nincsen zene tűzharcok közben mint itt [link] pedig eredeti magyar verzióm van.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3657) skeleton91


skeleton91
tag

Itt egy spawn menüs hülyülés:[link]
Helios spawn menüvel csinálja, itt a mod ha valakinek kell:[link]

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3658) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Spoiler

No! Végre végigvittem. :DD :C Jaja, csak most először. :W

Nekiindultam a nagy kalandnak, bőven vittem ellátmányt. Talán kicsit túlzásba is vittem: (szkrín meg elveszett. :( )

A vége felé úgy dobáltam el a jobbnál jobb cuccokat, hogy bírjam a sétát, hogy rossz volt nézni. Svdm: vacak, repül. rpg-ket kilőttem az is. Obokan minek? seva suit semmit nem ér, hát megszabadultam tőle. :DDD

De végül is valaki legyen szíves és homályosítson fel! Végül is mi lett a játék vége??? :O
Ok Sztrelok a fő sz@rkeverőnek elfogyott a pszichikus védelme - hála Heg a zsoldosnak - meg a zóna b@szott megnyugodni. Meg sok hulla és sztrelok mégis csak él. De ennyi? És mi lesz a jó Heggel? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3659) VinoRosso válasza Vladi (#3658) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ezekre a kérdésekre azt hiszem hogy a CoPban fogunk választ kapni. Mindenki csak annyit tud amennyit te is láttál :D

(#3660) Vladi válasza VinoRosso (#3659) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

sp!

Node kronológiailag a Csernobil jön utána. Tehát Sztrelok ugye nem halt meg.
De az is lehet, hogy olyan elvontra akarják a sztorit, mit amilyen a film volt. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3661) dangerzone


dangerzone
addikt

A mentéshez/betöltéshez szükséges fájlokat hol tárolja a program? A "STALKER-STCS" könyvtárban csak? Mert lehet újra kéne tennem a játékot, mert mindig kivág xrengine hibával.

(#3662) skeleton91 válasza dangerzone (#3661) üzenetére


skeleton91
tag

Pontosan hol vág ki mindig ugyan azon a pontnál mer akkor ez egy bug velem is volt már ez egy korábbi mentés megoldotta a problémát.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3663) emre válasza skeleton91 (#3662) üzenetére


emre
veterán

Ilyen nálam is volt, méghozzá a freedom bázison nem tudtam felvenni a jutalmamat.
Ahányszor szóba akartam állni a csapossal annyiszor dobott ki.
Persze a küldiket fel tudtam venni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3664) skeleton91 válasza emre (#3663) üzenetére


skeleton91
tag

Idegesítő egy dolog ez nemde?

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3665) dangerzone válasza skeleton91 (#3662) üzenetére


dangerzone
addikt

Nekem főként akkor, ha egy mentett állást akarok betölteni, mert mondjuk meghaltam, és elég idegesítő, mert legkésőbb 15 percenként előjön mindig.

(#3666) dangerzone válasza dangerzone (#3665) üzenetére


dangerzone
addikt

Érdekes. Ha nem a gyorsbillentyűvel akartam betölteni a legutolsó állást, bírta 2 órán keresztül. Hmm..:D

(#3667) dangerzone


dangerzone
addikt

Lassan már csak belőlem fog állni a topik...:)

Szóval a következő kérdésem: G-36-ot hol a fenébe lehet találni?

(#3668) emre válasza dangerzone (#3667) üzenetére


emre
veterán

Amennyiben szaporán írtod a hadsereget akkor a hulláknál elvétve. (ha jól emlékszek )
Valamint az FN2000 is csal a Limanszk híd sikeres bevétele után kapott jutalmak között szerepel először ha nem mod-oltál.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3669) dangerzone válasza emre (#3668) üzenetére


dangerzone
addikt

Nem moddoltam.
Csak jó lett volna még a g36-ot böszmére fejleszteni, aztán egy jót lövöldözni, de ha jól emlékszem ,azt mondtad, hogy ha a limanszki híd be van véve, onnantól kezdve nem lehet visszamenni.

(#3670) C4mp3r válasza dangerzone (#3669) üzenetére


C4mp3r
addikt

Csak akkor nem tudsz visszamenni, ha már átmentél a hídon és továbbmentél. Magát a hidat még elfoglalhatod, akkor még szabadon csinálhatsz bármit, csak ha már bementél Limanskba, akkor no return. Én két mentést csináltam, az egyikben továbbmentem, a másikban folytattam a darálást. ;]

(#3671) emre válasza dangerzone (#3669) üzenetére


emre
veterán

Ha be van véve a híd és onnét tovább mész valóban nem lehet Limanszkól visszajönni, de a híd bevétele után nem kötelező azonnal tovább robogni.
elsősorba az FN2000 miatt, meg kapsz még 50000 rubelt is

Ajánlom figyelmedbe: Clear Sky map

Ezen frankón látható hogy miért hova érdemes benézni

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3672) Vladi válasza emre (#3668) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Limanskból nem lehet visszamenni? Gyakorlati akadálya nincs. A juss túl az építkezésen után viszont biztos nem lehet.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3673) dangerzone válasza emre (#3671) üzenetére


dangerzone
addikt

Úúúúúúúúúúú!! Kössszíííí! Isten vaaagy! :D

(#3674) emre válasza dangerzone (#3673) üzenetére


emre
veterán

Kifogyhatatlan pénzforrás vöröserdőben az erdésznél

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3675) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Múltkor valaki hiányolta a sztorikat. Itt egy:

Épp, hogy átmentem a hídon Limanskba. 2 banditát találtunk, az egyik sérült.
- Adjatok kötszert!
- Nem adunk!
- Ha nem adsz szakítunk... izé
Najó Heg a zsoldos ad kötszert. Hö. Mi vagyok én vöröskereszt vagy zsoldos?

- Oké bejelölöm, hol lesz a rajtaütés.
- Ezért életben hagyunk.
Ti, de nem én. Egy sorozat a thunderből... máris holtan estek össze.
Hopp, épp most követtem el háborús bűnt. Pedig észben kellett volna tartanom a genfi egyezményt. Vagy az nem érvényes a zónában? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3676) VinoRosso válasza Vladi (#3660) üzenetére


VinoRosso
veterán

nem, csak bezombult. őt látod a végén a tetkóval a kezén.

(#3677) skeleton91


skeleton91
tag

Itt egy mod ha valkait érdekel:[link]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3678) skeleton91 válasza skeleton91 (#3677) üzenetére


skeleton91
tag

A 3656-ik kérdésemre nem kaptam még választ.Ha valaki tudja mi a gond akkor segítsen. :R :R :R :R :R :R :R :R

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3679) emre válasza skeleton91 (#3678) üzenetére


emre
veterán

azért mert a tagnak aki feltette van videoszerkesztő progja és tett alá zenét ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3680) skeleton91 válasza emre (#3679) üzenetére


skeleton91
tag

Ha ha. Közben rájöttem hogy a hangbeállításoknál lehet bekapcsolni a dinamikus zene fület kell csak aktiválni. :W

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3681) Thome válasza dangerzone (#3651) üzenetére


Thome
addikt

Hali!

Van egy pici bajom a gémmel... 1.5-ös patch fel van téve. Nem hajlandó elindulni a játék. Azaz... Elindul, de miután rábökök az utolsó mentett állás betöltésére, tölt is, + minden, eljut a szinkronizálásig, és ott kész, megfagyott. Bármennyit várok, nem hajlandó beindulni.

Ez nem az első eset, volt mikor beállítgattam a grafikát, + mittómén, elindulgatott, és jó néhányszor újra kellett indítani a játékot, egyszer csak elkezdte ugyanezt. Asszem gépresi megoldotta a bajom, de azért újraindítgatni mindig, ha nem jó, eléggé elcseszi a kedvem, hogy játszak-e vele.

Kerestem külföldi oldalakon, hátha másnak is volt ilyen baja, de nem találtam, vagy csak béna vagyok és szarul kerestem... :DD

Jelenleg a grafikai beállítások, ha szükségesek a válaszokhoz: (1024x600, dx10, minden maximumon, bekapcsolva, kivéve az élsimítás, az kikapcsolva, illetve az objektumok részletessége félig van húzva)

Előre is köszöntem a válaszokat.

(#3682) Thome válasza Thome (#3681) üzenetére


Thome
addikt

Basszus, most látom, hogy véletlen dangerzone-nak válaszoltam! :C

Természetesen mindenkinek szól a kérdés, csak félrekattintottam!

(#3683) skeleton91 válasza Thome (#3681) üzenetére


skeleton91
tag

Vedd meg eredetiben.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3684) Medvelászló válasza Thome (#3681) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Sztem prószálj meg másik peccset,talán az megoldja a problémádat

(#3685) Thome válasza Medvelászló (#3684) üzenetére


Thome
addikt

Rendben, köszi!

(#3686) Thome válasza skeleton91 (#3683) üzenetére


Thome
addikt

Veszek még egyet, azt viszont már neked!

(#3687) Vladi válasza Thome (#3681) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Van 10-es pecs addig tornázd fel. Egyébként nem dob ki az engine bugreportolni?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3688) emre válasza Thome (#3681) üzenetére


emre
veterán

Szerintem 1,507-ig érdemes peccselni, feljebb csak a multihoz
Nézd át mert gyenge vagyok angolból

Nem változtattál semmit a gamedata mappában?
(Ilyenkor nem szokta visszatölteni a mentett állásokat.)
Felirat szinkron eredeti, nem kellett bolygatni?

Új játékot tudsz indítani?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3689) Thome válasza Vladi (#3687) üzenetére


Thome
addikt

Nem, kidobni nem dob ki, bár a mai nap jópár alkalommal megnyúzogattam, és nem fagyott le a betöltésnél. (Kopp-kopp-kopp)

Lehet, hogy valami program kavar be neki, ami fut a háttérben.

(#3690) Thome válasza emre (#3688) üzenetére


Thome
addikt

1.5.07-ig felhúzom, Dx 10.1 :D

Feltettem, játszottam. Semmibe nem nyúltam bele. Kérdezte hogy angol vagy magyar szinkront szeretnék. Mivel hallottam, hogy eléggé gyerek hangja van néhány manusznak, angolt tettem fel, magyar felirattal.

Idő közbe (ideiglenesen) megjavult, - 1 hsz-el feljebb írtam, - betölti a mentett játékot, de újat is tudok kezdeni.

(#3691) Vladi válasza Thome (#3690) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Esetleg nem melegszik nagyon a gép? Nekem nyáron elkezdett egyszer szirénázni. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3692) Thome válasza Vladi (#3691) üzenetére


Thome
addikt

Mielőtt valaki nagyon felizgul, notiról van szó! :DDD
Melegedésről szó sincs, a "vga" a játékokban általában, és átlagban 60-65 fok körül mozgott. Itt sem más a helyzet, itt is 60-65, és csak ennél csinálja, csinálta.

Szerk: A szirénázást megnéztem.. izé.. meghalgattam volna! :DD

[ Szerkesztve ]

(#3693) skeleton91 válasza Vladi (#3691) üzenetére


skeleton91
tag

Ja az velem is volt a szívbaj rámjött, de teljesen alaptalanul mert éppen nem csináltam semmit különöset és a hűtés is rendben volt.

Thome: akkor a peccs csak megoldotta.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3694) Thome válasza skeleton91 (#3693) üzenetére


Thome
addikt

Igen, nagyon úgy tűnik!

Köszönöm mindenkinek a segítségét!

(#3695) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Na itt egy jó kis mod:
Frakció háború. Mert, hogy arra fókuszál. Elvileg teljesen átalakítja a játékot. Kivette a sztorit és új háttértörténetet ad bele. Új helyekre kerülnek a bázisok. stb.
1.5.10 pecs kell hozzá.

Letöltés innen. Kell a 0.8.9beta és a hozzá való pecs TFWv0.8.9patch1.zip.

Új játékot kell kezdeni, és nem javasolt másik mod használata. Legalább is olyané nem, mely felülír valamit ebből.

Mindjárt lejön és kipróbálom. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3696) Speccy válasza Vladi (#3695) üzenetére


Speccy
senior tag

Ennyire jó hogy azóta is játszol vele, vagy annyira sz*r, hogy még véleményt se írsz róla? :)

There is hope!

(#3697) skeleton91 válasza Vladi (#3695) üzenetére


skeleton91
tag

Ja tényleg milyen ez a mod kiváncsiak vagyunk a véleményedre.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3698) Lauda


Lauda
félisten

elnyelte a zona... :Y

Osszessegeben a cs szerintetek jobb v rosszabb mint az elso resz? En csak most kezdenem a jatekot, eddig csak belenezegettem. :D

[ Szerkesztve ]

(#3699) emre válasza Lauda (#3698) üzenetére


emre
veterán

Szerintem valahol az eredeti és a szénné mod-olt ShoC között van.
(PL OL2.2, vagy INFERNO)

Az alap Shoc-nál valamivel jobb, de a vége, nagyon szarul sikerült, ezért kicsit rossz szájízzel hagyjuk abba, de összeségében nem rossz game. Ami még szarul sült el, hogy az 1.5007-es peccsig szerintem játszhatatlan volt a game, tele buggal.
Előny: SZINKRON!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3700) Vladi válasza skeleton91 (#3697) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Kemény. Legalább is engem mellbe vágott, hogy egy szál alsógatyában dob le a katonai raktártelepre. :Y Még késem sincs.
Az első küldetés: Run! :DDD

Aztán akár merre indultam, mindenhol katonák lődöztek rám. Persze sikerült találni egy stalker csoportot, akik előbb kérdeztek is.

Van benne egy egyszerű sztori, de inkább vicces sztori kezdemény. Minden esetre tényleg a bandázásról szól a dolog. Tele van elfoglalandó pontokkal. Lehet akárhová csatlakozni, parancsot adni ilyenek.

Általában mindenhol katonák vannak, azokat kell kiiktatni. Szerencsére egy csoport elindult a Szidorovics melletti kis falut befoglalni és a hulláktól szereztem fegyvert.

Eddig nem sokat játszottam, de jónak tűnik.

(#3698) Lauda:

Szerintem a sztorit kivéve mindenben felülmúlja az elődjét. Sokkal hangulatosabb bóklászni a zónában, és több a "hétköznapi teendő". Fegyvert fejleszteni, tisztogatni, segíteni másoknak, bandázni. Ilyenek. :))

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.