Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) emre válasza hypno skate (#3900) üzenetére


emre
veterán

Ok. örülök hogy sikerült,
Akkor esetleg lehet a beállításokat kicsit emelni, hogy szebb legyen.
Szerintem Tereptárgyak dinamikus megvilágítása menűpont mellet ha 1-2 szűrő le van véve élvezhetően kell majd futni a game-nek.

Arra azért szeretném felhívni figyelmed hogy lesznek olyan területek és napszakok amikor esni fog az fps, illetve bármilyen erős gépen megröccen a game.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3902) Bone78


Bone78
csendes tag

Sziasztok!
Volna arra valami megoldás,hogy játékhoz ne keljen beraknom a lemezt?
Mert iszonyatosan hangosan teker,és sokszor csak azért nem nyomok rá a gamre,mert nincs kedvem a lemezt betenni.

(#3903) emre válasza Bone78 (#3902) üzenetére


emre
veterán

Helló!
Mindössze 12 hsz-t kellett volna visszaolvasni, bocsika de nem linkelem mégegyszer.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3904) Lauda válasza emre (#3901) üzenetére


Lauda
félisten

En dx9-be nyomom fullon, de a naparnyekot kivettem, nagyon megfogja a kartyat, kb 3-szoros igy az fps. :Y

(#3905) emre válasza Lauda (#3904) üzenetére


emre
veterán

Egyelőre én is, bár ha sikerül XP-s parancsikonból elindítani akkor W7-en is ki akarom próbálni DX10-ben. Na éppen most sikerült, de a mentéseket nem találja. Pedig a system.ltx ott an ahol volt. Most éppen elindul, de eltűnt a billentyűzet.
A többi stalke esetében pedig eltüntek a mentések.
Ezen van még mit csiszolgatni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3906) Lauda válasza emre (#3905) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem egyaltalan nem indul el egyik se, semmilyen modon, nem is kinlodok vele. Jatszani akarok nem szenvedni ilyen szarokkal. Ms mostanaban csak szemetet kepes kiadni, kb dugjak fel maguknak. :DDD

(#3907) Lauda


Lauda
félisten

Kiprobaltam ugy, hogy bemasolasnal nem irtam felul, de igy is angol lett :DDD , raadasul nem is alszik, azt irja ki, hogy not tired. :F Szerintem a 10-es patchel nem megy a halozsak. Mindegy, visszamasoltam az eredeti gamedatat.

Azt jelenti not tired, h nem faradt. Anyadat, akkor is aludjal vazze. :C

[ Szerkesztve ]

(#3908) Lauda


Lauda
félisten

emre, megvan a megoldas! :C :R

ezt szedd le, nem ir felul semmit, magyar is marad es tokeletesen alszik! :DDD :DD

(#3909) emre


emre
veterán

Azoknak akik szeretnék W7 alatt kipróbálni a játékot de nem akarják elölről kezdeni elég ha a XP-s mentéseiket az user ltx fájl-al együtt átmásolják a W7 rendszer, azaz C\users\public\documents\stalker-stcs mappába.
Amennyiben ilyen nincs akkor létre kell hozni.

A játék futtatása nem igényel új telepítést, működik az XP-s parancsikon rendszergazdaként történő indításával.

A szavam nem szentírás, de nálam működik a Clear Sky, az Shoc ABC Inferno, és a C.o.P. is.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3910) Bone78 válasza emre (#3903) üzenetére


Bone78
csendes tag

Nagyon köszönöm!
Bocsi a lustaságért! :B
Mükszik rendesen.
Így már mindjárt másabb játszani.
:R :R :R

(#3911) emre válasza emre (#3909) üzenetére


emre
veterán

Jelentem a game megy, de miután ráeresztem a DX10-et az árnyékolók betöltésénél nem jut tovább a game. Szóval ennyi :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3912) Lauda válasza emre (#3911) üzenetére


Lauda
félisten

Az egy fos, marmint a win7. ;] Elobb ertem haza, kajalok meg felnyomom a pelust es irany a zona. :O :( :C

(#3913) Lauda


Lauda
félisten

Probaltam a full upgrades modot, de nem mukodik. Igaz az fsgame ltx nincs atirva, mert ha atirom bugtrappal kilep.

(#3914) Lauda


Lauda
félisten

Kicsit besokalltam a gyujtogetessel: [link] :Y :C

Faxa ez a clear sky-os trader mod, korlatlanul lehet penzt es felszerelest birtokolni. El is indultam kordonba egy vintar bc+2000 skullo+2 tavcsoves+1200 skullo+3-4 pancelruha tarsasagaban. ;] Csak vissza kell menni feltankolni ha arrol van szo. sajna a penzt mindenkepp elveszik a fosztogatok, ahogy ujra belepek a szemettelepre. Nincs erre valami trukk, hogy ne veyek el? Vagy esetleg masik penzkelteto agroprom kornyeken? Mondjuk johetne mar valami uj resz, mert eddig kicsit uncsi volt, a soc sokkal izgalmasabb volt, legalabbis eddig. :F

(#3915) Lauda


Lauda
félisten

Ebbe a szemet jantarba agyverzest kapok. Kinyirtam minden zombit, a balga csapata meg csak aldogal, nem csinalnak semmit. Miert nem megy tovabb? :O

(#3916) Lauda válasza Lauda (#3915) üzenetére


Lauda
félisten

Valami bug lehetett, nem ment tovabb a kovetkezo feladatra, de mar megvan a szemet. ;]

(#3917) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok.
1 napja tettem fel a játékot, és az lenne a gondom, hogy van egy ásató, akitől infóket kéne szreznem, és egy nagy kő tetején lövöldözik a kutyákra.Odamegyek, kinyirom a kutyákat, de ahelyett, hgoy mondana valamit, eltünik.Nem hal meg, nem látok holttestet sem, csak eltűnik:)Ez valami bug?Ha ezt nem csinálom meg, akkor nem tudok továbblépni a főküldetésben?

[ Szerkesztve ]

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#3918) Lauda válasza Ace Ventura (#3917) üzenetére


Lauda
félisten

Az valami bug lesz. Azt mondja, hogy kovette a stalkert a sotetvolgybe es meg is adja az iranyt a pda-n, ezutan at kell menned sotetvolgybe. Enelkul nem tudsz tovabmenni, mert ez a foszal. Ha ez nem jelenik meg feladatkent, akkor gond van. Patcheld fel a tizesig, hatha megoldodik. ;)

(#3919) Ace Ventura válasza Lauda (#3918) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Az a baj, hogy már túlvagyok azon a mentésen, nem tudom mit tehetnék még.Kezdjem előlről? :U
Ja, egyébként sötétvölgy megnyilik, át tudok menni, de ott nincs semmi kijelölt pont.

[ Szerkesztve ]

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#3920) skeleton91 válasza Ace Ventura (#3919) üzenetére


skeleton91
tag

Üdv. Ha nincsen korábbi mentésed akkor kezd előröl és peccseld fel legalább 1.7-ig, sztem ez megoldja a gondot.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3921) Lauda válasza Ace Ventura (#3919) üzenetére


Lauda
félisten

Mentsel gyakrabban, legalabb orankent vagy ahogy erzed, az autosave veszelyes uzem. ;]

Kuldhetek mentest, ha gondolod, de ne lepodj meg, hogy a komplett iraki hadsereg ott van a hatizsakban. :DDD :DD Ha nincs feladat, akkor nem ment tovabb a szal, nem is csoda, hisz a beszed vegen kapod az uj feladatot.

Mondom, vagy patcheld fel es kezd elorol, vagy teszek fel valahova mentest. ;)

Igy indultam tovabb a masodik bevasarlas utan:

:Y :C

[ Szerkesztve ]

(#3922) gV válasza Lauda (#2548) üzenetére


gV
őstag

nem röhögni h ~1 éves a hsz, Lauda tudja miért most válaszolok

lehet h minden csúszka maxon, de dx9-ben sz@rt sem ér, legalábbis az AA-é a dx10-eshez képest, nézd meg a sorompót, a baloldali fát, jobboldalon a falat és felette a drót keritést sokkal simábbak az élek dx10-ben, ettől még az is igaz h nevetséges mekkorát lassul

(#3923) Lauda válasza gV (#3922) üzenetére


Lauda
félisten

Ebben igazad van, h simabbak az elek, igazibol a jatekban ezt szinte eszre sem veszed, de a kiragadott kepeket tuzetesen megnezve valoban lathato. :) Az meg tenyleg nevetseges, h ekkorat lassul es meg csak nem is mozognak az adott elemek, hogy annyit kene szamolnia a kartyanak.

-----------

Folytatom a jatekot, a katonai raktartelepeknel vagyok, most kell meghallgatnom a radioadast, kulazok rendesen. :( :D

[ Szerkesztve ]

(#3924) Lauda


Lauda
félisten

Csillag szuletik:

[link]

:Y :C

Jol nez ki a game:

Ja es tiszteletemet tettem a zonaban, csak hogy emlekezzenek ram:

Sikerult szebben is, csak hamar eltunik es ujat kell gyartani. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#3925) botika345


botika345
csendes tag

sztem ez a játék nem rossz nekem bejön
:K

(#3926) botika345 válasza Lauda (#3924) üzenetére


botika345
csendes tag

az jo ezt jól meg mondtad!!! :C

(#3927) Lauda


Lauda
félisten

Olyannal talalkozott valaki, hogy nem hasal le az emberunk? Limanszkban kene atkusznom az anomalia alatt, de nem akar lehasalni, anelkul meg nem jutok at. De barmelyik palyat toltom le, ott sem hasal le. :F :DDD Akarmelyik gombra is allitom. :O

[ Szerkesztve ]

(#3928) Lauda válasza Lauda (#3927) üzenetére


Lauda
félisten

Na ez megoldodtt, de szvsz belefutottam egy bugba es nem jutok tovabb. Az eromu oldalan van egy teleport, ami egy lepcson talalhato, hiaba megyek bele, mindig visszadob oda, aho az elozo jutatott. Nem tudok tovabmenni. :O

Mivan, mindenki alszik? :DDD

Bocsanat a kepek lemaradtak:

:)

[ Szerkesztve ]

(#3929) Lauda


Lauda
félisten

Na en itt fejeztem be a clear sky-t. Eredeti, gyemant kiadas, felpatchelve a tizesig.

Ugye volt a bug, amit irtam, megprobaltam elorol az egesz eromuves palyat, mondom hatha most jo lesz. Erre ez a kocsog sztrelok, nem a csoveken van fent, hanem lent a talajon, lovik ezren, koztok en is a gauss puskaval kozvetlen a pofajaba, de nem csokken az ereje sehogy sem. :O :DDD

A jatek azzal fejezodik be, hogy ot ki kell nyirni, de emiatt a bug miatt ez keptelenseg. Erosen gondolkodom rajt, hogy visszakerem az arat, 5k volt, amiert kaptam egy bughalmazt. Nem tudom mitevo legyek, de ezt nem hagynam annyiban az biztos. :O :DDD

(#3930) rup1u5 válasza Lauda (#3929) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Te szoktál aludni is néha? :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3931) emre válasza rup1u5 (#3930) üzenetére


emre
veterán

szerinted most mit csinál? :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3932) rup1u5 válasza emre (#3931) üzenetére


rup1u5
nagyúr

...és mikor dolgozik? :F

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3933) emre válasza rup1u5 (#3932) üzenetére


emre
veterán

dolgozni, egy S.T.A.L.K.E.R. ? :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3934) Lauda


Lauda
félisten

Bakker, jol nyomjatok! :C

rup1u5 Kenyszerszabi, ev vegeig ki kell vennem a megmaradt szabikat es egesz heten rejszolas van. ;] :P Ra is alltam a 6 ora koruli fekvesre es fel harmas kelesre. :DDD

(#3935) Vladi válasza Lauda (#3929) üzenetére


Vladi
nagyúr

Te hol a pék péniszébe járkálsz? :F
nekem egyszer nem kellett hasalnom, a főgurut meg a pallókon sétálva lőttem. Tölts be egy régebbi mentést.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3936) rup1u5 válasza Lauda (#3934) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:C

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3937) Lauda válasza Vladi (#3935) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

A limanszki tema megoldodott, bemasztam a buszba es ugy tovabb.

Viszont ez az eromuves palya kiverte a biztit. Aloszor a bug, h nem jutok tovabb, hiaba ugrok be a teleportba. Aztan masodikra elkezdtem cafatolni a sztrelokot onnan, ahol kezdodik a palya, aztan jobbrol elkezdett balra mozogni, majd megallt egy ponton a pda szerint. Dik mondom, megnezem hol van, erre latom, h lent van a foldon, biztos leesett vagy nemtom ;] , de en is utanaugrottam, a tobbit meg leirtam elobb. 2-szer alltam neki a palyanak, mindketszer olyan bug, h nem tudom befejezni a jatekot. :O

[ Szerkesztve ]

(#3938) emre válasza Lauda (#3937) üzenetére


emre
veterán

Az utolsó pályán én az első fedezékig mentem csak, onnét addig lőttem strelokot míg meg nem murdelt. Először én is nekiálltam bolyongani az erőműben, meg próbáltam követni, de tök semmi értelme nem volt. :(
Ja, és lehetőleg az ott kapott gausst használd, mert akámilyen is van nálad az nem lesz elég jó a feladathoz. Persze tudom nem most kezdted..... :))

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3939) Lauda válasza emre (#3938) üzenetére


Lauda
félisten

Ok, este megprobalom ugy, hatha sikerul kinyirni a genyot. ;] A gaussal lodoztem ra, le is ment felig a vedelme, akkor koltozott le a foldre. :DDD

(hule vagyok, mar este van, kicsit elcsusztam az idokontinumban :Y )

[ Szerkesztve ]

(#3940) emre


emre
veterán

Az 576 kb üzleteiben 2k a játék! :C
Magyar szinkronos, gyémánt kiadás. Lehet tolongani amíg van. :)) :DD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3941) Lauda válasza emre (#3940) üzenetére


Lauda
félisten

Annyiert ajandek, en meg 4670-ert vettem cd galaxisbol. Mondjuk adjak is csak olcsobban, messze nem er annyit nekem pl az a jatek, mint az elso.

(#3942) riolobo


riolobo
tag

Sziasztok! A napokban ismét nekiveselkedtem a játéknak azzal a céllal ,hogy még az eddigieknél is jobban felkutatom a zóna minden zegét zugát. Utolsó végigjátszásom óta lényegesen erősebb vga-m van (4870) így most végre alkalmam nyílik teljes pompájában élvezni a látványt. Mi lehet az oka,hogy nem engedi a haladó beállításoknál bekapcsolni a dx 10.1-et? Még van egykét kapcsoló ami nem használható,pl a nedves felüleletek ki/be gombja.

[ Szerkesztve ]

(#3943) emre válasza riolobo (#3942) üzenetére


emre
veterán

Nem lehet hogy azért mert XP-n játszol? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3944) riolobo válasza emre (#3943) üzenetére


riolobo
tag

7-et használok. Ami még érdekes: az alap rendszerbeállításokban hagyja a továbbfejlsztett dinamikus megvilágítást bekapcsolni,vizsont a részletesben ugye nem él a dx 10.1-es kapcsoló,fura.

(#3945) emre válasza riolobo (#3944) üzenetére


emre
veterán

W7 alatt mindent be tudtam kapcsolni, max élsimítás, viz, stb, lett is 4870-es vga-val 1280-ban vagy 22fps :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3946) riolobo válasza emre (#3945) üzenetére


riolobo
tag

Közbe már rájöttem én is,ccc-ben a 3d fülön feltoltam minőségre a kapcsolót és így már engedi. És valóban,így azér már döcög egy kicsit((:

(#3947) riolobo


riolobo
tag

Beálltam a stalkerek frakciójába és szépen módszeresen az utolsó szál emberig meggyilkoltam az összes fosztogatót a szemétdombon. Nem tudom miért de arra számítottam ,hogy frakcióm majd bevonul fosztogatók ex-bázisára és boldogan éldegélnek tovább. Ezzel szemben mikor az utolsó ellenséget is kinyírtam a pályán jön a rádióüzenet,hogy megin lerohanták a szemétdombot. Ahányszor kinyírom az összeset annyiszor fognak visszajönni? Így végülis az egész frakcióharc egy sziszifuszi küzdelem,leszámítva,hogy a bázis megsemmisítéséért busás jutalmat kaptam...na de akkor is.Később a szabadság-szolgálat konfliktusban is ugyanez lesz?

(#3948) emre válasza riolobo (#3947) üzenetére


emre
veterán

Ha jól emlékszek a fosztogatók egész addig respawnolnak a csarnokba amíg ne foglalod el a Linaszkba vezető hidat. Éppen ezért eddig a küldetésig nem érdemes frakciózni, mert furán jönnek ki a dolgok. Viszont Limanszk után meg nem lehet ugye. Tehát a javaslatom:
Limanszk hídfő elfoglalása, játék mentése, visszajönni a jutalmakért. Aztán lehet frakciózni ezerrel.

mod: a csarnok elfoglalása után sem fognak a stalkerek oda költözni, csak mindig lesz ott 1-2 lézengő.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3949) riolobo


riolobo
tag

Halihó! Újabb kérdés! Ebben a toronyba,hogyan tudok feljutni? Már mindenféle irányból próbáltam de egyelőre nem sikerült,mármint az elkerített részre nem találok utat. Elvileg egy értékes flash-drive van a toronyban a mesterlövész puskák fejlesztéséről. Apropó sniper-puskák: feltett szándékom,hogy beszerezzek egyet és felspécizzem. Nem tudom pontosan mi az általam áhított fajta neve ,fa puskatussal rendelkezik és szép hosszú csöve van,meg az egész puska ilyen szép karcsú,hosszú. Van valami tuti tipp ahol lehet ilyet találni elfelvőben? Emberkét már láttam néhányat a sztori ezen szakaszán ilyennel,de csak ezér öljek le valakit?

[ Szerkesztve ]

(#3950) emre válasza riolobo (#3949) üzenetére


emre
veterán

Ezen az ablakon lehet kijutni:

stukkert úgy szerezhetsz legkönnyebben ha kinyírod a tulajt, bár akinél vintar van azt nem fogod pisztollyal lelőni. ;) Módszeresen nézd át a hullákat, érdemes, vagy vegyél egyet.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.