Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) Quiksilver válasza S.O.S. (#2950) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Gondoltam hogy a magyar szinkronos. :P A patch-ek innen vagy innen szedhetők le. :R

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#2952) S.O.S. válasza Quiksilver (#2951) üzenetére


S.O.S.
senior tag

A magyart nem engedi feltelepíteni. :N
Azt irja ki hogy angol verzió.
Való igaz ,hogy a magyar szinkron utólag lett felrakva.
Próbálom az angol verziót.

Üdv : :R

(#2953) S.O.S. válasza Quiksilver (#2951) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Hali !

Ez nem akar összejönni.Ha felrakom a patch-eket akkor már nem jó hozzá a crack. :W
És nem indul el a játék. :(

Üdv : :R

(#2954) Quiksilver válasza S.O.S. (#2953) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Akkor ezt ne is firtassuk tovább. Sajnálom nem segíthetek nem lehet warezolni, tiltja az Alapelvek :(

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#2955) S.O.S. válasza Quiksilver (#2954) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia !

Sikerült 5 órai küszködés mindenféle variáció után,vissza mennem 4-5 mentést és újra kezdtem. Vettem egy komolyabb szerkót de gondolom ennek nem volt sok köze hozzá,hogy utánna minden ment normálisan.

Üdv : :R

(#2956) Quiksilver válasza S.O.S. (#2955) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Örülök hogy megoldódott a probléma...

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#2957) Anubiss válasza ZIL (#2947) üzenetére


Anubiss
tag

Hogy érted azt, hogy crack-ként is működik? Tettél hozzá egy törés szerűséget?

Amúgy az megoldható, hogy ne legyen Game Over és vissza lehessen menni a korábbi pályákra, vagy ennek a modnak nem ez a célja? Vagy van már ilyen mod?

[ Szerkesztve ]

(#2958) ZIL válasza Anubiss (#2957) üzenetére


ZIL
tag

Ugy ertem, hogy ha egy 1.05.7-es verziora felteszed akkor azt mar nem kell utna kulon crack-elni. Amugy nincs benne vegtelenitve a jatek.

(#2959) S.O.S. válasza Quiksilver (#2956) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Hali !

Megint kilép. :W
Úgy döntöttem megveszem a magyar nyelvű játékot.
Már meg is rendeltem.

Jövőhét kedd vagy szerda es megjön.
Bizakodok ,hogy a gyári lemez már tartalmazza a javításokat is .

Üdv : :R

(#2960) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Felraktam a trader modot,átírogattam az átváltási értékeket,de így is u.annyit ad a cuccokért a kereskedő,mint eddig....Lehet ,hogy az 1.0-ás verzió nem passzol az 1.5.04-es játékhoz?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#2961) emre válasza hülyegyerek (#2960) üzenetére


emre
veterán

melyik kereskedőnél?
asszem csak újraindítás után műxik, az megvolt ugye? :U
én 1.507-es verzsönnel tolom
a 04-es még nem tetszett kicsit mert szopatós volt :D
ezzel viszont van szinkron, felirat, és a mod-ok is működnek kis vacakolás után

mod:
nekem ez vann fenn és a clear sky kereskedőnél minden van, brutálisan jó áron

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2962) zota


zota
csendes tag

Sziasztok nekem a S.T.A.L.K.E.R clear sky jatekhoz kene valami crack,mert megvettem eredetit es telepites utan keri az EREDETI lemezt :)Segitsen valaki :W :W

(#2963) emre válasza zota (#2962) üzenetére


emre
veterán

ha megvetted akkor tedd be az olvasó-ba és minden OK.

A kérésed pedig ütközik az alapelvekkel, és amennyiben zsenge regisztrációdat szeretnéd a továbbiakban egyébb értelmes dolgokra használni akkor ne tegyél fel ilyen kérdéseket.

mod: csak hogy tudd, alapelvek
" minden olyan hozzászólást, amely kimeríti a "Wareztevékenység" fogalmát, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
* használatát elősegíti (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra);
* használatára buzdít;
* illetve segítséget kér ezek beszerzésében, használatában."

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2964) lsc válasza zota (#2962) üzenetére


lsc
nagyúr

Kinyitod a tokot és a jobb oldali részen van a kód /nekem legalábbis ott van/, utána nem lehet gond .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2965) Ediva8


Ediva8
tag

Van már 1.508 Patch is.Én már azzal tolom / eredeti magyar szinkronos verzió/,eddig nem volt még vele gondom.

[ Szerkesztve ]

(#2966) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Kiakaszt ez a játék. Eljutottam az elhagyott kórházig, amivel semmi baj nem lenne, ha nem maradt volna aktív az előző küldetés, az, hogy találjam meg a generátort. Így is átengedett a kórházhoz, most meg nem ad új feladatot azután, hogy kinyírom a géppuskást, meg a sniperest. Bughalom. Nesze neked, kimaxolt SEVA...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#2967) emre válasza muxi-muxi (#2966) üzenetére


emre
veterán

A generátorhoz a területen levő buszmegálló meletti ház padlásáról lehet átmenni egy csővezetéken a szomszédos házikóra, ott leereszkedsz, vagy fel már nem is tudom, de a lépcső az tuti :DDD és egy kapcsolót kell keresni a falon

Ha megvan az útvonal nem egy nagy zsibbadás.

A sniperes után még jönnek vagy ezren ellened, meg egy helikopter is,
meg kell még kicsit kóvályogni a kórházban mire minden szépen elcsendesedik ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2968) muxi-muxi válasza emre (#2967) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Már átjutottam, de azért kösz :)

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#2969) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a változatosság kedvéért, most trader-modal nyomom a CS-t. de, mellette fentvan a SoC OL mod, és egy SoC 2009 Edition is.
eccerűen nem lehet megunni egyik STALKER-t sem. szvsz! grafika leírhatatlan.
én ilyen cumókkal nyomulok, hogy megtaláljam Erdész Urat :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2970) muxi-muxi válasza - = Zk = - (#2969) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Erdész urat jól ki kell használni, és lehúzni vagy 100 Vintarral, úgyis az a legjobb az egész játékban...

U.i. Mióta megjelent,egyfolytában játszok velük...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#2971) - = Zk = - válasza muxi-muxi (#2970) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem az SVDm 2 a kedvencem. ezért is turbóztam fel maximálisra ;]

nem húzom le erdész urat, felesleges trader modnál. Lebegyev bázisánál azonnal beszerezhető minden. én 1db! anomáliával kerestem degeszre magam rubellel.kb 500k volt indulásnál, csak a banditák kifosztottak ugyebár :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2972) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem,hogy a nálam lévő pénzt ki lehet pakolni valahová .
Mert ugye van egy rész ahol egy lépcsőn lefe menet egy robbanás után térsz magadhoz.
Ott beszélget két fószer.Ők total kirabolnak .Csak tanulva az esetből előtte az összes cuccom kiteszem a ládába. :DDD De a pénzem ami nem kevés az elvész :W

Van erre valami megoldás? :Y

(#2973) - = Zk = - válasza S.O.S. (#2972) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudtommal nincs. :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2974) lsc válasza S.O.S. (#2972) üzenetére


lsc
nagyúr

El kell költeni, úgy kell odamenni .

Az élet kegyetlen .

(#2975) S.O.S. válasza lsc (#2974) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Köszi mindenkinek.

üdv : :R

(#2976) S.O.S. válasza zota (#2962) üzenetére


S.O.S.
senior tag

A kódot kivételesen nem a DVD tartóba helyezték ,hanem a kézikönyv hátoldalán van amit a tokban találsz.

Üdv : :R

(#2977) - = Zk = - válasza S.O.S. (#2976) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, a magyarnyelvű könyv HÁTLAPJÁN.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2978) lsc válasza S.O.S. (#2976) üzenetére


lsc
nagyúr

Az enyémet akkor elcseszték, a kézikönyvön csak a helye van .

Az élet kegyetlen .

(#2979) - = Zk = - válasza lsc (#2978) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor a tiéd hova került? :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2980) lsc válasza - = Zk = - (#2979) üzenetére


lsc
nagyúr

Most néztem igazatok van, a sima stalkernél van a kézikönyvön a helye és a dobozban van egy matricán a kód .

Az élet kegyetlen .

(#2981) - = Zk = - válasza lsc (#2980) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ácsi. a Clear Sky-ról beszélünk, nem?... Nekem a magyar kézikönyvön van, a hátlapon. Nekem nem matrica, sima nyomtatás. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2982) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#2981) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemszóltam... :W :B
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2983) Blackdeath


Blackdeath
aktív tag

üdv

szükségem lenne clear sky trainerre, csak ez a rohadt sz@rrágó cheathappens.com (a shoc-os trainer is tőlük volt még ingyen) már csak pénzért ad clear sky trainert. ki érti ezt??? hogy képzelik??? :W :W :W

nincs meg esetleg vkinek ez a cheathappens.com-os v1.5.04-es trainer?

előre is :R

(#2984) Lauda válasza Blackdeath (#2983) üzenetére


Lauda
félisten

(#2985) emre válasza Lauda (#2984) üzenetére


emre
veterán

:C :DDD

bocs, , off ;]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2986) Lauda válasza Lauda (#2984) üzenetére


Lauda
félisten

Ott sajna csak egy aktív, nézz körül itt, hátha lesz közte jó. :DDD

(#2987) Blackdeath válasza Lauda (#2986) üzenetére


Blackdeath
aktív tag

kösz, de asszem ezeket már én is megtaláltam. :)

mert nekem igazán ezek a cheathappens.com-osak jöttek be. a többi vhogy nem tűnik olyan jónak ill. használhatónak. :(

(#2988) S.O.S. válasza Lauda (#2984) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia !

Ezt nem vagom nagyon.Amit linkeltél annak mi a szerepe?

Üdv : :R

(#2989) Lauda válasza Blackdeath (#2987) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor sajna nem tudok segíteni. Torrenten nem nézted? Oda is töltenek fel sokat, én is néztem egy külföldin, na ott pont nem volt jó, csak az 1.05-ös trainer. Ha esetleg megtalálod, én szívesen leszedem neked, ha nem tudod magad. :R

S.O.S.: Egy trainernek a linkje a játékhoz, de csak promo és az egyik opció aktív benne.

(#2990) R1200GS


R1200GS
aktív tag

Azt tervezem megveszem a game-t. Mi a véleményetek milyen a multi player része? Érdemes azért megvenni?

(#2991) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hoppá: :Y
új stalker ezév őszén?

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2992) - = Zk = - válasza R1200GS (#2990) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én speciel még nem próbáltam ezt a részét, de sztem igen!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2993) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Elég feltenni a legújabb Patch-et (1.5.08), az tartalmazza a korábbi javításokat is?

(#2994) Jhonny06 válasza Blackdeath (#2987) üzenetére


Jhonny06
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2995) - = Zk = - válasza Jhonny06 (#2993) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztem igen!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2996) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az eleje iszonyatosan nehéz, 2. fokozaton kezdtem el, de két pisztoly golyótól halál, fél percenként.. medipack-et meg alig lehet találni, az árusnál 1 db van. :))

[ Szerkesztve ]

(#2997) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Sziasztok .
Van egy problémám:ha beszélni akarok a szolgálat vezetőjével,a képernyő zölddé válik,és az egész gép lefagy...Tegnap tettem fel az 1.5.07-es patchet,de az sem segített rajta.Nem találkoztatok még hasonló dologgal?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#2998) - = Zk = - válasza hülyegyerek (#2997) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eredeti játék?
nekem az 1.508 van fent. azzal próbáltad amúgy?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2999) hülyegyerek válasza - = Zk = - (#2998) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Bizonyos okokból nem megy fel az 1.5.08. (ejnye-bejnye :B ),de úgy hallottam,az amúgyis csak multis bugokat javít.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3000) - = Zk = - válasza hülyegyerek (#2999) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm. erről nem hallottam. én feltettem. DX10.1-ben hibátlanúl végigdöcög a játék.
mitértünk bizonyos ok alatt? ;] azt amire a MODERÁTOROK karmolnak?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.