Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) hülyegyerek válasza - = Zk = - (#3000) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Igen,az.
Az a helyzet,hogy sikerült továbbvinnem fagyás nélkül,viszont most meg ahogy ráklikkelek a főmenüben,hogy "játék betöltése",kilép az asztalra.Szóval mostmár egyáltalán nem működik.....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3002) - = Zk = - válasza hülyegyerek (#3001) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hátez hmm....! pasz. próbáld meg a 08-as driverrel. hátha.
gondolom VGA driver a legfrissebb van fent.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3003) emre válasza hülyegyerek (#2997) üzenetére


emre
veterán

De, nálam ue. csak nem tudok belépni a freedomhoz, mert kibasz a desktopra a cuccc, illetve nem tudom felvenni a gázsimat náluk. (szintén 1.507+meg egy csomó mod)

Arra a megállapításra jutottam, hogy tolom tovább magányos farkasként, és írtok mindenkit aki nem szimpi, (így végig is vittem)
illetve feltettem a shadow of chernobilra az OL 2.2 most azzal relaxálok.... :))

a bug-ra nem találtam megoldást :(

mod: ha a 07-tel ment a 08-at nem erőltetném, egyéb okok miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3004) - = Zk = - válasza emre (#3003) üzenetére


- = Zk = -
félisten

náladis modik álltal nem kedvelt verziós stalker van? ;]

"mod: ha a 07-tel ment a 08-at nem erőltetném, egyéb okok miatt" őő..ez mit takar? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3005) emre válasza - = Zk = - (#3004) üzenetére


emre
veterán

ez nem publikus, ha gondolod privátban kifejthetem :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3006) - = Zk = - válasza emre (#3005) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egészen nyugodtan :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3007) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Hali !

Nekem is sok problémém volt a játékkal. Állandóan kilépett.
Meguntam és megvettem az eredeti játékot.
http://cdgalaxis.hu/ itt rendeltem meg és postaköltséggel együtt 5480 Ft.
Csak ajánlani tudom mindenkinek. :C

Üdv : :R

(#3008) emre válasza S.O.S. (#3007) üzenetére


emre
veterán

és ha szabad kérdeznem milyen verziójú?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3009) - = Zk = - válasza S.O.S. (#3007) üzenetére


- = Zk = -
félisten

és mikor vetted, mert én nem találom jelen pillanatban.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3010) emre válasza - = Zk = - (#3009) üzenetére


emre
veterán

itt van

mod: no a shadow of chernobilt viszont már tényleg nem lehet kapni

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3011) - = Zk = - válasza emre (#3010) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:Y júúúj. szori. benéztem
azt hittem SoC topikban vagyok :U
Bocsássatok meg.... :R

amúgy én a megjelenési napon vettem, Örs Vezér tere, 576kbyte. ~8k. megfogadtam, hogy megveszem. most a simára vadászom....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3012) S.O.S. válasza emre (#3010) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Helló !

Igen ,pontosan a csatolt játékot vettem. :K
3-4 és patch-el van ellátva.Én még felraktam az 5-öst.Persze a magyart.
Így játszom.Azt hittem hosszabb lesz a játék.ha csak a fő feladatokat csinálom akkor 2-3 nap és vége. Na persze én napi 5-8 órát is nyomom néha. :DDD Most inkább a mellékfeladatokat csinálom.Beáltam szolgálatosnak de csak azért ,hogy kapjak egy jó szerkót.De el is adtam mert már van jobb. :D Most egy 25.000 érő ruhát tuningoltam fel 75.000-es értéktre.Már majd nem 3000.000-ret költöttem el a jéték során. :Y Még nem találkoztam a sky nevű kereskedővel, akinél állítólag olcsón lehet venni minden félét.

Üdv : :R

(#3013) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Sziasztok!

Elegem van már ebböl a játékból már ki tudja hanyadszorra teszem föl és nem jó.1507-es patchel nem birok belépni a beállitások menübe az összes többi menüpontba viszont igen.Ez új! Ilyet még nem csinált.Ezen túltéve magamat(1024-ben játszok) egyre sürübben kidobál ahogy haladok előre a játékban.úgyhogy ez van de azért kitartok! :)

(#3014) lsc válasza Zsolt!! (#3013) üzenetére


lsc
nagyúr

Ha eredeti akkor nem lehet ilyen, ha nem az akkor az nem a játék hibája .

Az élet kegyetlen .

(#3015) Medvelászló válasza Zsolt!! (#3013) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Használj 1.5.04-es peccset,nálam kifogástalanul műxik!

(#3016) elnofx


elnofx
csendes tag

üdv! valaki lenne olyan kedves és leírná, hogy mostani állás szerint milyen patch+driver+bla bla konfiggal megy a játék rendesen? mert én is szívtam vele már eleget, profi tanácsra várok:) köszi!

(#3017) VinoRosso válasza elnofx (#3016) üzenetére


VinoRosso
veterán

1.5.9-es patch. Konfig? Beállítás függő. Driver? Konfig függő. Mondjuk én dx10.1 mellé egy 4890-et javasolnék. dx9be elég egy 8800GT is.

(#3018) elnofx válasza VinoRosso (#3017) üzenetére


elnofx
csendes tag

köszi a választ, igazából a patch-re gondoltam, meg ilyenekre hogy kell-e pl cpu control, vagy valami más, hogy többet ki lehessen hozni a stufából (mert annó kellett még az is) :)

(#3019) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Meguntam a huzavonát,meg a fagyásokat.Úgy döntöttem ,a real verzióval is megpróbálkozom,egy ötezrest bőven megér.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3020) lsc válasza elnofx (#3016) üzenetére


lsc
nagyúr

Konfig adataimnál, proci 3,2-őn a videokártya 650-en, tökéletesen fut . Patch 1.5.07, nincs vele gondom .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#3021) - = Zk = - válasza VinoRosso (#3017) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kijött a 09-es javítás?:Y :B :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3022) elnofx válasza lsc (#3020) üzenetére


elnofx
csendes tag

értem:) és esetleg nem tudsz valami trükköt, amit a konzolba beírva több fps-t lehet kicsikarni a játékból?

(#3023) lsc válasza elnofx (#3022) üzenetére


lsc
nagyúr

Nem tudok ilyenről, a szűrőket kell visszavenni, attól gyorsul .

Az élet kegyetlen .

(#3024) VinoRosso válasza elnofx (#3022) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ezeket lehet állítgatni, természetesen némi minőségromlással lehet csak + fpsre szert tenni.

(#3021) - = Zk = már egy ideje, de több már nem hiszem h lesz, mert ősszel jön a CoP az Xray 1.6-tal.

(#3025) elnofx válasza VinoRosso (#3024) üzenetére


elnofx
csendes tag

köszi köszi, ilyen trükkökre gondoltam:)

(#3026) Jhonny06


Jhonny06
veterán

De ideges lettem, amikor elvesztettem az összes cuccom abban a küldetésben. :W Összeszedtem egy csomó pénzt, fegyvert, erre..

(#3027) Sir Robin


Sir Robin
tag

Szevasztok! Létezik a magyar nyelvű Clear Sky-hoz olyan mod, ami a fegyverek nevét átírja a valódira. Szerintem ótvar nagy baromság, hogy a nyugati cuccoknak fantázia neveket adtak. Ha a ruszki fegyóknak megtartották az eredetit akkor a többinek miért nem lehetett? :F

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3028) romero28 válasza Jhonny06 (#3026) üzenetére


romero28
senior tag

állás visszatölt , ha más nincs a pályaváltól autosave és minden cuccot le kell tenni előtte . pénzt meg elkölteni ha tudod . én így csináltam . :D

(#3029) VinoRosso válasza Sir Robin (#3027) üzenetére


VinoRosso
veterán

(#3030) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Sziasztok !

Valaki régebben irta ,hogy egy SKY nevű fickónál van mindenféle holmi nagyon olcson. Nekem nem a pénz lenne a lényeg hanem az egyik feltuningolt fegyveremre kellene távcső. Sehol nem találok. Ami van azt meg nem kontatibilis. :DDD Láttam már szabad stalkereknél de nem akarom kinyirni ,hogy nyakamba szedjek egy csomó ellenséget. :DDD

Szóval ha tudja valaki merre van a fickó irja már le.

Üdv : :R

[ Szerkesztve ]

(#3031) Sir Robin válasza VinoRosso (#3029) üzenetére


Sir Robin
tag

Hidd el azzal indítottam, de csak angolt találtam. Az pedig inkompatibilis a magyar verzióval.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3032) Lauda válasza S.O.S. (#3030) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Nézz körül ezen a térképen, elég részletes map a játékról: [link]

(#3033) VinoRosso válasza Sir Robin (#3031) üzenetére


VinoRosso
veterán

Azt nem mondtad, hogy magyar kell :U Ilyet szerintem nem csinált senki. Egyébként csak annyi lenne a meló, hogy 6db stringtáblában megkeresed CRTL+F-el a fegyverneveket és átírod amilyenre szeretnéd. Kb fél-egy napos munka. De eredetiben( oroszul ) angol( esetleg magyar ) felirattal szerintem sokkal jobb a játék.

(#3034) S.O.S. válasza Lauda (#3032) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia !

Tulságosan is. :D

Köszi.

Üdv : :R

(#3035) Lauda válasza S.O.S. (#3034) üzenetére


Lauda
félisten

;)

(#3036) Sir Robin válasza VinoRosso (#3033) üzenetére


Sir Robin
tag

De mondtam. ;]
Az sk átírásra gondoltam én is, mert az angol nyelvű mod sima xml-ben van és ezért tök egyszerű átjavítani. Bárcsak tudnám, hogy mit kell változtatni rajta, hogy jó legyen a hun verzióhoz! Egyébként mik ezek a stringtáblák és miként lehet módosítani őket?

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3037) Sir Robin válasza VinoRosso (#3033) üzenetére


Sir Robin
tag

Nem semmi munka lehetett összerakni ezt a térképet. Megnéztem mennyi memóriát fogyaszt mikor be van töltve: 107 MB :Y. Mikor játék közben ALT-TAB-bal átváltottam a térképre igen érdekesen sokáig tartott amíg betöltötte a képet. Le is bontottam több kisebb darabra.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3038) Sir Robin


Sir Robin
tag

Hopsz, előző hsz-emet a #3032-nek szántam válaszul
A magyar szinkron nekem tetszik. Néhány főbb NPC-nek viszont idétlen orosz akcentusa van. Mostanában kezd is kopni a 'Mute' gomb a távírányítón. :P

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3039) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Azt hiszem,most fogok lemenni hídba......
A virágbolti verziós játékommal mostanában az volt a baj,hogy mikor megnyomtam az f5-öt (quicksave),fogta magát,és kidobott asztalra,a játékot pedig bezárta (természetesen mentés nélkül).Na ezért átgondoltam a helyzetet ,és úgy döntöttem,hogy megéri a játék az árát,tehát megvettem.
Telepít,9-es patchet feldob,játszódik....aztán mikor menteni szeretnék: nem fogjátok kitalálni-ugyanúgy kidob asztalra.
Szóval lassan már igazán klaviveregetős ,egérdobálós hangulatba fogok kerülni.
Ha valakinek van ötlete,ne tartsa magában. :U
Amúgy 64bites Vistaval nyomom,ha ez számít...

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3040) Jhonny06 válasza romero28 (#3028) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mindig 1 mentéssel viszem a játékokat, biztos hülyeség, de ki a franc számít ilyen küldetésre, most őszintén? :DDD

(#3041) VinoRosso válasza Sir Robin (#3036) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ebből olvasssa a motor, hgoy milyen szövegeket kell kinyomnia a kérenyőre. Ami az XML tag-ek közt van azt nyugodtan módosíthatod. Letöltöd a mamgyarosítást valahonnét, és azokat a részeket átírod, ahol nem tetszik a fegyver neve. Ilyen egyszerű.

(#3042) - = Zk = - válasza VinoRosso (#3024) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kösznöm az információt. és ha bejön amit mondtál, akkor fájó pont az életemben, de a CoP sztem akárki akármit mond, kárpótólni fog. :K
látom, ebben is jobban informált vagy, mint én. xRay Engine1.6. hát kiváncsi leszek rá. én a Clear Sky-ban sem csalódtam! Egy percet sem!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3043) Vladi válasza - = Zk = - (#2969) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

"SoC 2009 Edition" :Y 'tezmeg mi a szösz?
Még OL mod. Na itt bukták be a játékgyártók, mert ennyi játék elég nekem már 10 évre. :DDD

svdm2 alias dragunov. Én is nagyon szeretem. Sajna kifüstöltem már a szabadság bázist, így nincs hol fejleszteni. Mindegy. Újrakezdem majd. :C

Viszont az ereklyékkel bajban vagyok. Csak pár szirszart találtam, ami értelmes volt azt meg oda kellett adni. :O

Nem sok időm van játszani vele mostanában. :U

(#2972) S.O.S.:

szerzel egy nyamvadt pisztolyt, oszt bosszútól vérgőzös aggyal nekik rohansz. Kész.
Mondjuk én odalopóztam az elrabolt cucchoz, felvettem a holmit és megszórtam őket kényelmesen... b változat ugye... :))

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3044) - = Zk = - válasza Vladi (#3043) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Stalker mappám a Picasa-n!
csemegézz:R (folyamatosan csinálok képeket)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3045) Sir Robin válasza VinoRosso (#3041) üzenetére


Sir Robin
tag

Köszönöm a tanácsot! Sikerült összehozni, végre minden fegyver anyakönyvezett nevén szerepel! :DD Kell még valakinek ez a mod? Mert szívesen megosztom, csak szólnotok kell.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3046) - = Zk = - válasza Sir Robin (#3045) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez egy külön MOD, vagycsak egy fájlt moddingoltál? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3047) Sir Robin válasza Vladi (#3043) üzenetére


Sir Robin
tag

A kirablós résszel kapcsolatban: Mivel én ugye a Világbékéért harcolok (M16-tal meg sátgánnal), ezért mire eljutottam ehhez a miszzióhoz, addigra a fosztogatók is a baráti frakciók kígyózó libasorába :P tartoztak. Ezért nem is támadtak meg mikor mentem felmarkolni a büdös nagy semmit, amit 'sikerült' zsákmányolniuk tőlem. Mondjuk azért szidkozódtam rendesen mikor először tapasztaltam a kirablásom okozta legatyásodás felemelő érzését. Kirabolták Heget! Szemetek!

A fosztogatókról jut eszembe, hogy a SEVA-T csak az ő teknikusuk tudja maxra fejleszteni? Vagyis az én esetemben csak tudta, mert mikor nem értett egyet ő meg a bandája a Világbékéről alkotott nézeteimmel (nem vesszük el Heg pénzét mikor át akar menni a következő pályára) bekanalazott egy felnőtt adag sörétet.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3048) Sir Robin válasza - = Zk = - (#3046) üzenetére


Sir Robin
tag

Az alapvetően full magyar CS-hoz felraktam a magyarítást (de hülyén hangzik, akkor inkább honosítás), amiben 1 db fájlt módosítottam.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3049) - = Zk = - válasza Sir Robin (#3048) üzenetére


- = Zk = -
félisten

magyar játékra ráküldtél még egy magyarítást (honosítást)? ;]

apropo, mit értesz anyakönyvezett név alatt? példa esetleg?:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3050) Sir Robin válasza - = Zk = - (#3049) üzenetére


Sir Robin
tag

SVDm= SVD Dragunov, Viper 5=HK MP5, GP 37= G36 stb. Szóval a valódi elnevezéseken szerepelnek a cuccok.

Muszáj használni a teljes honosítást. Kipróbáltam, hogy csak a fegyverneveket tartalmazó file-t másoltam be, de úgy az összes többi felirat, szöveg helytelenül jelent meg.

[ Szerkesztve ]

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.