Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Jimy83 válasza CptMisi (#3450) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Nekem jobban bejön , itt kutatni kell az anomáliák után , kevesebb a kes nagyobb kihívás és szebb is .

(#3452) CptMisi válasza Jimy83 (#3451) üzenetére


CptMisi
őstag

úgy érted artifactek után :DDD valóban jó a clear sky: fejlesztés, szerelés, kitörések, detektorok, de hogy vehették ki az arénát duty baseről?! mármint hogy találhatták ki azt, hogy akkor még nem volt, csak szar lövölde... :(( nagy kár érte :O

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3453) Vladi


Vladi
nagyúr

Nokéremszépen!

Kalandoztam egy csomót a zónában. A kitörések rendszerét már egész jól ismerem. Vannak pályaváltások, amikor rendszeresek.

Garbrage-ből kordonba olyan 60%
Garbrage-ből Agropromba olyan 80%
Yantar - Agroprom 100% :DDD

Viszont Yantarban nagyon félelmetes egy kitörés de hatástalan. Dard Walleyben meg neve ellenére egyáltalán nincs. :))

Tuningoltam pár fegyót, 3.-ra sikerült összehozni egy épkézláb akm-et. A nato fegyverek viszont bűn rosszak. m16 és a másik német is olyan 1-2 tár után már akad, de gyakran ám. :((
Az akm meg félig szétrohad, kilövök 5000 skulót és akkor sem. :C
A obokan volt a nagy kedvencem a másikban, de itt valami bűnrossz. Nem is használom sose.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3454) remington2 válasza Vladi (#3453) üzenetére


remington2
senior tag

"Yantar - Agroprom 100%"

Ez tényleg így van. Akárhányszor mentem át (és az agropromi mocsár mellett haladtam visszafelé, a stalkerek bázisához), mindig elkapott egy. De legalább a kitörések alkalmával a mocsár fölötti ég és a felhők, napsugarak és hangok elképesztően jól sikerültek.

Észrevettétek, hogy ilyenkor (Agropromban elsősorban, Stalker bázison) a bebújó NPC-k közül egy mindig elhalálozik? Sorba beállnak a "pincébe", a mechanik melletti ajtó alatt, de mire odaérek, egy mindig elpusztul, és nem tudom, miért. Agyonnyomnák a többiek?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3455) Anubiss


Anubiss
tag

Úgy néz ki a játék pikkel rám! :(( Megtettem már azt a kerülőt amit említettem, de amikor elkezdek nyomulni a híd felé Lebedev-hez, ugyanúgy megáll és lefagy, majd kidob. Valami megoldás? SOS! Új játékot nem akarok kezdeni, mert akkor inkább tökön szúrom magam! :W

(#3456) riolobo


riolobo
tag

Hello! Egy dolgot áruljatok el nekem! Hol a nyavajában van az a sok fegyver és páncélfejlesztést tartalmazó pendrive? Minden szerelőnél bevállaltam,hogy elviszem nekik amiket találok így töménytelen mennyiség jött össze. Ebből megtaláltam körülbelül két darabot,ezek pedig remekül fizettek így eléggé bizergálja az agyvelőmet hol a rossebbe lehetnek.Rejtekhelyekbe sosem találok ilyesmit,mellékküldetéseket meg már nem kapok sehol mer eléggé előre haladott állapotban vagyok.Frakcióháborúk során nem kerülnek elő? Abból még nem nagyon vettem ki a részem így még erre gondoltam,hogy annak során esetleg elpkerülnek jutalom ként vagy ilyesmi.Most minden esetre beááltam szolgálatba de eléggé elkeserített a dolog,hogy olyan mintha egyedül kéne lerohannom az egész sötét völgyet.Elfoglalom a határt meg egy másik kisebb tábort,erre jönn az üzi,hogy intézzem el a szabság bázisát.Gondoltam egyedül(láttam egy darab szolgálatos faszi rohan a bázis felé) mókás lesz de mivel a kimaxolt vintarommal röhögve el lehet intézni egész seregeket szal gondoltam hajrá.Aztán mikor már odaérek az első néhány faszit leszedve kiírja,hogy küldetés megszakítva mer rohamozzák a már elfoglalt őrségeket,tök röhej.Szóval gondoltam ennyit a frakció harcokról. 1.5.07-re patchelt verzióval tolom,mi most a legmagasabb patch verzió?Az segít esetleg valamit ezen a részen is?Mármint a frakcióháborún.

[ Szerkesztve ]

(#3457) CptMisi válasza riolobo (#3456) üzenetére


CptMisi
őstag

találtam már fatörzsben yantarba menet, kaptam már jutalomként, találtam már rejtekhelyen, volt már halott stalkernél, összevissza szét vannak szórva, de asszem ide is belinkeltek egy térképet :U

Anubiss próbálj meg egy mentést letölteni netről, ami arrafelé van, vagy kérj itt valakitől, ha azzal megy akkor szerencséd, ha nem lehet újra kell telepíteni, sőt....

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3458) Anubiss válasza CptMisi (#3457) üzenetére


Anubiss
tag

A mentés leszedegetésnek nem vagyok a híve. Meg valószínű csak én vagyok egy nagy artifact gyűjtögető és az előre meggyártott mentés az nem stimmelne... Amúgy is van egy fullra felfejlesztett TRs 301 a birtokomban és ettől nem szeretnék megválni. Akkor csak az újratelepítés. Utána működni fog nem? :F

Majd dobok egy videót a CTD-ről

(#3459) Jimy83 válasza Anubiss (#3458) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Próbálkozz újratelepítéssel , én szoktam 2 elmentést használni volt olyan hogy kvikszávre ahányszor betöltöttem fagyott.

(#3460) Vladi válasza riolobo (#3456) üzenetére


Vladi
nagyúr

A legtöbb pendrive rejtekhelyen található. Általában ha kér egy szerelő infót, akkor az az ő pályarészén meg is található. Legalább is sötétvölgyi mind ott volt. Ezekről úgy értesülhetsz, ha fontos személynél választod a mit tudsz ajánlani opciót. akkor némi pénzért megmutat pár ilyen helyet. Bozótot, eldugott táskát ilyeneket. Érdemes minden fontos személytől megvenni az összes infót.
Én már vagy 10-et találtam.

Egyébként van egy nagyon jó térkép, itt a topikban már sokszor belinkelték.

Az ellenség bázisát megcsinálhatod egyedül is, de úgy nehéz. Egyesével érdemes és várva. Mert jön majd a többi szolgálatos, csak lassan. Biztos söröznek közben egyet. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3461) Anubiss


Anubiss
tag

Oké :(( A tököm kivan az egésszel! :W Újra lett telepítve meg minden, de pont ugyanott dob ki!!! :W :W :W

Újat nem fogok kezdeni! Francba az egésszel!!! :W

(#3462) Anubiss


Anubiss
tag

Itt a videó az új anomáliáról, amit CTD-nek hívnak! :W Valaki tud segíteni?

(#3463) Anubiss válasza Anubiss (#3462) üzenetére


Anubiss
tag

Lemaradt a videó... sorry :B

[link]

(#3464) riolobo válasza Vladi (#3460) üzenetére


riolobo
tag

Értem,köszi az infót! Még egy kérdés: ha egy szerelő épp az ellenséges frakciók bázisán van és én teszem fel kisöpröm az adott frakciót a bázisáról akkor a szerelő is eltűnik? Mert ugye én vállaltam be melót a fosztogató szerelőnél és a szabadságos szerelőnél egyaránt de ugye mióta szolgálatos vagyok ott nem éppen látnak szivesen.

(#3465) CptMisi válasza Anubiss (#3461) üzenetére


CptMisi
őstag

ezért mondtam, hogy próbálj letöltött mentést, mert akkor kiderül, hogy a mentés szar vagy a játék :F

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3466) Anubiss válasza CptMisi (#3465) üzenetére


Anubiss
tag

Tudsz mondani egy helyet ahol be tudok szerezni?

(#3467) CptMisi válasza Anubiss (#3466) üzenetére


CptMisi
őstag

szerintem azzal jársz a legjobban, ha itt kérsz valakitől, akinek van arrafelé mentése

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3468) Vladi válasza riolobo (#3464) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ha ellenségeddé válik egy klán, akkor az összes tagja az lesz. Beértve a kereskedőt és szerelőt is. Már az életben nem bíznak meg benned. Azokat a küldetéseket már buktad.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3469) Anubiss


Anubiss
tag

Akkor meg tud valaki szánni egy Red Forest beli mentéssel, amikor már Lebedevvel kell találkozni? És ha van, akkor hova kell tenni, hogy működjön?

(#3470) sakto


sakto
őstag

HELP !!
Elakadtam,azt irja a pda hogy a sötétvölbe beszéljek a helyörség parancsnokával.
De ahogy bemegyek agyonlönek hiába teszem el a fegyvert :(

(#3471) Jimy83 válasza sakto (#3470) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Fegyó eltesz , és állni kell majd odajön egy arc hozzád.

(#3472) Jimy83 válasza Jimy83 (#3471) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Na nekem ott van mentésem mikor a vörös erdőnél meglett csinálva a híd és kaptam 50 ezret a Tiszta égboltól ha kell átküldöm.Van egy 85 ezres páncélom meg egy full tuningos Vintar fegyo :D
Egyébként megosztott dokumentumok/ Stalker ide kell bemásolni

[ Szerkesztve ]

(#3473) Def26


Def26
félisten

Ehhez kell az eredeti játék?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3474) Jimy83 válasza Def26 (#3473) üzenetére


Jimy83
aktív tag

nem

(#3475) Def26 válasza Jimy83 (#3474) üzenetére


Def26
félisten

:) Köszi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3476) sakto válasza Jimy83 (#3471) üzenetére


sakto
őstag

Megoldottam,de köszi :K

(#3477) Anubiss válasza Jimy83 (#3472) üzenetére


Anubiss
tag

Elküldheted...

(#3478) M@trixfan válasza Anubiss (#3477) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ha nem sikerült esetleg akkor nekem is van mentésem ha minden igaz. Mondjuk nekem már minden lim-lom össze van gyűjtve ;]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3479) Anubiss válasza M@trixfan (#3478) üzenetére


Anubiss
tag

Te is elküldheted... Akkor majd ki lesz próbálva mind a 2...

(#3480) sakto


sakto
őstag

Hali
Jantarban járok és beszélnem kéne szaharovval de az ajto nem nyilik ki :( :(
Amásik van nálam ez a müszer aminek kellene jeleznie a relikvákat meg a sugárzást na ez nem jelez semmit.Még 1 db relikviát se találtam :( :(

(#3481) CptMisi válasza sakto (#3480) üzenetére


CptMisi
őstag

Yantarban akkor nem nyílik az ajtó, ha támadják a tábort...vegyél új detektort, mert gondolom még azt használod, amit alapból adtak...az egy sz@r, nem mutatja meg az artifactek helyét, csak távolságát csipogással és villogással , én a Veles keresőt/detektort ajánlom, én sokat találtam vele :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3482) CptMisi


CptMisi
őstag

aki felajánlotta, hogy elküldi a mentéseit, legyen szíves, nekem is elküldeni a profilomon megadott mailre :R nekem még anno vörös erdőnél fagyott ki betöltés közben, és nem töltötte be a mentéseim :O

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3483) sakto válasza CptMisi (#3481) üzenetére


sakto
őstag

"Veles keresőt/detektort ajánlom, én sokat találtam vele"
Igen az alpot használom,de hol és kitöl tudok venni?
Egyépként meg nem támadja senki a tábort, nem értem miért nem nyilik ki az ajto? :(

(#3484) emre válasza sakto (#3483) üzenetére


emre
veterán

Akkor meg az egyik támadó zombi nem halt meg, hanem csak sebesülten vonaglik valahol.
Nézz körül az épület tetejéről, ha megtaláltad nyírd ki.

Detektor szinte mindegyik kereskedőnél kapható.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3485) CptMisi válasza sakto (#3483) üzenetére


CptMisi
őstag

hát, ahogy az utánam szóló mondta, úgy lesz szerintem is, valahol fekszik egy zombi. Veles keresőt talán Yantarban is találsz a prof.-nál, de Freedome kereskedőnél biztos van :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3486) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Gondoltam megszerzem a nem egy mai ,de annál népszerű gamét a STALKER:Shadow Of Chernobyl-t.Feltelepítem minden maxra stb...Megy is rendesen majd utána elindítom és iszonyat szinten lagol már a video is,majd a játék.aztán rájöttem hogy azért mert a beállítások akkor ervényesültek.Feltettem az 1.0005 patchet is de ugyanugy.Mitől lehet ez?Elég jó gépem van ,pláne ennek a játéknak.DX8-on minden oké,de DX9-en kiakazt...Mondták hogy valszeg a ram kevés....A gépem :Athlon X2,Ati HD3850 Overclocked Edition,1GB DDR2:) Mi lehet a gond?:) :F

XBOX ID: GoTReX #4839

(#3487) emre válasza GoTReX (#3486) üzenetére


emre
veterán

A gond az hogy ez a Clear Sky topik :P ;]
Ez itt a neked való forum

Milyen felbontásban? Mennyi ramod van?
Ezzel a cuccal, max statikus beállítás mellett játszható szerintem 1280-ban

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3488) GoTReX válasza emre (#3487) üzenetére


GoTReX
őstag

Oké,áttettem a kérdést :) Ott írtam milyen a gépem :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#3489) M@trixfan


M@trixfan
addikt

CptMisi és Anubiss:
Most tudtam elküldeni a mentéseket, remélem használható. Az most jutott eszembe, hogy nekem fent van egy exo mod is, azt is mellékeltem ha esetleg kell.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3490) sakto válasza emre (#3484) üzenetére


sakto
őstag

Az istennek se enged be,, nincs egy egy zombi se életbe!
De a gyártelepre nem kell bemennem ugye? csak erre a "völgybe" gondolom?! :B

(#3491) emre válasza sakto (#3490) üzenetére


emre
veterán

Csak a völgy közepén levő fém teknősbékapáncél jellegű épületbe kell bejutni.
Más kérdés hogy én is várakoztam ott néha egy kis időt, míg vége lett a támadásnak, de a bejutással egyébként nem volt gond.

Ha nagyon untam a banánt felmentem az épület tetejére és onnét írtottam az ellent.
(vagyis lőttem mindenre ami mozog :DDD ) Távcsővel onnét frankón belátható az egész terület.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3492) sakto válasza emre (#3491) üzenetére


sakto
őstag

"Csak a völgy közepén levő fém teknősbékapáncél jellegű épületbe kell bejutni."
Értem én,már sikerült is de nem kellett kinyirni már senkit ott jöttem mentem egyszer csak kinyilt. :U

(#3493) riolobo


riolobo
tag

Hello! Találkozott valaki a következő hibával? Utolsó pálya,átverekedtem magam az összes teleportálgató monolitoson viszont van egy apró bökkenő.Strelok lenn áll a placcon mozdulatlanul és hiába lövök bele a gauss-gunnal akár 100szor,akkor se történik semmi.Ergo nem sebződik a pszichikus védelme,mikor rálövök megtántorodik de aztán mintha mise történt volna,csak áll mint az a bizonyos.Akár oda is sétálhatok hozzá közvetlen közel akkor se történik semmi,még a pár méterre harcoló stalkerek se hedrítenek rám.Enyhén szólva felhúzott a dolog mer rohadtul meggyűlt a bajom az utolsó pályákkal lévén legnehezebb fokozaton toltam,képzelhetitek mekkora kín volt a orrom elé teleportálgató figurákat megenni.Valakinek ötletek

[ Szerkesztve ]

(#3494) emre válasza riolobo (#3493) üzenetére


emre
veterán

Itt sántít a story: "Strelok lenn áll a placcon mozdulatlanul".

Nálam egyszer sem került strelok talajszintre, sőt az első teleport helyéről el lehetett intézni, a végén már nem is mentem tovább az első fedezéknél..

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3495) riolobo válasza emre (#3494) üzenetére


riolobo
tag

Nem kitaláltam elhiheted(: Egyébként én is gondoltam rá,hogy valszeg felesleges volt keresztülverekednem magam az összes teleporton de jelenleg tényleg ez a helyzet.De ha nagyon kétkedsz szivesen dobok pár screenshotot(:

[ Szerkesztve ]

(#3496) riolobo


riolobo
tag

(#3497) riolobo


riolobo
tag

Amúgy az imént sikerült elintéznem,kiábrándítóan könnyű volt((: Nem tudom miért gondoltam,hogy végig kell verekedni magam a teleportokon,nagy szívás volt,mikor először végignyomtam úgy csináltam de akkor nem jelentkezett a korábban említett hiba.

(#3498) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Mi a fenének kell megölni Strelokot ha a CS a SHOC előzménye? :F Nekem ez rősen WTF kategória a történet szempontjából. Még csak mostanában fogok Limanskba átmenni, mert szépen lassan mindent ki akarok aknázni a játékból. ;]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3499) Vladi válasza M@trixfan (#3498) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mindenki utálja Strelokot. Ezért kell feszt kinyírni. Szerintem ez a készítőknek valami tapadós haverja, akit nem bírnak lerázni és így vezetik le a feszkót. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3500) sakto


sakto
őstag

Hát én befejeztem.
Az eleje nagyon tetszett de a végefele pfff... :( :(
Csak löjj le mindenkit,és ahogy beértem Csernobilba..estem keltem mert ugye a páncélom az már elég avétos volt ,mintha nem is lett volna .
Fel is adtam Csernobilba érkezésemkor,kár érte :(

Mindegy talán a következöt nem rontják el igy.. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.