Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) emre válasza Kareszovics (#3198) üzenetére


emre
veterán

Stalker CS weight mod 1.1

De át is lehet irogatni vállalkozó kedvüeknek az actor.ltx-et.

Én 500kg -os súlyhatárt állítottam be, nagyon megnyugtató. :))
Ja, a súly átírása újraindítás után tesztelhető, tehát ha csak kilépsz a desktopra, és átírod,majd visszamész a játékba akkor nem fog változni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3202) Kareszovics válasza emre (#3201) üzenetére


Kareszovics
addikt

Tessék nyugodtan szégyenkezni. :N Én inkább nem akarom látni a játék végét, mintsem hogy csaljak. :D

Mindegy, szépen haladok a frakcióháborúval, aztán majd kigyujtunk még egy kis lóvét innen-onnan. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3203) Xelo


Xelo
addikt

emberek, első kézből tapasztalom hogy a tört verzió, frissítésekkel v nélkül, nem egyenlő a bolti változattal! eddigi a internetről elérhető angol (US) verzió honosított és patchelt (1.5.07) változatával játszottam, még ma megvettem a boltit.. 1: a csávó teljesen máshogy fut, a kamera lépteknél mozog, stb, illetve az első küldetésnél, amikor a swamps-on kell kalandozni hogy megmentsünk valakit, nem csupán egy kispisztollyal indítok hanem egy gépfegyverrel is megdobnak(vmilyen ak47-szerü cucc) :F érdekes számomra. a magyar szinkron szerintem elég jól sikerült, vicces ahogy próbálnak oroszos kiejtéssel beszéni, érdemes kipróbálni.

(#3204) Kareszovics válasza Xelo (#3203) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az általad leírtak is bizonyítják érdemes megvenni a játékokat. Én mostanság piszkosul rá is szoktam. Még jó hogy dolgozok aztán kibírom azt a havi 4-5k-t játékra.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3205) Xelo válasza Kareszovics (#3204) üzenetére


Xelo
addikt

a STALKER nagyon jó játék, de nem mindenkinek. nem az a tömegFPS. a hangulata baromi jó, de kezdve attól hogy nehéz, rusholós stílusban nem jut sokra az ember benne, (már azt is lehet mondani hogy igazi "hardcore" shooter), így az átlagjátékos hamar azon kapja magát hogy nem élvezi azt, amit a játék nyújt. azt mondom érdemes megvétel előtt kipróbálni. (félreértés ne essék, nem warezre buzdítom a népet, ez megtörténhet egy barátnál is. ;)) én imádom, az árát totálisan megéri, és mostmár merem állítani hogy a játékoknak a netről elérhető verziója legtöbb esetben nem egyezik meg azzal amit az ember legálisan megvásárol, a "vég"termékkel.

[ Szerkesztve ]

(#3206) Xelo válasza Xelo (#3205) üzenetére


Xelo
addikt

de komolyra sikerült a hozzászólásom ;] azért tudok, még ilyen későn is :))

(#3207) hülyegyerek válasza Xelo (#3205) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ez teljesen így van :R
Nem vagyok egy kifejezetten jól kereső ember,mondhatjuk,hogy átlagbérből élek,de azért van egy pár cím,aminél tényleg úgy gondoltam,hogy "nesztek fejlesztő-kiadó pajtások,itt az a 5-6-7 K,megérdemlitek" És most gondolok a Stalkeren kívül mondjuk a Witcherre,a Dark Sectorra és hasonszőrű ,kevés pénzből,kis fejlesztőcsapattal összehozott remekművekre.Csak így tovább,srácok!

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3208) Xelo válasza hülyegyerek (#3207) üzenetére


Xelo
addikt

Witcher itt is befigyel ;)

(#3209) skeleton91


skeleton91
tag

Hi ezeket ti már megtaláltátok? Nézzétek meg a videókat.Én már jártam mindkét helyen.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3210) skeleton91


skeleton91
tag

Azt a rohadt mit találtam.
[link]
Itt a leírás hogyan kell megcsinálni:
1) Travel back to Cordon (you´re in the garbage in the video)
2) Spend almost all your money (leave about 1000 RU in your pocket)
3) Hire a travel guide wich will cost you more than 1000RU, let's say 1200RU (yes it's possible).
4) Travel back to the Garbage (now you have a negative account)
5) Complete the mission for Fang's PDA (you'll be robbed).
6) Get Rich!

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3211) Xelo válasza skeleton91 (#3210) üzenetére


Xelo
addikt

ennyi erővel használhatnál már vmiféle pénzmodot vagy kódot, ez is csalás, az is. :( én most kezdtem el újrajátszani veteránon, eredeti magyar verzió (1.5.09), swampsban tartok és igen, nekem ott volt a detektor ahol a vidi mutatja. :)

(#3212) hülyegyerek válasza skeleton91 (#3210) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A laborban még nem jártam,de a mocsárban alap az sszedőlt híd,mivel van ott egy faxa detektor,meg egy súlynövelő artifakt.
Csalást meg alapból nem használok....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3213) emre válasza skeleton91 (#3210) üzenetére


emre
veterán

Én meg egyszerűen átírtam a trader.ltx ársorait, hogy a kereskedő ne húzzon le ha eladom neki az összeszedett fegyvereket.
Persze asszem valamelyikkel kicsit túlzásba estem, talán a pmm lőszerrel, ezért többet fizet mint amennyiért adja. :DDD

Ja, és igen szégyenlem magam :B

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3214) betyar64 válasza Xelo (#3211) üzenetére


betyar64
csendes tag

Én nem csaltam még soha a stalkerekben sőt semmi féle tulajdonság módosítást nem hajtottam végre.Nem szeretek csalással játszani.Nekem is eredeti magyar verzióm van.

(#3215) skeleton91 válasza betyar64 (#3214) üzenetére


skeleton91
tag

Hoppá apám nevében írtam, közben ő is bejelentkezett. :DD :W Apám a betyar64.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3216) Sir Robin válasza Kareszovics (#3198) üzenetére


Sir Robin
tag

Egyszerű gyűjtögetés, semmi csalás. Egyedül a géppuska és a hozzá való lőszer beszerzése volt egy kicsit komplikáltabb. A cipelhető súly pedig így adódott össze: exoskeleton terhelhetősége 105 kg, valamint 2 db abból az artifaktból, ami +30 kg cipelését teszi lehetővé. Igazából nagyon sok fölös cuccot vittem magammal, mert összesen kb 1500 töltényt, meg vagy 100 vog25 gránátot lőttem ki összesen Limanszktól a játék végéig.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3217) Kareszovics válasza Sir Robin (#3216) üzenetére


Kareszovics
addikt

Akkor Te keményen adod elő.:D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3218) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Megkaptam a Duty-tól az ajándékokat a Freedom elfoglalása okán. Kaptam egy jó nagy géppuskát (7.62-es) és némileg gondolkodóba estem. Cumborám mondta ugyanis, hogy Neki is volt ilyen fegyvere,de gyorsan túé is adott rajta merthogy sz@r.

Most ez a fegyó tényleg szar, vagy embere válogatja? Nem akarok hibás felszereléssel menni Limanszkba.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3219) Xelo válasza Kareszovics (#3218) üzenetére


Xelo
addikt

én a banditákat gyűrtem le, eddig stalkerekkel vittem. seva befigyel végre. történetben még csak ott tartok ahol majd kirabolnak, szal feltuningolom amim van aztán berakom a cuccaimat egy ládába.. rajtam nem fognak ki a mocskok :) beállok majd a freedomba és legyűröm a dutyt... amíg "Gandzsa" ellát zöldséggel nem kérdés kiket támogatok. ;] (meg kell az ajándék sig). egyébkén vmi bug miatt stalkerek nem segítettek, egyedül kellett elfoglalnom a banditák bázisát.. hát.. khm.. veteránon nem volt egy álom.

[ Szerkesztve ]

(#3220) Kareszovics válasza Xelo (#3219) üzenetére


Kareszovics
addikt

Veterán... OMG; én még noviceba is döglődik, mint senki. :(

Mondjuk én meg a Freedom bázist foglaltam egyedül. :U

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3222) Lauda válasza Xelo (#3221) üzenetére


Lauda
félisten

(#3223) Xelo válasza Lauda (#3222) üzenetére


Xelo
addikt

upsz, nekem még új volt. :)) tényleg egy kérdés: miért nem tudok freedomhoz csatlakozni? elkell a főszálon érni egy pontot h megtehessem? azt mondja eleget tettem érte de babonából még nem tud felvenni. wut? :W

[ Szerkesztve ]

(#3224) skeleton91 válasza Xelo (#3223) üzenetére


skeleton91
tag

Én csak annyit csináltam hogy amikor először megérkeztem minden küldetést végrehajtottam nekik amit csak lehetett és a zsoldosok elleni harc után már lehet csatlakozni hozzályuk.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3225) Kareszovics válasza Xelo (#3223) üzenetére


Kareszovics
addikt

Engem se akart babonából felvenni, aztán miután beléptem a Dutyba és átmentem a bázisukat elfoglalni Sötétvölgybe gyakorlatilag az volt az utolsó mondatuk, hogy gyere kiskomám a bázisra, mert kellően bizonyítottad, hogy beállhatsz hozzánk.

Próbáld meg, hogy elhagyod Sötétvölgyet, aztán egyből visszalépsz, lehet megkapod azonnal az üzenetet, hogy csatlakozhatsz hozzájuk.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3226) Lauda válasza Xelo (#3223) üzenetére


Lauda
félisten

Annyi baj legyen, jó játékot! :P :R

(#3227) hülyegyerek válasza Xelo (#3223) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ha megcsinálod a mellékküldiket,akkor csatlakozhatsz bármelyik frakcióhoz.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3228) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Erre valaki? :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3229) hülyegyerek válasza Kareszovics (#3228) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Hogyha a tank -gépágyúról beszélsz,akkor a válaszom határozott nem.Engem iszonyatosan irritált,hogy nem lehet vele pontosan célozni,Limanszkban a kórházas résznél pedig szükség lesz rá.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3230) Kareszovics válasza hülyegyerek (#3229) üzenetére


Kareszovics
addikt

Akkor megtartom. :D Köszi! :R

Amúgy erre a csúzlira gondoltam. :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3231) Xelo válasza hülyegyerek (#3227) üzenetére


Xelo
addikt

főküldiben kellett az agropon kipucolásáig eljutni. :) teljesen felhúzott sig, sevaból 2 fejlesztés hiányzik.. még kell 1 mesterlövészpuska, azt megbabrálni kicsit és készen is vagyok a karakteremmel. :D dutyt mire leölöm lesz elég pénzem mindenre.

[ Szerkesztve ]

(#3232) hülyegyerek válasza Kareszovics (#3230) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Mármint a célzásra lesz szükség,nem a géppuskára....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3233) Paul119 válasza Xelo (#3231) üzenetére


Paul119
addikt

ő elég lesz neked?:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3234) Xelo válasza Paul119 (#3233) üzenetére


Xelo
addikt

elfogadható de inkább egy SVUmk2 v Dragunov ;]

(#3235) Paul119 válasza Xelo (#3234) üzenetére


Paul119
addikt

Én is elfogadnék egy olyat de sajna még ez van , meg egy tuningos ak :,(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3236) skeleton91


skeleton91
tag

Hi.Sikerült csatakoznom a fosztogatókhoz.Nem kis feladat velük lenni mer a duty a stalkerek és freedomosok folyamatosan támadják a szemétdombot.Ezek közül a duty és a stalkerek az esküdt ellenségeim a freedomosok pedi semlegesek.De a folyamatos támadésok következtében ellenem lettek ők is.Ezzel szemben a renegátok pedig semlegesek lettek.Legalább van valami jó. :D

Ja igen a csatlakozásról minden küldetést végre kell hajtani nekik akkor azt modja hogy utánnad néz és majd értesít.Ez csak akkor történik meg ha végrehajtottad agropomban a duty főküldetéseket.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3237) Xelo válasza Paul119 (#3233) üzenetére


Xelo
addikt

az én fegyverem is alkalmas tiszta fejesekre:

dutynak semmi esélye.. :( :B

(#3238) skeleton91


skeleton91
tag

Hello Xelo.:)) Jó az a térkép a shoc-hoz amit melléketél egy csomó dolgot felfedezem rajta.Engem az érdekelne hogy lehet a freedomosoktól exoskeletont venni ha tudod mert ot t rajta van hogy nála lehet szerezni.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3239) Xelo válasza skeleton91 (#3238) üzenetére


Xelo
addikt

hali. arra már nem emlékszem, CS-ban viszont ha legyűröd a szolgálatot egy alapból tuningolt statú exot kapsz ajándékba. :K

(#3240) skeleton91 válasza Xelo (#3239) üzenetére


skeleton91
tag

Ja ezt tudam de kössz.

Ja igen amúgy hol tartasz.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3241) Xelo válasza skeleton91 (#3240) üzenetére


Xelo
addikt

most találtam meg agyar pdajat (tehát a kirablós rész után). egyébként először a stalkerekhez álltam be, legyűrtem a banditákat, most meg a szabadságot segítem. történetet nem erőltetem amíg lehet mást, kiélvezem a játékot. soc-t 3× vittem végig, ez se rosszabb szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#3242) skeleton91 válasza Xelo (#3241) üzenetére


skeleton91
tag

Így igaz semmivel se rosszabb.Nekem most kellene yantarba mennem de előtte még megnyerem a frakcióháborút a fosztogatókkal.Kiváncsi vagyok mint kapok tőlük.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3243) Kareszovics válasza hülyegyerek (#3232) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hopp... :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3244) Paul119 válasza Xelo (#3237) üzenetére


Paul119
addikt

Még jó hogy én is Dutys vagyok:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3245) Killer01 válasza skeleton91 (#3242) üzenetére


Killer01
őstag

GP 37-et :DD

(#3246) skeleton91 válasza Killer01 (#3245) üzenetére


skeleton91
tag

Kössz a választ, az fasza fegyó.

De nem kellet volna elmondanod.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3247) Sir Robin válasza Kareszovics (#3243) üzenetére


Sir Robin
tag

Tuninggal még a géppuska is viszonylag pontos. Sajnos a tankról leoperált verziót nem lehet fejleszteni, pedig azzal lehetne rambózni rendesen. :O :O :O

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3249) Sir Robin válasza skeleton91 (#3246) üzenetére


Sir Robin
tag

Az infó rajta van a Xelo (és korábban Lauda) által belinkelt térképen is. Amúgy szerintem nincs arányban a jutalom a vesződéssel. Minimum egy Gauss puskát kellene, hogy adjanak a fosztogatók.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3250) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Egyszer már végignyomtam a CS-t de nem emlékszem tisztán,hogy a stalkerektől csak akkor kapok SEVA-t ha belépek és lenyomom a szemétdombi banditatábort?de ha lenyomom őket akkor nem tudom majd fejleszteni a SEVA-t.mi a helyes sorrend hogy a káposzta is megmaradjon de a kecske is megkapja a magáét?

Mr.Brightside

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.