Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) katt777 válasza $p@rr0w (#2199) üzenetére


katt777
félisten

Nem lett rosszul, éppen ez a lényeg. Csak gondolt egyet, hogy ő most meghal. Egyébként mivel ez már a 2. Sapphire karim, amely ezt csinálja, erős a gyanúm, hogy be van szépen építve valami a Sapphire cuccaiba, amely gar. lejártával automatikusan deaktiválja a VGA-t, csak a hibás példányoknál ez előbb következik be. Ilyet eddig csak vinyóknál figyeltem meg.

Milyen loot-ot? :F Hát fasza hűtést. Azóta 5-10°C-kal hűvösebb minden a gépemben, már meg sem merem fogni, olyan hideg. ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2202) $p@rr0w válasza katt777 (#2201) üzenetére


$p@rr0w
őstag

:C

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2203) virkir


virkir
veterán

Na lámáznék egy kicsit.
Mééé nem megy a dx10.1 nekem?
Felszenvedtem a vistát.
8.11 hotfix csataliszt telepítve.
CS telepít az 1.5.07 peccsel.
Ezek után ha elindítom a játékot a 10.1 kapcsoló inaktív de ráadásul a játékban sem látok semmi dx10-re utaló jelet. (álcaháló most sincs a CS bázison)
Mit kéne még csinálnom azon kívül, hogy előveszem a kisbaltát és jól megfenem mielőtt szétverem a gépem.
Ja a vista telepítése szétcseszte az xp tűzfalát és random fagyogat a gép mindkét rendszer alatt a megszokott biosbeállításokkal.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2204) csigi


csigi
addikt

Sziasztok.
Jantarban vagyok. Utánajártam itt, hogy le kell szedegetnem az élőhalottakat, csak azután nyílik ki az ajtó. Kívülről, két irányból le is szedegettem a nagyját.
De nem igazán tudok bent a gyárban életben maradni. Vagy tíz elsősegélycsomi árán egyszer keresztben átvergődtem, és találtam is még 2-3 zombit. És akkor még bent az épületekben nem is voltam...
Hogyan lehet kivédeni azt a sugárzást (az ellen ható mütyüröm nincs), esetleg van valahol "árnyék" bent, ahol meg lehet pihenni?
Köszi. :R

nofene

(#2205) virkir válasza csigi (#2204) üzenetére


virkir
veterán

Namost ez így két külön dolog.
A profhoz csak akkor tudsz bejutni ha az összes élőhalottat megölöd. Az előfordulhat, hogy a pda már nem jelez élő zombit de még agonizál valahol 1-2, na azokat is egy a fejbe kúrában kell részesíteni.
A gyárba ráérsz ez után menni.
A sugárzást tudod gyógyítani a fecskendős kittel, vagy menj vissza egy SEVA-ért meg legalább 1 antirad artiért. Eddig a pályáig lehet találni de már meg nem mondom hol.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2206) Sonja válasza virkir (#2203) üzenetére


Sonja
veterán

SP1-es vistát tettél fel? DirectX a legújabb novemberi? :F Más ötletem egyelőre nincs.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2207) csigi válasza virkir (#2205) üzenetére


csigi
addikt

Élőhalottakat le kell szedni az ok, a gyárra meg azt értettem, ahol ezek vannak sokan (nem tudom mi az, épületegyüttes, Jantaron belül).
Nem a sima sugárzással van gondom, hanem konkrétan itt bent ezzel a pszi vagy miaszösz sugárzással. A fecskendő az tényleg gyógyítja ezt a fajta sugárzást is?
SEVA ruci megvan.
No és ilyen "antirad arti", ha a sima sugárzás ellenire gondolsz, az van. Pszi-re van valami külön? Akkor olyanom nincs...
Köszi a választ.

nofene

(#2208) PhoenixK válasza PhoenixK (#2190) üzenetére


PhoenixK
őstag

Még mindíg nem javult a helyzet. Újratelepítés megvolt (Vista és STALKER is),a patch-ek közül az 5, 6 és 7 volt tesztelve... És állandóan kidob!
A gép vígan megy, a Crysis simán megy órákon át...
SOS! MEGŐRJÍT EZ A GÉM!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2209) virkir válasza Sonja (#2206) üzenetére


virkir
veterán

Vista sp1 64 bit.
DX-et nem találtam nem frissítettem, ha egy linket tennél megpróbálnám azzal.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2210) virkir válasza csigi (#2207) üzenetére


virkir
veterán

Ja értem, pszi-re nem emlékszem, hogy nekem lett volna.
A fecskendő csak a radioaktív sugárzást csökkenti.
Mire oda értem már volt 5-6 artim amit megtartottam csak nem vittem mindet magammal, közte egy -1 pszi is.
Nálam az a baj, hogy új területekre is csak -antirad, +20kg, +6 gyógyulással megyek :D hogy legyen helye az eladható cuccoknak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2211) Hun'reeth válasza csigi (#2207) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Az most nem derült ki, hogy jártál a profnál? :F
Ő küld be a gyárba ugye, hogy csatlakozz a csapathoz akik bemennek megjavítani a hűtőrendszert. Ha ott a csapattal maradsz és csinálod amit kell nem ér akkora pszi sugárzás amitől bajod lehet.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2212) Sonja válasza virkir (#2209) üzenetére


Sonja
veterán

KATT! ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2213) csigi válasza Hun'reeth (#2211) üzenetére


csigi
addikt

Hát ez az. Nem jártam a profnál, mert zárva van az ajtaja. Csak akkor nyílik ki, ha elébb lepuffantok minden élőhalottat. Na és ezen igyekezetem közben nyír ki lassan a pszi sugárzás. :U

virkir: Jó ötlet lenne az a +20kg, csakhogy 50kg felett ennek ellenére nem tudok futni rendesen. Ezért nekem nem vált be. Végül csak +10kg-al nyomulok vésztartaléknak, de igyekszem 50 alatt maradni.

[ Szerkesztve ]

nofene

(#2214) virkir válasza Sonja (#2212) üzenetére


virkir
veterán

Köszi közben reggel már megtaláltam mindjárt ki is próbálom.

csigi
Na ez a baj.
Ne kolbászolj a gyárba amíg nem beszéltél a proffal.
Ahhoz, hogy bejuss a bunker környékéről kell levadászni a zombikat a gyáriak nem számítanak.
Menj vissza és járd körül módszeresen a környéket hát agonizál még 1-2 valamerre, ha azokat is megölöd akkor kinyílik az ajtó.
Pedig nem rossz 70kg jó cuccal megjelenni valamelyik kereskedőnél.
Futáshoz meg ott a redbuli, nem drága meg találni a hulláknál is néha, nálam mindig van 4-5.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2215) virkir válasza Sonja (#2212) üzenetére


virkir
veterán

Na tényleg én voltam a láma :W
A beállítások első oldalán ha engedélyeztem volna a dx10-et mindjárt ment volna rendesen.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2216) Sonja válasza virkir (#2215) üzenetére


Sonja
veterán

:D Sebaj, a fő, hogy megy! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2217) csigi válasza virkir (#2214) üzenetére


csigi
addikt

Ja, már értem! Azt hittem komplett az egész Jantart ki kell pocolnom... :B
Ma este körülnézek a bázis környékén.
Köszönöm! :R

nofene

(#2218) Brent válasza csigi (#2217) üzenetére


Brent
aktív tag

Yantarban a gyárba vagy mia fene az ott, oda nem egyedül kell majd bemenned hanem Lefty csapatával. Szép kis tűzharc lesz majd ott :K

(#2219) Polllen válasza csigi (#2213) üzenetére


Polllen
nagyúr

A rádióadó használatól egészen a végéig 70kg környékén voltam...^^ fut az rendesen;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2220) proci985 válasza Polllen (#2219) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

főleg a +6 endurance itemmel;>

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2221) foxboro


foxboro
tag

Hi!
A fosztogatók bázisán hol találok relikviákat? Elvileg van 2db valahol... A SEVA ruha fejlesztésénél a fosztogató fejlesztő pontosan megadja, hogy hol vannak a hiányzó pendrive-k, a fullos ruhához?
Az egész fejlesztési procedurát az elejétől a végéig nála kell bonyolítani?
Valaki, légyszi!
Üdv!

(#2222) PhoenixK válasza PhoenixK (#2208) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nah, a Vista SP1 megoldotta - eddig úgy néz ki (kopp-kopp-kopp)

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2223) Polllen válasza proci985 (#2220) üzenetére


Polllen
nagyúr

+6? :U Sugárzás ellen találtam egy +4-st a többi mind +3-s lehetett...Igaz a Vörös erdőben egyet se keresgéltem, addigra meguntam, meg mindig jött vmi ásatag dög is... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2224) foxboro válasza foxboro (#2221) üzenetére


foxboro
tag

Hahó!
Senki sehol !?
Amúgy a 1.5.07-s patch jól működik Direct x9-ben?
Most van szerencsém játszani a gémmel...
Üdv!

(#2225) rétisün válasza foxboro (#2224) üzenetére


rétisün
veterán

ha kicsit viszaolvastál, láthattad, hogy a1 1.5.0.7.-es patch sokaknál (nálam is) töltés problémákat okozott, szóval nem egy igazán jól sikerült patch lett. nem tudom, kinél melyik dx verzióval csinálja, nálam dx10-el minden második-harmadik töltésnél fagy a játék. persze ettől dx9-ben még lehet jó, de sztem.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2226) Lauda válasza foxboro (#2224) üzenetére


Lauda
félisten

Dx9-ben jó, dx10-ben kifagy a shadereknél.

(#2227) remington2 válasza rétisün (#2225) üzenetére


remington2
senior tag

Én 1.5.07-est használok, dx9, és nincs gondom vele. Persze, ez nem jelent semmit, nálam már a 05-ös is csak 3x lépett ki az egész végigjátszás alatt.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2228) lsc válasza Polllen (#2223) üzenetére


lsc
nagyúr

Sugárzás ellen kapsz egy +6-o relikviát és egy Sevát ha a kordonba belépsz Valerian frakciójába és a szeméttelepen elfoglalod a banditák bázisát . Nem írja sehol, de ha visszamész a bázisra a kordonban akkor a kereskedőnél megkapod .

Az élet kegyetlen .

(#2229) remington2


remington2
senior tag

Az egyik CS tag adott egy "deliver item" küldetést, ahol elvileg három gránátot kellene elvinnem valaki(k)nek. De kinek, és főleg, mit? A PDA-n a küldetés "Deliver item. 1 (3) néven szerepel, de nincs senki a térképen célként, és gránátokat sem kaptam . . .

Ilyenkor mi a teendő?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2230) virkir


virkir
veterán

Na én is elakadtam.
Red Forestben kódorgok, már háromszor körbejártam begyűjtöttem pár kellemes artit, előre megcsináltam a bányás küldetést, de nem találom az utat ahhoz a nyűves anomáliához, hogy az erdészhez jussak.
Segítség!!!

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2231) lsc válasza virkir (#2230) üzenetére


lsc
nagyúr

Először talalálnod kell egy csapatot, azoknak segíts artifactokat szerezni /egy aluljáró tele szörnyekkel az útvonal /onnan már nincs messze, a pda-n jelzi, egy T-72 roncsról kell rá felugrani .

remington2 : Ezeknél a küldetéseknél neked kell szerezni az ígért cuccot /van eü csomagos, lőszeres/ a nálad lévő készletből /ezért ha nincs nálad akkor nem éri meg/ és aki a feladatot adta annak kell odaadni .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2232) remington2 válasza lsc (#2231) üzenetére


remington2
senior tag

Köszi, tényleg össze kell neki gyűjteni. Van már két gránátom, a számláló jelzi is, hogy még egy kell. :R

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2233) csigi válasza Brent (#2218) üzenetére


csigi
addikt

No meglett az a nyavajás Jantar-i ajtó... :W
Több nap szenvedés után... - mert hát nem találtam ott egy élőhalottat sem, aki rúgkapál még - kínomban mentettem, majd lövöldözni, gránátozni kezdtem az ajtót, meg a kolléga Stalkereket. Egyszer csak látom ám, hogy a gránátom átrepül a csukott ajtón és bent robban, erre rögvest jött egy küldetés, hogy segítsek a bázist megvédeni, majd nyílt szépen az ajtó. :F
Szóval beolvastam a korábbi állást, átdobtam a egy gránátot a csukott ajtón, küldetés jött, ajtó nyílt. Hogy a rosseb... :F

nofene

(#2234) foxboro válasza rétisün (#2225) üzenetére


foxboro
tag

Olvastam... Tegnap fel is tettem a 1.5.07-s patch-t, DX9-ben elmegy. Sajnos elég hullámzó a CS, hiába vannak a patch-k, pl. tegnap garbage-ból mentem át az armyba, kiírta, hogy nincs a meghajtóban a DVD, aztán annyi volt....reset... pedig mindig bentvan...
Akartam is valami no dvd fixet, hogy kíméljem a DVD-met, de sajna az sem jött össze...
Ez van! De azért nem hagyom abba a CS-t.

(#2235) foxboro válasza Lauda (#2226) üzenetére


foxboro
tag

Igen, DX9-ben jó... De még van, hogy kilép...nem vészes, többször kell menteni.
Más: a SEVA teljes fejlesztését a fosztogatós technikusnál kell elvégezni, ő majd megmondja a hiányzó pendrive-k helyét is?
Limanszktól a végéig melyik fegyvereket ajánlod?

(#2236) virkir válasza lsc (#2231) üzenetére


virkir
veterán

Na ez a baj mert rajtam kívül meg a kerítésen túli dutyisokon kívül más élő embert nem jelöl a pda.

Az aluljáró merre van?
A bányát megtaláltam és ki is pucoltam.
Még valami, nem találok lehetőséget a célkereszt megváltoztatására és nekem kb 1 pixelnyi pont ami legtöbbször nem gond a távcsövek miatt de közelharcra alkalmatlan és pont itt a szörnyek miatt lenne jó egy normális célkereszt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2237) csigi válasza virkir (#2236) üzenetére


csigi
addikt

Én célkereszt nélkül nyomom. Próbáld csak ki, meg lehet szokni és valószerűbb szerintem.

nofene

(#2238) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Nem tudom volt-e már, de találtam egy kifogyhatatlan pénzforrás bugot: amikor az iránytűt visszaviszed az erdésznek, mondod hogy itt a relikvia, de a második szövegrészre nem kell kattintani, hanem esc-et nyomsz, és újból ott lesz a menüpont hogy itt a relikvia, majd megin esc, stb. Lehet hogy egy kicsit zavarosan írtam le, de működik, 1.5.07-el.

Ez van ha kipakolok 30 vintart egy kupacba: :DDD

Hely kellett nekik úgyhogy mást is ideürítettem: :DDD

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2239) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

..néznék nagyot ha a CS-hez is megjelenne egy OL mod :C
jah.Pendrive-fejlesztésekhez van vkinek térkép-útvonala?..tehát hol merre lehet fellelni őket?...nekem csak egynehány akadt a tenyerembe... :F
(ha veséztétek a témát,akkor bocsánat)

..lassan másodszorra is kicsekkolom a CS-t....filózok h felpaokolom SoC-t..de csakis OL2.0 moddal....!! ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2240) $p@rr0w válasza - = Zk = - (#2239) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Kanyhalos nem akar OL-t ehhez, bár lehet azóta változott a véleménye (azt a megjelenéskor mondta, bár én kétlem...).

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2241) Solad válasza $p@rr0w (#2238) üzenetére


Solad
őstag

Sparrow csalik!

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2242) Lauda válasza $p@rr0w (#2238) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD :DD Ja és köszi a tippet, remélem lassan lesz időm gémelni.

[ Szerkesztve ]

(#2243) - = Zk = - válasza $p@rr0w (#2240) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm...meglátjuk!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2244) $p@rr0w válasza Solad (#2241) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Csak bugzik! :D

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2245) fügike válasza foxboro (#2224) üzenetére


fügike
senior tag

Üdv!

A bandit base-en a trader pultjával szemben van egy rácsos ajtó. Azt ki tudod nyitni. Ott kéne legyen egy láda, benne 2db artifacttal.

Hy!

Boci-boci tarka!:D

(#2246) fügike


fügike
senior tag

Üdv mindenki!

Két dolog:

Ha valaki hiányol SVDm lőszert, leletem még 200db-ot, az elárasztós underground pályán, kifelé menekülve, a folyosón balra van egy rámpa, ahol a falból kiáll egy cső. Ott találtam egy stash-t.

Más:

Nekem 2 nightstarral az Exoskeleton 120kg-ot képes cipelni. És még nem találtam jobb antigrav artifactot!:D

Boci-boci tarka!:D

(#2247) foxboro válasza fügike (#2245) üzenetére


foxboro
tag

Köszi!
Megtaláltam, de sajnos nem tudom kinyitni...mivel kellene? Leírnád a SEVA ruci golyóállóság fejlesztésének pontos menetét? Nyomkodom a fejlesztési gráfot a bandita technikusnál, de nem küld el pendrive-ért, hogy befejezze a fejlesztést.
Üdv!

(#2248) virkir


virkir
veterán

#2236 Valakinek ötlete?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2249) foxboro válasza virkir (#2248) üzenetére


foxboro
tag

Hi!
Velem valahogy nem akartak jönni a stalkerek, egyedül mentem, az aluljáróban elintéztem a snorkokat. Ha jól emlékszem, ha átmész az aluljárón, szemben, kicsit jobbra van egy kőépítmény, előtte a toppantós állatka....én balra kikerültem ezt, és az erdőben, sugárzás mellett, szemből futottam a tankhoz, ott azonnal ugrás (előlről), a kutyákkal ne foglalkozz!
Valahogy így volt...

(#2250) - = Zk = - válasza fügike (#2245) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meik a bandita bázis? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.