Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) proci985 válasza aginor (#1994) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

letöröl, kiirt, kipusztít, újrarak, újrakezd. más megoldás nincs. valószínűleg Nálad is elszállt a program belső logikája. valami modot használsz, pár bugos.

Speccy: menj ki a bázisuokról, menj vissza, játszd el párszor. nem tudom mikor rerollozza az árus készletét, de valszeg nem biztos, hogy elad az árus. béta verzió, hogy bugzik ez a feature is. gondolkodtam trader mod írásán, de amíg ennyire játszhatatlan, addig inkább nem szórakoztam a dologgal.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2002) remington2 válasza Grigorisz (#1998) üzenetére


remington2
senior tag

Igen, szeretem a BSG-t. :R

(#2000) Speccy
Ha azzal a helyzettel találkozol, hogy venni akarsz valamit, de éppen nincs (mondjuk 20k-ba kerül, nincs annyi pénz, na megyek szerzek még egy artit, visszajövök, eladom, de a szemétnél már nincs SEVA & akármi), akkor érdemes menteni, majd azt betölteni, vagy akár a játékból is kilépni. Ugyanígy jártam 2 alkalommal a SEVA esetén, amikor visszaértem, persze, hogy nem volt. A mentéses módszer megoldja a gondot, újratöltve már ott volt a ruha.

Azt viszont én sem értem, miért nem azon az áron adja, amit megad. Ha meg csak irányár, miért nem a valósat írja ki? :F

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2003) snataniel


snataniel
tag

Sziasztok! :R Huhh... Annyira Vártam ! Megjött És... :O Bugos-Fos. Nagyon Jó a Game!
De annyi Hiba van benne,és nemis azok a hibák zavarnak mint PL:Lebeg a Doboz 3-ellenség 1-másban áll...STB Hanem Azok Amik miatt A Játék Nem Tölti be a Mentéseket , CRASH,APPCRASH,Mindenféle Hiba (Főleg Angolnál..)

Úgyhogy Maradok az OROSZ... 1.3-mas Verziónál :(( De Sokminden Zavar Még)
Még Annyi Hogy Kéne Valami Program Amivel MAX Grafikán A Legtöbbb FPS-t Tudom Kihozni A Game Ből! esetleg fps.cfg Vagy Valami Csoda Program! Kéne Segítség .
XP-nyomom! A gépem:Zotac 8800GT AMP-edition/2x1 gb 1066-os Transcend Ram/Core2Duo E6600 @2.40 GHz--Ez Lessz=Core2Duo E 8500 @ 3.17 GHz/

Ezzel Szerintem (Talán) Mennie Kéne VH-n Megy is Csak Picit Szaggat!
Szerintem KB-ollan 40-50 FPS És Lehetne Jobb is...

És Van ollan Console Parancs ami mutatja az FPS-t??? Ha Van Írjátok LE PLS :R

Kéne Nagyon Köszönöm :R

(1.3-mason eljutottam az X-labor ig És Kipróbáltam az 1.5.40-És elcseszte a MENTÉSEM...) Ha Kell Valakinek Mentés! Tulajdonságai: Majdnem A legelején 1.3-as OROSZ Verzióhoz 200000-Rubel Minden Fegyver Minden Ruha !!! Ezt Tudom adni Jó cuccokért pl:Trainer Save FPS cfg- ...stb...

Előre is Köszííí! :R :R :R

Kárpátia!!!

(#2004) proci985 válasza snataniel (#2003) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a játék csak egy magon fut... core optimiserrel vagy mivel lehet a dolgot megoldani.

másik tweak: vedd le lowra a sun rayst és a másik sun shaderes cuccot, úgy már remekül fog futni dx10ben. ez a kettő a csodacucc.

az orosz és az angol mentések inkompatibilisek. én szóltam...;>

ne használj annyi nagybetűt, egyébként is észrevesszük amit írsz;>

bugokkal meg nem lehet mit kezdeni. ez van, ezt kell szeretni. vagy állj be a patchre várakozók táborába...

apropó: új CS frakció, ha már tervben van a Corvin Sky és Milf Sky:DDD WTF(P) faction, avagy Waiting teh fhcu|<(ing patch)?:DDD

toborzószöveg (SoC Duty Baros toborzó alapján): hey stalker! are you tired of BSODs, random crashes, anarchist traders and respawning bandits? none of them will stop WTFP on ther triumphment waiting for a new patch! join WTFP, and save your nerves from the collapsing zone!

továbbmenve:
- i'm tired of the lame balance, the breakdowns and the bugs... so i want to join you!
- hey scar, that's a nice way of thinking... do you know the WTF(P) codex?
- nope... explain it to me!
- it's really simple... just don't play it... have a nap, read the forums, see if the modders could help the problems, and always give a wounded mod a medkit or a patch;>

items received: vodka, AMK sleeping bag, enough food for a couple of months;>

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2005) Hun'reeth válasza remington2 (#2002) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Az ár azért annyi mert ha nem vagy az adott frakció tagja akkor rárakja az ÁFA-t :D jobban nem tudom kifejezni. Csak akkor adja annyiért amit kiír ha tagja vagy annak a frakciónak ahol épp venni szándékozol. Ezért legegyszerűbb a stalkereknél venni oda könnyű beállni és a többiek (freedom és duty legalábbis) nem tekintenek ellenségnek.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2006) remington2 válasza proci985 (#2004) üzenetére


remington2
senior tag

:C ez mekkora :R

A Milf Sky frakciónak lehetne a toborzóplakátján a "Make love, not war" szlogen is, és mindenütt (csinos) stalkercsajok mászkálnának :DDD A C-tudat is könnyebben tartaná bordélyházban khmm kordában a stalkereket, szerintem ha a kordon mellé telepítenék a Mifl Sky-t, kiürülne a zóna :DDD

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2007) gtamate2 válasza snataniel (#2003) üzenetére


gtamate2
veterán

tessék ezeket használtam (minden verziójú van benne 1.03-tól 1.05-ig, oroszhoz is :) )
stalker sc hack packom

*Sn0w

(#2008) mad1


mad1
veterán

"Átkozott!Hol a fenében vagy!?"
Ezt kinek ugatják?Nekem? :D

Ne szemetelj ! = Steam

(#2009) remington2


remington2
senior tag

Red Forest elején, amikor kinyírjuk a Strelok által ránk küldött fogadóbizottságot, az egyik tag - az életéért cserébe - információkat oszt meg velünk. Utána egy segélyhívás érkezik, A fickót be lehet (kell) kísérni a pár méterre található társaihoz. Alig érünk oda, "Ő az, kapjátok el!" felkiáltással közéjük rohan, majd állnak ugyanolyan bénán tovább, semmit sem csinálva. 1.5.04-nél azt hittem, ez valami bug, de 1.5.05-ben is ugyanezt tették. Azóta rájöttem, hogy a segélykérést kicsit odébb egy másik szakasz küldte, de az előző csoportnak nem kellene lelőnie, vagy valamit (bármit) csinálnia, miután az életben hagyott "túsz" felkiált?

szerk: vajon annak mi lehet az oka, hogy Father Valerian(?), a stalkerek vezetője, a tank közelében egy csapat emberével fekszik, miközben ezzel egy időben ugyanez az npc a kordonnál is ott van, és él? Bug, figyelmetlenség, vagy egy kihagyott történetszál?

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2010) - = Zk = - válasza remington2 (#1993) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdekes játék.én hogy hogyállok,nemmondanám...redforestben vok,épphogy egy AJÁNDÉK stalker ruha van rajtam..némi lőszer a rossz Tr301esembe...van akm74/7 deaz meg pontatlan...és nem lehet vele ölni..a vintar meg golyó zabáló. :)) artifactvadászatra még nem jöttem rá,hohy hogyis kell valójában :U ....
érdekesség:nekem a játék ÁFÁzik...ami nem meglepő..a full magyart vettem..
tehát...rámek egérrel a kötszerre...mutatja 200RU,rákattintok h vegye meg..felhelyezi a listába,és mindjá 350RU :Y
erre vki?... :DDD
:R

proci985:mibajod az 1900XTX-emmel? :(((
:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2011) $p@rr0w válasza kem (#968) üzenetére


$p@rr0w
őstag

sry félre

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2012) snataniel


snataniel
tag

Hali! Köszönöm :R !
Arra lennék még kíváncsi hogy most nekem Orosz a játék stabilan megy , De legalább a nyelvet Angolra Vagy magyarra akarom cserélni! Ez Befolyásolhatja a Teljesítményt PL:Akadozik,lefagy,több Bug,...stb.- Erre lennék kíváncsi :C :F

Kárpátia!!!

(#2013) Grigorisz válasza - = Zk = - (#2010) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

erre az áfás baromsággal eddig csak sido-nál találkoztam miután beálltam stalkernek még utána is ugyanezt csinálta de a stalker bázison már elengedték az áfát :D

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#2014) Hun'reeth válasza Grigorisz (#2013) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Hányszor kell még kiírni??? :F

Csak az számít, hogy az adott frakció tagja vagy-e. Ha igen nincs áfa (nevezzük így) ha nem hiába nem vagy ellenség drágább lesz. Ettől függetlenül az árak a kereskedőknél is változnak. Nem tagként a stalker base-en még mindíg jobb áron veszik meg a puskákat mint pl. sido. Ő nagyon szar árakkal dolgozik.
Sőt még a vezetői díj is drágább ha nem vagy tag. A duplája jellemzően.
Pl. stalker base (kordon) - Faluközpont (sido) közötti út:
Stalker tagként: 50 rubel
Nem tagként 100 rubel!

Emberektől venni pedig mindíg drágább.
Ez az egész ott számít, hogy pl. a bulat-ot 25k -ért megkapod ha belépsz a Duty-hoz míg ha nem perkálni kell vagy 32-t? Most nem emlékszem....

De írtam feljebb már, hogy olyan árrés van a kereskedők között, hogy csak na!
Ritkább fegyvereket (IL86, TRs301) a Clear Sky-os kereskedő fizeti meg legjobban. El is mondja, hogy ritkán van valami normális cucca ált. csak a gagyik jutnak neki. Nyilván ezért.

Azt tudja valaki, hogy mit kell csinálni a freedomnak, hogy beléphessek? :U

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2015) Grigorisz válasza Hun'reeth (#2014) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Miért kell beszólni :F

ennyi erővel megkockáztatom, hogy a freedom-os kérdésedet is már háromszor kitárgyalták...

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#2016) Hun'reeth válasza Grigorisz (#2015) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Nem beszóltam sorry!
Nem neked szólt igazából hanem csak általánosságban írtam. Nézd meg ezen az oldalon feljebb már leírtam #2005-ben erre 5 hozzászólással később megint kérdezték :F Senki se olvas kicsit vissza.
A freedomost meg nem találtam a "környéken".

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2017) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Még egy kérdés: a vérzést csökkentő relikvia (a 60%-os lenne az igazi) merre van kb.? Melyik területen? Csak mert épp az ingoványban bojongok de eddig csak 1 tűzgolyót találtam.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2018) proci985 válasza remington2 (#2009) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

figyelmetlenség, bug és egy kihagyott történetszál egyszerre. nem létezik, hogy nem vették észre:)

- = Zk = -: semmi bajom az x1900xtxel. nem akármilyen karik voltak azok;>

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2019) - = Zk = - válasza proci985 (#2018) üzenetére


- = Zk = -
félisten

énis eképp gondolkodom róluk...néha filózom h visszateszem a 3870 X2 helyett....pár ventifordulat erejéig! ;]

Grigorisz: :R

(#2014) Hun'reeth:sry..énvoltam az 5let adó...de nem gondoltam h már eztis kivesézték a forumozók...!!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2020) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Nekem meg van a játék eredetiben, magyar szinkronos. Kell hozzá valamelyik patch, vagy netről magától frissít? / pl: mint egy-két steam-es játék / :F

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#2021) snataniel


snataniel
tag

Találtam Két Kis Rejtett Cuccost... A Pure Sky - Bázisán hátul a sír(köveknél) -Felvan akasztva 1-Gázmaszk És Abban Volt 1-elég jó pisztoly meg Védőoltás...XD Sugárzás,Lepra,és AIDS-ellen!

A másik az ingoványos(elő map) Pálya Közepén valahol 1 kis Híd Lábához Erősítve Egy TÁSKA Benne mindenféle Nyalánksággal!!!

SOK SIKERT És Csak keményen!... Nálam Már Elszakadt a Cérna... Egyszerűen Végigvihetetlen... :(

És irjatok ha ti is Találtok valamit!

Kárpátia!!!

(#2022) Grigorisz válasza snataniel (#2021) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

nem akarlak lelombozni de az ilyen helyeket nem lehet csak "úgy" megtalálni. mindet kapod valahogy (élőtől pénzért, halottól mikor átkutatod) és megjelenik a PDA-don (alapértelmezett P betű) és ott kis lila karikák jelzik az ilyen infókat.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#2023) kariad


kariad
senior tag

Nekem már kezd unalmassá válni vagy inkább idegesítővé! :W

Mert ha átmegyek arra a bázis helyre szétlönnek mint a szart.....A többi részén meg kiírtottam mindenkit! :K

(#2024) rocket


rocket
nagyúr

Patch 1.5.06:

"Render improvements:

- Added DX10.1 support.
- Added MSAA for alpha-tested objects ("alpha-to-coverage" for DX10.0, custom "alpha-to-coverage" for DX10.1 for better performance, native DX10.1 implementation for better quality).
- Added new quality level for sun-shadows (ultra) for better picture quality.
- Added new min/max shadowmap technique (which takes advantage of DX10.1 when available) allows to speed up high quality sunshafts rendering for top video boards and high resolutions.
- Added high quality sunshafts acceleration for DX9 renderer.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2025) proci985 válasza rocket (#2024) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hmhm... ideje volt. valaki próbálja már?

a 10.1 nagyon ígéretesen hangzik, kérdés, hogy NVidia kártyák hogyan fognak reagálni a dologra...

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2026) enerdzsájzer válasza Hun'reeth (#2014) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Háj!
Engem akkor vettek be a frídomba, amikor segítettem nekik elfoglalni a katonai raktárakat (ahonnan egy anternával kell segíteni a stalkereket hogy kinavigáljanak egy anomáliából) De még előtte beszélni kell a frídom vezetőjével hogy csatlakozni akarsz (asziszem) Meg persze mindíg segíteni nekik, meg írtani dutit.Kövesd a történetet és közben haverkodj velük.Szerintem jobb üzlet hozzájuk csatlakozni mint a többihez.Ellátnak minden jóval: külső váz, dragunov....Kipróbáltam már szinte minden frakciót, még a fosztogatók vannak hátra.Érdemes a földön heverő tuningpuskákat összeszedni és eladni a kereskedőnek.Én így 110 ezer rubelt gyűjtöttem. :))

[ Szerkesztve ]

(#2027) Hun'reeth válasza enerdzsájzer (#2026) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Kösz. Közben már bevettek. Igazából nem kellett semmit se csinálni. Elmászkáltam voltam az ingványban (4 cuccot találtam csak) és most mikor visszamentem úgy fogadtak, hogy beállhatok ha akarok.
Sajna van egy bug is mindjárt. Mikor beállok a főnök bemondja, hogy ezzel megszakad a kapcsolatom a Stalker frakcióval de mégsem. Ez ott probléma, hogy a duty bázis felé menet ha befoglalok egy helyet amit kell nem a freedomosok érnek oda előbb hanem a stalker frakció így viszont a freedom már oda se jön tehát nem tudom teljesíteni csak ha agyonlövöm a stalkereket. :F

Én már sok százezer rubelt összeharácsoltam most is 101.000 van nálam. :D A baj még, hogy a freedomnál nincs skuló a Vintarhoz :(
GP-37-et a Clear Sky bázis ad? Mit kell tenni érte?

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2028) enerdzsájzer válasza Hun'reeth (#2027) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Nem szabad előtte csatlakozni a stalkerekhez.Én is így jártam, szerencsére volt egy korábbi mentésem és onnan újrakezdtem.Teljesen kiírtottam a dutit :D egy sem maradt és nem is jöttek vissza.
GP-37-el nem is találkoztam :D A ClearSky-osok egy FN-200M-et adnak meg 50 ropit miután segítettél nekik elfoglalni a limanszk-i hidat.
Lövészre fejlesztettem egy AK-át, azzal kolbászolok.Lőszer van rohadásig, egy ládába gyűjtöttem össze majdnem 10000 darabot.Nato-s lőszerből is van rendesen.A vintar-hoz én sem találtam valami sokat de a dragunov-hoz is kevés van, mindegy kihez csatlakozol.

[ Szerkesztve ]

(#2029) AMATŐR


AMATŐR
őstag

ATI kártyákon gyorsít a cumó Clear Sky alatt is. [link]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#2030) Hun'reeth válasza enerdzsájzer (#2028) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Én már a legelején csatlakoztam a stalkerekhez úgyhogy ez nem járható. Inkább majd lelövöm őket akkor kitagadnak. :D
A duty-nál annyi lőszert lehet venni a Vintarhoz amennyit a pénztárcád elbír. Csak másnál nincs. :((

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2031) enerdzsájzer válasza Hun'reeth (#2030) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Nem a vásárlásra gondoltam, hanem a guberálásra :D Talán Yantar-ba lehet kapni a tudósnál (úgy emlékszem).Frídomnál dragunov van rendszeresítve :DDD az se rossz!

(#2032) Hun'reeth válasza enerdzsájzer (#2031) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Yantarban sincs az öregnél sajna. Legalábbis nekem nem adott mikor ott jártam.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2033) Hun'reeth válasza enerdzsájzer (#2031) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Na most meg van az öregnél.
Sajnos a duty eléggé kiirthatatlannak tűnik mert bug-os. Agyonlőttem pár stalkert és így semlegessé váltak de így se jönnek a freedomosok az elfoglalt pontokra.
A duty bázison meg sokszor elrakja a fegyvert :F így könnyen lelőnek. Még a fejlesztő gyereket is beadta így harc közben elvileg megjavította volna a cuccaimat.

Elvileg hogyan zajlana a duty kiirtása? Adná folyamatosan az instrukciókat vagy csak bemegyek agyonlövök mindenkit visszamegyek és örülnek?

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2034) SteeWe


SteeWe
aktív tag

Valami tapasztalat az ati új hotfix + legújabb patch (1.5.05) kombórol. Gyorsulás pl. Vista, XP alatt?

(#2035) Hun'reeth válasza SteeWe (#2034) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Nekem semmivel se tűnik gyorsabbnak. (XP) Mondjuk eddig se volt vele baj nálam.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2036) SteeWe válasza Hun'reeth (#2035) üzenetére


SteeWe
aktív tag

thx, igaz elírtam a 1.5.06-os patch-ra gondoltam

(#2037) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Olvastam amiket írtatok a befejezéssel kapcsban, és a soc true ending nélkül (amit csak youtubeon láttam) ugy ahogy meg is értettem.
De egy vmi nem világos a clear sky-al kapcsban:

SPOILER!!
Amikor a végén mutatja azt a termet/folyosot vagy mittomén mit és tele van monitorral/tv-vel az micsoda, vmi agymosásra szolgál vagy igy csinál saját embereket a c-tudat? Meg merre van, ki vitte oda az embereket? C-tudat?
Csak hogy vili legyen ezis. :)
Elöre is köszi a válaszokat.

(#2038) ez_meg_emaz válasza enerdzsájzer (#2028) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Közben olvasgatom amit írtatok. 100k-t!!! Az igen. Nekem nem volt türelmem hozzá. A Legtöbb zsém 25k volt aztis egyből elnyomtam fejlesztésre. A max amit a "sietős" játék alatt ki tudtam hozni ebből a pénzből az 30-as mellény. Nemtom vki vett-e már vmi butább öltözetet. De ujra már nem kezdem ezek miatt. Bár nagyon érdekelnének a szélsőségesen jo cuccok. Az a baj hogy rohadásig kell sétálni ahhoz hogy rengeteg lovéd legyen meg minden fejlesztve legyen.

50k-t adnak a hídért!! :Y Ezt se tudtam. Te onnan még visszamásztál a CS bázisig ami a világ másik felén van? Hát az min fél nap séta real time. :) Én meg még azt hittem hogy tul sokat szarozok a cuccok miatt az egyes részeken. Gyűjtögettem relikviát mint állat, de csak ha arrafele volt dolgom. Viszont a kis kerülök miatt is rengeteg idöt elcsesztem. Képzelem mennyi idő lehet 100k-t összeszedni. Főleg hogy tuningos fegyvert mástol kb 2-3 alkalommal szereztem.
Én amugy duty-hoz csatlakoztam(érdekes miután megoldottam a gondjukat egyből felvettek nem ugy mint a freedom) miután lusta voltam tovább nyalizni a freedomnak hogy ugyan má vegyenek fel ha mindent megcsináltam (igaz fő sztori miatt muszáj voltam). De hát így jártam.
Rengeteg lovém lett volna ha a sok relikviát meg fegyot el tudtam volna adni amit vörös erdőben és utána szereztem. De ahhoz vissza kellett volna mennem. Én meg ki akartam már tolni mert kell a hely a gépen a rengeteg game-nak amit még ki akarok tolni.
Jo olvasni amugy hogy vki ennyire belemászik a témába és kiprobál oylat is amihez nekem nincs türelmem de amugy nagyon érdekel. Általában hidegen hagynak az aproságok egy-egy game kapcsán ha már kitoltam de a Stalker-el kapcsban minden érdekel.

(#2039) remington2 válasza ez_meg_emaz (#2038) üzenetére


remington2
senior tag

100k rubelt összegyűjteni nem olyan sok idő, mint amilyennek a játék elején, egy puskáért 30 rubelt fizető kereskedő után gondolná az ember ;] Mondhatni, szinte magától jön. És persze megy is, fegyó-fejlesztésre, lőszerre, jó (és drága) cuccokra, például SEVA-ra. Mert 100k rubel önmagában nem véd meg semmitől, 0 a páncélzata, és 0 az anomliák elleni védelme is :DDD
Ott a detektor, csak használni kell, anomáliás területen mindig érdemes kézbe venni egyszer-kétszer. Hamar ki is alakul a pavlovi reflex: az anomáliákkal történő szívás hatására az ember automatikusan előveszi a detektort, "legalább van-e itt valami hasznos is" alapon. Agroprom és Yantar elég rendesen el van látva artival, és Yantarban már lehet találni 10k rubel értékűeket is, nem is egyet! És persze érdemes a dokinál eladni őket nagyobb tételben, összegyűjtve, mert elég jól fizet érte, a legtöbbet az egész játékben! Aztán vannak mellékküldetések, általában fizetnek azok is 2-3k rubelt, a használt cuccokat is el lehet adni, agropromban én sokat segítettem a stalker-bázis védelmében, és az elhalálozott felektől begyűjtott cuccból is láttam pénzt (jó kis vintarok, tr300-asok, aránylag jól fizetnek értük).
Ez maga a STALKER: mászkálás, felfedezés, gyűjtögetés, mellette meg fokozatosan a fősztori végigjátszása.

szerk: Red Forestből yantarba visszabaktatni annyira nem nagy meló, de én úgy mentem oda, hogy már előre felszerszámoztam magam (jó fegyver + ruha, megjavítva, tele lőszerrel), hogy nem láttam nagy értelmét visszarohangálni. Még 1 alkalommal visszatértem a dokihoz, aztán mentem gyakorlatilag a játék végéig, limanszkból már úgysem lehet visszatérni. És még a legvégén is volt 25k rubelem, persze arrafelé már vajmi kevés értéke van a pénznek.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2040) Interceptor


Interceptor
addikt

Van látható különbség grafikailag az új patchel ?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#2041) Mans20


Mans20
addikt

Hiztok

Én most kezdem el a gamet a 177.xx driverrel,éremes felrakni inkább valamelyik 180asat?

(#2042) ez_meg_emaz válasza ez_meg_emaz (#2037) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Igazábol azért lestem be ide megint hogy hátha vki válaszol erre.

A második hsz-t csak csodálkozásom kifejezésére irtam. Amugy azt csináltam énis amit írtál. A freedom kereskedötöl megvettem a legjobb artifact keresöt amint lehetett és minden anomália közelében megnéztem van e valami érdekes. Ha volt belementem és megszereztem. Még a Vörös erdő közepén lévő kis gödörbe is belemásztam. Na azzal sokáig szarakodtam. Mindig visszatöltöttem mert nem sikerült idöbe kimásznom onnan és 10-20 aidkitet meg nem ért meg nekem. De aztán sikerült 2 artit kihalászni onnan. Én is adtam el használt és hullűktol begyüjtött fegyokat is és csináltam mellékküldiket. De igy is alig volt zsém. Szerintem ti sokkal többet szorakoztatok vele vagy csak szerencsésebbek voltatok a hullák cuccaival illetve a relikviákkal. Ja és a relikviák felét amugy nem adtam el tegyük hozzá. :DDD Voltak nagyon hasznosak. -6 sugárzás, +20kg, +4 élet mp-enként. Ezeket semmi pénzért nem adtam volna. :)

De vki pls a kérdésemre válaszolna!? (#2037) ez_meg_emaz

(#2043) ez_meg_emaz válasza Interceptor (#2040) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Miért, changelog-ban említik hogy javult a grafika? :F Kétlem.

(sry hogy 2 külön hsz-ben írtam. Most esett csak le hogy mod kellett volna)

[ Szerkesztve ]

(#2044) pilóta


pilóta
nagyúr

A 06-os peccstől meggyógyult a multi.
Legalábbis most 4 pályát végignyomtam fagyás nélkül, és a DX10 is szépen megy. A 05-össel csoda volt, ha egy pályát végigment...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2045) Hun'reeth válasza ez_meg_emaz (#2038) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Dehogy kell annyit sétálni. :) Csak alkalmazni kell a vezetőket. Azokkal pillanatok alatt ott vagy ahol kell. Persze pénz kell hozzá.

Pont Red Forestben amikor el kell kísérni pár stalkert annál a tábornál szedtem össze egy aranyhalat. :D +30 kg (+egy tűzgolyó is volt azzal megszenvedtem kicsit.)

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2046) remington2 válasza ez_meg_emaz (#2042) üzenetére


remington2
senior tag

Én egy súly (+20 kg?), egy health meg egy vérzést csillapító artit hagytam meg, jól jöttek az utolsó pályákra.

A red forestes lyukból viszont nem tudtam kiszedni a 2 artit. Előcsalni őket még nagy nehezen sikerült is, de begurultak a lyuk aljára, oda meg már a whirlpool v. hasonló anomália miatt nem lehetett utánuk menni.

spoiler

#2037: Kiderül, minek (kinek) volt még köze Strelok második kalandjának negatív befejezéséhez, és annyi. A monolitosok vihették őket oda, a monitorok meg - ahogy írtad - agymosásnak, esetleg "programozáshoz" szolgáltak.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2047) Interceptor válasza ez_meg_emaz (#2043) üzenetére


Interceptor
addikt

igen irták hogy szebbek a fények árnyékok és gyorsabb is a game

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#2048) Matyó83


Matyó83
tag

HALLER!

elakadtam megint...

ahm.. ott haldoklom mikor Strelokot üldözni kell, a vörös erdöben, majd miután vagy 2* halomra daráltak a haverjai, sikerült 15. neki futásra átfutnom a sisnyán... aztán valami téranomáliához kell kisérnem 4-5 stalkert, akkor az a 2 lábon járó elektromágnes vagy miaz, mindenkit ledarál, és nem tok átjutni a térizéhez... vagyis átjutok de ott valami hihetetlen sebességgel legyaláznak a mutánsok...

valaki segitsen... jah és nem elhanyagolható tény, hogy nincs egy darab EÜ csomim sem... pró vagyok nem??? kb az erdö eleje óta nincs semmi medik cuccom... csak a VODKA meg kis kenyér... nah ha valaki tud segitsen!!! köszi!!!! :W :W :W

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#2049) pilóta válasza Matyó83 (#2048) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát a kétlábú toppantós figura engem is kikészített, de egyszer beszorult valami kő mögé, és akkor adtam neki közelről a fejébe :D
A tanknál lévő mutánsokkal nem érdemes foglalkozni, futni kell, felugrani a tankra és beleugrani az anomáliába, meg se sebeznek...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2050) Axel 007


Axel 007
tag

Eladó egy S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky gyűjtői kiadás! Az 576-ban 12 ezer én 10ért adom. Budapestiek előnyben!A CD-kulcsot nem regisztráltam neten!

E-mail: axelfoley1987@gmail.com

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.