Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) Wlac


Wlac
Ármester

Üdv mindenkinek, nekem is kellene egy kis segítség.

Szóval, az a feladatom, hogy jussak el a katonai raktártelepre. A Szabadság tagja vagyok, s ahogy néztem, az egyetlen bejutási mód, ha a roncstelepen igénybe veszem az északi bejáratot. Elmegyek a roncstelepre, de a kapu a Szolgálat felügyelete alatt van. És itt is a problémám. Nem kapom meg feladatként, hogy foglaljam el a kaput, így hiába irtom ott ki az összes Dutyst, a kapu nem nyílik ( ha át akarnék menni rajta, azt írja, hogy nem találtad az utat, és visszadob ). Van bárkinek bármilyen ötlete, hogy mit tehetnék itt? Már órák óta foglalgatom az Agroprom felé vezető utakat ( a játék csak ezeket adja küldetésként ), azzal a reménnyel, hogy előbb utóbb majd csak megkapom, hogy foglald el az átjárót, de semmi. Bárkinek bármi ötlet?

“The wha-"

(#3502) emre válasza Wlac (#3501) üzenetére


emre
veterán

Ahogy Rejtő Jenő mondta vala: Mindennek van határa, de megkerüljük!
Én erre mennék, (ha már a szemétdombon vagyok): Agroprom>>>Yantar>>>>>Vad terület>>>>>Katonai raktárak
(mivel egyéb megoldás nem jut eszembe)

mod: miért nem mész vezetővel?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3503) Wlac válasza emre (#3502) üzenetére


Wlac
Ármester

Na ez egy baromi jó kérdés. Annyira elvakultan kerestem az utat, hogy nem is gondoltam rá... nemsoká megpróbálom. Kösz :DD

“The wha-"

(#3504) Wlac


Wlac
Ármester

Szóval, meg vagyok kicsit kavarodva, ugyanis a térkép sem teljesen kóser.

UI: A térképről biztos, hogy jól írtam le a neveket.
Van bárkinek bármi ötlete, hogy merre kellene próbálkoznom? Ja, és természetesen próbálkoztam Guide-kkal, de egyik sem vitt el oda. :F

“The wha-"

(#3505) sakto válasza Wlac (#3504) üzenetére


sakto
őstag

Honnan akarsz hova eljutni? kicsit összekavarodtam :B

(#3506) Wlac


Wlac
Ármester

Szóval, bárhonnan a katonai raktártelepre. Az a baj, hogy a térkép alapján a KR.-ről van út a Vörö9s-erdőbe, de a VE-ből nincs a KR.-re... ez hogy lehetséges?

“The wha-"

(#3507) emre válasza Wlac (#3506) üzenetére


emre
veterán

Az elöbb adtam két használható gyakorlatias tanácsot.
Most ismét adok, mert az elöbbiek elszaladtak a füled mellett.

1.- Ne próbálkozz tájfutással, hidd el nem lesz sok sikerélményed
2 .-Ne add fel, a közgazdász, illetve szociológus szakmát neked találták ki.

Komolyan, most miért bonyolítod, el akarsz jutni oda, vagy csak társalogni szeretnél arról, hogy miért nem sikerül úgy ahogy szeretnéd?

mod: a rövidítéseidet nem értem (ve, kr) mármint azt miért kell rövidíteni :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3508) Wlac


Wlac
Ármester

A két tanács sajna nálam nem igazán működött.
Vezető nem visz oda, többel is próbálkoztam, de egyszerűen senki.
A másik tippnél megakadtam a Vad terület résznél. Én Jantarból csak a Vörös-erdő felé mehetek, onnan viszont nincs út a Katonai raktártelepre.

UI: azért rövidítettem, mert nem volt kedvem kiírosgatni a Katonai raktártelepet és a Vörös-erdőt :DD

“The wha-"

(#3509) emre válasza Wlac (#3508) üzenetére


emre
veterán

Az elsőként linkelt képed a térképről jó, csak nehéz elhinni, hogy valóban van ott út.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3510) Kareszovics válasza Wlac (#3508) üzenetére


Kareszovics
addikt

Akkor elmondom, hogy lehet átmenni, mert egyszer én is megkavartam magam:

- szeméttelepről visszamész Vörös-Erdőbe
- Vörös-erdőben visszasétálsz a tatához (elvileg ott egy Duty helyőrség van, nekem az volt)
- ott követed a főutat és lesz egy átjáró ami kivezet Army fele

Kicsit furán van, mert pont ellentétesen mutatja a térképen az átjárót ami felől be se lehet menni elvileg. Mondom, én is szívtam, vele. :)

MOD: Ha nem voltam érthető este screenelek, ha találok oda mentést. :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3511) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Limanskban és utána érdemes még gyűjtögetni, keresgélni? Láttam pár helyen van egy-két stash. Fegyverek és lőszer van bőven.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3512) Kareszovics válasza M@trixfan (#3511) üzenetére


Kareszovics
addikt

Érdemesnek érdemes, én például ilyen töltény + fegyver utánpótlást - feltöltést csináltam; meg érdemes a fontos személyekre vigyázni, mert ha van nálad zsé, akkor tudod náluk javíttatni a holmidat. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3513) M@trixfan válasza Kareszovics (#3512) üzenetére


M@trixfan
addikt

Komolyabb Artifact vagy esetleg GP37 (valódi neve HK G36)? 160 kg cucc van nálam. Minden jó fegyver megvan a GP kivételével és megfulladok a lőszerben, annyi van. Terminátor üzemmódban géppuskázom rendesen, csakhogy fogyjon a tömeg. :)

Amúgy kifejezetten tetszik a játékban, hogy szuper artifact-ek mellett, exo páncélban is simán meg lehet halni és nem erőltetett a master fokozat nehézsége mint pl. egy COD4. Egyedül a gránátozás baromi idegesítő. :(((

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3514) >Dragon> válasza M@trixfan (#3513) üzenetére


>Dragon>
tag

Help !!! Valaki megtudna mondani hogy a modokat hova kell bemásulni?
És hogy lehet elindítani??

Előre is köszi a segítséget.

★★★★Nem hallotta hogy integettem????!!!★★★★

(#3515) Wlac válasza Kareszovics (#3510) üzenetére


Wlac
Ármester

Rendben, sikerült végre eljutnom, valóban az kavart meg, hogy ellentétesen mutatta a térképen az utat.
Kösz mindenkinek a segítséget :)

“The wha-"

(#3516) >Dragon> válasza >Dragon> (#3514) üzenetére


>Dragon>
tag

Amint látom itt se fogok megtudni többet :F :F :F

★★★★Nem hallotta hogy integettem????!!!★★★★

(#3517) emre válasza >Dragon> (#3516) üzenetére


emre
veterán

A mod-ok readmi fájlaiban minden benne van, azt olvasd el.
Esetleg keress rá, illetve kérdezz konkrétan, hogy milyen mod-ról van szó!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3518) VinoRosso válasza >Dragon> (#3514) üzenetére


VinoRosso
veterán

gamedata mappába + fsgame.tlx -et kell bántani még hozzzá. Pontos leírás a readmeben

(#3519) Kimmuriel válasza Vladi (#3453) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

De van Dark Valley-ban is blowout... És igencsak gyorsan kell kapkodni a virgácsot, hogy időben beérj a Freedom bázisra! Nekem csak azóta van blowout, mióta Yantar-ban jártam, addig egy se volt, most viszont 3 Agroprom-nál, 2 Garbage-nél, 1 Cordon-nál, 2 Dark Valley-ban. Hirtelen ezekre emlékszem.

Egyébként itt-ott eléggé bugos a blowout-ok kezelése, például volt egy stalker csapat, akik kinn ücsörögtek a szabad ég alatt, és a blowout után ugyanúgy elvoltak, mintha mi sem történt volna.
A másik ilyen nagy hülyeséggel akkor szembesültem, amikor Garbage felől mentem át Cordon területére, amikoris megint jött egy blowout. Gondoltam milyen mázlista vagyok, hogy épp egy kőépületben adta be a játék, így ki se kell tennem a lábam, majd megvárom ott, amíg elmúlik. A stalkerok is behúzódtak az épületbe, lecsüccsentek a földre, és megvárták az "égi áldás" végét. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy én megmurdeltam, ők meg szépen kisétáltak... :W Szóval ha nem a kijelölt helyre mész be, akkor tuti halott vagy. De például a Freedom bázison nem a kőépület, hanem a vasúti kocsi volt kijelölve menedéknek... Tiszta baromság!

(#3520) Calibos


Calibos
addikt

Sziasztok
Most hogy az új gépet összeraktam, mondom kipróbálom a játékot. Valaki elárulná nekem hogy az artifactek-et hogyan tudom felszedni :F
Olvastam hogy műszerrel be kell mérni de aztán... :F

(#3521) emre válasza Calibos (#3520) üzenetére


emre
veterán

Odamész és nyomsz egy "F"-et.
Bár az esetek többségében az odajutás elég macerás, mivel anomáliák közelében vannak

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3522) Calibos válasza emre (#3521) üzenetére


Calibos
addikt

Akkor nem maga az anomáliába van benne? Voltam anomália közelében ahol kéne lennie artifactnak de sehol se látom :(

(#3523) emre válasza Calibos (#3522) üzenetére


emre
veterán

Van amikor mocorog az arti az anomáliában, és szinte csak akkor látható, ha kezedben van a detektor

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3524) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nah, mivel csak meglett ez a topic is, ide is beírom. :D

Kipörgettem 1 nap alatt, sajna előröl kellett kezdenem. Annyira nem vagyok oda tőle, Shadow of Chernobyl jobb volt. Itt ruhát se tudtam rendeset szerezni, jó fegyverek is csak a végén jöttek, leszámítva a svájci puskát, amit még a szabadságtól szereztem, és fel is fejlesztettem mesterlövész célokra. ;]
Vége se a legjobb, de hát ez van, legalább lövöldöztem egy jót. Csak azt nem értem, hogy kapcsolódik a Clear Sky a Shadow of Chernobyl -hoz? :F Mert azt tudom, hogy ez még az első rész előtti rész, csak nem értem a kapcsolatot. :F

Jah, éjszakákat nagyon untam, mindig megvártam míg felkel a nap, mert egyszerűen lehetetlen volt úgy menni. :( Piszok sok időbe telik egy egy ilyen, kár hogy nem csinálták meg az alvást, értelmesebb lett volna. Talán az új részben már ezt is javítják. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3525) emre válasza MPowerPH (#3524) üzenetére


emre
veterán

Nálam működött a hálózsák,és használtam is rendesen
Viszont 1-2 küldit nem volt hátrány sötétben csinálni ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3526) Dimitryj válasza MPowerPH (#3524) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Ja hát nem ártott volna bele valami olyan funkció legalább mint a Fallout3ba hogy tudsz várakozni és nem kell a full sötét éjszakában bóklásznod odakint.

Tudna nekem segíteni valaki rejtekhely ügyben? Van egy markerem a térképen, Ynatar - Red Forest átjáró mellett van egy épületben egy stash és nem tudom hogy lehet meghámozni.


(#3527) MPowerPH válasza emre (#3525) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nah, innen látszik, hogy csak feltelepítettem, és játszottam vele. Nem is néztem utána milyen új funkciók vannak. Szvsz, milyen hálózsákról is van itt szó? :D :D :D

Dimitryj: Sajnos nem tudom, Yantarban nem töltöttem sok időt, gyorsan húztam a belem. Kíváncsi voltam milyen Limanszk, oda siettem. :DDD Többi helyszín nem izgatott valahogy, előző részben minden cm -ét végigjártam a térképnek. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3528) emre válasza MPowerPH (#3527) üzenetére


emre
veterán

Most nincsenek Clear Sky screen képeim, de valami ilyesmit keress:

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3529) MPowerPH válasza emre (#3528) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pfú, még nem láttam ilyet. :DDD
Ez cheat -es? :D

Don't Tread On Me

(#3530) emre válasza MPowerPH (#3529) üzenetére


emre
veterán

Nem kép SOC OL-2.2, ott standard felszerelés.
Ha jobban megnézném lehet lenne szappan meg törülköző is.. :DDD

Ja, jut eszembe, nincs az eredeti játékban, mod-olni lehet bocsika :W :R

Innét van nekem is

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3531) MPowerPH válasza emre (#3530) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, vágom. :)) Hát, most már nem próbálom ki. :DDD

Don't Tread On Me

(#3532) Calibos


Calibos
addikt

Lehet hogy egy BUG-ba ütköztem :F
Van egy mellékküldetés ahol egy Pda-t kell vissza szereznem de a megjelölt helyennem tudok hozzá jutni a Pda-hoz mert valami fehér fény állandóan vissza dob :((
Képek: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#3533) Dimitryj válasza Calibos (#3532) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Öcsisajt. Nem bug, csavar :))
nem ott tudsz bemenni hanem van a vasúti átjárónál egy híd és a tetején egy bazinagy anomália. A híd végén van lépcső amin fel tudsz kúszni, óvatosan elmászol az anomáliáig és jump! ;]
(előtte ments, mert nagyot lehet esni)

(#3534) Calibos válasza Dimitryj (#3533) üzenetére


Calibos
addikt

Ahhh, Vazzze :D
Erre nem is gondoltam, thanx :)

(#3535) romero28


romero28
senior tag

nem tudtok egy olyan mod-ot vagy konzolparancsot esetleg amivel a célkereszt méretét le tudom csökkenteni :F

(#3536) M@trixfan válasza Dimitryj (#3526) üzenetére


M@trixfan
addikt

Kerüld meg a fwlborult széfet és az alja felől próbálkozz ahol a lábai állnak ki. A lábánál kell kotorászni, esetleg bele kell lőni ott párat. :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3537) Dimitryj válasza M@trixfan (#3536) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

thy :P

(#3538) Dimitryj válasza M@trixfan (#3536) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

nemtom igysem kinyittani :O

(#3539) sgergi válasza Dimitryj (#3538) üzenetére


sgergi
veterán

Azt a széfet én sem tudtam sehogysem kinyitni, pedig mindent megpróbáltam, mindenhonnan és még szét is lőttem.

(#3540) MPowerPH válasza sgergi (#3539) üzenetére


MPowerPH
félisten

Atomot neki. ;] :DDD

Don't Tread On Me

(#3541) sgergi válasza MPowerPH (#3540) üzenetére


sgergi
veterán

Ott a radioaktív sugárzás nem sok, inkább a pszichikus sugárzás komoly, de az meg nem ártott neki. :D Lehet az előző végigtolásnál ki tudtam volna nyitni, de akkor meg nem próbáltam. Majd 3. játszásra kiderül.

(#3542) MPowerPH válasza sgergi (#3541) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én annyi biztos, többet nem fogom végigvinni. :N Várom a Call of Pripyat -ot, hátha az tartogat majd valami újdonságot. ;]

Don't Tread On Me

(#3543) M@trixfan válasza Dimitryj (#3538) üzenetére


M@trixfan
addikt

:DDD A jobb felső lábánál próbálkozz, kinyílni nem fog, csak megjelenik a "Search".

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3544) Dimitryj válasza M@trixfan (#3543) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

na ezt megnézem

(#3545) Dimitryj válasza M@trixfan (#3543) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Na sikerült :D
Csak a pszí sugárzás miatt nemtom hova nézek, hiába az artifakt :O
Raketu volt benne egy sück :P

(#3546) Dimitryj


Dimitryj
aktív tag

Van még egy stah, amit nem tudom hogy tudok kipakolni ugyanis fent van egy fa tetején :F
Algoporm duty bázisa mellett ahol a feljárat van a földalatti bázisról, van egy kupac anomália és mellettük egy fa aminek az egyik ágán ott a hátizsák. Nem tudja valaki hogy lehet elérni?

(#3547) M@trixfan válasza Dimitryj (#3546) üzenetére


M@trixfan
addikt

Szépen fel lehet ugrálni az ágakon, keresd meg a legalsó ágat! Ugye mekkora főnyeremény volt az a rakéta? Azért sem mondtam meg mi van benne ;]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3548) Vladi válasza Dimitryj (#3538) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azt én se tudtam kinyitni. :( Pedig kiég az agyam a fejemből a megcsesz az áram, de mégse. Ha rakéta van benne, akkor hagyom. Mi van benne?

A fára viszont sikerült felmászni. Lehet abban van a rakéta? :U De azokkal szart nem érek. Hol van a nyüves kilövő hozzá? :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3549) Vladi válasza Vladi (#3548) üzenetére


Vladi
nagyúr

Juteszembe! A szabadság bázison a hátsó részre hogy lehet bejutni, ahol a magas épületek vannak?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3550) sgergi válasza Vladi (#3549) üzenetére


sgergi
veterán

Én úgy todtam bejutni, hogy a nagy hangár oldalán vezet fel egy lépcső, ami egy erkélyre vezet. Oda felmész, onnan átugrasz a szomszéd tetőre. (amin van egy "kémény") Erről a tetőről pedig megcélzod a kerítés tetejét, úgy, hogy a 2 ágú szögesdrót közé ugrasz. Innen a kerítés tetején be tudsz szépen sétálni.
Nekem így sikerült, remélem érthető, ha nem akkor megpróbálom jobban leírni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.