Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) M@trixfan válasza poli27 (#3400) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ha 1.5.09 van fent akkor szedd le, rakd újra és 1.5.08-ig frissítsd! GSC Game fórumán olvastam, hogy rossz lett a 9-es, hamarosan jön az 1.5.10.

twitter: MatrixfanLive

(#3402) poli27 válasza M@trixfan (#3401) üzenetére


poli27
veterán

csak a 8-ig van fent a javitás.

(#3403) CptMisi válasza poli27 (#3402) üzenetére


CptMisi
őstag

egy lehetőség, elvileg a játék Starforce-al van védve, ami Vistán(W7-et nem tudom) rossz, updatelni kell...próbáld meg :U igaz, én úgy emlékszem, hogy nem starforce, de valaki azt írta múltkor, hogy de

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3404) Killer01 válasza M@trixfan (#3398) üzenetére


Killer01
őstag

Pálya betöltődésekor dől el, milyen artifaktok lesznek. (Itt már szerepelt az infó, hogy mikor először jársz egy pályán, akkor van a legnagyobb esélyed a "jobb" artifaktokra.) Én simán pályaátlépés előtt mentek, és ha nem tetszik a felhozatal, újrakezdem :DDD
Időmbe belefér, sosem szerettem hamar kivégezni a játékokat :)

(#3405) CptMisi válasza Killer01 (#3404) üzenetére


CptMisi
őstag

ez a jó hozzáállás :C de sokszor volt nekem, hogy ugyanazokat az artifacteket rakta be :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3406) Bocaa


Bocaa
senior tag

Csak szerintem kib***ott nehéz ez a játék? normalba próbálkozok de általában mindig meghalok mert az elején nincs nálam elég életfeltöltős izé :B és elfeljtek quiksavet nyomni szóval jól felbaszta az idegeimet de amúgy nem rossz

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#3407) Kareszovics válasza Bocaa (#3406) üzenetére


Kareszovics
addikt

Kell hozzá türelem tagadhatatlan és nagyon fontos a gyorsmentés is. :K

Én is ilyen COD Single meg UT Single után játszottam vele, meg kellett szokni, hogy itt ésszel kell lőni.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3408) CptMisi válasza Kareszovics (#3407) üzenetére


CptMisi
őstag

nah és az milyen, hogy amikor először játszottam vele még bugokkal is kilépkedett, meg a mentést nem töltötte be? :DDD :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3409) Kareszovics válasza CptMisi (#3408) üzenetére


Kareszovics
addikt

Most mondjam... ;] :P

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3410) Bocaa válasza Kareszovics (#3407) üzenetére


Bocaa
senior tag

hát énis COD-os voltam(vagyok) meg UT-ot is szeressük,CS:source is beugrik néha igen az ésszel kell lőnit kéne megtanulni :R

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#3411) CptMisi válasza Bocaa (#3410) üzenetére


CptMisi
őstag

igen, a CoD nem valami taktikázós, a Stalker meg olyasmi, mint a Brothers in Arms (gondolkodni is kell, nem csak lőni)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3412) Bocaa válasza CptMisi (#3411) üzenetére


Bocaa
senior tag

Nahát majd még szoktatom magam a stalkerhez elsőre ne rossz de hát khhm nem megy

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#3413) skeleton91 válasza Bocaa (#3412) üzenetére


skeleton91
tag

Azért ennyire nem nehéz, most nem dicsekedni akarok de én először limanszkban haltam meg a kórházban. Ahogy írtátok ésszel kell játszani vele, nem csak megyek és lövök mert azzal sokra nem jutok.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3414) Vladi válasza Bocaa (#3410) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nahát ez nem egy laza idegnyugtató hent, ez intellektuális hent. :DDD

Meg kell tanulni vele játszani. Sok mindent lehet és ajánlott is csinálni benne. A játék 80%-át a stalkerség mindennapi teendői töltik ki, csak a maradék az akció.

wáooow ünnepélyesen addikt lettem. :DD :C

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3415) skeleton91 válasza Vladi (#3414) üzenetére


skeleton91
tag

Gratula. :)

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#3416) CptMisi válasza Vladi (#3414) üzenetére


CptMisi
őstag

Gratulálok :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3417) Anubiss


Anubiss
tag

Üdv mindenkinek!

Ti találtatok Bulldog-6-ot? Mert én igen és találtam hozzá egy igen érdekes és talán hasznos bugot. Csináltam is róla egy videót. Mindjárt felteszem és megmutatom, hogy miről beszéltem...

(#3418) Bocaa válasza Vladi (#3414) üzenetére


Bocaa
senior tag

Hát most talán kész az első igazi küldi ^^ De még mindig sokszor meghalok úgyhogy egy nap 1 óránál többet nemhiszem ,h menni fog mert úgy felidegesít

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#3419) CptMisi válasza Anubiss (#3417) üzenetére


CptMisi
őstag

nah erre kíváncsi vagyok :C

Bocaa :DDD :)) hozzá kell szokni, hidd el megéri :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3420) Anubiss


Anubiss
tag

Erre tessék!

Hogyan spóroljunk meg néhány gránátot. A videó egy kicsit sötét, este lett lefilmezve, emiatt bocsánat, de remélem a lényeg látszik.

(#3421) CptMisi válasza Anubiss (#3420) üzenetére


CptMisi
őstag

jó kis taktika, de így, hogy mind a 6ot újratöltöd mondjuk, ha közelharcba csöppensz gáz van, viszont ha elég csak 1et betölteni, kiüríteni és lőni akkor mindjárt más-majd próbáld ki így is :C így is jó, ha még elég távol vagy :R

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3422) Vladi válasza Anubiss (#3420) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Legyen a nevem Ivan Iljics ha értem, mit csinálsz. :F

Betöltöd, majd inventoriban kiüríted és lesz 6 + gránát?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3423) CptMisi válasza Vladi (#3422) üzenetére


CptMisi
őstag

nem, betölt 6ot, kiüríti de lő egyet, és ki is lövi, viszont a lőszerből nem vonja le

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3424) Vladi válasza CptMisi (#3423) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Ahha! Értem már, köszi. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3425) CptMisi válasza Vladi (#3424) üzenetére


CptMisi
őstag

nincs mit, Ivan Iljics ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3426) Anubiss


Anubiss
tag

Mellesleg a Shadow of Chernobyl-ban is működik ugyanez a glitch...

(#3427) CptMisi válasza Anubiss (#3426) üzenetére


CptMisi
őstag

és ha csak egyet tárazol be, működik? :F

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3428) Anubiss


Anubiss
tag

Valószínű

(#3429) Anubiss


Anubiss
tag

Mitől van az, hogy a Vörös Erdőben vissza akarok menni a kezdő részhez segíteni a Clear Sky-t kilép. Tudjátok, hogy hol van a Duty tábora Foresternél? Ott van egy kapu. Elkezdek visszafelé sprintelni és egyszer csak gondol egyet, megakad és kidob az asztalra. :W :W :W Szétvet már az ideg!!! :W Utána meg egy Windows-os párbeszédablak jelenik meg, ahol közli, hogy az xrEngine.exe hibát észlelt és leállt. Valami megoldás? :W

(#3430) M@trixfan válasza Anubiss (#3429) üzenetére


M@trixfan
addikt

Mi lenne ha megkerülnéd a hibát azzal, hogy a Duty guide visz oda és nem gyalog mész?

twitter: MatrixfanLive

(#3431) CptMisi válasza Anubiss (#3429) üzenetére


CptMisi
őstag

engem Freedome bárpultosnál talál meg ilyenekkel, hibaüzenet nélkül...mondjuk tudom mi a baj, ez a proci 2*2,3as viszont annál a résznél egyik mag 100% másik 5-6%os kihasználtságon megy :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3432) Anubiss válasza M@trixfan (#3430) üzenetére


Anubiss
tag

A guide nem tud sehova se vezetni...

(#3433) Anubiss válasza M@trixfan (#3430) üzenetére


Anubiss
tag

Vagy pedig tegyek egy hatalmas kerülőt át az Army Warehouses-en keresztül a Garbage-n át az Agroprom-on át és a Yantar-on keresztül?

(#3434) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Hello!

Valaki megtudná mondani, hogy mit kell csinálnom ahhoz, hogy menjen a CS alatt a DX10.1? 1.5.0.7 van fent, de az opció inaktív. Nem bírtam még rájönni, hogy mi az oka. Gépem az adatlapomon, azzal nincs baj.

MOD: kikapcsoltam driverben az AF-et, és megy is. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3435) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Hali a 07 es patch van fent nálam , viszont néha nekiáll a játék swappelni erre nincs valami megoldás ? Annyira nem vészes de azért idegesít hogy van 40-60 fps és közbe megakad a cucc.

(#3436) CptMisi válasza Anubiss (#3433) üzenetére


CptMisi
őstag

eredeti? :B

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3437) Jimy83 válasza CptMisi (#3436) üzenetére


Jimy83
aktív tag

nem :B

(#3438) CptMisi válasza Jimy83 (#3437) üzenetére


CptMisi
őstag

bár nem tőled kérdeztem, de lehetséges, hogy nálad ez a gond :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3439) Jimy83 válasza CptMisi (#3438) üzenetére


Jimy83
aktív tag

JA ok :) viszont most meg elakadtam le kéne jutnom valami csatornarendszerbe a kutatóintézet alatt a Stalkerek rejtekhelyére . Hogy jutok oda le térkép nem jelöli sehol.

(#3440) Anubiss válasza CptMisi (#3436) üzenetére


Anubiss
tag

Virágbolti a 1.508 (asszem ez az) peccsel. Eddig sohasem sz@rakodott... Legalábbis a peccs után...

(#3441) Anubiss


Anubiss
tag

Na mind1 akkor neki kezdek a kerülőnek. Az jóval viccesebb lesz :)) Csak ne legyenek blowoutok. Mert akkor nekem reszeltek...

(#3442) M@trixfan válasza Anubiss (#3441) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ha jól tudom csak akkor nem visz sehová a guide, ha először vagy azon a területen és nem csináltál még semmit vagy pedig este van, de akkor is elvisz a legközelebbi helyekre. A hídhoz sem hajlandó elvinni?

twitter: MatrixfanLive

(#3443) Anubiss válasza M@trixfan (#3442) üzenetére


Anubiss
tag

Nem, még oda sem, de még a bányába sem, pedig azt már rég elfoglalta a Duty

(#3444) Jimy83 válasza Anubiss (#3443) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Nem tudja senki hogy lehet lejutni az agropromi csatorna rendszerebe ?

(#3445) Anubiss válasza Jimy83 (#3444) üzenetére


Anubiss
tag

A Duty vezére fogja kiadni a küldetést, hogy juss le a föld alá és áraszd el a kócerájt. Majd a térkép jelölni fogja. Jó tanács: Vigyél shotgun-t sok sörét lőszerrel.

(#3446) Jimy83 válasza Anubiss (#3445) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Köszi , közbe rájöttem miután elárasztottam a mutánsokat kifele menet van oldalt egy bejárat ott volt a pda :DDD

(#3447) Anubiss


Anubiss
tag

Közben megkezdtem a kerülőt. Egész jól haladok, már az Agropromnál tartok! Érdekes, hogy a blowoutok mindig csak a pályaátlépésnél jönnek elő. Egyszer elkapott az Army Warehouses -ban, akkor kifingottam, másodjára amikor mentem már nem volt, szerencsére. A Garbagenál pedig egyből Szabadságiak fogadtak. (btw a Kötelességiekkel vagyok...) Sikerült elsprintelnem és mentem is az Agropromba. Ott is egy blowout várt rám. Már előre tudtam, mert ilyenkor mindig elsötétedik a felhők színe. Egyenlőre ennyi... :U

(#3448) Jimy83 válasza Anubiss (#3447) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Milyen fokozaton tolod ? szerintem az újonc túl könnyű viszont a Stalker fokozat meg néha bosszantó :DDD
Számomra a Clear sky az elmúlt 3 év legjobb fps-e.

(#3449) CptMisi válasza Anubiss (#3447) üzenetére


CptMisi
őstag

jó kis túra lehet....most képzeld el, ha lenne autó....semmi hangulata nem lenne, mellesleg a felvert, radioaktív por se túlzottan egészséges :B

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3450) CptMisi válasza Jimy83 (#3448) üzenetére


CptMisi
őstag

valóban nagyon jó, de a kiadás utáni állapot szörnyű volt, belépsz a játékba először, ha nem dob ki betöltésnél buggal, aztán előveszed a térképed, örülhetsz, ha nem dob ki, mész pár métert beszélgetni kezdesz és kidob :W és mielőtt az lenne, nem másolttal, hanem külföldről rendelt eredetivel játszottam először :Y nah de a lényeg, hogy most már nem gáz, és tényleg jó játék, viszont a SoC-t nem tudom veri -e? :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.