Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) zeoos válasza remington2 (#2599) üzenetére


zeoos
tag

Nekem egy getra fosztogató lőtte tarkón az agropromi stalker kereskedőt. Éppen dumáltam hozzá ... erre azt látom, hogy a keleti kijárónál besomfordál egy "bandita", szépen elhelyezkedett és nemes egyszerűséggel belőtt az ablakon keresztül.
Persze a kereskedő elterült a pulton ... gondoltam is magamban: jó erős lehet ez a kozák vodka :DDD

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#2602) bim válasza zeoos (#2601) üzenetére


bim
veterán

A SEVA rucit ki tudja fejleszteni?
Végre tudtam szerezni magamnak de ahol vettem (ahol a katonát tartják fogva) a szerelővel csak az AK47et tudtam fejlesztetni.Visszamentem a bázisra mert az elöző páncélomat ott tudtam fejlesztetni erre ott is csak javítanák a ruhámat.

(#2603) Medvelászló válasza bim (#2602) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Én még csak császkálok a szemétdomb körül,gyűjtögetek ,halászok és vadászok :DDD ,a fosztogatóknál a csávó javít Seva rucit,igaz kissé borsos áron(a rohadék),plussz ad néhány küldit jó pénzért/ilyen fless olyan fless,stb... :W /.Asszem "átlátszó" a srác neve,lehet nála keresni szépen,nem kell szétlőni őket,majd utánna:) :P

(#2604) emre válasza bim (#2602) üzenetére


emre
veterán

A freedom-os, illetve a szolgálatos szaki is tud fejleszteni seva-t

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2605) Medvelászló válasza zeoos (#2601) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Én kb 1 üveg Kozák vodkát nyomattam le a torkomon szilveszterkor,sok volt a radioaktív pirotechnikai eszköz a kezemben :B Elég erős! :Y

(#2606) bim válasza Medvelászló (#2603) üzenetére


bim
veterán

A sötét völgyben egészen véletlenül botlottam bele a szerelőműhelyben üldögélő tagra aki simán felfejlesztette a ruhát.Igaz egy fejlesztés 5000 rubel volt.Mondjuk a szemétdombos ténykedésemért visszamentem a kordonba a bázisra és felvettem a jutalmam ami több mint 11000 rubel volt és egy újabb SEVA ruci amit persze azonnal eladtam így már volt is pénzem 5 fejlesztésre ami már nagyon jó kis ruhává tette a SEVA-t.
Most már foglalkozhatok a főküldivel is..
Még a SEVA-n van 4 fejlesztés és egy újabb fegyót felfejlesztek mert az AK már majdnem fullos

(#2607) zeoos válasza bim (#2602) üzenetére


zeoos
tag

SEVA suit általános fejlesztését több csapat is tudja, de csak a fosztogatók tudják maxra tuningolni az utolsó pendrive után, ami egy extra páncélzatot jelent.

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#2608) zeoos válasza bim (#2606) üzenetére


zeoos
tag

"bim" !

Hogy-hogy véletlenül akadtál a javító emberkére? A PDA-don egyértelműen látszik, hogy kik a "különleges személyek" egyes pályákon.

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#2609) zeoos


zeoos
tag

Még senki nem mesélte el az élményeit a pénzért történő célbalövöldözésről. SHoC-ban ott volt az "aréna", itt meg a fosztogatóknál lehet varjúra lövöldözni, a szolgálat bázisán pedig különböző célokra lehet durrogtatni.

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#2610) bim válasza zeoos (#2608) üzenetére


bim
veterán

ááááá.
Én nem játszom ennyire alaposan.Már ez is nagy szó nálam hogy ennyire belemélyedtem.
Most egyáltalán nem érdekel a fő küldetés inkább csak segédkezek.Csatlakoztam a stalkerokhoz és ők mindíg adnak feladatot hogy kinek hol segítsek.
A PDA-n egyelőre csak a kisérőket keresem hogy átvigyenek máshová.Feltéve ha van rá pénzem...na és persze a küldetések helyszínét nézem meg. :D

(#2611) Medvelászló válasza zeoos (#2609) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Kinél lehet mindenfélére lövöldözni?A szolgálat bázisán vagyok ,de nem találom az ürgét :W

(#2612) zeoos válasza Medvelászló (#2611) üzenetére


zeoos
tag

Agropromban a szolgálat bázisának az északi kijáratánál van egy bódé...a bódéban egy emberke....nála lehet fogadásokat kötni (a főbejárat mellett is van egy bodega, de ott csak egy "vezető" ember van).
Szemétdombon pedig a fosztogatók raktárépületén kívül, a kocsmáros mögötti részen lehet varjúvadászatba kezdeni.

[ Szerkesztve ]

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#2613) Medvelászló válasza zeoos (#2612) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Ornitológiai tanfolyamon már részt vettem a fosztogatóknál,sztem Alfred H.Madarak c.filmje elbújhat mellette :P :DDD Köcce a helpet,kiprószálom a szolisok lehetőségét,kell a lóvé Seva fejlesztésre :R :K

(#2614) emre válasza Medvelászló (#2613) üzenetére


emre
veterán

azé' ennyire nem lesz eccerü. :D
Én spec nem értem el a szintet, de lehet csak béna voltam

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2615) zeoos válasza emre (#2614) üzenetére


zeoos
tag

Bizza, hogy nem (nehéz ott valóban pénzhez jutni) ... viszont gyakorolni- és csiszolgatni a technikánkat tökéletes, meg a fegyvereket is ki lehet próbálni szép sorjában. ;)

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#2616) Medvelászló válasza zeoos (#2615) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Kamion mondom nem találom akinél lehetne lődözni! :W A Seva ruci fejlesztésnél megint elakadtam,felrakattam pár dolgot,utána az írja h.további fejlesztés kell hozzá :F ,rohangálás közben rohadtul le amortizáltam a pizsimet :O Ahogy elnézem, nem Magyar seregben használt egyenruha :N :DDD Valakinek valami tipp?

(#2617) Grifid


Grifid
aktív tag

Csak úgy mellesleg jegyzem meg, hogy kijött az új Patch

(#2618) foxboro válasza Medvelászló (#2616) üzenetére


foxboro
tag

Hi!
Célba lőni a Szolgálat bázisán tudsz, megkeresed a bódét, bent lesz egy fószer, nála tudsz fogadni és célbalőni. A SEVA-t úgy tudod fejleszteni, hogy beszélgetsz a fosztogatós fejlesztővel, és klikk a "Tudsz valamit ajánlani" dumára, majd követed az abban elhangzottakat, általában a közelben lévő stash-ben lesznek a hiányzó fejlesztések, általában valamilyen anomáliában ;) ;) ;)
Üdv!

(#2619) remington2 válasza Medvelászló (#2616) üzenetére


remington2
senior tag

És ha követed az előző hozzászólásban írtakat, te magad is rá tudsz kérdezni, hogy mi van a megvásárolandó stash-ben. Nem mindig tudja, mit tartalmaz a cucc, de ha tartalmaz fejlesztést, azt is megmondja.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2620) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Köcce skacok :R ,de asszem akkor nagyon elkúrtam.Csúnyán összevesztem a fosztogatókkal,sebaj,majd veszek másik gatyót :DDD

(#2621) #41133696


#41133696
törölt tag

Megjelent az új Patch

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky 1.5.08 Patch - Retail

(#2622) AMD-s


AMD-s
tag

Sziasztok.A 2 pályára mikor átmegyek a hadsereg bázisa van szemben és akármit csinálok szarrálőnek egyből.Nem tudok semerre sem menni.Mit kell tennem?Valami Lebegyevvel vagy kivel kellene beszélni,de nem tudok sehová menni.Help please

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#2623) Medvelászló válasza AMD-s (#2622) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Háj!Kell beszélned Lebegyevvel,akkor valószínűleg nem ott kellene lenned a kordonnál ahol szarrá lőnek,hanem még az ingoványban :W :P .Go back to ingovány,csináld meg amit kell,és utánna a Kordonhoz a vezetővel.Láttad hogy szakaszosan lőnek?Na ennek fényében mint az állat fuss! :DD Fa mögött- kicsit balra előtte nagy szikla-balra szntén fa ami kidőlt,alatta 2 láda,na azon ugorj át, és takarásban fuss a Kopaszfalu felé :C

(#2624) Medvelászló válasza AMD-s (#2622) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Véletlenül nem szidoroviccsal kell beszélned?

(#2625) AMD-s válasza Medvelászló (#2624) üzenetére


AMD-s
tag

De igen.És át is jutottam ,köszi.

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#2626) Medvelászló válasza AMD-s (#2625) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Hamarosan viszont láthatod a "barátaidat"Hehehehehehehehe :Y :P

(#2627) Gaben1


Gaben1
tag

hali én nemrég kezdtem el a clear sky-t.a lényeg a következő ugye megkaptam a küldetést hogy nyírjak ki mindenkit az autóparkolóban és várjam meg a segítséget, nos mindenki halott
de senki nem jön .a gps meg továbbra is oda mutat ilyenkor mit tegyek? letöltöttem a végigjátszást és abban se találtam ilyen feladatot:( a másik hogy nyilván meg kell tisztítani a mocsarat a banditáktól csak az a baj hogy 4x!! ismétlem 4x belelövök néhány emberbe és semmi baja nem lesz csak maximum megsebesül (ami szerintem nagyon gáz egy shotgun lövésnél) tehát hogy lehetne hatásosan fellépni ellenük?
létszíves segítsen valaki!

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#2628) emre válasza Gaben1 (#2627) üzenetére


emre
veterán

-Elsősorban az 1.507-es pach-et tudnám javasolni. Én csak azóta tudok komolyabban játszani vele. (Nem írtad milyen verzsönnel játszol)
-Nézd meg a hullákat, lehet, hogy csak sebesült valaki és még agonizál egy kicsit.

Mások még lehet írnak egyéb segítséget, pl. a sebesülési modell átírása, valamint mod-ok felrakása, de nem tudom melyiket kellene hogy jobban hulljon a férgese.

mod: Nekem volt egy szitu mikor épp a szolgálatal voltam, hogy a szeméttelep-agroprom közötti átjárót kellett védeni, és az elpusztitásra szánt ellen simán berongyolt (mid az összes, vagyis 1db ember) a katonák közé, majd szépen letérdelt középen.
Én meg vagy fél órán át vártam, hogy végre legyen valami támadás-szerű.
Meguntam, lekaszaboltam a csókát és akkor vette teljesítettnek a küldetést.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2629) Grifid válasza Gaben1 (#2627) üzenetére


Grifid
aktív tag

Nézd meg a térképen a világosabb zöld csapatokat, hogy ki menne a célterületre.
Amikor útba esik egy ellenséges egység akkor nem szoktak tovább menni csak ha már ki van iktatva előlük. Indulj el feléjük és aki ellenség azt daráld le, utána már elindulnak.

Célzott lövések segítenek ezen a problémán, főleg ha fejre irányulnak. :D

(#2630) GhostLead válasza Grifid (#2617) üzenetére


GhostLead
tag

Hali! a patch jó a magyar verzióhoz is?

(#2631) kobe24


kobe24
tag

Sziasztok!

Azt a küldit hogy kell megcsinálni, mikor jantar-ban elmegyek egy csoporttal megjavítani valaminek a hűtőjét, aztán mikor ez sikerül kapom az üzenetet hogy menjek tovább a vörös erdőbe, de mindenfelől jönnek a zombik és nem tudok kijutni, de itt merre kell menni?

(#2632) GhostLead válasza kobe24 (#2631) üzenetére


GhostLead
tag

Van egy kapu! azon kell átmenni!

(#2633) Grifid válasza GhostLead (#2630) üzenetére


Grifid
aktív tag

Nincs csak 2 féle patch. Digital és retail, rohadtul mindegy milyen nyelvű a játék mindegyikkel kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#2634) GhostLead válasza Grifid (#2633) üzenetére


GhostLead
tag

Köszi!

(#2635) Gaben1 válasza emre (#2628) üzenetére


Gaben1
tag

hali megnéztem milyen verzió (természetesen eredeti) 1.5.0.4 es ,probálkoztam megnézni a zöld pontokat is de senki nem mond semmit uj küldetést se adnak csak mellékküldetések vannak ha kiirtok egy csoport banditát és elmegyek máshova akkor mire leérek a mocsár közepére megint visszatelepednek:( ugyhogy a fő küldetést se tudom vinni ugyemiután megöltem mindenkit már nincs kit kinyirnide a nyil még oda mutat:(

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#2636) emre válasza Gaben1 (#2635) üzenetére


emre
veterán

Bevallom férfiasan én a mocsár részt átugrottam, mert azzal a fegyvezrettel, és az általad említett problémák miatt elegem lett belőle.
(töltöttem le mentéseket, és átugrottam azt a részt)
Az első küldi amit tényleg én kezdtem az a Cordon-ban volt.
Mentéseket már linkelték korábban, erre nem emlékszek honnét van.
Az 1.507 paccs jó, megmaradnak a régi mentéseid, meg talán a magyar szöveg is.
A szinkront kellett frissítenem, mert kicsit összekeveredett a régivel. (Lehet a mod-ok miatt) Ezt is töltöttem le, és miután peccseltem, meg feltettem a mod-okat újraraktam az új hangot is. Azóta frankó. Csak annyi a gondom, hogy nem tudok belépni a freedomba, mert nyomban ledob a game a desktopra. (ezt már írtam, azóta SoC-ozok :D )
Az 1.508-ról (legújabb) nem tudok nyilatkozni, esetleg olvass vissza.
1 szó, mint 100 elég sokat vacakoltam magam is mire gond nélkül ment a game.

Remélem más is hozzászól, mert én csak kisérletezgetek, de vannak itt akik kenik-vágják a stalkert.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2637) snataniel


snataniel
tag

Sziasztok! Megint felrakom a gammát 4-hónap után és arra nem emlékszem hogy alapból csak 1-magot használ??? és ha igen, akkor ha beállítom 2-ő magra mennyivel lessz gyorsabb?
konfigom:( 2x1gb 1066 ...-ram E8500@3.6 Zotac AMP Edition 8800GT)
csak erre lennék kiványcsi. Köszönöm :R

Kárpátia!!!

(#2638) keszegduda


keszegduda
őstag

Mekkora poén már ez a játék...hihetetlen sok buggal van felvértezve, pedig mindezek ellenére talán az egyik legjobb játék amivel volt szerencsém játszani. Még a régi játékokra volt jellemző hogy ha megöltél valakit/valamit rá egy kis időre visszakerült ugyan oda valamilyen formában és ez végeláthatatlan módon ismétlődik a játékban. Én például már rengetegszer kifüstöltem jó néhány mutánst és főleg a fosztogatókat, de a nagy semmiből egyszer csak előbújnak és ott lesznek 5 percen beül ha elmegyek onnan. Na ez a felháborító...na meg hogy a bokor mögött és fal mögött is átlátnak, cm pontosan dobja a gránátot pedig az sem tudja hol vagyok a fal mögött.Kifogyhatatlan lőszerük van, ha lelövöd jó ha találsz nála néhányat. Az élőhalottakról ne is beszéljünk...
A kisugárzások se semmik, oké hogy van az addig nem gond de miért csak pont oda lehet elbújni ahová a gép irányítani akar? Sokkal biztonságosabb helyre elbújva meghalok, de a féltetős házban nincs semmi bajom...röhely.
Lehetne még sorolni, de azt még előtte elmondom hogy az 1.5.0.7 patch van fent, de úgy látszik az oroszoknak nem igen megy a játékfejlesztés. :DDD
Ezekre valami orvosság?

(#2639) kmiki20


kmiki20
senior tag

Valaki próbálta már a multit? Hamachi-n keresztül nincs kedve valakinek multizni?

(#2640) Dimitryj


Dimitryj
aktív tag

Help!!!
Márt az első realse óta nálam elfogy a főköldetés és nem kapok matkereket h hova is kell mennem, csak a mellék küldetésekre de így is van olyan hogy nem tudok befejezni valamit mert pl nem fogadja el (Freedomnak kellene vinni a garbage-market-re egy PDAt amit meg is szerzek de nem fogadja el :F ).
Szal ez általában ígyvan vagy én hagytam valamit ki?

(#2641) Medvelászló válasza kmiki20 (#2639) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Mi az a Hamachi multi?? :W

(#2642) virkir válasza Medvelászló (#2641) üzenetére


virkir
veterán

Hamachi
Akkor most 100x leírod, hogy "A gugli a legjobb barátom" ;)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2643) Dimitryj


Dimitryj
aktív tag

Látom ez a totyik eléggé döglött :O

(#2644) kmiki20 válasza virkir (#2642) üzenetére


kmiki20
senior tag

:)

(#2645) Medvelászló válasza virkir (#2642) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Hamachi x100 :)) Remélem így megfelel! :P

(#2646) golyani


golyani
addikt

az elején vagyok az egésznek. átmentem kordonba lerak a katonai bázis mellé. bebújtam egy szikla mellé. elkaptam avgy 3 katonát aki odajött de a géppuskástól mne tudok sehova menni mert leszed mindenhol. most akkor hova tovább???

(#2647) golyani válasza golyani (#2646) üzenetére


golyani
addikt

találtam másik átjárót.

(#2648) emre válasza golyani (#2646) üzenetére


emre
veterán

Hali!

Ment mail.. ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2649) Grifid válasza golyani (#2646) üzenetére


Grifid
aktív tag

Fuss forest! Fuss!

(lehetőleg fedezéktől fedezékig)

(#2650) GhostLead


GhostLead
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem a sugárzási zónából kellene nekem elhozni a Dutys csávónak egy pendrive-t! De hol a sugárzási zóna????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.