Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Axel 007


Axel 007
tag

Lejárt,elkelt és különben sem ide kellett volna írnom:D

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

(#2052) Hun'reeth válasza Matyó83 (#2048) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Itt most nem egészen nyilvánvaló hol vagy? Már eljutottál az erdészhez? Vagy csak elkísérted a csapatot egy táborhelyre. (Ott azokat szépen legyalázzák a snorkok.)
Onnan a téranomália nincs messze abba csak egy gyors sprint és beugrás. Az elektromos anomáliák kijelölik jószerivel merre kell menni az anomáliához. Ha nem lövöldözöl egyébként a mutánsokra és elkerülöd őket nem támadnak. Én éjjel voltam ott. :D

#2046 remington2: én kiszedtem mindkettőt épp az aranyhal volt az egyik és azt volt könnyű megszerezni. A tűzgolyó kolbászolt a lyuk peremén (mert igazából mozognak a nyüvesek) azzal szenvedtem. Mindíg van egy adott irány ahonnan megközelíthető a cucc azt kell megtalálni.

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2053) tundax


tundax
csendes tag

Sziasztok

Van lehetőség éjszaka alvásra vagy valamiféle meditációra?
Állati idegesítő a vaksötétben rohangálni!?
Ja és a relikviákat az inventory-ban oldalt lévő körökbe kellene rakni,
mert én oda nem tudom berakni!Relikviák nélkül meg később gondolom semmi esélyem!?

[ Szerkesztve ]

(#2054) Mans20


Mans20
addikt

Tudja valaki hogy a 1.5.07es javítába mit javítanak?mert a neten még nemnagyon talátam meg.

Ja amúgy a vaksötét az engem is idegesített,aludni meg nem lehet a gameba,jógázni se sajnos:(

[ Szerkesztve ]

(#2055) enerdzsájzer válasza Hun'reeth (#2033) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Én meg a freedomot nem tudtam teljesen kiírtani :D Előre kell dolgozni!Még mielött kiadnák a feladatot, kezd el megcsinálni.Szisztematikusan ki kell írtani, elöször más pályákon pl: az erdésznél a vőrős erdőben is dutysok tanyáznak, meg nálam a fegyverraktároknál is megtelepettek páran.Aztán indúlni a bázisuk felé és mindet kinyírni.Hulljon a férgese!! :DDD

(#2056) enerdzsájzer válasza tundax (#2053) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Ülj be egy kocsmába éjszakára! :DDD
Engem nem zavar a sötét, tudsz majd szerezni éjellátót.Lámpád meg van.
Fejleszd a ruhádat, szereltess rá erekjetartót, akkor tudod használni az erekjéket.
Esélyed van ezek nélkül is.

(#2057) pilóta válasza Mans20 (#2054) üzenetére


pilóta
nagyúr

Jaja. Nekem a csocsó meg a pingpong hiányzik nagyon :D

1.5.07-re én is csak azért váltottam, mert a legtöbb szervert átállították, és csak ugyanolyan verzióhoz lehet csatlakozni. Viszont az 1.5.06 sokkal stabilabb volt...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2058) virkir válasza tundax (#2053) üzenetére


virkir
veterán

Ehun egy mod
Egy merész ember már kipróbálhatná :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2059) snataniel


snataniel
tag

Matyó83! Látom Elég jó a Géped Neked milyen Felbontásban stb...Megy a Game?

Kárpátia!!!

(#2060) Tomate


Tomate
veterán

Fel akarom rakni az új 07-es patchet és nem engedi telepíteni. Nyelv választás után nem megy tovább. Nem world wide vagy ilyesmit ír. :F

(#2061) zpitta


zpitta
csendes tag

Sziasztok

Egy működő trainer-re lenne szükségem, a játék 1.5.04-es verziója van fenn magyarítással. Már letöltöttem legalább 8 trainer-t de egyik se működik, vagy nem teljes verzió, vagy a játék nem működik vele.

Csak az álló ventilátor halk igazán.

(#2062) lsc válasza pilóta (#2057) üzenetére


lsc
nagyúr

Akkor azt mondod single playerhez nem érdemes felrakni ?

Mod Tomate :Itt megvan mindkét verzió .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2063) pilóta válasza lsc (#2062) üzenetére


pilóta
nagyúr

Azt nem tudom, single-t nem próbáltam vele...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2064) lsc válasza pilóta (#2063) üzenetére


lsc
nagyúr

Köszi, kipróbálom, remélem rosszabb nem lesz .

Az élet kegyetlen .

(#2065) lsc válasza Mans20 (#2054) üzenetére


lsc
nagyúr

Játékbeli változások
- Hiba javítva, ahol a sebesült vezető nem akarja vezetni a játékost sehova.
- A piacon eladható tárgyak száma növelve.
- A Szabadság technikusánál lehet fejleszteni az SVDm 2-t.
- Fagyást okozó hiba javítva, ahol sebesült karakterrel akar beszélni a játékos.
- Hiba javítva, amely miatt nem lehetett továbbfolytatni a történetet Yantartól (Sakharov bunkerjének ajtaját nem lehetett kinyitni).
- A Fosztogatók kereskedőjénél több pénz van.
- A PDA-ban javítva a katonai raktárak helye.
- A játékos halála után a szóköz gomb megnyomásával vissza lehet tölteni az utolsó mentett állást.
Renderelési fejlesztések:
- DX10.1 támogatás.
- Teljes élsimítás az alfateszt-tárgyakra ("alpha-to-coverage" a DX10.0-hez, egyedi "alpha-to-coverage" a DX10.1-hez a job teljesítmény érdekében, természetes DX10.1 implementáció a job minőség érdekében).
- Jobb minőségű nap-árnyék.
- Új min/max árnyéktérkép-technika (amely használja a DX10.1-et, ha lehetséges), amelynek segítségével a napsugarak renderelése még gyorsabb és még nagyobb felbontásban is élvezhető.
- Új, jobb minőségű napfolt-gyorsítás a DX9-hez.
Többszemélyes játék:
- Számos fagyást okozó hiba szerver és kliensoldalon javítva.
- Részletes szerverstatisztikák.
- A szerver online-dump mentési metódusának megváltozása (az online_dump.ltx fájlba ment).
A billentyűzet kiosztásának megváltoztatása a bal Ctrl + bal Shift segítségével.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2066) pilóta válasza lsc (#2065) üzenetére


pilóta
nagyúr

Inkább a betöltést csinálnák meg rövidebbre. Vicces, hogy egy COD4 pályát 5 másodperc alatt betölt azzal együtt, hogy kapcsolódik a szerverhez, míg a Stalkernél két perc csak a kapcsolódás, és utána még kettő a pálya betöltése...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2067) lsc válasza pilóta (#2066) üzenetére


lsc
nagyúr

Kipróbáltam, minimálisan jobb mint az előzővel, talán úgy legegyszerűbb hogy folyamatosabb, előtte a 06-al is néha megakadt .

Az élet kegyetlen .

(#2068) katt777 válasza lsc (#2067) üzenetére


katt777
félisten

Nekiálltam újra az 1.5.0.7-es patch-csel. Azaz csak akartam. Az árnyalók betöltésénél lefagy, akár betölteni akarok valamit, akár új játékot kezdeni. Most akkor mi van? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2069) fdisk


fdisk
őstag

Innen jöttem.
Erre nem tok menni,mert viszadob pár méterrel hátrébb.
És innnen nem tok eljutni ahol strelok van.Hiába mászok fel/le a létrékon,nem jutok 5ről a 6ra.
Strelok vhol ott van az épületben/tetején/nem tom hol.
Vkinek tipp,h hogyan tovább?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#2070) lsc válasza katt777 (#2068) üzenetére


lsc
nagyúr

Passz, én feltettem folytattam egy előző mentésről /06-os patch/, semmi gondom nem volt, annyit vettem észre hogy a megakadások kevesebbszer jönnek elő, amúgy tökéletesen megy .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2071) lsc válasza lsc (#2070) üzenetére


lsc
nagyúr

Most kezdtem egy újat, megy rendesen .

Az élet kegyetlen .

(#2072) katt777 válasza lsc (#2070) üzenetére


katt777
félisten

Feltettem újra mindent pucolás után, totál ua. shader-ek töltésénél kifagy. De kizárólag DX10-ben, DX9-ben (ahol ugye nincs DX10 és .1 javítás) még élelmosással is tökéletesen megy. Csak akkor mi a f.sznak a DX10.2, meg a nagy duma? Adtak a szarnak egy terebélyes pofont. Mindenesetre ha egyszer átruccanok a mezőgazdaságba, és trágyát akarok majd gyártatni, csakis a Catalyst és a STALKER programozóit bízom meg vele, közösen! :((( :W Maradtam volna a 3870-nél... :U Így meg várhatok a következő ATI driverre. Komolyan mondom, egyre szimpibb az nV.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2073) katt777 válasza lsc (#2070) üzenetére


katt777
félisten

8.10-zel is ua. De legalább a FC2 megint jól megy. :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2074) fdisk válasza fdisk (#2069) üzenetére


fdisk
őstag

Strelok a semmi közepén, a levegőben! :DDD
[link],[link],[link],[link]
Persze lelőlni nem lehet.
Továbbra is várom az 5leteket,h hogyan tovább? :)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#2075) katt777 válasza fdisk (#2074) üzenetére


katt777
félisten

Nézd meg cheatbook-ban, vannak játék-leírások is, nem csak csalások.
RESET biztosan végez vele... :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2076) remington2 válasza fdisk (#2069) üzenetére


remington2
senior tag

Ez a lépcső ismerős . . . nem a legeslegvégén vagy már? Lebedev figyelmeztet, hogy Strelok meglóg, lődd már le, ő meg egy létra / lépcső feljárón igyekszik a szarkofág felső része felé. Jobb felső sarokban az az életcsík Streloké, mire elértél idáig, már több lövéssel is meg lehetett gyengíteni. A megoldás: lődd folyamatosan a gauss-sal (az az elektromos fegyver), és akkor majd kipurcan a pszi-védelme, és vége a játéknak. De érdemesebb egy korábbi mentést visszatölteni, elég hosszú az a csík, Strelok meg előbb-utóbb felér.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2077) katt777 válasza remington2 (#2076) üzenetére


katt777
félisten

Na, nem is kell ide cheatbook... :C

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2078) remington2 válasza katt777 (#2075) üzenetére


remington2
senior tag

Nem feltétlenül kell cheat, olykor magát is reseteli szegény Strelok . . . :DDD Egy hosszú és magas csőszakasz alatt nekem is beragadt, csak bénán állt egy helyben, de legalább a gauss sebezte, így gyorsan lelőttem. Később jöttem rá (új patch feltelepítése után), hogy nem így képzelték el a végzetét, még vagy 500 métert kergetni kellett volna oda, ahol felmászik az erőműre. Ember tervez, Isten végez . . .

szerk: bár az, hogy Strelok pszi-sugárzója hol döglik meg a kezünk által, vajmi keveset befolyásol a játék kimenetelét illetően.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2079) proci985 válasza remington2 (#2078) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

én addig csak egyszer vittem el (ld proci985 vs fatal crash ep1-4), de strelokot jó célzással már az első végigfutás végére psyvédelem nélkülivé lehet tenni. és akkor várjunk... felmerült bennem, hogy itt lehet váltani kellett volna mesterlövészre (egy Vintar volt is nálam), dehát aszonta az arc, úgyis megdeglik. miután red forest elején is háromszor fejbelőttem, úgy döntöttem, tök mind1 mit csinálok ezután (csak nehogy fatal crash ep5 legyen). van még némi teleportos rész is, de mivel forced FT2000 kerül a kezedbe minden teleport után, ami lényegesen gyengébb az addigra maxratolt Grozához képest... szóval jah.

katt777: 3870el is voltak bőven grafikai glitchek. jelen esetben kicsit elfogult vagyok azügyben, hogy talán nem az ATI driveríróinak kéne mentenie a helyzetet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2080) katt777 válasza proci985 (#2079) üzenetére


katt777
félisten

Amíg 3870-en megy a program, de még 4850-en is, addig pedig de, az ATI-nak. Meg persze a CS íróinak is, mert illene minden hardveren működőképesre megírni a programot. De hát már rég írtam, hogy az oroszok a felhasználókat tekintik béta-tesztereknek. "Javította" az ATI a drivert, ők meg a programjukat, az eredmény meg a működésképtelenség. Nyilvánvalóan a DX10-es feature-ök "javítása'" okozza a problémát, amiben mindkét csapat vastagon benne van.
De a novemberi driver-t még megvárom, aztán megy a szemétbe a "játék".

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2081) Mans20


Mans20
addikt

Hi

Valaki elmondaná hogy hogy a tetübe jutok el sidorovicshoz?anélkül hogy ne lőne rommá a hadsereg?mert már eléggé unom hogy még a fán is átlőnek,na meg 1 órán át csak kirándúltam a sötétbe mert szart úgy semmit se látok.Meg itt is csak 50 kilót lehet cipelni,rohadtjó.

(#2082) Lauda válasza katt777 (#2068) üzenetére


Lauda
félisten

Tedd át dx9-be és menni fog. dx10-be nálam is megdöglik.

(#2083) pilóta válasza Mans20 (#2081) üzenetére


pilóta
nagyúr

Miért, egyébként mennyit szoktál cipeni? Próbálj meg egyszer 50 kilóval a hátadon sétálni egyet a körúton :D Szvsz még az 50 kiló is sok alapból. Az artifactokkal hihető, hogy csökkenti a gravitációt, és akkor cipelhetsz többet, de anélkül ritka esetben sprintelsz 50 kilóval...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2084) AMATŐR válasza pilóta (#2083) üzenetére


AMATŐR
őstag

A kérdés első részere a válasz engem is érdekelne:Valaki elmondaná hogy hogy a tetübe jutok el sidorovicshoz?anélkül hogy ne lőne rommá a hadsereg?

Erre valaki? :F

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#2085) Lauda válasza AMATŐR (#2084) üzenetére


Lauda
félisten

Nyomd meg a p-t és a térképen látni fogod merre kell menni. Egyébként legyél 50 kiló alatt és fuss balra majd egyenest az útig és megint balra.

Én befutottam a bázis mellé és onnan az út mellett szépen el a tanyáig, mondjuk éjszaka volt.

[ Szerkesztve ]

(#2086) katt777 válasza Lauda (#2082) üzenetére


katt777
félisten

De DX10-ben nem teljes a grafika!!! :Y És nem az effektekről van szó, hanem hogy elemek hiányoznak a képről.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2087) Lauda válasza katt777 (#2086) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet, de ha egyszer el sem indul.... :DDD Ha esetleg találsz megoldást pü-ben megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#2088) AMATŐR válasza Lauda (#2085) üzenetére


AMATŐR
őstag

Én mindig nappal voltam, ilyenkor teljesen x@rrá lőttek! :((

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#2089) Lauda válasza AMATŐR (#2088) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor tölts vissza egy mentést a kordon előttről és várd meg míg éjszaka nem lesz és akkor menj a kordonba.

(#2090) katt777 válasza Lauda (#2087) üzenetére


katt777
félisten

Várok. :U :((( Ott van a FC2 meg a FO3. De az érdekes, hogy 38xx karikon meg megy. Lehet, hogy az ATI-nál ezt azért megcsinálták, csak sokra nem megyek vele, ahogy te sem.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2091) Lauda válasza katt777 (#2090) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet a töréssel van gond, bár nem tudom kinek van itt eredetije felfrissítve. :DDD

(#2092) AMATŐR válasza Lauda (#2089) üzenetére


AMATŐR
őstag

Éjszaka pont ugyanúgy lőnek, mint nappal. A térkép alapján elmentem a másik átjáróhoz, mindjárt szétkenem a szájukat!

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#2093) Lauda válasza AMATŐR (#2092) üzenetére


Lauda
félisten

Viszont úgy be tudsz futni a bázis mellé, hogy a gépfegyó már nem tud tüzelni a katonák meg nem látnak semmit, pedig ott vagy 3 méterre. :DDD

(#2094) Lauda


Lauda
félisten

Valamit nem értek már az elején.

Ugye a clear sky a robbanás előtt játszódik. Akkor hogyan lehetnek a játékban sugárszennyezett területek és víz? A másik, hogy a szidorovics megkér, hogy hozzak el neki valamit, amit a szeméttelepen ástak ki a csernobili katasztrófa utáni időkben. :DDD

(#2095) katt777 válasza Lauda (#2091) üzenetére


katt777
félisten

Minden eredeti játékhoz NoDVD fixet használok, kímélendő a lemezt, a rendszeremet, és a meghajtómat a gyári vírusoktól. A fixek ugyanis nem okoznak meghibásodást sem szoftveresen, sem hardveresen.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2096) pilóta válasza Lauda (#2094) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát akkor nézz utána egy kicsit jobban a történetnek. Az anomáliás robbanás jóval az erőműbaleset után történt...

Egy kis olvasnivaló: Stalker

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2097) Lauda válasza katt777 (#2095) üzenetére


Lauda
félisten

Ok, csak egy ötlet volt. :)

Egyébként az 1.5.04-el nem volt gondom, aztán frissítettem az 1.5.07-re és kampec a dx10-nek.

(#2098) Mans20


Mans20
addikt

Tegnap áttudtam jutni sidorovicshoz,de megnéztem a frakciót a menübe és azt írja hogy egyikbe se vagyok benne,ez valami bug?mert még amikor az ingovánba voltam akkor a clear sky hoz tartoztam.

(#2099) pilóta válasza Mans20 (#2098) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem tartoztál, csak nekik dolgozol...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2100) Lauda válasza pilóta (#2096) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor majd kicsit olvasgatok, nem látom át a helyzetet. :D

-------------

Ha esetleg valakinek szüksége lenne rá: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - végigjátszás
:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.