Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Vladi válasza Messzala (#2847) üzenetére


Vladi
nagyúr

Sok a meló a zónában, nincs mindig időm ilyen kacatokkal vacakolni :DDD
Köszi a tippeket, már találtam is párat. Tényleg nagyon nehéz felkutatni. Viszont egy csomó pénzt adnak értük.
A páncélom meg olyan, hogy csak fejlesztés után lehet rárakni. :O

(#2850) [lAyCsI]

Szerintem érdemes. Tekintve, hogy a játék egyik lényege a bandázás. :DDD
Plusz egy csomó feladatot és cuccot, pénzt lehet szerezni. Nekem már vagy 300 kilónyi cuccom van összegyűjtve. Mire azt elcipelem a kereskedőmig...
Szerintem én minden frakciót ki fogok próbálni. Van egy mentésem, ahol a legtöbb közepesen barát, úgyhogy onnan akárhová be tudok állni.

Á idén el leszek már ezzel a játékkal.

Viszont azt mondjátok meg nekem, hogy a szolgálat környékén hol lehet megtalálni a stalkereket akiket keresni kell történet szerint. Én sehol sem találom. :U

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2852) Messzala válasza Vladi (#2851) üzenetére


Messzala
csendes tag

:DD Überbrutál anomáliákban ütősebb ereklyék vannak. Néha több is egyszerre. Olyan helyeken nézz körül, ahol a földből mintha karmok állnának ki vagy nagy hasadékban van sok anomália. Ilyenek vannak pl. Yantarban, dark valley-ban vagy agropromban. Szerezz veles detektort, mert az a legjobb. meg egy seva suit se ártana... :K

"Viszont azt mondjátok meg nekem, hogy a szolgálat környékén hol lehet megtalálni a stalkereket akiket keresni kell történet szerint. Én sehol sem találom."

Mire gondolsz? Az Agroprom bázisra? A komplexum egyik táborában vannak a szolgálatosok a másikban meg vagy 30 stalker

[ Szerkesztve ]

(#2853) [lAyCsI] válasza Vladi (#2851) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Csak ne darálna néha úgy be a cucc...
meg az a baj hogy a winyómon vár még pár játék tesztelésre,
szal max fenthagyom, aztán majd visszatőtök valami régebbi mentést...
Yantarba nem kapsz SEVA-t ingyé mint a SoC-ban? :U

-= No way back from Here =-

(#2854) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Artifactekért melyik trader ad a legtöbbet?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2855) emre válasza M@trixfan (#2854) üzenetére


emre
veterán

A clear sky-os, meg a fegyvereket is ott érdemes eladni

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2856) M@trixfan válasza emre (#2855) üzenetére


M@trixfan
addikt

Kösz szépen! Fegyverekből már én is megszedtem magam nála többször is rendesen. Tudsz még hasonlót, hogy ki miért ad a legtöbbet?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2857) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

tegnap Agropromban, vagy hogyhíjják :DDD leszedtdék a Fosztogatók az egyik katonát és ottmaradt a Vintorez-e... tyűanyám örültem neki mint majom a farkának, bazi jó a csúzli :K

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#2858) emre válasza M@trixfan (#2856) üzenetére


emre
veterán

Az erdésznél amikor meg akar jutalmazni valami küldetetésért.
Asszem a bányából kell elhozni valamit, és ha nem vagy pertuban a duty-val akkor elég macerás a küldi.
Szóval amikor a meg akar jutalmazni az erdész sikeres küldetésért, nem válaszolj, hanem lépj ki (esc), majd megint vissza, erre fel az erdész megint meg akar majd jutalmazni és így tovább.
Én elég pofátlan voltam, mert kb 100db vintart szedtem így össze amiért asszem 20k ru/db körül fizetett a kereskedő. :DDD

Remélem érthető voltam, ha nem keress rá a topikban :DD

mod: én csak a tiszta égboltal bizniszeltem, de anomáliáért talán at öreg Sidorovics adja a legtöbbet. Yantar szar hely lett, 1-2 ruha van csak ha jól emlékszek......folyt köv.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2859) M@trixfan válasza emre (#2858) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ez igen, remélem még nem javították a 1507-es rissítéssel. :R

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2860) emre válasza M@trixfan (#2859) üzenetére


emre
veterán

Nem hiszem, mert én is azzal toltam. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2861) Vladi válasza Messzala (#2852) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na itt egy kép a küldiről. Valami csatornát kell keresnem. Ott, ahol a vizet kellett a mutánsok nyakába engedni?

Ilyen páncélom van most. Viszont a szolgálatos technikus nem hajlandó jobban felhúzni nekem. Ezeket ki szereli legjobban?
Kell a francnak a seva suit. ;]

Még egy kérdés: Tunder S14-et érdemes úgy átalakíttatni, hogy belemenjen az akm skuló? Mert abból rengeteg van.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2862) Vladi válasza Vladi (#2861) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na megnéztem, az a lejárat már elárasztva. Persze én árasztottam el. :DDD
De akkor hol van a titkos csoport?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2863) emre válasza Vladi (#2861) üzenetére


emre
veterán

Kb. a nyil irányába kell haladni aztán pár száz méter után lesz ott pár duty-s akik snork vadászatra készülnek. No onnantól légy résen. :DDD

Nekem egész addig volt jó a bulat ruci amíg nem fejlesztettem fel a seva-t, illetve az exo-t.
Ennél szerintem a duty-s psz9d is jobb
Nekem a thunder jobban bejött az eredeti skulóval, mintha nagyobb lenne a sebzése.

Ja, akkor ez nem az, oda a freedom tábor mögött kell lemenni a fosztogatók irányában lesz egy csatornanyílás

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2864) Vladi válasza emre (#2863) üzenetére


Vladi
nagyúr

Erre a járatra gondolsz? Oda nem tudok lemenni, mert el van árasztva. Hogyan tovább? :W

mod Akkor valahol itt van?

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2865) Vladi válasza Vladi (#2864) üzenetére


Vladi
nagyúr

Najó, keresek valami végigjátszást mostmár. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2866) emre válasza Vladi (#2865) üzenetére


emre
veterán

mindjárt elindítom a nagyobbik vasat, visszatöltöm a mentéseket és linkelek egy képet vagy valami mankót

mod: ezek nem azok amire gondoltam

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2867) emre válasza emre (#2866) üzenetére


emre
veterán

sorry, de nem indul a game :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2868) Vladi válasza emre (#2867) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mindegy. Majdcsak meglesz. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2869) emre válasza Vladi (#2868) üzenetére


emre
veterán

ment mail

találtam valami CS walk nevezetű pdf-et :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2870) Vladi válasza emre (#2869) üzenetére


Vladi
nagyúr

Köszi a segítséget! :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2871) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

az miért van hogy eldugtam valahol egy felpimpelt csúzlit,
és mire visszamentem érte csak egy simát találtam helyette uabból a típusból??

-= No way back from Here =-

(#2872) emre válasza [lAyCsI] (#2871) üzenetére


emre
veterán

röviden: ez van

Uppgradelt cuccok elvesztik a tuningot.

Fel kell tenni a no degrading armor mod-ot.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2873) [lAyCsI] válasza emre (#2872) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ááá kapják be!
letojom ahol van, nemsokára sztem úgyis finishelem a gámát

-= No way back from Here =-

(#2874) M@trixfan válasza [lAyCsI] (#2871) üzenetére


M@trixfan
addikt

Hányas verzióval játszol? Nekem még egyszer sem fordult elő 1507 alatt. Ez nagyon gagyi. Miért kell elveszíteni egy fizikai módosítást csak azért mert tárolom valahol a fegyvert? :(((

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2875) remington2 válasza M@trixfan (#2874) üzenetére


remington2
senior tag

Ott a láda a semmi közepén. Berakod, valaki odamegy, kiveszi, és rak helyére egy simát. Stalker, A-life meg ilyenek, olyan nehezen elképzelhető?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2876) Vladi


Vladi
nagyúr

Meglett, végre! :DD

sp:
Persze nem találtam meg a pda-t a csatornában, amit kellett volna. De a kijáraton visszamentem és ott volt. A sors fintora, hogy ugyan abba az üregbe kellett bemászni, amit a Csernobilban sem találtam meg először. :W :DDD

Köszi a segítséget emre! Nélküled még mindig zavaros tekintettel, habzó szájjal értelmetlen szavakat mormolva bolyonganék a zónában őrült módjára mindenre lőve ami mozog. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2877) emre válasza Vladi (#2876) üzenetére


emre
veterán

"zavaros tekintettel, habzó szájjal értelmetlen szavakat mormolva bolyonganék a zónában őrült módjára mindenre lőve ami mozog"

Szerintem nincs ezzel a hozzáállással semmi gond :DDD

Én épp most raktam fel a játékot újra, és megpróbálom visszaplántálni bele az előző mentéseimet, meg a kismillió mod-ot amelyek segítségével kedélyes délutáni kirándulássá degradálom a játékot. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2878) Vladi válasza emre (#2877) üzenetére


Vladi
nagyúr

:))

Ez a játék szívat engem. Megyek Jantarba. Azt mondják, jönnek a zombik, védjem a táborukat. Jóvan, leabálom őket. Utána:
- Istennek hála, (meg Heg a zsoldosnak) visszavertük őket.
- Ebből a táborból, csak néhány golyót kaptak a fejükbe.
(És Heg a zsoldos? Nem kap zsoldot? Sóherek! :(( )

Aztán visszaérek a szolgálat területére, kapom a nyakamba a kisugárzást. Cammogok jó 65 kilónyi akm-el megrakva - persze nem kaptam zsoldot - erre 21 perc hátra. Na jó 10 méterrel a menedék előtt kaput.
Visszatöltök, összes cuccot elhajítom, rohanok mint a veszedelem, erre hol a kisugárzás?? Aaarrgghhh.... :O

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2879) frame>24 válasza Medvelászló (#2801) üzenetére


frame>24
addikt

[Kicsit visszaolvastam, gondoltam adok a game-nek még egy esélyt. 1.5.07...(ugye nem kell mondanom, a 1.5.08-as patch-el mérnem tudok menni?! ;] ) ]

Nah, a kitörésre reagálva:
szvsz ez ilyen sztroi elem, nekem úgy rémilk, az előző részben, (ami ugye tkp. később játszódik), PONT AZ volt a különös képességed, hogy túléltél egy kitörést, amit más senki. Namost, ha minden igaz, akkor itt nem ugyanazok vagyunk, mint az előző részben, tehát a kitörést sem tudjuk superhero-ként túlélni...(könyvet nem olvastam, úgyhogy ennek fényében rúgjatok :DDD )
Ugyankkor, látom sokan írjátok, hogy a kitörések elől irreális menekülési időket ad.
Lehet, hogy mégse teszem fel... :U :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2880) emre válasza Vladi (#2878) üzenetére


emre
veterán

Legközelebb elöbb ment, kilép, visszatölt, majd örül hogy nincs kisugárzás.

Mondjuk én 500kg málhával valahogy jobban bírom a futást. :DD
Pont az ilyen hülyeségek miatt mod-oltam agyon.
Ennyi kompenzációt megérdemlek a sok bug miatt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2881) Vladi válasza frame>24 (#2879) üzenetére


Vladi
nagyúr

Tedd fel nyugodtan. Én a kitörések elől gyakran másik pályára menekülök, akkor közel van a búvóhely.
Egyébként elvileg túléltél 2 nagy kitörést, de az elején elmondja a tudós, hogy a végét járod, szóval a 3. már halálos.
Egyébként Jantarban nincs kitörés?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2882) Medvelászló válasza frame>24 (#2879) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Nekem a SoC-ban sem voltak Zupperhíró cuccaim,csak némi sugárzás elleni drog,ill elsősegély csomi,ezekkel át tudtam vészelni a kitöréseket és nem kellett bujócskáznom a gép ellen mint valami elb.szott gyerekjátékban mint ahogy azt a gép teszi velem,szerintem ezt ki kellett volna hagyni a gémből.Viszont azt hozzá kell h.tegyem ha lehetőségem adódott én próbáltam olyan helyre behúzódni ahol kevésbé ér a sugárzásÉn az artikat ált golyóállóságra ill pszi sugárzásra fejlesztem ,nem kitörések ellen!Nekem ez a játék hatalmas csalódás :O Kb 2 -2 és fél telihold óta nem játszottam vele,sacc a felénél lehetek,de nem is játszom végig mert nagyon bénára sikerült:W

(#2883) P2000WRC válasza Medvelászló (#2882) üzenetére


P2000WRC
tag

Üdv!

Szerintem izlés kérdése...nekem a CS jobban tetszik, mint a SOC, de az OL feldobta.
Most meguntam az OL-t is, és újra nekiláttam a CS-nek, de gondom támadt: nem tudok a Kordonból kijutni. :F
Kidob a deszktopra, akármelyik pályára akarok átmenni. :(((
Amikor először játszottam vele, akkor is volt ilyen gondom, de csak ritkán fordult elő, és akkor a travelfix segített. Most már az sem... :W
Ötlet?

(#2884) P2000WRC


P2000WRC
tag

Probléma megoldva: a 07-es javítás segített. Le voltam maradva, még 04-est használtam... :B

(#2885) [lAyCsI] válasza M@trixfan (#2874) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

sajnos 03-assal kezdtem el tolni...
mire rájöttem hogy van hozzá frissítés már kb a felénél voltam és krvra nem volt kedvem az elejéről kezdeni a szöszölést...

-= No way back from Here =-

(#2886) [lAyCsI] válasza Vladi (#2878) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

höhö, nekem kb euz volt múltkor :DDD
szeszélyes hely ez a zóna no!

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#2887) [lAyCsI] válasza emre (#2880) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

én azért úgy szeretk jáccani egy gaméval hogy maradjon minden lehetőség szerint a realitás talaján :U

-= No way back from Here =-

(#2888) emre válasza [lAyCsI] (#2887) üzenetére


emre
veterán

A realitás az, hogy a exoskeleton prototipus váz terhelhetőség valóban 500kg körül van.
Egyszer linkeltem is képeket róla a discoveryn adott műsorból.
Igaz a Shadow Of Chernobyl topikba

Én egy gyenge, szar szemét alak vagyok, és nem szenvedni, hanem szórakozni akarok.

De természetesen minden tiszteletem azoknak akik ragaszkodnak a tervezők által megalkotott feltételekhez, pláne ha ezeket a legnehezebb fokozaton tolják végig.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2889) [lAyCsI] válasza emre (#2888) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

semmi ilyet nem állítottam kollega :))
mindenki azért játszik hogy jól érezzem magát... ki így, ki úgy,
sztem ezzel semmi gond nincs...
peace

-= No way back from Here =-

(#2890) emre válasza [lAyCsI] (#2889) üzenetére


emre
veterán

Öööö izé, csak a kijelentésem élét akartam elvenni ezzel, a ööö szarozással (önirónia vagy mi?) Szóval nem sikerült. :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2891) [lAyCsI] válasza emre (#2890) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

mo problem ;)

-= No way back from Here =-

(#2892) Vladi


Vladi
nagyúr

Dragunov puskát hol tudok fejlesztetni? Azt ne mondjátok, hogy a szabadság bázison, mert azt már kifüstöltem. :O ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2893) emre válasza Vladi (#2892) üzenetére


emre
veterán

Vagyis az SVDm2-őt vagy a másik SVuMk2-t?

Mindjárt körülnézek.
De ha freedomosoknak annyi akkor kénytelen leszel a Duty-hoz menni..
Vagy még lehet hogy a clear sky-os fickó is tud a mocsárban

A clear sky-os fickó nem fejleszti, csak az FT200m-et
meg még 1-2-őt sorry

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2894) Vladi válasza emre (#2893) üzenetére


Vladi
nagyúr

SVDm2, alias Dragunov. A kedvenc fegyóm. Duty, ingovány, kordon kihúzva. Freedome meg halott. Most mi lesz? :O
Hol lehet még fejlesztetni? Én többre nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2895) emre válasza Vladi (#2894) üzenetére


emre
veterán

marad a stalker bázis agropromban, meg a martalócok

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2896) [lAyCsI] válasza Vladi (#2894) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

hol lehet legelőszőr beszerezni?

-= No way back from Here =-

(#2897) Vladi válasza [lAyCsI] (#2896) üzenetére


Vladi
nagyúr

Dutyiként én a katonai bázis bejáratánál őrködő szabadságosoktól szereztem. De beálltam szabadságba, és vettem egyet a bázisukon potom pénzért. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2898) [lAyCsI] válasza Vladi (#2897) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

kúl,
nekem is jól jönne egy Dragun, bár nincs kedvem sehova sem beállíni...
stalkerz free :P

-= No way back from Here =-

(#2899) konas


konas
senior tag

Hello.
Aprocska problema:nem birok a jatekba,a Beallitasok menupontba belepni??
Tapasztaltatok mar ilyet...?1.5.7-es patch- el

(#2900) gere79 válasza konas (#2899) üzenetére


gere79
csendes tag

Nálam akkor volt ilyen, mikor no lemez megoldással probálkoztam, hogy ne pörögjön má' feleslegesen az a 7000 Forintos lemez a meghajtóban. De ha találsz hozzá való "megoldást" akkor majd be tudsz lépni a beállitások menübe. Én addig keresgéltem amig nem találtam:)

https://plus.google.com/photos/101823395290620125758/albums?banner=pwa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.