Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ez a "loading shaders" kifagyás eszméletlen :W 1.5.06-nál is volt ez vagy az 1.5.07 hozta el a "királyságot" ? :F

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2102) pilóta válasza M@trixfan (#2101) üzenetére


pilóta
nagyúr

Azt nem tudom, de az 1.5.06 sokkal stabilabb volt. Amíg az volt fenn, egyszer sem fagyott, a 07-es már jópárszor. Mondjuk csak multit nyomtam velük, remélem visszacsinálják, amit elcsesztek benne...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2103) katt777 válasza Lauda (#2097) üzenetére


katt777
félisten

Nekem még az 1.5.0.5-tel is ment.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2104) Lauda válasza katt777 (#2103) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem tedd vissza az 1.5.06-ot, valszeg nálam is az lesz. Egyébként mennyivel másabb a dx10, milyen elemek hiányoznak? Én csak az első pályán bóklásztam akkor még, ezért nem is figyeltem különösebben. :)

(#2105) opstefan


opstefan
tag

Hy!
Valaki segítsen már. Nem ebbe a topikba vágó téma, de nem találtam jobbat. A Pro Streetben akadtam meg. Egy gyorsuláshoz hasonló futamban kerékre kéne kapni a verdát,de nem tudom hogy kéne. Gyenge lenne a kocsi (866 lóerős). Előre is köszi.

(#2106) katt777 válasza Lauda (#2104) üzenetére


katt777
félisten

Hát már írtam párszor, de nézd csak meg ott az első pályán: DX10-ben álcaháló van a fejed felett, DX9-ben meg a puszta váz. 1.5.0.6-ot letöröltem, és nyilván hibás, ha van 1.5.0.7-es (meg ugye állítólag DX10.1 támogatás, ami nálad persze nem játszik). 1 héten belül lesz új ATI driver, majd megnézem azzal.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2107) proci985 válasza katt777 (#2086) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

nálad mik hiányoztak?

nálam valamelyik verzió/mód (1.5.0.3 eng és dx10FE) alatt éjszaka a particle effektek helyére rakott kockákat meg egyéb szépségeket. meg valamelyik verzió el se indult dx10FE módban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2108) katt777 válasza proci985 (#2107) üzenetére


katt777
félisten

Nagyon nem néztem, de pl. éjszakánként soxor alig látszott valami. De abbahagytam, amíg nem lesz normális verziója. A következő patch-csel ill. driverrel megint megnézem. Aztán kuka.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2109) M@trixfan válasza opstefan (#2105) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ecsém, itt a Pro Street topkija. Mi volt az a szuper hatékony optimalizációs eljárás ami eredményeképpen pont ezt a topikot kaptad legoptimálisabb választásként? :)) (Kereső bal felül)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2110) Lauda válasza katt777 (#2106) üzenetére


Lauda
félisten

Dx9-be is van álcaháló, igaz nem az egész felett. De mondjuk ha csak ilyenek hiányoznak a játékból, akkor olyan nagyon sokat nem vesz el a játékélményből. :DDD

Ez szerintem nem driver gond, mert nvidián is szarakszik, inkább patch probléma.

[ Szerkesztve ]

(#2111) katt777 válasza Lauda (#2110) üzenetére


katt777
félisten

De a növények nincsenek ott. De mintha nálam ennyi se lenne, ezt meg kell néznem, mert alulról lestem, kívülről befelé sétálva. Azért ha más VGA-kon (pl. 3870) megy, nem feltétlenül csak patch probléma, szerintem a CS-os fiúk, és az ATI-sok is "javították" a maguk dolgait, aztán ez lett a vége. :D :(((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2112) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

üdv néktek

2dolgot ha lehet:
1:a CS-nek csak egy vége van?..
2:..elfelejtettem! :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2113) katt777 válasza - = Zk = - (#2112) üzenetére


katt777
félisten

Akkor máris van 2, nem? :))

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2114) - = Zk = - válasza katt777 (#2113) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én egyről tudok...Te tudsz 2-ről? :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2115) Lauda válasza katt777 (#2111) üzenetére


Lauda
félisten

Ugyanazokkal a beállításokkal dx10-ben. Az általad említett problémáknak kb semmi köze a dx verzióhoz. :DDD

(#2116) FaBatka


FaBatka
aktív tag

Jó estét!

Van valakinek tippje a következő bugra? beléptem a stalker frakcióba, első meccs az volt, hogy pakoljam szét a szemétdombon a fosztogató bázist. Elcsámpázok a nagy épületig(hangár) belépek, és hopp a program automatikusan elrakja a nálam lévő fegyvert. mindegy melyiket, elrakja. előszedni nem lehet, én meg csak állok ott mint egy f@sz kapom az ólmot és még visszalőni se tudok. szerintetek?

amúgy is egy nagy kalap tré ez a game, de erre nem számítottam.

peccsből a legfrissebb van fennt.

tipp?

[ Szerkesztve ]

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#2117) katt777 válasza Lauda (#2115) üzenetére


katt777
félisten

Hát most ugye nem tudom megnézni DX10-ben... :((( De a DX9-et holnap megkuksizom.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2118) pilóta válasza katt777 (#2117) üzenetére


pilóta
nagyúr

Miért nem tudod megnézni a DX10-et?
A DX10 már az 1.0-ban is benne van, az 1.5.06-ba tették bele a DX10.1-et...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2119) proci985 válasza katt777 (#2117) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja, én tegnap kipróbáltam 1.5.0.7et. 15 percig folyamatosan CtDzett a program minden lehetséges beállítás mellett, szóval úgy döntöttem, még várok tovább (catalyst 8.10). a hálót a vason pedig nálam is rajzolgatta/nem rajzolgatta ki.

FaBatka: a környékbeli bandita ellenőrzőpontokat már elfoglaltátok? az lehet probléma. elvileg ezt a hibát már 1.5.0.5ben javították, de ezekszerint a bugfix megint nem jött össze.

- = Zk = -: persze, a második vége az, amikor nem sikerül kilőni Strelokot, jön a blowout aztán összeesel.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2120) pilóta válasza proci985 (#2119) üzenetére


pilóta
nagyúr

Én is legszívesebben visszatenném az 1.5.06-ot, csak sajnos minden szervert frissítettek már 1.5.07-re...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2121) rup1u5


rup1u5
nagyúr

tegnap volt egy nagyon érdekes doku a discovery-n Chernobylról.
itt nézhető angolul.
rengeteg részletet nem is tudtam az esetről!
érdemes megnézni!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2122) katt777 válasza pilóta (#2118) üzenetére


katt777
félisten

Hát még mindig uazért. :U Shaderek betöltésénél lefagy az egész szarkupac.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2123) proci985 válasza katt777 (#2122) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja 07 nekem is ott hal meg;> szóval ez nem a 4870es kiforratlan drivere lesz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2124) katt777 válasza proci985 (#2123) üzenetére


katt777
félisten

dupla :((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2125) katt777 válasza proci985 (#2123) üzenetére


katt777
félisten

Catalyst. Részben azért sztem az, mert azt is módosították, bár a sima 8.10-zel sem indult. 1 hét múlva elválik. Máskülönben meg a gyf a hibás. :P :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2126) - = Zk = - válasza proci985 (#2119) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akk mehetek vissza,mivel nemsikerült kinyirnom..csak az energia mezőt!
Shit :W

köszi proc. :R

szerk:eza hálózódás nekemis gyakori jelenség..... :F

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2127) opstefan válasza M@trixfan (#2109) üzenetére


opstefan
tag

Rendkívül egyszerű volt ecsém, csak annyi, hogy amikor beléptem a fórumba, ez volt az a topikba, amibe a legkésőbb írtak. Köszi! :C

(#2128) pilóta válasza opstefan (#2127) üzenetére


pilóta
nagyúr

Rossz lehet neked, ha így választasz ki dolgokat. Gondolom ha utazol valahová, akkor felszállsz az első vonatra, ami épp indul, aztán ha Pécs helyett Debrecenbe jutsz, akkor csodálkozol :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2129) DerStauner


DerStauner
senior tag

olyan kérdésem lenne, hogy amikor új játékot akarok kezdeni, akkor elkezdi betölteni, és az árnyékolók betöltésénél exe hibával kilép. ati 8.10 van fenn. miért teszi ezt? megoldás?

(#2130) DerStauner válasza DerStauner (#2129) üzenetére


DerStauner
senior tag

azt még elfelejtettem, hogy a game uptadelve van az 1.5.0.7.-es update-vel

(#2131) pilóta válasza DerStauner (#2130) üzenetére


pilóta
nagyúr

Tedd vissza az 1.5.06-ot, próbáld meg azzal.
Meg van az atinak valami fixelt drivere, ami direkt a stalkerre van.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2132) DerStauner válasza pilóta (#2131) üzenetére


DerStauner
senior tag

inkább reinstall, és föltettem az 1.5.04-et, és így megy.

első benyomások: jó a graf, a játékmenet kicsit érdekes, viszont ölni, azt marha nehezen lehet. hiányolom a tutorialt, ami az alapvető dolgokra megtanít. mert pl van, amikor megyek, és csak úgy egyszerűen meghalok. és fingom sincs, mitől.

(#2133) Lauda válasza DerStauner (#2132) üzenetére


Lauda
félisten

Valószínű sugárzásos területen mentél át, amit egyébként mutat is a jobboldali műszer. :)

(#2134) foxboro


foxboro
tag

Hi!
Yantarban a Szaharovnál kapható "Bullat" páncélt melyik technikus tudja upgrade-ni? Amúgy nyomult valaki ebben? Nem rossz a golyóállósága....
Üdv!

(#2135) Béka86 válasza foxboro (#2134) üzenetére


Béka86
csendes tag

A Duty technikus tudja fejleszteni, nagyon megéri, ebben nyomtam én is. Annyi baj van vele, hogy max. 2 relikviát tud tárolni. Ez meg egy gránátvetős, gyorstüzelős AC96 és te vagy a zóna réme :)))

(#2136) foxboro válasza Béka86 (#2135) üzenetére


foxboro
tag

Köszi!
Igen, a relikviákat be kell osztani ebben a ruciban... Az AC96-t hol lehet beszerezni, és milyen skuló megy vele?

(#2137) - = Zk = - válasza Béka86 (#2135) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én maradok a Dragunov/Vintar BC mellett... ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2138) rétisün


rétisün
veterán

elkezdtem én is játszani tegnap este....első félóra egyfolytában a menj ide, védd meg, fuss oda, foglald el üzenetekkel telt, még szerencse, hogy nem igazán időre kell rohangálni. ami viszont jobban meglepett: valamelyik csata után járom körbe a hullákat, hátha találok náluk valami használhatót, egyszercsak azt veszem észre, liheg az "emberem". wtf? mire feltűnt a dolog, meg is halt.....oké, quickload, látom ám, hogy folyamatosan fogy az "életem" összes kötszert elhasználtam, mire megállt, persze nem találtam többet senkinél. ez valami új ficsőr, vagy bug, vagy csak annyira be kell kötözni magam mindig, hogy a zóna összes kötszerére/elsősegélycsmoagjára szükségem lesz úgy kb. egyfolytában?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2139) remington2 válasza rétisün (#2138) üzenetére


remington2
senior tag

A lihegés lehet a fáradtság jele (sok rohangálás után), amely pár pillanat pihenés után "meggyógyul", viszont nálad szerintem inkább a vérzés esete áll fenn. Jobb alsó sarokban a HUD-on az egyik kis buborék pirosan világít, ha vérzel, és közben megy le folyamatosan az életed, amíg meg nem halsz. A megoldást magad is írtad: kötszer, kötszer, kötszer, plusz az elmaradhatatlan medikit. Gyorsbillentyűre rakva nem olyan vészes, mint amilyennek tűnik, de ebből a két cuccból alaposan be kell raktározni, az elején érdemes csak erre költeni azt a kevés lóvét. Később már lehet vérzéscsökkentő és életregeneráló artikat találni, onnan már nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2140) Hun'reeth válasza - = Zk = - (#2137) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Én is Bulat + Vintar kombóval nyomom. ;]

(#2138) rétisün: itt egyébként másképp is van mint a SoC-ban. A kötszer csak megállítja a vérzést az életerő visszanyeréséhez medikit kell. (az OL-ben már így volt)

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2141) rétisün válasza remington2 (#2139) üzenetére


rétisün
veterán

igen, végül is én is ugyanerre jutottam.....asszem inkább elkezdem előlről, némiképp óvatosabban, amíg nem szedem össze magam kicsit. trainerrel nyomhatnám tovább innen is, de abban meg mi a jó? igaz, ez az első félóra nem győzött meg, de a stalkerrel is így voltam. elkezdtem, aztán valahogy nem kötött le, hónapokig csak foglalta a helyet gépen. aztán mikor kicsit belemerültem, már késő volt :D

Hun'reeth: jó, hogy mondod, az o.l.-t is meg akarom nézni, legalább ott már nem ér meglepetésként :)

apropó, ebben is többféle befejezés van?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2142) Hun'reeth válasza rétisün (#2141) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Azééé' mondtam. :D

Jó a CS ebbe is bele lehet merülni.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2143) rétisün válasza Hun'reeth (#2142) üzenetére


rétisün
veterán

volt egy munkatársam, neki volt a miért kérdésre mindig az a válasza, hogy "azééé" (kabos után szabadon) :D

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2144) Robi211


Robi211
csendes tag

Hali!

Elakadtam!
Jantar-ban vagyok, beszélnem kellene Szaharovval, de zárva van a bunker ajtaja. Pedig nincs másodlagos küldetés sem. A küldetésjelző pirosabb már nem is lehetne. Ha feteszek egy patch-et, akkor meg nem indul a game. Vagy kihagytam valamit, vagy sz.r a törés. Tudna valaki segíteni?

Előre is köszi!

Nem mindegy,hogy kecsesen ringó fecske,vagy recsegve fingó kecske!

(#2145) virkir válasza Robi211 (#2144) üzenetére


virkir
veterán

Semmi baj nincs valószínűleg nem irtottad ki az összes élőhalottat a labor környékéről.
Járj körbe és vadászd le őket akkor kinyílik az ajtó.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2146) Robi211 válasza virkir (#2145) üzenetére


Robi211
csendes tag

Köszi!

Ha nem megy,akkor Írok még.

Nem mindegy,hogy kecsesen ringó fecske,vagy recsegve fingó kecske!

(#2147) Hun'reeth válasza rétisün (#2143) üzenetére


Hun'reeth
őstag

:D Nekem meg a Hofi Rózsa Sándor paródiája miatt ugrik be folyton. :) A valaha volt legjobb.

(#2144) Robi211: nem tudom milyen verzióval nyomod volt amelyik patch épp ezt javította. De valószínűbb, hogy van még zombi valahol. Ha csak elfeküdt és agonizál ott de nem halt meg azt is élőnek veszi.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2148) katt777


katt777
félisten

Na, kijött az új ATI driver, ugyanúgy szarrá fagyott a program a shader-ek betöltésénél, szóval ez már a CS-os fiúk sara, az tuti.
XP-re feltettem a DX10-et, frankón beállítok mindent, természetesen restart, hurrá, DX10, erre mit látok? Élelmosás semmi (mind DX9-ben), álcahálók nincsenek (mint DX9-ben), ami után már a DX10 effektek működésében sem hiszek, azaz semmi haszna az XP-s DX10-nek! :C Na, én töröltem a szarba az egész CS-t. :((( Esetleg még az 1.5.0.8-as patch-csel teszek egy próbát, de ennyi nyűglődést nem ér meg az egész, hiszen a patchre nyilván szükség van, DX9-ben meg hiányos a grafika (nV karikon érdekes mód nem), szóval élvezhetetlen a játék. Hű, de jó, hogy csak kölcsönbe kaptam (haverom röhög rajtam, hogy ő majd a végleges patch-csel játszik, én meg röhögök rajta, hogy úgysem lesz olyan), és nem b.sztam ki pénzt rá! (Csak egy újabb átverés lett volna.)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2149) proci985 válasza katt777 (#2148) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

nehogy töröld:DDD épp most kíméltél meg engem is egy kiadós anyázástól:) titokban reménykedtem, hogy azonnal megnézed, és tényleg...

szóval még mindig kiugrik. remek:(

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2150) katt777 válasza proci985 (#2149) üzenetére


katt777
félisten

Elcserélném a 4870-emet egy GTX280-ra... :((( :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.