Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) CptMisi válasza zolka78 (#3349) üzenetére


CptMisi
őstag

vodka :B :C nem minden víz sugároz, de túlnyomó részben igen...ezzel is a hiteles játékra törekedtek, mint az autókkal :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3352) zolka78 válasza norst (#3350) üzenetére


zolka78
senior tag

Téves, a vezetők nem javítanak-fejlesztenek ;)

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3353) norst


norst
csendes tag

Van egy megoldhatatlan problémám: Be kell menni egy táborba és beszélni valakivel. Ha belépek a határon, rögtön a katonaságba botlok akik nem meglepően rámlőnek. Mit lehet tenni? Sprinteljek fedezékbe, és így tovább? :S Hozzáteszem, ez volt az eddigi egyetlen jó próbálkozásom, de így is mindig elkapnak, a nehézséget is levettem legkönnyebbre.

[ Szerkesztve ]

fghfghfhjme thagzjgzjgzjare gilénven.

(#3354) norst válasza zolka78 (#3352) üzenetére


norst
csendes tag

Ez igaz :) De úgy tudom, az ingoványos területeken a csapatvezetők igen.

fghfghfhjme thagzjgzjgzjare gilénven.

(#3355) zolka78 válasza CptMisi (#3351) üzenetére


zolka78
senior tag

A vodka is jó :DD , csak én a stalkerben nem szeretem. Egyszer-kétszer bevodkáztam sugaras rész előtt, na utána nehezen ment a hentelés, a fosztogatók meg csak jöttek.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3356) zolka78 válasza norst (#3354) üzenetére


zolka78
senior tag

Melyik csapat vezetőkre gondolsz? Az ingoványba csak a Tiszta égbolt van és nekik csak egy vezetőjük van, Lebegyev.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3357) CptMisi válasza norst (#3353) üzenetére


CptMisi
őstag

át kell futni, semmi esélyed sincs, ha leállsz lövöldözni....el kell menni oldalra, fedezékből fedezékbe, és futni, 1-2 elsősegély és kötszer nem árt ha van kéznél, ha megakadnál valami farönkben :B ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3358) DerStauner válasza norst (#3350) üzenetére


DerStauner
senior tag

és hol találok ilyen vezetőt?

leadtam a tiszta égbolt bázison a kevlár flash-t meg még egy másikat. ebből majd valamikor fejlesztés lesz? nekem?

most olvastam, hogy nincs benne alvás. ez így elég bosszantó. addig mit csináljak? így nehezebb kinyírni az ellent is.

(#3359) zolka78 válasza DerStauner (#3358) üzenetére


zolka78
senior tag

Amikor beszédbe elegyedsz a technikussal alul van egy kis fül, hogy fejlesztés, arra rá kattintasz és csak kijelölöd azt az eszközt amit fejleszteni akarsz és feljönnek a lehetőségek. Amúgy vannak küldik amit éjszaka egyszerűbb véghez vinni, éjjellátóval. Bár nálam van olyan, hogy egy komolyabb küzdelem előtt ha mentek éjszaka, majd onnan kell folytatnom akkor már nappalba folytatja, de ez csak valami bug lehet.

A pda térképe jelzi, hogy ki a kísérő, de ezt már írtam. Különböző jelölések vannak, hogy ki kicsoda. Ha még nem tetted volna , akkor menj vissza a tiszta égbolt bázisra és Lebegyev házában ott ül Fürge, régi cimbink a soc-ból. Ő majd elmagyarázza a pda működését.

[ Szerkesztve ]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3360) CptMisi válasza DerStauner (#3358) üzenetére


CptMisi
őstag

éjszaka jumpolj fel valahova, ahol se sugárzás, se semmi nincs, még az ormányos se ér el, és menj, csinálj valamit amíg éjszaka van.... :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3361) Vladi válasza zuchy (#3347) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem az lehet nálad a gond, hogy nem követed a sztorit. Legalább annyira kövesd a történetet, hogy az vigyen el új helyszínekre. Ha már volt valami fő küldid egy helyszínen, akkor szerintem normálisan fog működni.

Nekem is volt olyan, hogy elmentem sötét völgybe, megcsináltam minden feladatot, összeszedtem minden cuccot, már fel is akartak venni, az egyik határőr állomáson meg nekemestek, hogy mit keresel te itt? Ne mozdulj, mer lelövünk. Bakker már cimbi az összes frídám mit pattogtok. :DDD

(#3353) norst:

Rohanás balra, fedezékről fedezékre. Ha elég szívós vagy túléled. Ez egy ilyen játék. :C

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3362) Vladi válasza DerStauner (#3348) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

nah! Pár tanácsa egy tapasztalt stalkertől. :DD

1. A bázisra csak vezetővel jutsz be. A legközelebbi nagyobb baráti vagy semleges csoportosulásnál találsz általában vezetőt. Kék kör jelzi az illetőt. Oda mész, beszélsz, megkérded: hová tudsz elvezetni? Elmondja hová és tarifákat. Egyébként a tiszta égbolt bázist leszámítva mindenhová mehetsz vezető nélkül, csak azzal biztonságosabb és gyorsabb. Érdemes amúgy is szóba elegyedni a többi karakterrel, főleg akiket jelöl a pda, hogy fontos személy. Van kereskedő neki eladhatsz dolgokat, meg vehetsz ezt az, és a jutalmat is ő adja át. Vagy a csapos. Tőle vehetsz ételt, italt, meg ezeket neki adhatod el.
Van a frakció főnök, ők általában a történetben segítenek, de sok feladatot is adnak, sőt ha eleget melóztál a bandának, be is vesznek. Akkor olcsóbban adják a holmikat, meg egyéb előnyöket is biztosítanak, de feladatot is kapsz, meg ellenségeket. Van még vezető, meg fontosabb szereplő, akinek lehet segíteni. Egyszóval a játék eleje főleg ezeknek a felderítéséről szól. Mindenkivel beszélj, kérdezősködj, tudd meg, hogy ki miben szaki. stb.

2. Lehet menni vízen is, csak sugárzást kapsz. Vodka is segít a mérgezés ellen, meg ha keveset kaptál, akkor elmúlik. De a játék elején vigyázni kell a sugárzással. Később ha lesz jó öltözéked és ereklyéid, akkor már nem vészes.

4. lásd első pont.

Lehet menni a saját fejed után is, de érdemesebb valami rendszert belevinni.

Én általában valami feladatot választok, például ereklyét keresgélek. Ilyenkor csak azzal foglalkozok. Vagy csinálom a helyi mellék küldetéseket stb.

Egyébként azért jó ez a játék - és meggyőződésem, hogy ezért jobb a soc-nál is - hogy sok kisebb dolgot lehet csinálni. Fegyvert fejleszteni, keresgélni titkos dolgokat, bandázni, :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3363) DerStauner válasza Vladi (#3362) üzenetére


DerStauner
senior tag

köszi a sok tanácsot.

viszont szerintem a sugárzás nem múlik el, még akkor sem, ha kis dózisban kaptam. mert ha pl belemegyek a vízbe, és a sugárzásmérő csak egy kicsit megmoccan, és egy apró piros csík megjelenik, én meg iszkolok vissza a szárazra, az életerőm akkor is elkezd csökkenni. lehet, hogy valamikor abbamarad, de nem szoktam megvárni a végét, hanem reload.

(#3364) lsc válasza DerStauner (#3363) üzenetére


lsc
nagyúr

Kicsit bátrabban kellene tolnod, a sugárzás nem annyira gyors vég, ráadásul ott a vodka vagy az injekció .

Az élet kegyetlen .

(#3365) zuchy válasza Vladi (#3361) üzenetére


zuchy
őstag

Az nem lehet a baj, hiszen már azon a ponton vagyok a játékban, ahonnan nem lehet már visszafordulni, tehát Limansk-nál, híd elfoglalva. Az alagútba nem mentem be még. :U

(#3363) DerStauner
Elmúlik az, szépen megy lefelé, csak igen lassan.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#3366) CptMisi


CptMisi
őstag

egy érdekességre figyeltem fel: nagy bánatomban, mikor rájöttem, hogy kivették az arénát, bementem az utódjába, a lőtérre, elmagyarázta szépen a szabályokat, és hiába érek el bármilyen eredményt, mindig vesztek :W van valami, amit figyelmen kívül hagytam? :F

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3367) Kareszovics válasza CptMisi (#3366) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az a lőtér komolytalan. :U Akárhogy erőlködtem nem bírtam elérni a kitűzött limitet. :F

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3368) zuchy válasza Kareszovics (#3367) üzenetére


zuchy
őstag

Én se tudtam megcsinálni. :(

Túl kevés a lőszer, és vagy pontatlan a fegyver. Bezzeg az én fullosra tuningolt fegyómmal gyerekjáték lenne. :D

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#3369) CptMisi válasza zuchy (#3368) üzenetére


CptMisi
őstag

mi lenne az? ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3370) zuchy válasza CptMisi (#3369) üzenetére


zuchy
őstag

Nem igazán értem a kérdést. A fegyóra gondolsz amit felfejlesztettem? :F

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#3371) Vladi válasza CptMisi (#3366) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Miféle lőtér? Merre találom azt? cs-ben van? Hány óra? És hol a kapitány? :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3372) zuchy válasza Vladi (#3371) üzenetére


zuchy
őstag

A lőtér a Duty bázisán van, a CS-ben, az északi bejárat mellett. ;)

PC-STYLE.hu

(#3373) Vladi válasza zuchy (#3372) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Meg is van. Mindig találok valami érdekeset. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3374) CptMisi válasza Vladi (#3373) üzenetére


CptMisi
őstag

hát a lőtér érdekesen el van rontva :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3375) DerStauner


DerStauner
senior tag

átmentem kondor-ba. a hadseregen elsőre túljutottam. most épp egy stalker-t mentenék meg a mutánsoktól. megyek-megyek, meglátom a mutánsokat, és mire odaérek, megölik a stalker-t, és buktam a feladatot. hogyan lehet ezt elkerülni?

(#3376) CptMisi válasza DerStauner (#3375) üzenetére


CptMisi
őstag

úgy, hogy közben semmi mást nem csináltál? :U sprintelj végig és oda kell érned ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3377) Anubiss válasza Kareszovics (#3367) üzenetére


Anubiss
tag

Szvsz nem vészes. Csak a lőtérrel meg a kapott SGi-vel (vagy mivel) 30 kilót összeszedtem...

(#3378) DerStauner válasza CptMisi (#3376) üzenetére


DerStauner
senior tag

nem, semmit sem csináltam. de ebben a játékban a sprint az alap, nem? mert ha benyomom a shift-et, akkor meg lelassul. egyébként egyszerűen túl hamar megölik őt. amint meglátom őket viaskodni, indulok feléjük (nem álltam meg), pár lövést lead a tag, és már halott is. nem lehet valamivel elcsalogatni a kutyákat?

(#3379) zuchy válasza DerStauner (#3378) üzenetére


zuchy
őstag

Nem, sprintelni x-el tudsz.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#3380) CptMisi válasza DerStauner (#3378) üzenetére


CptMisi
őstag

így van, X a sprint, shift a séta :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3381) DerStauner válasza CptMisi (#3380) üzenetére


DerStauner
senior tag

ok, de most leköt a prototype.

(#3382) CptMisi válasza DerStauner (#3381) üzenetére


CptMisi
őstag

hm, mintha még nem jelent volna meg ;] jó szórakozást hozzá :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3383) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Melyik trader fizet a különböző ruhákért a legtöbbet ha el akarok párat adni?
A másik meg, hogy ugye nem fogják a cuccaimat ellopni vagy valami ilyesmi ha a Flea Market-en (bolhapiac) használom a stash-t? Eddig Agropromban voltam a Stalkerek bázisán de unom már, hogy mindenért vissza kell mennem, a Garbage pedig központi helyen van.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3384) emre válasza M@trixfan (#3383) üzenetére


emre
veterán

Ha jól emlékszek akkor a clear sky-os trader adja a legjobb pénzt a motyóért.
Épp ezért én a kordonban csináltam 'depo-t'

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3385) CptMisi válasza emre (#3384) üzenetére


CptMisi
őstag

ha a CS trader fizet legjobban, akkor mért a stalker bázison csináltál 'depo-t'? :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3386) M@trixfan válasza emre (#3384) üzenetére


M@trixfan
addikt

A fegyverekért a CS ad a legtöbbet, de ruhákért nem fizet sokat. Új Seva ruháért pár ezret akart csak fizetni. Szerintem nem tudják a mocsárban mi a jó :) Eddigi tapasztalatok és fórumozások alapján: artifacet Sidorovich Cordonban, medkitekre elég jó a Stalker bázis, lőszerért és kiegészítőkért a Flea Market kereskedői fizetnek a legtöbbet.

Ott csak az a gond, hogy limitált pénze van és a jobbik kereskedő állandóan alszik. Mondja is, hogy este jöjjek vissza. Egyszer elkaptam és baromi jó áron vásárol. Na meg néha betámadnak a mutánsok és kinyírják a Guide-ot és a kereskedőt, de szerencsére pótlódnak idővel.:DDD

Azért hoztam át a depót a Garbage/Flea Market területre mert innen mindenfelé van elágazás és a Guide is mindenhova hajlandó vinni. Azt már a játék elején észrevettem, hogy Guide mellett kell raktározni. Itt csak attól tartok, nehogy a kiirthatatlan banditák lerohanják és elvigyék a cuccaimat.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3387) emre válasza CptMisi (#3385) üzenetére


emre
veterán

mert nyugis hely, és közel az ingovány :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3388) Vladi válasza M@trixfan (#3386) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nem jellemző, hogy elviszik a cuccaidat. Én ilyennel még nem találkoztam. Viszont az gyakori, hogy bizonyos helyeken otthagynak ezt, azt. Na azt érdemes elcsaklizni.

Egyébként nem úgy van, hogy ha belépsz egy klánba, akkor ők adják a legtöbbet a cuccért?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3389) CptMisi válasza Vladi (#3388) üzenetére


CptMisi
őstag

el nem viszik, max le kell őket lőnöd, hogy hozzáférjrosszabb esetben, ha valami hiba van, törli őket a játék

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3390) M@trixfan válasza Vladi (#3388) üzenetére


M@trixfan
addikt

Még maradok a sima Stalker-eknél és Limansk előtt lépek be valahova és ledarálom az ellen frakciót. SOC-ban Duty mellett voltam, itt most Freedom leszek azt hiszem :) Nem egyformán fizetnek a különböző dolgokért.

Amúgy érdekes, hogy Master fokozaton simán vettem már mindent ami kell, pedig még sehova sem álltam még be frakciózni. Exo, gépágyú, van 4 Bubble artifact és egyébb nyalánkságok, az összes sniper puska, stb.

Egy Exo modot viszont feltettem, mert igazságtalan, hogy kilométerekről alámobják a gránátot és a többiek is simán futnak exo-ban. Ráadásul a Youtube-on fent lévő videók és a leírások alapján a valódi külső vázakan is lehet majd futni. Szóval van 5 artifact tárolós exo amiben futni lehet. Mert nehogy már pont egy külső váz ne bírjon el tárolókat.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3391) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Vörös erdő nem semmi, Master fokozaton simán meg lehet halni exo páncéllal és jó artifactekkel is. Viszont nagyon ügyesek a készítők, szinte mindig fel lehet mászni valahova taktikusan a játékban. Eddig mindig fejenlőttem mindent mesterlövészként, de itt szigorúan géppuskával megyek ;] Nem semmi feeling elintézni a snork csoportokat vele az biztos.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3392) hülyegyerek válasza M@trixfan (#3391) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Vörös erdő tényleg mindent visz,sajna nekem csak sotim volt,mikor arra jártam,osonhattam is visszafelé Yantarba új puskáért-páncélért.Emlékszem a rettegésre,ami a mutánsokkal teli alagútnál elkapott kb 10%-os páncéllal.(az űr-anomáliából próbáltam kihalászni mindkét artifaktot,aztán ez egy kicsit lehúzta a páncélom....)

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3393) Anubiss


Anubiss
tag

Egy kérdés: Van nekem egy SEVA ruhám. Mire érdemes gyúrni? Golyóállóság vs. Környezeti behatások?

(#3394) zuchy válasza Anubiss (#3393) üzenetére


zuchy
őstag

Én golyóállóságra gyúrtam, meg strapabíróságra, mert nincs annyi anomália, mint amennyi ellenség. Meg be lehet tenni 5 relikviát, amik megnövelik a környezeti behatásokkal szembeni védelmet.

PC-STYLE.hu

(#3395) Anubiss válasza zuchy (#3394) üzenetére


Anubiss
tag

Ok, kösz. Van néhány relikviám, ami egész jól megnövelné a védelmet, de az összes sugárzik. Hol találok anti-rad relikviákat?

(#3396) Vladi válasza Anubiss (#3395) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Én asszem a mocsárban találtam pár jobbfélét. Meg asszem a stalker csoport küldetéseivel lehet még egy jobb +6 -osat.

Egyébként seva elve jó behatások ellen, de nekem gyenge a golyóállósága. Így én is a kevlárra szavazok.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3397) poli27


poli27
veterán

Helló

Ma megvettem ezt a gamet,mert a tört nem indullt el kipróbálás erejéig se.De ez se nyikkan meg.Bejön a stalker kép kb 10s-re utánna eltünik ennyit csinál.Vista 64bit van feltéve.Valaki tudja mitől lehet ez?

(#3398) M@trixfan válasza Anubiss (#3395) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ha el akarod spoilerezni, hogy hol milyen anomália van akkor pár oldallal előbb linketék be a zóna részletes térképét amin minden cucc rajta van. zért hozzá kell tenni, hogy nekem pl. más artifact volt sokszor mint ami a térképen van. Red Forest, Army Warehouses, itt van pár jó artifact.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3399) Vladi válasza poli27 (#3397) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

x-ray bug jelentő bejön? Milyen verziót tettél fel?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3400) poli27 válasza Vladi (#3399) üzenetére


poli27
veterán

Nem jön be.
Viszont feltettem a windows 7 et és feltelepitettem arra.Ott meg azt mondja nekem tedd be az eredeti lemezt.A legfrissebb patchek vannak fent.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.