Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31013) Riot Gin válasza Dhampir (#31011) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Na, ez tök jó srácok. Egyébként, ha "boss fight" a stalkerben van, csak annyiból áll hogy " menj el x-y helyre és öld meg az x-y szörnyet" vagy mikor a-ból b-be vonulsz akkor csak annyi , hogy éppen mondjuk egy olyan helyen vonulsz át ahol van valami jó erős szörny. Aki játszott már jópár moddal, az találkozott már az átlagosnál durvább szörnyekkel amik nem egy tucatszor voltak az adott modban, hanem 2x maximum és még áttért egy másik hitre.

Egyébként hihetetlen nagy potenciál van a stalker játékokban, és kiemelném, hogy szerintem a legnagyobb potenciállal a Call of chernobyl modban van. (Egyéni véleményem szerint.*)

*Kis csillaggal azért jelöltem meg, mert nem én vagyok az atyaúristen ha letámadnátok a véleményem miatt, kösz ;)

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.