Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    válasz Rommel6600 #442 üzenetére

    Latom fogod amit mondanki akarok :)
    Nah ha utazo kedvedben vagy es van penzed, akkor repulj el mondjuk L.A.-be vagy Sidney-be fapados atszallassal, majd megerzed milyen fasza a repteri bufekben enni-inni 5-50 Dollarros/Euros arakon. Ket orat en is nagyszeruen kibirok, de mondjuk 20-at /csatlakozasokkal, mindennel egyutt/ mar lehet, hogy kevesbe. Raadasul meg azon is idegeskedni, hogy most epp mi miatt fogunk kesni orakat.
    Soha nem mondtam, hogy egy rovid, EU-n beluli utra nem jo a fapados, de egy hosszabb uton biztos, hogy nem alapoznek a WizzAir-re mondjuk.
    Arrol mar nem is beszelek, hogy a WizzAir-nel /de szerintem nem csak ott/pl. mekkora divat, hogy nem adnak hely jegyet, hanem aki kapja marja alapon mukodik. Voltak is belole balhek szepen Londonbol hazafele jovet.
    Megegyszer mondom, nem vagyok a fapadosok ellen. De egy hosszabb utra csakis a nagy vallalatok johetnek szoba.
    Biztonsag, megbizhatosag, kenyelem ezek nalam elsodleges szempontok.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés