Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#2200) üzenetére


moonlight115
tag

Én imádok hapcizni borsolás közben! 😄

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2202) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#2201) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tüsszögök eleget bors nélkül is (éljen az allergia), úgyhogy a borsot inkább megeszem és nem felszippantom! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2203) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#2202) üzenetére


moonlight115
tag

Ha felszippantod, attól paprikás hangulatba kerülsz? 😄 Vagy mint aki be van sózva.😂

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2204) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#2203) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Csak simán bor(s)zalmas leszek. :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2205) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#2204) üzenetére


moonlight115
tag

Akkor nem sótlan. 😆

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2206) geprombolo


geprombolo
senior tag

Sziasztok, hogy vagytok? Holdfény, örülök, hogy látlak! Miféle borsról meg fitogtatós ösztrogémekről van itt nagyba szó? :F
Amúgy csak benéztem, hátha lehet itt kicsit lazulni, Geri olyan szépen kért, nem tudtam ellen állni. :D
Szerk: Aggleány, Frem... kezdem itthon érezni magam ebben a társaságban.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#2207) moonlight115 válasza geprombolo (#2206) üzenetére


moonlight115
tag

Hát, csak kígyónak lábsó, kopaszodásra fitoösztogén. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2208) geprombolo válasza moonlight115 (#2207) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem is tudtam, hogy a hóembereknek is hullik a hajuk :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#2209) Geri Bátyó válasza geprombolo (#2208) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mármint hóasszonyoknak! :DDD

Na, én meg múlt csütörtökön a nagyobbik húgom esküvőjén voltam, mindezt úgy, hogy hétfőn szólt, hogy esküvő. Ráadásul ott derült ki, hogy 2 hét alatt szervezték le az egészet! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2210) geprombolo válasza Geri Bátyó (#2209) üzenetére


geprombolo
senior tag

Minek azt elsz@rakodni, nem igaz? Mindent bele és megvan! Örülök, hogy jól érezted magad. :L

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#2211) Geri Bátyó válasza geprombolo (#2210) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tényleg nem vacakoltak sokat, mert 18.-án meg is született a poronty. Nagyjából időben is volt. (Nem a gyerek miatt volt az esküvő, mivel már kb. 10 éve együtt vannak és kb. 2 éve volt eljegyzés)Minden esetre itt 2 hetes a csajszi:

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2212) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#2211) üzenetére


moonlight115
tag

Nagy babának tűnik! Nagyon aranyos. Hogy hívják?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2213) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#2212) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lilla a neve.
Amúgy meg nem nagy. 52 cm és 2750 g volt, amikor született. Másfél hete (júni. 15.) írta ahúgom, hogy 3510 g.
Ez meg egy tegnapi kép.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2214) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#2213) üzenetére


moonlight115
tag

Nagyon édes! Kis lázadó. Kéket hord lány létére! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2215) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#2214) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Most nem azért, de a bilikék mióta fiús szín? :N :P (Azért bilikék a világoskék, mert a nővéremnek és nekem ilyen színű bilink volt. :DDD )

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2216) geprombolo válasza Geri Bátyó (#2215) üzenetére


geprombolo
senior tag

Amúgy a drágáknak fogalmuk sincs a színekről, más kultúrákban másképp jelölik a fiúkat/lányokat, ha egyáltalán. A babócáknak teljesen mindegy, csak kényelmes legyen oszt' jóvan.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#2217) Geri Bátyó válasza geprombolo (#2216) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem volt egy élénk narancssárga rugdalózóm, kb, 6 hónapos koromban. Azért tudom, mert emlékszem rá (csak egy rövid kis emlék, de nagyon tiszta, ez az első emlékem). Van fénykép, de akkoriban még csak fekete-fehér volt, szóval biztosa nem onnan tudom és nem is mondta senki. Amikor rákérdeztem, volt nagy meglepődés! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2218) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#2217) üzenetére


moonlight115
tag

6 hónapos és máris amcsi börtönszökevény! Nagyon menő! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2219) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#2218) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem lehet elég korán kezdeni a rendetlenkedést! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2220) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#2219) üzenetére


moonlight115
tag

Ez így van! :DD
Boldog új évet kívánok, jó sok rendetlenkedéssel! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2221) moonlight115


moonlight115
tag

Képzeljétek, 6 hónapja akvarellezek, ez a majdnem legújabb festményem: :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2222) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#2221) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Boldog új évet neked is Hódika!

Ez a kép baromi jó!

És ha már itt vagyok: nemsokára megjelenik egy írásom, ami teljesen más, mint Pityu Naplója.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2223) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#2222) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi, megrendelésre csináltam, a Palotaszálló Lillafüreden.
Elolvasom az írásod, nem tudom, megjelent-e már, megnézem. Hú de rég voltam itt! A festés sok időt elvesz minden mástól. Még keresem a stílusom, remélem egyszer megtalálom! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2224) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#2222) üzenetére


moonlight115
tag



A fehér cica is megrendelés volt, egy kislánynak karácsonyi meglepetés a saját macskájáról. :)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2225) moonlight115


moonlight115
tag







[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2226) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#2225) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nagyon jók és az első kifejezetten izgalmas! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2227) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#2226) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi, örülök, hogy tetszenek. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.