Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:24

LOGOUT.hu

Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1826) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Életem leizzasztóbb közel öt órás küzdelmén (életbe visszahozó éjszakai "műtétjén") vagyok túl...
Tegnap este egy főzött romot telepítettem TWRP-vel, az kiírta hogy a telepítés sikeres.(Nem a legfrissebb, egy szeptemberi MOKEE kiadás)
Rebootra kattintottam, majd onnantól se MI Logo, se Fastboot mód, se semmi visszajelzés ha töltőre dugtam, hogy esetleg azért a töltés veszi-e, csak a nagy büdös feketeség....

Kíséreltem hosszan 2perc power nyomással, semmi. Próbálkoztam minden általam tanult olvasott élesztési móddal. Semmi nem ment így félreraktam egy kis időre, hogy lenyugodjak magam is.

Utolsó esélyként elindítottam a MiFlasht, majd mindhárom gombot egyszerre nyomva tartva rádugtam a PC-re, MiFlashban "refresh" és legnagyobb szerencsémre COM4-ként elkezdte látni a hullát. El is indult a Flesselés csak az tűnt fel, hogy nem a megszokott partíciókat flesseli, hanem mindenféle számomra ismeretleneket, majd kb az idő felénél elkezdte a már jól megszokottakat is (boot, system, cust...)

Végül ahogy a képen is látható a MiFlash, ami máskor egy Clean all flesseléssel max 400 másodperc alatt végezni szokott, most 13133 másodperc (azaz közel 4 óra alatt) építette újra a telefont, de bizonyította hogy ezeket a Snapis rendszereket azért tényleg igen nehéz hazavágni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.