Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24597) chubii


chubii
senior tag

Sziasztok!
Végre eldöntöttem,hogy a Wave lesz a következő telefonom.Hosszú távra tervezek( min 2 év), ezért is kellett megfontolnom,hogy melyiket is vegyem. A Wave II-re vártam, de nem nagyon akar jönni, plusz elég drága is a Wave-hez képest......

Honnan érdemes megrendelni ? Tudtok nekem mondani egy megbízható boltot,ahol viszonylag olcsó is a telefon ? GsmLine-t néztem , ott 73 400.- .Illetve találtam még a NExtelen 80k-ért. A szívem a GSMLine felé húz az ár miatt, de még nem rendeltem tőlük semmit, nem tudom mennyire megbízhatóak.

Fontos lenne a válasz, mert holnap szeretném megrendelni,hogy még karácsonyig megjöjjön !

Szerk 1 .: kicsit visszaolvastam ,és az elmúlt napokban mpáran eléggé lehúztáka telót. Majdnem mindig az appok mennyisége/fizetős store volt a téma. Ezeket félretéve azért egy okos,rendes,minőségi telefon a Wave , ugye ?

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.