Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25251) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Merry X-mas! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25252) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Wave droid :D
[link]

(#25253) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Az enyém a legötletesebb! ;)

[ Szerkesztve ]

(#25254) leslieke válasza gamek!ller (#25253) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ügyes, és tényleg ötletes! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25255) chubii


chubii
senior tag

SZiasztok!
Wave tulaj lettem ! Eddig a nap folyamán barátkoztam vele... ez a telefon valami eszméletlen ! Szép a kijelzője, gyors, és úgy gondolom hogy a Badát nekem találták ki :)

Lenne pár kérdésem :
- beállítottam egy hotmailos és egy gmailes fiókot, jönnek a levelek rendesen, viszont amikor meg szeretném tekinteni őket, akkor csak a tárgy sora jelenik meg, meg hogy " Címzett". a Gmail-os fiókomban van olyan lehetőség,hogy fogadás vagy mi, és akkor bejön az egész levél, de csak így. Nincs erre valami automatikus megoldás ? 2x kell letöltenem egy levelet,hogy meg tudjam nézni ? Illetve a hotmailos fiókomban még ilyen lehetőség sincs....
- az akku kb hányszori töltés után éri el a teljes kapacítását ? 1x már fel lett töltve, de még mindig merül rendesen egy kis nyomogatástól is....

ui.: Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket mindenkinek ! :)

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#25256) study


study
tag

Békés,boldog karácsonyt kívánok mindenkinek.

(#25257) peterk válasza chubii (#25255) üzenetére


peterk
senior tag

Saját fiókok -> webfiókoknál kattints az adott fiókra -> következő ablakban is kattints a fiókra -> és itt feljönnek a beállítások. Ha lescrollozol, lesz olyan, hogy letöltési mérethatár, és fogadási lehetőségek. Ez utóbbinál válaszd a "teljes üzenet"-et. Az előbbinél meg lődd be, hogy max mekkora levelet engedsz letölteni.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#25258) peterk


peterk
senior tag

Én is "ötletes" leszek, ötletesen ellopom gamek!ller képét. :D ;] (Bocsi, de annyira jó, hogy megéri hogy kétszer is lássuk :))

Szóval, kedves topictársak:

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#25259) Varszegig válasza chubii (#25255) üzenetére


Varszegig
veterán

az akksi nekem 2 napot bír egy átlag hétköznapot értve rajta. azaz push mail 2 fiókra, nyomkodás, telefonálás sms, stb. Néha a gyerekeim lenyúlják, egy játékkal, akkor lemerül 1 nap alatt is:) Ha csak fekszik az asztalon, akkor 4-5 napot is bír.

[ Szerkesztve ]

(#25260) gamek!ller válasza peterk (#25258) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Örülök, hogy tetszik! :)

(#25261) chubii válasza peterk (#25257) üzenetére


chubii
senior tag

köszi,megvan !

Varszegig : a 2 nap az korrekt lenne, majd meglátjuk mit produkál pár töltés után. ha nem használok pusht akkor menmyivel bírná tovább ?

ui. : most is a waveröl írok . nem bántam meg hogy nem defyt vettem

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#25262) matthews


matthews
aktív tag

NOs Hölgyem és Uraim!

Valaki olyat tapasztalt már, hogy:

Frissítettem JH3-ról JI5-re. Ha kikapcsolom a telefont vagy újraindul a zsebemben( :((( grrrrr...) akkor a frissítés előtti beérkező sms-ek visszajönnek. De csak a kézbesítési jelentések.

Hiába törlöm ki az öszeset, mindig visszajönnek...

Esetleg valaki....

Köszi előre is...

"No brain, no problem"

(#25263) Speedy86


Speedy86
aktív tag

Valaki tudna nekem segíteni, hogy lehet azt beállítani hogy ne menjen fel mobil internetre csak ha wifi van?

(#25264) boszitom


boszitom
csendes tag

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok a legjobb FÓRUM tagjainak! :C

SGS 5 a csúcs

(#25265) Polllen válasza matthews (#25262) üzenetére


Polllen
nagyúr

Frissítést bug-nak tűnik... KIES csinálta? :F


Speedy86

Beállítások/Kapcsolatok/Csomagkapcs. haszn.-t kapcsold ki (ne legyen ott a zöld pötty) és így egyáltalán nem használj a mobilnetet. Csak wifi-t.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25266) leslieke válasza chubii (#25261) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szinte semmi különbség nincs akksi élettartamban push-al vagy nélküle. Nekem óránként kérdezi le a leveleket és a 2 napot így is simán bírja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25267) Speedy86 válasza Polllen (#25265) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Köszi szépen megoldotta tényleg:)

[ Szerkesztve ]

(#25268) matthews válasza Polllen (#25265) üzenetére


matthews
aktív tag

Igen KIES. Reghack. Egyébként nem mintha zavarna, de azér naaa...... :)

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#25269) AS


AS
félisten

Figyelem : Dungeon Defenders: Unreal 3-0 ás játék először wave-n lesz kapható és csak utána lesz Androidon. Vagy iphone...

Androiddon Galaxy S szintű hardver kell neki , a Motorola droid , Desire stb, már csak közép grafikát ad.

Szóval ez igen nagy szó a Badának.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25270) Polllen válasza matthews (#25268) üzenetére


Polllen
nagyúr

Valami elk*rodott... :U Preconfig vagy multiloader... :U (vagy marhaságot mondtam, uh várd meg azokat, akik jobban értenek hozzá ;) )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25271) leslieke válasza AS (#25269) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Viccesek ezek a karakterek. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25272) matthews válasza Polllen (#25270) üzenetére


matthews
aktív tag

Mondom.. Annyira nem zavar. mert amúgy megy minden rendesen. Sőt. Most vettem egy Kingston Class 4-es 8Gb-s karit és zökkenőmentesen mennek a videók. Tudok több mint 15 percet is felvenni folymatosan. Legföljebb ha nincs megoldás csak amit írtál, akkor megvárom a következő release-t. Hátha az megoldja. Ja és köszönöm válaszod. :R

"No brain, no problem"

(#25273) Speedy86


Speedy86
aktív tag

Lenne még 1 kérdésem. lehet hülyének fogtok nézni miatta de erre szokás fóliát tenni? vagy nem karcolható a kijelzője?

(#25274) s4hu|SyD^ válasza Speedy86 (#25273) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Elvileg nem karcolható, gyakorlatilag igen, viszont azok hajszálkarcok, nem igazán látszanak, csak fekete képernyővel, lezárt állapotban, fordigatva. Én azért kulcs mellé nem tenném, nekem úgy lett 3-4 hajszálkarc 20 perc alatt. Ha gondolod veszel rá, írták páran, hogy olyan mintha rajta sem lenne láthatósági, érzékelési szempontból, de csak véd azért valamit. Ha meg veszel tokot, illetve abban hordod, akkor nem kell rá fólia szerintem, sokan semmit sem használnak, csak zsebben, van aki kulccsal is. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#25275) gamek!ller válasza Speedy86 (#25273) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ártani nem használ, tehetsz rá ha akarsz. Én nem tettem rá pedig van. Már egy ideje tok nélkül hordom, nem karcos sehol. Nem igazán karcolódik és hallottam, hogyha fóliát tesz rá az ember, utána nem 100%-os az érzékelés..

(#25276) leslieke válasza Speedy86 (#25273) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Flexel ne ess neki, de amúgy jól bírja a gyűrődést. Bár van akinek már sikerült megkarcolnia.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25277) szebev válasza matthews (#25262) üzenetére


szebev
senior tag

Szia! nekem is volt ilyen! Egyesevel torold ki oket NE EGYSZERRE az osszeset! Nekem igy jo lett!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#25278) matthews válasza szebev (#25277) üzenetére


matthews
aktív tag

:R Köszönöm! Megtettem! Siker! :R :R

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#25279) Varszegig válasza chubii (#25261) üzenetére


Varszegig
veterán

push nélkül szerintem bírnia kéne 3-at is, persze gps ilyesmi az húzza lefelé. 2 dolgot megprobálnék, még a nagy belakás előtt: task manager, minden programot leállít goomb, + újraindítás.

matthews:valaki a múlt héten mintha (vagy előtte?) írt már iylet, és nem tudom mi a megoldás. Próbálj rákeresni a kézbesítés szóra.

ja közben megvan a megoldás :C

gamek!ller Nekem van rajta fólia, de az érzékelés nem romlott, sőt, nekem az ujjam jobban csúszik a fólián, mint az üvegen, de lehet ez genetikai hiba :DD

[ Szerkesztve ]

(#25280) Speedy86


Speedy86
aktív tag

Na mire megjött a telefonom addigra fizetős lett az asphalt. Még jó hogy kiessel letöltöttem mikor ingyen volt előrelátásból :DDD

(#25281) bokrosolajos válasza s4tch (#24955) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Az index.hu-nál mit kell megadni,hogy az RSS hírolvasó tudja értelmezni?
/Azon az oldalon egyetlen link sem jó, origós, Ph-es működik rendben/

(#25282) Karma válasza bokrosolajos (#25281) üzenetére


Karma
félisten

Ez a link? http://index.hu/24ora/rss/
Ránézésre egy RSS XML-t ad vissza...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#25283) Motion_Blur válasza AS (#25269) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hoppá, kíváncsi leszek :R

bár Pool-on kívül nagyon mással nem játszok :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25284) the radish


the radish
senior tag

Hogy tudnám elérni, hogy a mobicalban feltett képet le is hozza a telóra? Nem akar működni.

(#25285) bokrosolajos válasza Karma (#25282) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Köszi Karma! Időközben megfejtettem :
http://index.hu/24ora/rss/index.xml

Ha már itt vagy... Ha az origóson az időjárásra nyomok egy bővebbent, akkor 404-et kapok az ozone networktől m.-tal kezdődik az url

[ Szerkesztve ]

(#25286) Karma válasza bokrosolajos (#25285) üzenetére


Karma
félisten

Nem ismerem a weboldalukat, csak az adatforrást használom :P

“All nothings are not equal.”

(#25287) leslieke válasza bokrosolajos (#25285) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem erre a linkre állandóan az jön elő, hogy "Nem sikerült előfizetni az RSS-feedre"

Aztán csak forog tovább a frissítés-jelző, amíg meg nem unja. A beépített böngészőt használom. Az NSO RSS-ét gond nélkül frissíti, de ezt nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25288) leslieke válasza leslieke (#25287) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ja és a http://index.hu/24ora/rss/ se műküdik. Csodás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25289) jozf


jozf
tag

A Bétás Kies 2 próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#25290) leslieke válasza jozf (#25289) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt olvasd el: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25291) jozf válasza leslieke (#25290) üzenetére


jozf
tag

Köszi, akkor egyenlöre felejtös... :F

(#25292) Nefretiti válasza AS (#25269) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

ez fizetős lesz? csak a wirecard módszerrel lehet majd megvenni?

(#25293) nyesix


nyesix
senior tag

HVG
[link]

(#25294) leslieke válasza nyesix (#25293) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kompatibilis operációs rendszer: 1.1

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25295) Karma válasza leslieke (#25294) üzenetére


Karma
félisten

A telefonon is nézted már, esetleg név szerinti kereséssel?
Kár lenne, ha elfelejtették volna a WVGA felbontást :Y

“All nothings are not equal.”

(#25296) leslieke válasza Karma (#25295) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A telefonon néztem. Elsőnek hozza fel, mint letölthető app-ot. Onnan írtam ki a fenti sort. Ha a lekérésre bökök, akkor meg feljön az ablak, hogy "Nem kompatibilis a rendszer, frissítsem..blabla".

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25297) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Kár hogy nem megy ez a HVG-s cucc, végre egy hasznos app. Valaki nem írna nekik egy levelet, hogy Bada 1.0-ra is megcsinálhatnák? :D A Bada 2.0-val meg még ráérnek...

(#25298) DonMedve


DonMedve
addikt

Békés Boldog Karácsonyt minden Kedves fórumlakónak! :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#25299) sede7 válasza Motion_Blur (#25283) üzenetére


sede7
tag

Van már egy játékosos üzemmód?

szerk: látom, privátban is elment, bocs. Egyszer már lesliekével is volt ilyen esetem, akkor még azt hittem, én nyomtam mellé, de most esküdni mernék, hogy a "Válasz" gombra böktem. Szóval, lehet, hogy bug, és ha belépés előtt kattintasz válaszra, majd belépsz, akkor a privát ablak ugrik fel? (telefonról, JF4) Lehet, hogy majd letesztelem...

[ Szerkesztve ]

(#25300) Karma válasza sede7 (#25299) üzenetére


Karma
félisten

Nem, nincs olyan bug, olyan viszont van, hogy valahová odaböksz, ami lefedi a privát és a válasz gombokat is, a böngésző meg úgy veszi, hogy privátot nyomtál. Sajnos elég gyökér az algoritmusa itt.

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.