Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24151) Karma válasza Leeykor (#24149) üzenetére


Karma
félisten

Nem is akartam volna beszélgetni szóban, be is baszna.
Ha munkában vagy, azért ez kicsit bonyolultabb. A frissítést is ott csináltad?

the radish: Nincs.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24152) ABal válasza Varszegig (#24145) üzenetére


ABal
őstag

Ezt én is aláírom! Még egyszer köszi, Karma! :C

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24153) Leeykor


Leeykor
csendes tag

Igen ott csináltam. Otthon egyáltalán nem ment a dolog.

(#24154) Karma válasza Leeykor (#24153) üzenetére


Karma
félisten

Ez csak azért para, mert könnyebb lenne TeamViewerrel összekattingatnom a dolgot, mint hosszasan rizsáznom róla. Ilyenre nincs lehetőséged ott munkahelyen?

“All nothings are not equal.”

(#24155) Varszegig válasza the radish (#24150) üzenetére


Varszegig
veterán

allshare-en keresztül tudod hd-ben kirakni.

(#24156) leslieke válasza Leeykor (#24153) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Munkahelyi frissítés... szép is az. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24157) Leeykor


Leeykor
csendes tag

MSN cím megy PÜ, TeamViewer-t talán meg tudom oldani

(#24158) blt.62 válasza Varszegig (#24140) üzenetére


blt.62
őstag

A fehér lista az hogy csak bizonyos számok hívhatnak,mondjuk szabi alatt csak a család tagok.
A naptár és a jegyzet milyen?

MegtorloXp

(#24159) leslieke válasza Leeykor (#24157) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

TeamViewert telepíteni se kell, ha a tűzfalon/proxyn kimegy, akkor rendben lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24160) Karma


Karma
félisten

Közben észrevettem, a XIJL1 firmware-t (XXJI5-re flashelendő) nézte/nézi valaki? :) Sőt ahogy látom az orosz firmware-ből is jött ki új. Ha lenne még Wave-em, azért kipróbálnám, hátha megkapták ők is az 1.0.2-t, miközben a hangrögzítés is megmaradt nekik :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24161) Varszegig válasza blt.62 (#24158) üzenetére


Varszegig
veterán

a naptár jó, de lehetne jobb is. pl. szerintem a galaxy S-é jobb, itt még lenne mit javítani. De különben jól kezelhető, én elvagyok vele, szerintem a symbianes szintjét hozza. Jegyzet: ritkán használom: írhatsz bele, lehet sokféle színe, nem tudok róla rosszat mondani. Van már olyan app, amibe képet, videót is rakhatsz.

(#24162) leslieke válasza blt.62 (#24158) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Naptár nem rossz, de lehetne rajta javítani. Jegyzet egyszerű, de használható, a jegyzetlapok színei változtathatóak, ennyi. Van egy feladat menü is, ott akár riasztást is meg lehet adni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24163) Varszegig válasza Karma (#24160) üzenetére


Varszegig
veterán

ha JI5-re flesselendő, az elég bíztató, lehet végleges 1.2-es firm?

(#24164) blt.62 válasza Varszegig (#24161) üzenetére


blt.62
őstag

A Sonyericcson satiom szeretném lecserélni erre. Gondolom jobb mobil ez.

MegtorloXp

(#24165) Con Troll válasza leslieke (#24148) üzenetére


Con Troll
senior tag

Köszi!

Alapból az, amit írtál nem oldotta meg a bajt, mert ugyanúgy pattogott, de a módszered+akksi kiszedése most fixálta, egyelőre nem szarakodik. Remélem így is marad :)

(#24166) Z_A_P válasza Leeykor (#24127) üzenetére


Z_A_P
addikt

Komolyan mondom az esz*m-f*szom megall a Kies-tol, kis tulzassal mindenkinek teglat csinal a mobiljabol, ez kurva gaz a samsungra nezve!! :Y :W
Ez a hivatalos mod, aztan en is csak kezi frissitessel tudtam feleleszteni az allandoan ujraindulo telefont :W

@blt.62
A naptár és a jegyzet milyen?

Naptar: nekem okes, egy csunya dolgot eltekintve: nem emlekszik az elozo event beallitasaira, es mindig az alap dolgokat hozza fel mikor ujat csinalsz, es kurva unalmas mindig beallitani hogy alarm:ON, alarmtone: xxx, stb...
Ezugyben mar irtam par helyre a samsungnak..

Jegyzet: na nekem ez az egyik ikon lennt a 3 kozul, mivel napi szinten hasznalom szinte, mindent ide mentek el, irok fel, stb. Ezzel 100% elegedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

OK

(#24167) cori14


cori14
csendes tag

hali

telóvásárláson töröm a fejem. Samsung Wave S8500 (új) vs iphone 3GS (ez használtan van csak elfogadható áron). az s8500 hardwarebe okosabb, viszont elég rossz dolgokat hallok a badárol. valakik szerint rossz mer alig van alkalmazás, mások szerint fiatal még... vélemények? melyiket érné meg jobban venni?

köszi a válaszokat előre is.

(#24168) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

cori14 : a 3G-t vedd meg!
Ha ezen gondolkozol, hogy egy elavult, használt, karcos vas, amire már nem fejlesztenek,vagy egy modern,amire még bármi kijöhet, ráadásul a IP4-gyel van közel azonos HW szinten, akkor nincs mit magyarázni. Gondolom a badáról is olyan nyilatkozott,akinek ilyen OS-sel szerelt készüléke van ? :P

Dolphin browser-t felejtsétek el!

Itt a legújabb kínai remekmű, az UC Browser

Ez tökéletesen tördeli a szöveget teljes képernyő szélességben, hasábonként (pedig ingyenes :P)

Bal oldalon kiválasztjátok, hogy "samsung", aztán begépelitek, hogy "S85" és már oda is ugrik...
Utána mind a JAD, mind a JAR file-t töltsétek a Wave SD karijára, onnan mehet a JAD-dal az install. Ne indítsátok egyből, hanem a virtuális billentyűzetet vegyétek ki a Játékok menüből alóla!

A képeket "Normal" helyett "Low"-ra állítva már sokkal gyorsabban töltődik minden oldal,pedig eleve minden eddiginél gyorsabb kis böngésző. A böngésző nyelve angol, szerencsére már nem egyszerűsített kínai

[ Szerkesztve ]

(#24169) cori14


cori14
csendes tag

bokrosolajos: ezt most nem értem. 3G-t vegyek mert az van egy szinten hw-ben az ip4-gyel?
vagy a s8500ra mondtad?

olvasgattam neten a Badárol. nincs ismerősöm akinek olyan lenne. csak androidos van, de aszerint az android is sz@r... kicsit meg vagyok kavarodva...

[ Szerkesztve ]

(#24170) Karma válasza cori14 (#24167) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem meg egyértelműen 3GS, bármiféle irónia nélkül. Sokra nem mész az "iP4 szintű hardverrel", ha egyszer a szoftver minden téren gyengébb nála.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24171) bokrosolajos válasza Karma (#24170) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Hehehe. Kabarécsütörtökre gyúrsz ? :DD

Mit érsz egy szoftverrel, ha nincs hozzá olyan hw amit kihasználjon?

Sokra mész a VGA videofelvétellel, amikor már mindenki HD-ben rögzít. Azt tudod miért nem bírja a 3G a nagyobb felbontást? Mert gyenge az akkumulátora, ezért leskálázták a processzorát
Nagyszerű berendezés, szoftveresen kell butítani, mert nem bírja a cucc :)

Tudod a Trabant gyújtási rendszere százszor egyszerűbb, mint egy computer vezérelt, amiben ugyan sokkal több a hibalehetőség. De ettől még a Trabant szelepek nélkül, két ütemben üzemel és szennyezi a környezetet, míg a másikban ott a potenciál, hogy még kevesebb fogyasztással még több munkavégzéssel üzemeljen az egyedi optimalizáció után

Sw-esen mindenben jobb? Copy-Paste? A kijelölt szöveget fordíttasd le vele bármilyen nyelvre, ami a google translator-on elérhető ... Flash mikor lesz futtatható? Multitasking ? Akár csak 1 háttérben futó alkalmazással? Hm?

Ismerem jól a 3G-t, az androidos készülékeket is, egyik sem jobb,mint a másik, főként nem a badához képest. Jailbrerak nélkül az IOS-szel szerelt készülék meg lósz&rt sem ér, buta mint a tök

[ Szerkesztve ]

(#24172) Karma válasza bokrosolajos (#24171) üzenetére


Karma
félisten

3GS-ről van szó, vedd már észre. :W

Mellesleg poén, hogy a Wave böngészője kb. az iPhone 3G (nem 3GS!!!) Javascript teljesítményére képes. Erre nincs valami nagyon szép elméleted?

Nem igazán értem az autós példád, az iOS (iPhone 3G hardveren) kb. 5 éves, átlagos városi autó, a bada meg egy elektromos tricikli.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24173) Leeykor


Leeykor
csendes tag

Eddig tartott, na jó egy fél órával ezelőtt végeztünk de elkészült. Amit a gyári szoftver (KIES) összerondított, azt Karma fáradtságos munkával helyre rakta. :R
Szoftver verziója: BADA 1.0.2 S8500XXJI2
Minden tiszteletet megérdemel a hozzáállása, ahogyan az élettelen vasamból telefont csinált.
Köszönöm!!!! :C

(#24174) zack válasza Karma (#24172) üzenetére


zack
nagyúr

"bada meg egy elektromos tricikli"

:DDD :DDD :DDD

Sztem jó cucc a 3GS...Így Bada után lehet lemondanék a 720p video rögzítésről, és az 5MP kameráról... :B
Mert ugye fejlett hardver ide vagy oda saját példámból kiidulva, az exchange activesync-kel és a 720p rögzítéssel is kitörölhettem a seggem. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24175) LA_COSTE válasza cori14 (#24167) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Szerintem most robbantottál ki egy vitát ezzel. Ennek megvan a topikja a Milyen telefont vegyek? résznél, oda írd meg! Aki szeretne többet tudni a telefonról, most olvashat felesleges vitatkozásokról.

Hagyjátok abba a vitatkozást!

[ Szerkesztve ]

(#24176) sittes79 válasza Karma (#24172) üzenetére


sittes79
addikt

Látom nagy a lájk a forumon :D

(#24177) Varszegig válasza bokrosolajos (#24168) üzenetére


Varszegig
veterán

ez az index mobil verziója, kérdés, az igazit is áttördeli-e?

(#24178) leslieke válasza Varszegig (#24177) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az, a mobil verzió..és azt a dolphin is szépen megjeleníti.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24179) Zedroxine


Zedroxine
tag

na üdvözlet, olvasgattam a fórumot, bár elég régóta nem jártam erre, és ez a frissítéses dolog kicsit bekavart.
Egy független wave-m van.
bada 1.0
1006021308LISXXJF1-el.
a kies nekem azt mondta hogy nemkell frissíteni.
de én mégis szeretném, csak teljesen összevagyok zavarodva hogy mégis hogyan kellene, de nem akarom "tönkrevágni" a telót.
Valaki tudna segíteni?
Akár egy weblap ahol levan írva.

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#24180) cryingdr4g0n válasza Zedroxine (#24179) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Szerintem itt a topikban is le van írva, csak nekem is rá kéne keresnem :)

• Flies around shit - bees around honey •

(#24181) Zedroxine válasza cryingdr4g0n (#24180) üzenetére


Zedroxine
tag

hát azért 24ezer hozzászólást még jóidulattal se fogok végigolvasni remélem ezt a többiek megértik.

[ Szerkesztve ]

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#24182) ABal válasza Zedroxine (#24181) üzenetére


ABal
őstag

Erre találták ki a keresőt.

Egyébként itt Karma az állandó ügyeletes, ha frissítésről vagy újraélesztésről van szó. Én is JF1-ről léptem át JI2-re az ő segítségével.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24183) peter_k


peter_k
tag

http://www.navitel.su/en/support/instructions/navitel-ppc-instruction-bada/

Ma ezt találtam. De bárhogy is keresem, nem találom az apps-ok között. Pedig nagyon örülnék neki.

(#24184) leslieke válasza Zedroxine (#24179) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Frissítés menete, többféle módon: [link]

Másik lehetőség: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24185) peterk válasza LA_COSTE (#24175) üzenetére


peterk
senior tag

Vita volt már eddig is, ez nem újdonság, és kibírjuk. ;)

Azt a kérdést viszont tényleg nem ártott volna feltenni, hogy cori14-nek milyen funkciókra van szüksége. :) Mert ha a telefonálás mellett főként filmet néz, zenét hallgat, fényképez, videózik, akkor más a válasz, mintha főként böngészik, sok alkalmazást telepít, és navigál. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24186) DonMedve válasza Zedroxine (#24181) üzenetére


DonMedve
addikt

Már megelőztek többen is! :B Be vagyok lassúlva,most jöttem a fogorvostól! :O

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#24187) leslieke válasza peterk (#24185) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én az összes funkciót használom, amit felsoroltál és erre a Wave megfelelő. Nekem! Csak hogy egyértelmű legyen! :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24188) m.zso válasza bokrosolajos (#24168) üzenetére


m.zso
aktív tag

kipróbáltam. de ez wifin nem megy?

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#24189) peterk válasza leslieke (#24187) üzenetére


peterk
senior tag

A főként szót vastaggal kellett volna írnom? :D

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24190) leslieke válasza peterk (#24189) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell, mert értettem így is. De böngészni is lehet rajta, navigál is. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24191) peterk válasza leslieke (#24190) üzenetére


peterk
senior tag

Azt hiszem vastaggal kellett volna írnom. ;]

Más: Zseblámpa widget létezik már? Ez az egy ikon, amit napi rendszerességgel tudnék használni a főképernyőn. ;)

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24192) sede7 válasza peterk (#24191) üzenetére


sede7
tag

WhiteX
Fehér képernyőt tud, slussz-passz. Nekem általában elég.
(Cserébe szép az ikonja:) )

[ Szerkesztve ]

(#24193) cryingdr4g0n válasza Zedroxine (#24181) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

"hát azért 24ezer hozzászólást még jóidulattal se fogok végigolvasni remélem ezt a többiek megértik."

Mondom: KERESNI. Nem végigolvasni. Remélem, ezt pedig Te érted meg végre...

• Flies around shit - bees around honey •

(#24194) leslieke válasza sede7 (#24192) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez pont megfelel nekem is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24195) Karma válasza ABal (#24182) üzenetére


Karma
félisten

Azért azt hozzá kell tennem, hogy végszükség esetén szeretnék csak képbe kerülni (lásd tegnap a halott telefon). Nem vagyok ingyen frissítési szolgáltatás.

“All nothings are not equal.”

(#24196) richies válasza Karma (#24195) üzenetére


richies
senior tag

egy uveg piat siman megerdemelne ezert....
csak meg kell tudni mit szeret őflahshelője :D

Rozsomak of Power

(#24197) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

m.zso: megy WiFi-n keresztül is. Csak azzal használom. Settings, Preferences WEB UA

leslieke, Varszegig: igazad van, ez a mobil verzió. Ellenben minden oldalt szépen lekezel, ahol több hasán van, ott oldalakra tördeli őket, felül pedig egy listboxot helyez el az oldalak számával. Ha képek vannak táblázastszerűen, azokat is a képernőy szélességig (480px) tördeli, ha kell egymás alá
pinch-to-zoom nincs, vagy nem találtam a beállítást hozzá

(#24198) ABal válasza Karma (#24195) üzenetére


ABal
őstag

Nem is úgy értettem, csak megnyugtatásul másoknak is. Majd nézz pü-t légy szíves.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24199) Karma válasza bokrosolajos (#24197) üzenetére


Karma
félisten

Épp készültem volna írni, hogy technikailag nem lehetséges a multi-touch Java ME alatt, de tévedtem volna. A Samsung saját SDK-jában vannak olyan OEM API-k, amikkel megvalósítható, a kérdés az, hogy a kínaiak leülnek-e foglalkozni ezzel.

ABal: Nem is neked mondtam. :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24200) bokrosolajos válasza Karma (#24199) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Látod, nem is olyan bugyuta ez a bada-s készülék, speciálisan erre is fel van készítve :)
Azért írtam, hogy én nem találom, mert a kínaiak most készültek el erre készülékre az UC-s JAD-dal, gondoltam, akkor már rágyúrtak erre is ... vagy nem. Minek különcködni ? :(((

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.