Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25401) leslieke válasza janes1976 (#25395) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

4-6 műhódot lát, általában, de volt, hogy kilencen voltak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25402) janes1976 válasza zack (#25400) üzenetére


janes1976
őstag

Ezért kérdeztem. Nálam általába 8-at talál, 5-öt már a lakásban. :Y (Akkor gondolom ez jó. :C És nem Pesten, hanem Debrecenbe lakom.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25403) GeoJoe válasza janes1976 (#25402) üzenetére


GeoJoe
senior tag

4 db műhód már a magasságot is meg tudja adni, a többi csak sallang (tartalék)

(#25404) Polllen válasza zack (#25393) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az sima omnia gyorsan talál jelet és jól navigál az igo8-cal, uh inkább ne általánosíts. :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25405) janes1976 válasza GeoJoe (#25403) üzenetére


janes1976
őstag

köszi, mert még csak most ismerkedek a navi részével :U

Pedig azt hittem, hogy az egyik fejlesztője a Route 66-nak itt lakik, azért találok annyi hódat. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25406) leslieke válasza zack (#25400) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

4 hold pont elég a helymeghatározáshoz: [link]
Persze a több csak jobb, mert pontosabb az eredmény.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25407) zack válasza Polllen (#25404) üzenetére


zack
nagyúr

Ezért írtam konkrét tipusokat. :U Ezeket használtam is hosszabb-rövidebb ideig, és ezek tuti hogy nem brillíroznak a GPS-t illetően.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25408) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

hárommal is elevickél ha azon múlik. am most teszteltem én is, itt a szlovák határ mentén is 9-10 hódot talál, de nekem az iránytű nem megy, azt írja vlmi interferencia zavarja meg írjak le vele nyolcasokat de csak kilépni tudok. vlkinek csinált már ilyet?

(#25409) leslieke válasza janes1976 (#25391) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Részletes leírás és elemzés a route66-ról: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25410) janes1976 válasza leslieke (#25409) üzenetére


janes1976
őstag

Nagyon király, már olvasom is, csak úgy szívom magamba az információt! :DD

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25411) janes1976


janes1976
őstag

Ezt a cikket elolvasva örülök hogy megvásároltam! :DD

Egy biztos: örök élet licenccel a többiek nem biztos hogy dobálózni fognak. :))

Ja és ki tudja mikor jönnek a többiek? :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25412) leslieke válasza GeoJoe (#25408) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lépj ki a navi programból és úgy írj le a telefonnal a levegőben nyolcasokat.

janes1976: Nincs mit. Már van Ndrive és Sygic is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25413) fkrinya


fkrinya
tag

Amugy ha lejár a próbaidő és nem fizetek elő, akkor használhatom a térképet?

(#25414) SlyChocolate válasza Kapanyél (#25372) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Amikor megvettem szinte azonnal nekem is ez volt a gondom de egy fél év használat után soha nem jut eszembe, hogy elejthetem.
Hála az égnek eddig csak padlószőnyegre esett és semmi baja nem lett.
Lehet a csuklópánt miatt amit ráraktam?
:D
Mindenesetre egyet megtanultam bátran kell megfogni és nem kell félni, hogy zsíros lesz a kijelző, ha zsebre rakom öt perc és már tiszta is...

[ Szerkesztve ]

(#25415) István100 válasza leslieke (#25387) üzenetére


István100
tag

Erről a linkről egy 148 megás exe fájlt tudtam letölteni. A pc-én valóban magyar térkép.(Valaki itt 8 gigáról beszélt-igaz ez egész Eu) Ezt hova tegyem a telón ill. a benne lévő kártyán. Mert, ha átteszem csak egy ismeretlen fájlformátumú "valami" lesz. Semmit nem tudok vele kezdeni. Mégis hülyén kell meghalnom? Sajnos ezek a dolgok hatvanhoz közel már nem mennek úgy mint tíz év körül.

(#25416) leslieke válasza fkrinya (#25413) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A próbaidő lejárta csak a navira vonatkozik, helymeghatározásra, minden másra használható marad.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25417) janes1976


janes1976
őstag

Amúgy le a kalappal a cég előtt, jól megcsinálták. Nekem 2 perc volt az egész művelet, visa domborral fizettem, full euért 13 e valamennyit vont le. Nekem flottul megy minden. :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25418) leslieke válasza István100 (#25415) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt a 148 megást fájlt telepítsd fel a PC-re, indítsd el, telefont csatlakoztasd háttértár módban. Regisztrálj. Majd a programon keresztül töltsd le a magyar térképet, ezt a program szépen átmásolja a telefonra.
A magyar térkép kb. 73 MB, a full-EU valóban 8 GB lenne.

Mindez le van írva azon a linken, amit írtam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25419) István100 válasza leslieke (#25418) üzenetére


István100
tag

A programot elindítottam. Mikor regisztrálnék vagy új fikot hoznák létre (gondolom ez itt a regisztrácó) üzenet ugrik fel, hogy nem vagy rosszul csatlakoztattam a készüléket (telefont?) Hogy tudom háttértármódban csatlakoztatni? Mert egyébként a teló csatlakozott a géphez. Ha bármi menne a telón akkor a Samu rögtön bont ill. nem kapcsolódik, ami egyébként egy samsungos állatság és rohadtul idegesít. Ha ezt más mobilok nem igy csinálják akkor a samsungnak mi büdös francért kell.

(#25420) janes1976 válasza István100 (#25419) üzenetére


janes1976
őstag

beállítások kapcsolatok usb kérdezzen csatlakozáskor és itt háttértár mód ha felugrik az ablak vagy egyből beállíthatod háttértárként is ugyanitt

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25421) janes1976


janes1976
őstag

jut eszembe: most akkor a HVGvel mi van: 1.0 kell neki vagy 1.2 (csak mer nekem a teló azt írja ki hogy frissítsem a firmwaret, csakhogy nincs mire hivatalosan mer még mindig ji5-nél járunk :DD

ez azért köcsögség :W

de csak ideér valamikor hivatalosan, ugye? :O vagy egyből 2.0 lesz hivatalosan? :U

Mik a friss hírek? Mit tudtok? :))

Vélemény: amúgy király a teló, megint megvenném, minden hibája ellenére, mert ugye tökéletes telefon ugye nincs, még az alma sem az :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25422) ABal válasza janes1976 (#25421) üzenetére


ABal
őstag

KIES-ből tedd fel, simán menni fog.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#25423) janes1976 válasza ABal (#25422) üzenetére


janes1976
őstag

fasza, köszi ;]

azért kijavíthatnák, hogy a teló se írjon ki hülyeségeket :(((

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25424) leslieke válasza janes1976 (#25423) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eleve minek ajánl fel olyat a telefonon keresztül, amit nem is lehet telepíteni. :W

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25425) janes1976 válasza leslieke (#25424) üzenetére


janes1976
őstag

ott a pont :C

Samsung Apps Magyaroszágon? Vki? :O

Vagy ilyet inkább ne is kérdezzek? :(

Iszonyat jó programok vannak a fizetős részben (inkább játékok) és én nem tudok őket megvenni. A trükközős rész nem nekem való. Én fizetnék értük. :O

Remélem azért a samsung nem szarja le azokat és főleg nem kúrja át, akik beruháztak a zsákbamacska op. rendszerükbe és megvették a wavet. Erről vki? :Y

Azt azért nem értem, hogy az acid teszten hogy a hóhérba ért el a wave böngészője 98 %-ot? :P

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25426) GeoJoe válasza janes1976 (#25425) üzenetére


GeoJoe
senior tag

nekem már nem hiányzik a sortördelés, egyszerűen úgy zoomolok hogy lássam. szal nekem minden igényem kielégíti (leszámítva egyet de ott már beszélek a fejlesztővel h alakítson vlmit a honlapon)

(#25427) janes1976 válasza GeoJoe (#25426) üzenetére


janes1976
őstag

a sortördelés hiánya csak 2 %-ot vont le? ;]

mert azért valljuk meg, a 98% az majdnem hibátlan :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25428) István100 válasza janes1976 (#25420) üzenetére


István100
tag

Köszi!!! De feladom. Eljutottam a térkép letöltéséig. R66 sync ablak, letöltés pc-re és mellette a másolás készülékre. A letöltés pc-re elször 0.34%-nál megállt. Második nekifutásra 0.45-nél, másolás készülékre 0% csakúgy mint az egész Samsung nálam.
Nem volt még okos telóm, de így wave-vel kezd tele lenni a hócipőm. Mindenkinek köszönöm. Küldök egy virtuális pezsgőt.

(#25429) leslieke válasza janes1976 (#25425) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wirecard használatával itthonról is meg tudsz venni bármit.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25430) janes1976 válasza leslieke (#25429) üzenetére


janes1976
őstag

Az nekem bonyolult. Én direktbe akarom! :R

Kíváncsi vagyok meddig húzza a samu a Magyarországi bevezetést. :W

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25431) Varszegig válasza janes1976 (#25421) üzenetére


Varszegig
veterán

ezt benézték a hvg-nél, mert ahogy karma is írta, a demóképek a "kis" wavek felbontásával vannak, a kért verzió is az, de támogatott telefonnak meg a két nagy wave-et adták meg. Azét is ajánlja fel a telefonos apps.

(#25432) leslieke válasza István100 (#25428) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Próbáld meg másik USB porton, esetleg direktben az egyik alaplapi portot használva.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25433) Polllen válasza zack (#25407) üzenetére


Polllen
nagyúr

"a Samu telók nem túl erősek GPS-ben."

Ennek szólt a posztom, több modellt is leírtál ezután, hogy alátámaszd az általánosítást... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25434) Lotusomega válasza Kapanyél (#25372) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Ugyanez votla bajom nekem is, megfogadtam h fém telefont többet nem veszek, nagy markjeting bulslhit ez h fém az prémium kategória mega faxom, aha csak éppen jól kicsúszik ak ezedből, 5800 soha nem csúszott ki, de mióta vettem szilikontokot(ez volt az utolsó esélye) azóta jó, nem csúszkál, mondjuk a tok igen összevissza a telüón ez idegesít de hát ez van, sztem nekem is iphone4 lesz a következő telefonom, elegem van a szívásokból :K

Szerk: csak azt meg kilopják a kezedből és nem lehet elővenni magyarországon, külföldön le se szarják, mindenkinek olyan van..

[ Szerkesztve ]

(#25435) janes1976


janes1976
őstag

kibaszott hvgt kiesen keresztül se rakja fel

application's installation package is faulty

ez mi a lófasz?

vki?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25436) István100 válasza leslieke (#25432) üzenetére


István100
tag

Köszi! Mostanra sikerült 35-40 nekifutásra letölteni. Azért ilyen "gyorsan" mert néha 2-3%-ot is letöltött egyszerre. De havá tehette a telón, mert a naviban továbbra sincsenek pesti utcák.

(#25437) janes1976 válasza Varszegig (#25431) üzenetére


janes1976
őstag

hogy a tetűbe kell a hvgt felrakni

hahó?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25438) leslieke válasza István100 (#25436) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Memóriakártyára teszi. ha nincsenek utcanevek, akkor valami nem sikerült.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25439) István100 válasza leslieke (#25438) üzenetére


István100
tag

A régi navival mit csináljak? Gödön Vácon és környékükön vannak utcák. Pest, Sz.fehérvár stb nincsenek. Az előző térképpel is ezt csinálta. Vagy lehet,hogy ez még a régi?

(#25440) István100


István100
tag

A pc-n mindenhol vannak utcák. A telón meg mintha nem csináltam volna semmit.

(#25441) leslieke válasza István100 (#25439) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Semmit nem kell vele tenni, felülírja. Másold rá újra a térképet a telefonra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25442) GeoJoe válasza janes1976 (#25437) üzenetére


GeoJoe
senior tag

böngészőbe kikeresed a samsung appsban, teló legyen felcsatlakoztatva kiesre, ilyenkor ha böngészőben a get-re mész megnyitja a hvg-t kiesben, az felrakja telóra ami befejezi az installt és kész is.

két hvg van fent sztem, ha tényleg így van nézd meg mind a kettőt

[ Szerkesztve ]

(#25443) ABal válasza janes1976 (#25437) üzenetére


ABal
őstag

Nekem egyből felrakta.

Azt megpróbálhatod, hogy egy másik országból töltöd le, hátha azzal már nem lesz gond. Egyéb ötletem nincs.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#25444) Polllen válasza janes1976 (#25437) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha moderálnád magad, lehet szívesebben segítenénk... :U

Amúgy 102-s végű KIES simán felrakta... Hogy próbáltad? (Nekem pl gond nélkül telepítette úgy, hogy KIES módban volt a teló és KIES-ből nyomtam egy "get"-t...)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25445) s4tch válasza Polllen (#25444) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem is felment friss Kiesszel, viszont amikor az új programok listájából simán próbáltam feltelepíteni, úgy 2x sem sikerült, meg kellett hozzá nyitni a program aloldalát (ahol a screenshotok is vannak), onnan felment egyből.

(#25446) Karma válasza janes1976 (#25437) üzenetére


Karma
félisten

A hibaüzeneted azt mondja, hogy a csomag hibás. Gyanítom a Kies hibásan töltötte le a csomagot. Meg kellene próbálnod megkeresni a Kies szemetét ideiglenes fájljait (valahol az Application Data alatt), ott kitörölni a hibás csomagot, és újra ráereszteni a letöltésre.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#25447) István100 válasza leslieke (#25441) üzenetére


István100
tag

Mindent megpróbáltam. Az eredmény ugyanaz. Újra átmásoltam, felülírta. Megpróbáltam a telóról felüliratni a pc-n lévő térképet. Az eredmény ugyanaz. A pc-én minden van, a telón szar maradt. Ismerősöknél érdeklődtem. Az egyiknek Nokia N8-a van. Hibátlan. A másiknak valamilyen Sony-Er. Hibátlan. Nem kell nekik szaroznak ennyit semmivel. Navigáció, email stb. Rohadtul tetszett a Wave, de kezdek nagyon kiábrándulni.
A Samsung mérnökei baromságokra régen is képesek voltak. 20 éve vettem synteseresen hangolható magnósrádiót. A ki-bekapcsolója a 3. sor 7. gombja volt, tök egyforma a többivel. Az elképzelhetetlen ázsiai aggyal, hogy eltegye egy sarokba 2x akkorában.
Volt egy digitális mikrónk azon is volt valami totál logikátlan állatság. Szóval begurulok és váltok, de a környékére se szagolok a Samunak.

(#25448) leslieke válasza István100 (#25447) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mivel mindenkinek sikerült ezzel a módszerrel feltenni, így nem hinném, hogy a Samsungban avagy a Route66-ban kellene a hibát keresni. De ahogy gondolod, nem te lennél az első, aki eladja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25449) Polllen válasza leslieke (#25448) üzenetére


Polllen
nagyúr

En siman leszedtem a szukseges terkepeket wifi-n, kozvetlenul telora. Ez a telelitgetsunk progit, h lejojjon eleg pepecs munkanak tunik...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25450) leslieke válasza Polllen (#25449) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És ha nincs wifije otthon az embernek, akkor mit csináljon? Menjen a mekibe, mert ott van ingyen is?

Amúgy nem bonyolult PC-n keresztül se.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.