Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24101) leslieke válasza DonMedve (#24100) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem is förtelmesek az ikonok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24102) Varszegig válasza DonMedve (#24100) üzenetére


Varszegig
veterán

jaja. gány. még jó hogy nem én csináltam:) (Ha megveszed biztos meg lehet buherálni, de az már nem jogszerű nyilván.)

(#24103) the radish


the radish
senior tag

Help!

- Este szórakoztam a GPS statussal, stop GPs, majd kilép, erre reggelre ki volt kapcsolva, ráadásul fullra lemerülve. Mi történhetett??
- Kedvenc musical filmben felment a telóra, egy kicsit halk az eredeti fejhallgatóval. (Kicsit szeretnék extázisba esni néha. :) ) Egyébként a zenék is szólhatnának hangosabban egy kicsit.

Van valakinek tapasztalata a fenti két jelenségben?
Köszi.

(#24104) leslieke válasza the radish (#24103) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A hangerőt feljebb lehet venni, ehhez valaki egyszer írt is itt megoldást.

Itt is van a megoldás: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24105) DonMedve válasza Varszegig (#24102) üzenetére


DonMedve
addikt

Egy jó telóra ,egy jó alkalmazás,de ezt ki nem tenném a kijelzőre!!Miért nem lehetett azt,hogy az alkalmazás saját ikonját rakja ki,vagy valami normális ikonokat belerakni.komolyan lassan azon vagyok,hogy a 13éves fiamnak adom,mert egyre inkább azt hiszem játéktelefont vettem.Vagy inkább a 10éves lányomnak kellene? :F Nagy dilemma. :(((

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#24106) peter_k


peter_k
tag

Szerintem, azoknak is öröme van, akik iránytűt szeretnének. Még nem számoltam össze, de 10 biztos van belőle. Mi indít valakit arra, ha látja, hogy már van ilyen program, hogy elkészítse a 11.-et is? Siralmas...:(

(#24107) Varszegig válasza DonMedve (#24105) üzenetére


Varszegig
veterán

ráadásul piti munka az eredeti ikonokat kiszedni. tehét csak még 5 perc fejlesztési munkát kellett volna az 1 euroért beleölnie.

(#24108) nazax válasza leslieke (#24096) üzenetére


nazax
csendes tag

Nekem JH3 van a telón és nem ajánlott fel semmit a 102-es! Azt hittem, h azzal sikerül majd, mert olvastam h írtad h frissített neked! Na de mindegy! A mostani amit ajánlottál KIES-t az felajánlotta, h van frissítés, de hibával kilépett a letöltés közben kétszer is, úgyhogy marad a JH3 rajta egy darabig még :)

(#24109) leslieke válasza peter_k (#24106) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ugyanaz lehet az oka, mint a nyári vuvuzela özönnek -> hülyék!

(#24108) nazax nincs rákötve a gépre valamilyen plusz eszköz? pl. nyomtató? Alaplapra dugtad közvetlenül a telefont?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24110) nazax válasza leslieke (#24109) üzenetére


nazax
csendes tag

Semmi más nem volt rajta a gépen és igen alaplapra volt rákötve a teló :) De lehet még ma este csinálok egy format c:-t, mert mintha nem lenne az igazi a gép :D Addig biztos nem próbálom meg megint, de utána biztosan :)

(#24111) haxxika


haxxika
senior tag

Sziasztok. Java alkalmazásoknál le lehet csúrni a hangot 0-ra? Név szerint a palringora gondolok. Eddig még sehol nem sikerült megtalálnom, mindig csendesbe kellett raknom de azt meg gyakran elfelejtem. Vmi más módszer van rá?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#24112) leslieke válasza haxxika (#24111) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A hangerő le gomb nem veszi le a hangot?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24113) haxxika válasza leslieke (#24112) üzenetére


haxxika
senior tag

Semmit nem kezd vele. Most próbálgatom közbe.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#24114) the radish válasza leslieke (#24104) üzenetére


the radish
senior tag

Köszi, így menni fog. :)
A gps-en meg nem akadok ki, egyszerűen letiltom a kapcsolatoknál, ha meg kell majd, akkor bekacsolom. :)

Apropó!
Feleségem droidján van olyan widget, amiből bekacsolható pl. a csendes mód, wifi, repülő mód, gps, stb. A bada-ra nincs ilyen?

(#24115) haxxika válasza the radish (#24114) üzenetére


haxxika
senior tag

Ha fent lehúzod a képernyőt akk van bt, wifi, csendes mód. Gps meg automatice elindul navinál úgy tudom :)

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#24116) haxxika


haxxika
senior tag

Van-e már esetleg olyan widget, ami zenelejátszóhoz van? Még eddig nem találkoztam ilyennel, hátha ti igen.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#24117) leslieke válasza haxxika (#24115) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Automatikusan nem indul el, de megkérdezi, hogy bekapcsolod -e és jól bekapcsolja az összes lehetőséget.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24118) the radish válasza haxxika (#24115) üzenetére


the radish
senior tag

Ezt tudtam. De tegnap este pont a gps "beragadása" fullra leszopta telót. Már más is járt így.
Egy widgettel könnyebben lelőné az ember a gps-t, persze a wave-nél fölös a bluetooth, meg a wifi és a csendes mód widget, de a repülő és a gps on/off -nak örülnék.

(#24119) Karma válasza haxxika (#24116) üzenetére


Karma
félisten

Bár nem foglalkoztam még érdeklődés híján a BONDI API-val, valószínűsítem hogy erre egyszerűen nincs is lehetőség.

“All nothings are not equal.”

(#24120) the radish


the radish
senior tag

Megint egy kérdés.

T-nél megrendeltem a Net-100-as csomagot. Mivel céges rendszerben vagyok, így nem igazán tudom, hogy a koordinátoruk mikor élesíti a csomagot. Nem akarok (anyagilag) elszállni, ezért van valamilyen módja annak, hogy (ad1) élesítve van-e, (ad2) mennyi a felhasználható (vagy felhasznált) mennyiség?
Köszi előre is.

(#24121) bakospe válasza the radish (#24120) üzenetére


bakospe
tag

Elvileg ha belépsz a www.t-mobile.hu-n akkor ott meg tudod nézni, hogy aktiválva van-e már a csomag. Itt le is tudod kérdezni pénzért!, hogy pontosan mennyi adatforgalmat használtál fel.
A csomagkapcsolt adatok számlálójával a telefonon is valamennyire nyomon tudod követni, természetesen ez nem teljesen pontos, mert a T 10 kbyte-os egységeket számlál, míg a telefon byte szinten rögzít. Emellett elvileg a T küld sms-t ha elérted a felhasználható adatmennyiség 50, illetve 99%-át.

[ Szerkesztve ]

(#24122) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Most akkor a JI5 az hivatalos és megy KIES-en keresztül? Nekem a JI2/JI3-ra JI2/JI2-őt ajánl fel. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#24123) the radish válasza bakospe (#24121) üzenetére


the radish
senior tag

Mint említettem, céges csoportban vagyok, így a belépéshez szükséges adatok nem állnak a rendelkezésemre. :(

Más:

Létrehozok egy eseményt a Gcal-ban, az miért nem frissül a telón? Kapcsolatok és email megy a calendar frissítés is be van állítva.

[ Szerkesztve ]

(#24124) bakospe válasza the radish (#24123) üzenetére


bakospe
tag

Akkor szerintem próbálkozz a 1430-as ingyenesen hívható számon, ott talán le tudod kérdezni, hogy aktiválva van-e a díjcsomag. Viszont, hogy mennyi áll rendelkezésre a 100 megás keretből, itt is csak pénzért tudod lekérdezni (vmi 56 HUF).

(#24125) SlyChocolate válasza bakospe (#24124) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Szerinte te kevered a havi egyenleg állás lekérdezéssel.?
Az, hogy mennyi a még felhasználható adatforgalom mennyisége az ingyenesen megmondja a gépi hang.
Én is így hallgattam le míg volt net 100-am.
Amúgy van a wave-ben egy nagyon jó adatforgalom számláló.
Amit a JI2 FW-ben sokat teszteltem és nálam pontosan mért, érdemes használni!

[ Szerkesztve ]

(#24126) Varszegig válasza Karma (#24119) üzenetére


Varszegig
veterán

BONDI-val nincs API szerintem se.

(#24127) Leeykor


Leeykor
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni. 1 órája frissítettem a telomon szoftvert, azóta nem csinál semmi mást csak újra indítja magát. Mindenben követtem a KIES utasításait. Van megoldás?

(#24128) the radish válasza SlyChocolate (#24125) üzenetére


the radish
senior tag

Így van. De azt hol tudom lekerdezni...kerdojel

(#24129) Karma válasza Leeykor (#24127) üzenetére


Karma
félisten

Na azert nem javaslom senkinek ezt a Kies nevezetu gyalazatot az emberiseggel szemben... Most jon az, hogy osszeszeded a MultiLoaderhez szukseges dolgokat es azzal flashelsz.

“All nothings are not equal.”

(#24130) Varszegig válasza Karma (#24129) üzenetére


Varszegig
veterán

nem elég egy részét, hogy ne vesszen el mindene?

(#24131) leslieke válasza Karma (#24129) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem kétszer is hiba nélkül frissített, 2 különböző verzió is. De persze ettől még szerintem is lenne mit javítani rajta.

Amúgy próbálkoztam a telefonon keresztüli frissítést, de a "kapcsolódás a szerverhez" üzeneten túl nem jutottam, se wi-fin, se 3G-n.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24132) Karma válasza Varszegig (#24130) üzenetére


Karma
félisten

De, ez jogos. Csak akkor tudni kene, mirol mire probalt frissiteni.
Leslieke: ez azert van, mert a FOTA rendszer nem el.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24133) blt.62


blt.62
őstag

Sziasztok!
A Wave-ben a naptár és jegyzet funkciók vannak olyan jók mint a symbiános nokiákban?
Hívásszűrés van benne? Ha igen akkor csak tiltani lehet bizonyos bejövő hívásokat,vagy van fehér listára is lehetőség?

MegtorloXp

(#24134) leslieke válasza blt.62 (#24133) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hívásszűrés van, csak tiltani lehet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24135) Leeykor


Leeykor
csendes tag

a telon az eredeti BADA működött eddig, soha nem volt frissítve.(JF1)
Mi az a MultiLoader?

[ Szerkesztve ]

(#24136) ABal válasza leslieke (#24131) üzenetére


ABal
őstag

Nekem a telefonos és a kies-es frissítésre is azt adja ki, hogy nincs elérhető frissítés illetve nem frissíthető. Azt hiszem, én teljes biztonságban vagyok. :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24137) Con Troll


Con Troll
senior tag

Az mitől lehet, hogy a teló úgy viselkedik, mintha USB-re lenne dugva? Elsőként másodpercenként felugrott az a lista, amiből ki lehet választani, hogy KIES, háttértár, internetmegosztás, stb... módban csatlakoztassuk a telót, majd ez eltűnt. Ezt egy jó óráig játszotta, megjelent, eltűnt és így tovább. Most már beállt valami stabil kapcsolatra, ennek megfelelően tölti is magát, legalábbis azt jelzi, közben pedig rohamosan merül az akksi...nem tom hogy lehetne kilőni. Ötlet, hogy ez mitől lehet? :F

(#24138) Karma válasza Leeykor (#24135) üzenetére


Karma
félisten

A Multiloaderről és az azzal való frissítés menetéről Neworder nemrég írt egy leírást, ez alapján el tudod képzelni, de ne ülj neki ebben a formában, mert ő 1.2-t telepít (plusz a vége felé kavarja a kakát, mint korábban megjegyeztem.)

Arra nem emlékszel esetleg, hogy mit ajánlott fel a Kies, mi lett volna az új verzió?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24139) Leeykor


Leeykor
csendes tag

JI5, erre emlékszem.

(#24140) Varszegig válasza blt.62 (#24133) üzenetére


Varszegig
veterán

szűrni lehet. elég sok lehetőséged van, *.okat is használhatsz, sms-t is tilhatsz, hívást, emailt stb. Fehér lista mi lenne?

joni55: leslieke-nek volt ugyanez, ma reggel írta.

[ Szerkesztve ]

(#24141) Leeykor


Leeykor
csendes tag

olvastam a linkelt leírást, nem állnék neki, sokszor nem tudtam követni, miről is van szó

(#24142) Karma válasza Varszegig (#24140) üzenetére


Karma
félisten

A fehér lista az, amikor minden szám le van tiltva, kivéve egy pár kijelöltet.

Leeykor: Ebben sajnos az írásképe nem sokat segít. Viszont ha nem akarod szervizbe vinni a telefont, célszerű lesz összeszedned a bátorságot a flasheléshez. Mindjárt szerkesztek/írok, hogy mit csinálj. Vagy jelentsd ki hogy visszaviszed szervizbe és nem pancsolom az időt.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24143) Leeykor


Leeykor
csendes tag

ha tudnám mi az a flashelés, tudnám hogy mitől féljek.
Írnál erről valamit röviden?

(#24144) Leeykor


Leeykor
csendes tag

ha szervizbe viszem az minimum 2hét, várom a tanácsaidat

(#24145) Varszegig válasza Leeykor (#24143) üzenetére


Varszegig
veterán

ne aggódj, ha azt csinálod, amit Karma ír, nem lesz baj:)

(#24146) Karma válasza Leeykor (#24143) üzenetére


Karma
félisten

Félni... Nos attól már nem kell félned, hogy ennél jobban kinyírod a telefonod, megtette a Kies. Amitől félhetsz az az, hogy a telefonon lévő minden adatodtól elbúcsúzhatsz, ha esetleg nem sikerülne feltámasztani - ekkor tiszta lappal kell újrakezdeni.

Igazából ha nem para az adatvesztés, sokkal egyszerűbb az egész, és 100%-os sikert hoz.

A flashelés egyébként a telefon belső memóriájának felülírását jelenti, azaz kézzel lecseréljük az operációs rendszert, mert a Kies elbarmolta.

Viszont mivel semmi kedvem perceket várni az üzenetváltással, privátban küldj nekem egy MSN címet, hogy gyorsíthassunk a folyamaton.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24147) Leeykor


Leeykor
csendes tag

Mi a teendőm?

(#24148) leslieke válasza Con Troll (#24137) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt a megoldás: [link] Nálam bevált ez a módszer és azóta se jött elő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24149) Leeykor


Leeykor
csendes tag

Gáz van! Nincs kéznél fejhallgató mikrofon, munkában vagyok!

(#24150) the radish


the radish
senior tag

Most akkor van olyan Tv kábel, amin HD-ben lehet küldeni a jelet TV-re? Visszaolvasva egy kicsit belezavarodtam. Ha van, honnan tudom beszerezni, ha nincs, akkor szintén...?
Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.