Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24251) peterk válasza Karma (#24247) üzenetére


peterk
senior tag

Ok, kösz, így már értem melyik melyik. :)

Nekem ez amúgy a néhány évvel ezelőtti házimozis LCD vs DLP vitához hasonlít. (Házimozi a hobbim.) Ott is mindenki esküdött a saját választására mert természetesen a "másik" technológia sz*r volt. :D

Itt ezek szerint az amoled a kontrasztosabb, az lcd-k pedig azonos pixel/inch méretben kevésbé pixelesednek. Tök jó, lehet választani. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24252) SlyChocolate válasza Kobe (#24249) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Te hol élsz ember?
Vegyél egy autót, pc-t vagy bármit technikai lomot.
Mindenhol ez van!
Csak az új ára ami számít!
És az még mindig 85K a t-nél!
Az ilyen gondolkodást soha nem értettem.
Aki 16GB szifon négyet vett a gsm line-nál 330K-ért a nyáron az most verheti a mellét mert 192K a jelenlegi ára ugyan itt!

[ Szerkesztve ]

(#24253) Polllen válasza SlyChocolate (#24252) üzenetére


Polllen
nagyúr

85k??? Az szvsz sok érte... :U 60-70k-nál többre nem taksálnám a software rész miatt... Nem is adtam érte többet... 85k körül már van majdnem jobb készülék... 90-100k körül pedig biztosan.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24254) Varszegig válasza Kobe (#24249) üzenetére


Varszegig
veterán

na ez az ami engem soha nem érdekelt, használni veszek telefont, nem eladni.

(#24255) SlyChocolate válasza Polllen (#24253) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Igen van droid de nem saját rendszerrel ilyen áron!
Ebben az egyetlen a samú, még ha nem is sokra használható jelenleg...
Mi lesz azokkal a gyártókkal ha bezár a gugle...
Rohannak Gates meg Jobs bácsikhoz vagy kaparják a fejüket mit is kellene tenni???

(#24256) Polllen válasza Varszegig (#24254) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezzel nem értek egyet... Mindent addig kell eladni, amíg ér valamit...

Én szeretem a null szaldós/kis befektetéssel járó fejlesztéseket ( a pluszos üzlet a legjobb, de eddig ez csak iphone-nal sikerült ;] )

Még ha csak a garanciát tudom meghosszabbítani nulla forintból, már megérte cserélni...


SlyChocolate

Teljesen légből kapott feltételezés... :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24257) Karma válasza SlyChocolate (#24255) üzenetére


Karma
félisten

A saját rendszer előny?
Maximum a Samsung kapcsolja le a lámpát feletted, nem egy másik gyártó.

A LiMosok (Vodafone H1 vagy mi volt a device) is jól beszívták.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24258) Kobe válasza SlyChocolate (#24252) üzenetére


Kobe
veterán

azért egy autó, pc nem bukja el fél év alatt az értékének a (több, mint) felét.....én csak azt mondom, hogy a valóban okos okostelefonokhoz képest jobban romlik az ára főleg használtan, mert szar rajta a szoftver, messze nem váltotta be az ígéreteket, nincs rá semmi idehaza, és elég sok ember szabadulna tőle pár hét/hónap után...
Nekem pl nevetséges összegeket ajánlottak érte, amit akárhogy nézek, nem tudok az egyszerű avulással magyarázni....akárhogy döntenék, és a legjobb ajánlatot tevőnek adnám oda, akkor is buknék rajta rendesen és elkótyavetyélném a készüléket kb....

varszegig: én is így voltam vele, amíg nem volt szerencsém hosszabb ideig egy androidos rendszerhez, illetve nem tapogattam jó sokat a galaxy s-t.....használnám én ezt is szívesen, csak éppen nem tudom, mert ami nekem kellene rá nincs vagy nem működik úgy, ahogy én azt elvárom

[ Szerkesztve ]

(#24259) Polllen válasza Kobe (#24258) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szóval akkor 35k alatt is lehet már venni wave-t :Y Várnom kellett volna pár hónapot... ;]

Gondolom nem árulok el nagy titkot, de a fórumos kirohanásaitok sokat nyomtak a ph-s árakon... a mobilarénás cikk szinte az egekig magasztalja a kütyüt, aztán néhány fórumozó nem azt írja, hogy nem jó a készülék, hanem átmegy Zrinyibe és még a harmadunokatestvér harmadik kislábujját is a telefon hibájának rója fel... Ezek után mit vagytok meglepődve :F

Amúgy az "alku szerint"-i hirdetésekre ne lepődj meg, hogy számodra nevetséges árat adnak meg... Nem rossz dolog belőni egy árat és akkor máris a komolytalan csoport békén hagy...
+50-60k körül árulják a hardver aprón (van többért is, de gondolom fog az még lejjebb menni)... az nem vészes én pl 69k-ért vettem újonnan :U ...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24260) peterk válasza Kobe (#24249) üzenetére


peterk
senior tag

Érdekesen számolsz. :) Először is ha 75-ről leesik valaminek az ára 50-re, az nem 50%-os értékvesztés. ;) (Merthogy gondolom nem azt akartad mondani, hogy 38-ért lehet kapni Wave-et. Ha igen, akkor küldd a linket, mert azonnal megveszem. :))

Másrészt én az autóknál sem értettem soha azt a hozzáállást, hogy valaki azért vesz valamilyen autót, mert jól tartja az árát. Ami egyedül számít szerintem az az ár/érték arány, azaz, hogy adott igényemre milyen áron tudok megoldást találni. Az a telefon, aminek az új ára 120 ezer és fél év alatt veszít belőle 30 ezret, papíron ugyan jobban tartja magát, mint az a 70 ezres, amelyik ugyanennyi veszít, de ez semmit nem jelent, mert az ember nem százalkot bukik, hanem összeget, mégpedig mindegyiken pontosan ugyanannyit. Ráadásul a drágábbik telefonban több pénze állt közben.

A Wave éppenséggel kimondottan remek választás - ha a funkciói megfelelnek, mert olcsó, ezért nem áll az embernek benne annyi pénze. (Azt az esetet nem említem, ha nem felelnek meg, mert olyant az ember elvileg nem vesz ugye. :))

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24261) peterk válasza SlyChocolate (#24255) üzenetére


peterk
senior tag

Hát, ha arra kéne fogadást kötnöm, hogy az android zárja-e e a kaput előbb, vagy a bada, akkor azért nem az androidra tennék. :D

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24262) Varszegig válasza Kobe (#24258) üzenetére


Varszegig
veterán

aha. a 8910-emet vettem 160K-ért, a kib*tt kiforrott symbiannel, amire volt minden ami szem szájnak ingere, aztán 55-ért ha el tudtam adni 10 hónap után.

(#24263) Kobe válasza Polllen (#24259) üzenetére


Kobe
veterán

én kvázi leszarom, mert úgy tekintek rá mint tanulópénzre, legfeljebb ha nem passzolom el, jövőre lesz egy jó drága parittyakövem, de hogy még 1x tartósan bada mellett leszerződni nem fogok, az fix. Vagy bepróbálom majd az androidot rajta ha lesz valami módszer ráerőszakolni, azt ha megsül közbe a telefon, legalább elmondhatom, hogy megpróbáltam :)

(btw, ha megnézed a PH-s cikket az ajnározások fele arról szólt h mekkora királyság, hogy majd beindul a samsung apps, illetve hogy milyen jó lesz ha a fejlesztésbe fektetett tőke elkezd dolgozni...szóval elég sokat, főleg az érdemi funkciókat a jövőben bizakodva dícsérték a legtöbb cikkben....hát, nem az történt mint ahogy remélték....)

peterk: ahhoz hasonlítottam, mennyi volt az ára amikor emgvettem, és az érdeklődők döntő többsége mennyit adna érte. Hát, elmondom, hogy a legtöbben 50-nél többet eszük ágában sincs kicsengetni érte....

[ Szerkesztve ]

(#24264) peterk válasza Kobe (#24258) üzenetére


peterk
senior tag

Ha egy Galaxy S-t vettél volna új áron és nem tetszene, akkor azon többet buktál volna... Akkor hogy is van ez?

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24265) Polllen válasza Kobe (#24263) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nézd, nem akarok senkit sem megbántani, de aki ígéretekre kifizet nagyobb összeget, az vagy túl optimista vagy naiv. Főleg, ha már van olyan konkurencia, ami bizonyított... :U

50k nem olyan vészes egy t-sért...függetlenért meg max 65-t adnék én is, de már az is so-so... ugye nem 100k-ért vetted...

Munkatársam most vette galaxy 3-t... Meglepően gyors! Software adott, de a vas sokkal gyengébb... Vaciláltam rajta, de aztán úgy voltam vele, hogy 3G után viszalépés lenne minden téren, uh hanyagoltam... Akkor már inkább 3gs... :N

Szerk.:

Politikát ne keverjük bele... Viszont sztem egy használati cikknél nem szabad a "majd lesz"-re hallgatni... Maximum, mint hab a tortának tekinteni... Főleg, ha széles a választék...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24266) Kobe válasza peterk (#24264) üzenetére


Kobe
veterán

csak annál kb 5-öd akkora esélye lett volna annak, hogy nem tetszik, vagy nem annyira funkcionális, mint amennyire nekem kell :) ... de leírtam, nem muszáj felsőkategóriában nézelődni, ár érték arányban egy galaxy 3 is lazán odacsap neki.....

Pollen: no politika ugyan de ezt a dumát ilyen erővel a választóképes polgárok 100%-ának elmesélhetnéd ;]
eszem ágában sem volna lecserélni a hardver és a ház miatt, de igencsak eljöhetne az az idő, amikor te választhatod meg, mit akarsz futtatni rajta....

[ Szerkesztve ]

(#24267) peterk válasza Kobe (#24263) üzenetére


peterk
senior tag

Nem szoktam ilyesmit írni, de tényleg kezd uncsi lenni amit itt csinálsz. Azért csak magadat átkozd, hogy láma voltál és megvettél egy olyan telefont, ami neked nem jó. És most nem az appstore-ról beszélek csak, mert volt már neked minden bajod a telefonnal, az ikonmérettől elkezdve mittudoménmicsodáig.

Törődj bele, hogy ezt elszabtad, menj és vedd meg végre azt a szerencsétlen SGS-t, és hagyd békén ezt a topicot. Mindannyian - te is és mi is - ezzel járnánk a legjobban. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24268) peterk válasza Kobe (#24266) üzenetére


peterk
senior tag

Akkor vegyél Galaxy 3-at, csak hagyd már abba ezt a sírást rívást. :)

(Csak vicc, nehogy megvedd! Az alapján amit itt csinálsz, 2 hét után menekülnének a topicjából a tulajok, annyi bajod lenne. :))

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24269) SlyChocolate válasza Polllen (#24256) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nem mondod?

"Az Android hatalmas diadalmenetet tart, ami a következő évek során folytatódni is fog várhatóan, amennyiben azonban ezt tétlenül nézik az érintett gyártók, úgy hosszú távon valójában kárukra válik majd, hogy néhány sikeres évért cserébe eladták a jövőjüket."
[link]

(#24270) Kobe válasza peterk (#24267) üzenetére


Kobe
veterán

még jó, hogy nem te szabod meg, mit mikor és hova írhatok ;]
ilyen alapon zack-et is elküldöd a búsba mert ő is megelégelte? :) de furcsamód azt sem olvastam a fórum regisztráción, hogy egy adott topikban csak bilibe lógatott kézzel lehet szépet és jót írni valamiről, így gondolom nem veszed zokon ha kutyába sem veszem a kérésed ? persze ezt nyugodtan tedd meg a hszeimmel, ha nem tetszik

(#24271) Karma válasza SlyChocolate (#24269) üzenetére


Karma
félisten

Azért a kommenteket is nézd meg, pl. strogg legelsőjét.

#24272: Honnan is kellett volna tudnia? A tesztből? A marketinganyagból?
A sok átszellemült rajongótól?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24272) SlyChocolate válasza Kobe (#24258) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Jah android kb 2 év előnnyel...
:D
Miért nem vettél olyat?
Tudtad mit vállalsz a bada-val, vagy nem?

(#24273) zack válasza Varszegig (#24254) üzenetére


zack
nagyúr

Én is használatra veszem, de ha el akarom adni, a legtöbbet szeretném érte. ;) Ebben pedig benne van az idő előtti eladás, és sok kis apróság is. Pl. amikor meghirdettem a Wave-et, nem kellett volna még, mert 1 hónapra voltam az új telótól. Mégis meghirdettem, mert tudtam hogy hó elején több az emberek pénze, ráadásul karácsony előtt van esély normális áron eladni, mint esetleg január elején. Én 89k-ért vettem július elején, és 65k-ért vitték el. Tehát 24k bukó, de ez ugye nem bukó, mert használtam nem keveset. Biztos hogy jövő év elején 50-55k-nál többért nem ment volna el, így jobban jártam, hogy majd 1 hónapig SE S500-at haszálok ideiglenesen, cserébe viszont 1 nap alatt elvitték, annyiért, amennyit szerettem volna érte kapni.
I4-ből egyéként lehet hogy 32Gb változatom lesz. Hosszútávra gondolkodom, és szvsz. 2011-ben nem fogom cserélni, hacsak nem lesz valami best buy vétel.
Sokszor cserélgetem a telefonokat, így van benne tapasztalatom mikor lehet még jól kiszállni egy adott tipusból. Régen jó pár évig telefon adás-vételből éltem, lehet innen is ragadt rám tapasztalat. ;)
Tehát aki váltani akar, és tudja, hogy mit venne helyette, a különbözetet is elő tudja kaparni, az még ünnepek előtt váltson, főleg aki még 90k környékén vette. Mert 50k környékén jövő évben eladni nagy bukó lesz. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24274) SlyChocolate válasza Karma (#24271) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Olvastam de ez a tényen semmit nem változtat.
Mégpedig azon, hogy a droidos gyártók mindig ki lesznek szolgáltatva a guglinak.
Lasd ez a veszély nem fenyegeti a szifont vagy épp a nokedlit.
Lehet épp emiatt nem szerződött le a nokia a guglival lehet épp emiatt hozta létre a samú a bada-t???
Jó kérdés!

(#24275) Csabi42


Csabi42
tag

Én 105-ért vettem a telóm még júl.-ban 2 év magyar garival... Független... Azt hiszem várok türelemmel hátha történik valami fejlesztések terén.

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#24276) Kobe válasza SlyChocolate (#24272) üzenetére


Kobe
veterán

azért, mert amikor vettem, samoled kijelzős telefon gyakorlatilag ez az 1 volt, a galaxy s is csak mutatóban volt 1-2 boltban....a samoledet emg bevallom úgy megszoktam és megszerettem, hogy minden mást visszalépésnek éreznék, így mindenképp ilyent szeretnék a jövőben is :) multimédiás telónak még mindig kurvajónak tartom a telót és rendszeresen hallgatok zenét, nézek rajta filmet, de a netes-gps-es hiányosságokat - főleg mivel szükségem volna rá - nem tudom elnézni neki, ennyi....de a poén az, hogy az én csőrömet is nagyon kevés morzsával be lehetne tömni, telepíthető, nem javás böngésző ami esetleg még a jelszavakat is rendesen jegyzi meg, normális szinkronizáció, és borzadály r66 helyett elgalább egy választható gps progi...kb nekem ennyi untig elég lenne a boldogsághoz, de mint látjuk, a gyártónak fenomenális érzéke van ahhoz, hogy kitalálja, mit nem kell fejleszteni a cuccon vagy mi az aminek a terjesztését nem kell nyomatni ugye...

az más tészta, hogy bedőltem annak, amit ígértek, de az vesse rám az első követ aki teljesen elégedett a bada jelenlegi állapotával, vagy aki direkt azért vette ezt a telefont mert egy support nélküli cuccot szeretett volna az élete árán is, vagy aki 100%-ig tisztában volt azzal mit is jelent ez a rendszer a gyakorlatban, mivel jár ha ilyet vesz :)

[ Szerkesztve ]

(#24277) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Ott a pont!!!!!!!!! :C :C :C :C :C :C

Oneplus 8T 8/256

(#24278) peterk válasza Kobe (#24270) üzenetére


peterk
senior tag

Nem elküldeni akartalak, hanem csak segíteni. :D

Nem látom ugyanis, hogy mi az értelme, annak, hogy rendszeresen idejössz lenyomsz egy fikázó postot, majd válaszul jópáran neked ugranak (most pl. én is). Minek? Ha egyszer tudod, hogy milyen telefon lenne neked a legjobb, akkor vedd meg és kész.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24279) Karma válasza SlyChocolate (#24274) üzenetére


Karma
félisten

A bada logikus evolúciós lépés az SHP után.
És nem akkora nagy.

“All nothings are not equal.”

(#24280) Polllen válasza SlyChocolate (#24269) üzenetére


Polllen
nagyúr

A feltételezésed, miszerint a gugli bezárja a boltot/elhagyja a piacot még mindig légből kapott... A cikk teljesen másról szól és a trendeket meg kell lovagolni... Ha más trend jön majd x év után, akkor majd az a gyártó marad talpon, aki azt is meg tudja ülni... ;)


Karma

Azért a milyen okosmobilt topikban egészen korrekten le szokta írni mindenki a véleményét... És kérdezni sem szégyen... Én is jártam ott, kérdeztem, asszem pont te voltál aki a legtöbbet beszélt a készülékről... Libra amúgy sztem is teljesen mellé lőtt a vásárlással, de ő is tanulópénznek tekinti. Remélhetőleg legközelebb alaposabban választ.


zack

Új iForradalom biztosan lesz... :P retina 3D projectorral és iRádióval...(ez lesz majd az a forradalmian új technológia, amivel már mobilnet nélkül is lehet hallgatni rádiót...bár gondolom mivel eddig sem volt, ezután sem lesz...)


-=Libria=-

Nem vagyok vele megelégedve 100%-ban, de nagyjából tudtam mire számíthatok, mire használnám és eddig még nem csalódtam... Pedig egy okosabb mobilról váltottam... Igaz, nem is felejtettem el, hogy az elején az appstore kb csak dísznek volt, néhány értelmes játékkal és olyan hiányosságokkal küszködött az amúgy kezelőfelületben és kezelhetőségben mindent gyalázó telefonom, amiből néhány dolgot a mai napig sem tud... :U (és valszeg soha sem fog)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24281) Kobe válasza peterk (#24278) üzenetére


Kobe
veterán

mazochista vagyok ;] (írom ezt bőrtangában ülve, bekapcsolt mellbimbócsavaróval miközben asszony ver a korbáccsal ;] )

ez is volt a tervem, hogy elpasszolni értelmes áron, kiegészíteni és emgvan a másik...csak épp szembesülnöm kellett azzal, hogy amit én gondoltam érte, azt a vevők abszolúte irreálisnak tartják, ergo nem sikerült megsaccolni azt a pontot ahol még minimális bukóval lehet kiszállni, így kvázi bagóért válnék meg a cucctól. Ez annyit jelent, hogy gyakorlatilag többet kéne hozzátennem, mint amennyiért eladtam....erre, bevallom, a büdös életben nem számítottam..... Ilyenkor már szerintem az a kézenfekvő, ha emgvárom míg az életciklusa véget ér ennek a telónak, és a kiszemelt is radikálisan olcsóbbá nem válik...

[ Szerkesztve ]

(#24282) SlyChocolate válasza Kobe (#24276) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Igen nekem is vannak apró zavaró dolgok a badában.
Ha máskor nem is akkor 1.5 év múlva ha még lesz droid váltani fogok...
Bár a lényeg a wave-be: SOHA nem kellett akkut kikapnom belőle, mindig szépen teszi a dolgát még ha sokszor kicsit másképp is mint mások...

(#24283) peterk válasza Kobe (#24281) üzenetére


peterk
senior tag

Ha elsőre SGS-t vettél volna Wave helyett, akkor kb. 35-40 rugóval többet fizettél volna. Ennyit rádobva most is tudsz venni helyette egy használt SGS-t.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24284) zack válasza SlyChocolate (#24269) üzenetére


zack
nagyúr

Jó a cikk, és egyet is értek a gondolatmenettel. :K ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24285) Polllen


Polllen
nagyúr

Amúgy szóbakerült a fórumos véleményezés... sztem van olyan mobilos topic, amit "szakmai" jelzővel illettek és innentől kezdve az erősebb kritikát flame-nek veszik és harakiri jár érte... :U Pl adott készülék hiányosságainak ismételgetése... ;]

Én azért örülök neki, hogy ez nem ilyen hely... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24286) Karma válasza Polllen (#24285) üzenetére


Karma
félisten

Ja, én is tudok ilyet, úgy hívják PFC :DDD

“All nothings are not equal.”

(#24287) cori14


cori14
csendes tag

hali megint
az igaz, h a badára a normlisabb app-ok fizetősek?
+ mondjatok valamit az OS-rol, nem nagyon tudok, mit kérdezni, nem tudom mit kérdezzek. :)
mit gondoltok arrol, h kesobb lesz-e bővebb választási lehetőség az alkalmazások közül a későbbiekben. vagy halott ez az oprendszer?

(#24288) Polllen válasza cori14 (#24287) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha nem tudod mit szeretnél, sajnos nem tudunk segíteni... én legalábbis biztosan nem... ;]

A külföldi store-kat elnézve, nem hiszem, hogy csak a normálisabbak lennének fizetősek... Vannak ingyenes értelmes app-k is, inkább a választék az, ami nem túl széles.

Én úgy látom, hogy elég sok frissítés jön ki, így nem nevezném halottnak... Inkább csak nem tolják előtérbe.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24289) cori14


cori14
csendes tag

a játékok terén milyen a kínálat? (minőség, mennyiség)

(#24290) zack válasza Kobe (#24270) üzenetére


zack
nagyúr

Az rendben van hogy velem példálozol, de az nincs rendben hogy ferdítesz (már megint). :U
Leírtam 2x is miért alakultak így a dolgok. A kedvedért még1x leírom. Voltak idegesítő gondok, amik zavartak de nem ezek miatt adtam el. Azért adtam el, mert tudtam hogy előfizut hosszabíthatok, és mivel lecsúsztam az iphone-ról, mert nem tudtam várni 1,5 hónapot az érkezéséig, így tudtam ha hosszabítok, valószínű iPhone 4 lesz. A hibák amikkel találkoztam csak könnyebbé tették az eladást, és az új telefonra való fókuszálást.
Ha nincs ez az előfizu hosszabítás, valószínűleg maradt volna, mert 50k-t én sem akartam rádobni egy normális Androidos okostelóra. :U Mit tettem volna? Alkalmazkodom a kialakult helyzethez, nem úgy mint te. :( Az exchange activesync gondomat úgy oldottam volna meg, hogy vagy bekalkulálom a google fiók 3 hetente újrarakását, vagy kikapcsolom, és használom úgy, ahogy előtte. A videó felvételi gondom sem mindig jelentkezett, de ha nagyon zavart volna, vagy tutira akartam volna menni, visszaveszem 720x480-ra. És lám. A hibákat máris kiküszöböltem. :U
Másképp alakult, de nem kell a többiek felé tévesen belemagyarázni, hogy miért adtam el. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24291) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mai témához: Én 100k-ért vettem a telefont. Nekem akkor annyit megért. Ha ennyi lenne most is, megvenném. Mert tetszik, és mindazt tudja, amire nekem kell. Ami hibái vannak azok engem nem érintenek (sync, sh hiánya, fizetős cuccok, nincs másik navi, stb..). Hogy most mennyit ér és mennyiért lehet eladni? Lesz@rom. Hogy majd mennyiért lehet eladni? Azt is lesz@rom. Mivel 1-1 telefont 1-2 évre veszek, így eleve tudom, hogy ennyi idő után az ára közelében se lesz a vételkori árához képest. Az utolsó 5 telefonomból 4 most is megvan, kettő használok (Wave+SE K800i), egy a fiókban (Motorola MPX-200), nincs szívem eladni, a negyediket meg elajándékozom (LG Aréna).

Amikor majd egyszer lecserélem a Wave-t, ezt se adom el.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24292) SlyChocolate válasza zack (#24284) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Épp ezért tettem a topicba.
A gugli sem örök életű vagy épp örökké minden gyártó számára elérhető a jövőben...
Bármennyire is bíznak benne az emberek.

(#24293) SlyChocolate válasza leslieke (#24291) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Te gondolat olvasó vagy?
Pontosan ez a két vas van az asztalomon wave+k800i és én sem adom el ha idővel kevés lenne a bada max csere lesz az akkori menő rendszerre...

(#24294) consono válasza leslieke (#24291) üzenetére


consono
nagyúr

+1

Szinte szóról szóra így vagyok én is...

"In God we trust. All others must bring data"

(#24295) leslieke válasza SlyChocolate (#24293) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tudok róla, hogy gondolatot olvasnék. :DD

(#24294) consono jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24296) SlyChocolate válasza leslieke (#24295) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

:D
Pedig de!

(#24297) rObika8802


rObika8802
aktív tag

viccccccccc..bemntem a T-hez h nemtok MMS-t fogadni stb stb...annyi volt a válasz nem tud segíteni max szerviz és lehet h szoftverelni kell :D mer kérdezte h független v tmobileos-e :D ugye nekem a JID-van fent.... nem tud esetleg vki vmi megoldást h mit lehetne állítani vagy vmi? vagy hogy miért nem jóó? emailbe már lekértem egyszer a beállításokat beállítottam mindent de vmiért nemjóó...

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#24298) Mandarinn válasza rObika8802 (#24297) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Nekem is pont ez lenne a problémám....
Esetleg el tudod küldeni a beállításokat? Hátha megy nekem

(#24299) LA_COSTE válasza cori14 (#24287) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Én ehhez annyit fűznék, hogy amint láttam a meglévő kínálat kb. lefedi, amire egy átlag usernek szüksége van. Nem kell feltétlen 100 programnak a telefonon lennie, hogyha ki se használod. Ezért nem értem, hogy egyesek miért írják le, hogy kevés a szoftver. Ha már sok van, akkor lehet, hogy több benne a felesleges.
A Skpye is hamarosan érkezik, lassan minden meglesz.

(#24300) chaapaai


chaapaai
csendes tag

Hogy lehet felvenni a telefonbeszélgetéseket?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.