Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17601) bajusz15 válasza Varszegig (#11295) üzenetére


bajusz15
senior tag

hello!
Ha már volt ez a kérdés, akkor bocsi, de azt szeretném kérdezni, hogy a 2x3as "táblázatban" lévő widgeteket lehet-e módosítani? Úgy értem, hogy pl a naptár helyett beteszek egy saját fájlokat? előre is köszi

(#17602) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Na srácok, holnap teljes jogilag beszállok közétek, 1 órakor megyek a Wave-mért a tréhez. Majd dobok pár infót ha esetleg szükséges, meg képet is.. :) Boldog vagyok!

(#17603) Karma válasza RumiTT (#17600) üzenetére


Karma
félisten

1) Igen, de nem teker, csak hangerőt állít.
2) Öt ujjat kezel, ritka esetben hatot. Semmi se használ kettőnél többet.
3) Nincs, de ajánlom, hogy ha lenne, se ezen a fórumon próbáld megtalálni. Alapelvek tudod, elvileg elfogadtad amikor regisztráltál.
4) Igen. Jó, változóak a vélemények, szerintem jól szól.

“All nothings are not equal.”

(#17604) Polllen válasza RumiTT (#17600) üzenetére


Polllen
nagyúr

"Természetesen feltört, ingyenesre gondolok." :((

Ha érdekel a warez, akkor nem a wave kell neked. Úgy tudom, még senki sem törte fel.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17605) DonMedve válasza Polllen (#17604) üzenetére


DonMedve
addikt

Az mégcsak hagyján,de itt TILOS!!!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17606) sittes79


sittes79
addikt

Az mennyire durva, hogy ha kikapcsoljuk a telot akkor elfelejti a mentett jelszavakat és a picsel-t se lehet a háttérbe rakni. Karma nem emlékszel ezek megoldódtak jid-ben?

(#17607) Karma válasza sittes79 (#17606) üzenetére


Karma
félisten

Nem emlékszem, bár kétlem.

“All nothings are not equal.”

(#17608) leslieke válasza RumiTT (#17600) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

4. Gyárilag "agydugós" fülest kapunk? Hangerőre milyen a wave, és milyen tiszta? (tesztbe nem esett szó róla)

Olyat adnak, de véleményem szerint sz@rt se ér. Az meg szimplán csak az én bajom, hogy agyba dugva zavar is.
A Wave bármilyen másik - normális - fülessel és kihangosítva is szépen és tisztán szól.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17609) gabor72


gabor72
aktív tag

Nyomtam egy hard resetet a telora a sok mail sync problema miatt. Eddig jo, remelem igy is marad.

(#17610) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#17608) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én meg vagyok elégedve ezzel az agybadugóssal, szépen szól, de hát ez is kinek milyen az igénye. Én nem költenék rá több ezret/tízezret, hogy vegyek egy normálisabb fül- vagy fejhallgatót. PC-hez van nekem Sennheiser HD 203, kipróbáltam Wave-en és nagyon jól adja.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17611) Neo666Norby


Neo666Norby
csendes tag

Sziasztok! Még újonc vagyok, most regeltem a percen:D és lenne 1 pár kérdésem. Én is szeretnék venni 1 Wavet,de hallottam, hogy T-be 1 kaki... pedig én világ életembe T-s voltam:D Na most ha változtatnék és vodafone-ba venném 1 olyannal, hogy: VitaMax hang csomag (94 990Ft) akkor az úgy jo lenne szerintetek? Lenne több program stb. Köszi a választ hello! :)

(#17612) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#17610) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én most cseréltem le a JVC fülest egy 3100 Ft-os Sennheiser MX270 fülesre. A JVC is szebben szólt a gyárihoz képest, de az új sokkal jobb, és nem is volt drága, szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17613) TomWexX válasza Karma (#17603) üzenetére


TomWexX
addikt

"2) Öt ujjat kezel, ritka esetben hatot. Semmi se használ kettőnél többet."

Ezt kijavítom mert a piano alkalmazás kihasználja az egyszerre 5 ujjas érintést! :P
Baromi hasznos egy program az is... :))

Neo666Norby: 95k-ért nehogy már függő telefont vegyél!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17614) sede7 válasza JMC (#17587) üzenetére


sede7
tag

És abban benne van az angol szavak legjava... :)

(#17615) gazfickó válasza Neo666Norby (#17611) üzenetére


gazfickó
tag

Én is inkább függetlent vennék :U
Ráadásul az egy 10essel minimum olcsóbb :U
És függetlennél nem is kell tartani attól hogy a szolgáltató bármiféle programot is leszedne róla!

[ Szerkesztve ]

(#17616) leslieke válasza Neo666Norby (#17611) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Program T-sre és V-sre is lenne/lesz, ez nem szolgáltató függő. Vedd meg függetlenül, gyári garival és mehet bele a T-s kártya.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17617) Varszegig válasza happy555 (#17554) üzenetére


Varszegig
veterán

push szinkron a megoldás

(#17618) Varszegig válasza bajusz15 (#17601) üzenetére


Varszegig
veterán

lehet módosítani, de pl. saját fájlokra épp nem

(#17619) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#17612) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha járok olyan boltban, ahol kapható az a fajta Sennheiser én is vennék, de netről lerendelni tiszta ráfizetés, esetleg haverral lehozatni Pestről vagy ilyesmi. Marha sokat kell erre a telóra költeni. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17620) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#17619) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bárhol is veszed, ne a " mert hülyéknél". Én ott vettem, mert sürgős volt, de ha a neten rákeresel, akkor kiderül, hogy mindenhol olcsóbb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17621) TomWexX válasza s4hu|SyD^ (#17619) üzenetére


TomWexX
addikt

Ne is mond! Én ma rendeltem ebayről autós tartót+töltőt, vettem egy bőrtokot (amit itt ajánlottak, fasza nagyon), sőt még egy játékot is vettem az apps-ról! :)
Ez mind a mai napon történt...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17622) Neo666Norby


Neo666Norby
csendes tag

Értem skacok köszi, akk maradok T-s :D:D:D De mondjuk én is Karira szeretném venni a telót addig még remélem lejebb is megy az ára meg lesz több progi stb. De nekem ez a Samsung Wave II is bejön:D ez karira nem megy le 80ra?:D akk ezt venném:P:D

(#17623) TomWexX válasza Neo666Norby (#17622) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem valószínű hogy decemberre lemegy az ára 80-ra egyiknek sem, főleg a II-nek mert az novemberben startol 110000-120000HUF-os áron.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17624) leslieke válasza Neo666Norby (#17622) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem egyik se lesz 80 alatt karácsonykor.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17625) s4hu|SyD^ válasza TomWexX (#17621) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Egy ki/lenyithatós bőrtok nekem is kéne, jelenleg semmi más hozzá, de lusta voltam még az e-bay-es dolognak utánajárni. :) Flip vagy mi a neve annak.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17626) Neo666Norby


Neo666Norby
csendes tag

Aha, hát akk meg lehet az lesz, hogy eltolom a telovételt Húsvétra és akk lesz több zsém is:D Na majd meglátjuk mi lesz, megvárjuk a Karácsonyt!:D

(#17627) Kobe válasza s4hu|SyD^ (#17619) üzenetére


Kobe
veterán

14-15 ezres sennheisert innen phról 7ezerért lőttem postával együtt, vadiúj gyári dobozos originál verziót :DDD .... de netről lőni bittos drágább :))

(#17628) zentimon válasza peretyo (#17571) üzenetére


zentimon
csendes tag

Nekem ugyanez a problémám már a kezdetektől. T-mobilos a teló. A master reset segít egy darabig, de aztán megint nem szinkronizál. Arra már rájöttem, hogy csak az emilekkel van valami gáz, mert a naptárat azt mindig rendesen szinkronizálja, ha ki van kapcsolva az email szinkron. :W

(#17629) sede7 válasza bexinho23 (#17597) üzenetére


sede7
tag

(#17630) ImI87 válasza Kobe (#17598) üzenetére


ImI87
őstag

Én a magam részéről nagyon köszönöm az utánajárást. :R
Asszem hamarosan lesz egy utam a Pólus-ba....... :))

(#17631) renato


renato
aktív tag

van bolt ahol most 84ezer a gyári garanciás samsung, simán le fog ez menni karácsonyra 70 valamennyire... nagyon-nagyon jó árban van a wave, ahhoz képest, hogy "csúcskészülék". :)

(#17632) Polllen válasza s4hu|SyD^ (#17610) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én AKG 514-gyel próbáltam...azzal már elég karcsú...itthon tuti nem wave-ről fogok zenét hallgatni... :DDD (persze lehet csak JF2 miatt szól úgy, ahogy)

Ez erősen szubjektív vélemény, de 10k-nál drágább fülest nem érdemes rákötni, mert nem fogja kihajtani...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17633) leslieke válasza renato (#17631) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Volt már egyszer ennyi, aztán hopp visszaugrott 100-ra az ára majdhogynem pár nap alatt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17634) peretyo válasza zentimon (#17628) üzenetére


peretyo
csendes tag

Köszi a választ, de senki nincs aki ettől konkrétabb választ tudna adni? Nehogymár ittlegyen a kezemben egy okostelefon ami a sz.ros mailjeimet nem tudja letölteni a netről... :(((

(#17635) Karma válasza peretyo (#17634) üzenetére


Karma
félisten

Konkrétan: rábasztál.
Ez egy ilyen móka, vagy megy, vagy nem, nem tehetsz semmit.

“All nothings are not equal.”

(#17636) TomWexX válasza Kobe (#17598) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi az utána járást, mondjuk én tegnap itthon frissítettem JI2-re! Szerinted abba belemennek hogy beviszem a garipapírt és lepecsételik mint ha ők csinálták volna? Végül is munkájuk nem lesz vele mert azt megcsináltam helyettük! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17637) peterk válasza zentimon (#17628) üzenetére


peterk
senior tag

Esetleg próbáld meg úgy, hogy az exchange sync-ben csak a naptárat és kontaktokat synceled, a mailre meg felveszel egy külön pop3-as mail fiókot.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#17638) peterk válasza TomWexX (#17636) üzenetére


peterk
senior tag

Ahogy Libria írja, JH3-at raknak rá a szervízekben. Ezek után tippelj, hogy mi lenne a válaszuk a JI2-re. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#17639) eddhunter


eddhunter
tag

mától végre én is a wave tulajok büszke táborát erősítem.:) eddig nagyon állat főleg a jóöreg f480 után :DD aztán majd meglássuk biztos jelentkezem az idióta kérdésekkel :B

[ Szerkesztve ]

(#17640) macskamancs


macskamancs
csendes tag

A bada 1.0 át újra lehet telepíteni?
Ha igen akkor honnan??

Üdv!

(#17641) leslieke válasza eddhunter (#17639) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Első hozzászólás és kereső sok kérdésedre választ fog adni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17642) peretyo válasza Karma (#17635) üzenetére


peretyo
csendes tag

Nem mondjátok, hogy ez most komoly?
Komolyan ez egy vicc... Rákerestem a fórumon, de egyik keresőszó sem hozott eredményt... Tényleg semmi megoldás rá?

(#17643) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Blama kerdes, de hogy lehet egy playlist-et lejatszani?
Csinaltam egy ujat, beledobaltam az osszes szamot a telorol (3GB), es....most? :F
A bal "gyorsgomb" azt irja "music player", de le van tiltva, nem lehet megnyomni...

szerk:felek h a multkori 2 firmware-bol osszedobott firmware nem szazas...

[ Szerkesztve ]

OK

(#17644) sittes79 válasza Karma (#17635) üzenetére


sittes79
addikt

Ez konkrét volt Mester mekkora LOL :)

(#17645) AS válasza peretyo (#17642) üzenetére


AS
félisten

Talán Bada 1.2 segít.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17646) RumiTT válasza Karma (#17603) üzenetére


RumiTT
tag

Köszi a válaszokat! Nem warezelni akarok, csak érdekelt van e ingyenes megoldás rá. Vszinű megveszem köv hónapban MM XL csomagban Tnél :)

(#17647) gabor72 válasza peretyo (#17634) üzenetére


gabor72
aktív tag

peretyo,
én is szívok a gmail-lel.
Viszont van egy gyanúm hogy egy naptár widget szopatott.
Nekem azért nem szinkronizált mert ha beléptem a mail - settings -email accounts-ba akkor ahelyett hogy a fiók nevét láttam volna, csak értelmetlen karakterek voltak.
Mintha a szinkron összeb@szta volna a fiókot.
Tegnap csináltam egy hard tesetet, most csak a gmail van beállítva és nem push hanem 5 percenként szedi a leveleket, kiváncsi vagyok hogy ez így jó lesz-e.
Ha megy pár napig akkor visszaállítom push-ra.

(#17648) gamek!ller válasza Neo666Norby (#17611) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Miért lenne szar a T-s Wave? Én is ott veszem ma.

(#17649) csabám válasza gamek!ller (#17648) üzenetére


csabám
addikt

Egyáltalán nem szar, csak annyi, h később jön a fw frissítés. Ez van akinek problémát jelent van akinek pedig nem. Semmi másban nem különbözik a függetlentől vagy a vodafonostól ezt leszámítva.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17650) Varszegig válasza peretyo (#17634) üzenetére


Varszegig
veterán

master reset után a fiók újrarakása. Ez az ami mindig működik. Ha ez sem, akkor nem a telóban van a hiba, hanem valószínűleg a samu serverein, mert ahogy Karma is többször megírta a sync azon át megy.

s4hu|SyD^, 17575:Ha a wifi csatlakozik, akkor azt használja, nincs több teendőd.

csabám:Az hogy később jön a frissítés nem igaz, ugyanis még soha nem jött rá frissítés, így csak azt mondhatjuk, hogy a nem T-sekre volt eddig 4, addig a t-sekre 0. Én még mindig azt mondom, T-sekre nem is lesz soha.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.