Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17351) Torry


Torry
addikt

Ha frissítem a firm-t akkor az accelometer gondom is megszűnhet? Ha egyenesen tartom akkor balra húz.

(#17352) fatty válasza Karma (#17344) üzenetére


fatty
aktív tag

Köszi, letöltöttem működik a dolog.

(#17353) Kapanyél válasza Jadro (#17350) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ez akkor jó, ha külföldre mész és autót bérelsz.
Mondjuk az elég gáz, ha beparkolsz egy P+R-be, majd mikor mennél az utadra, ott van kétszáz darab Opel Vectra, mind ugyanolyan színű és a rendszámát ugye nem jegyezted meg... :-))

Egyébként van már egy ilyen program, bár még nem próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#17354) TomWexX


TomWexX
addikt

Na viszont valamit nem értek!
Mért nem tudok appokat telepíteni a telóra? Se a gépről se a telón lévő samsung apps-ról!
Gépről a már letöltött appoknál egyszerűen el sem indul a csík, telóról meg rányomok hogy lekérés, letölti, de amikor telepíteni kéne kiírja hogy szüneteltetve és úgy marad!
(Regedit trükkel nyomtam rá a JI2-t, utánna nyomtam egy preconfot!)
Na ez mitől lehet???

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17355) lasarus1988 válasza jozf (#17321) üzenetére


lasarus1988
tag

A WiFi mehet egész nap, de csak akkor fog ténylegesen bekapcsolni amikor hálózathoz csatlakozik, addig csak készenléti állapotban van és nem is látszik a kis ikon fent. Amint van WiFi ahova tud csatlakozni, akkor megjelenik az ikon. Nekem egész este az otthoni hálózatra volt felcsatlakozva, ezért merülhetett le, de ez az én figyelmetlenségem miatt volt.

(#17356) DonMedve válasza lasarus1988 (#17355) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem is egész nap megy itthon a wifi,rá van csatlakozva,nem hiszem,hogy az húzza.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17357) becenevem válasza TomWexX (#17354) üzenetére


becenevem
aktív tag

Remélem megoldódnak a problémáid, mert akkor megosztod, hogy küszöbölted ki őket és én is adok a T-Firm-emnek egy frissítést! (A megoldás mehet bele az 1. hsz-be).

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#17358) TomWexX válasza becenevem (#17357) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez az hogy nem bírok rájönni mi a gond! Minden pöpecül működik, csak egyszerüen nem tudok alkalmazásokat telepíteni az apps-ból!!!
Please valaki help!!!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17359) lasarus1988 válasza DonMedve (#17356) üzenetére


lasarus1988
tag

Na akkor majd hétvégén teljesen feltöltöm, felcsatlakozok az otthoni WiFi-re és megnézem meddig bírja.

Neked ezek mellett bírja 2-3 napot?

(#17360) DonMedve válasza lasarus1988 (#17359) üzenetére


DonMedve
addikt

Mostanában keveset telefonálok,meg nyomkodom a telót,így 4-5 napig elmegy.De előtte,amikor nyomkodtam megállás nélkül szinte,telefonálás,wifi,ismerkedtem a GPS-el úgy 2 napot simán ment.Wifi az nekem megállás nélkül megy.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17361) becenevem válasza lasarus1988 (#17359) üzenetére


becenevem
aktív tag

Tegnap nekem rajta maradt a WIFI-n (reggel kapcsaoltam ki, este használtam). Nekem nem merítette le. Nincs widget, ami frissül, nincs e-mail szinkron. Semmi nem volt elindítva. WIFI otthon folyamatosan megy. (T-s teló)

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#17362) leslieke válasza AS (#17348) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valami ehhez hasonló már van: CarFinder

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17363) TomWexX válasza TomWexX (#17358) üzenetére


TomWexX
addikt

Mysamsungwave fórumon találtam hogy másnál is volt ilyen hiba, de ott nincs vége a történetnek!
Ez a hozzászólás:
"Üdv!
JF2-s firmről frissítettem anno regedites Kies módszerrel JF3-ra, pár napja pedig erről JI2-re, minden probléma nélkül.
Most viszont egy ismerős telefonját frissítettem szintén regedites Kies módszerrel, fel is ment minden simán, viszont azt vettük észre, hogy azóta az Apps-ról csak letölt a cuccokat, de a telepítési fázisban leáll és azt írja ki, hogy szüneteltetve. Rákattintva újra, kicsit gondolkodik, de nem megy tovább, hanem újralöki ugyanezt. Valakinél volt már ilyen probléma?"

Nálam is ugyan ez a gond! Mi lehet ez?? Valaki?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17364) mostoha


mostoha
csendes tag

Help Please! Kies módban volt a Wavem de valamit megnyomhattam, mert kiírja a teló, hogy jelszót kér, de soha nem használok jelszót (még SIM-nél sem) Ilyenkor mit lehet tenni? :O

(#17365) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Sikerült beszereznem egy 80-as végű KIES-t!
A céges gépen próbáltam meg frissíteni: XP sp3
Reg hack, teljesítve, felajánlja a frissítést majd tovább is enged (Legutóbb a 81-es itt már hibázott)
Kérdez pár dolgot, majd elkezdődik a Bináris fájlok letöltése!
10-15 perc után 0%áll továbbra is, majd a Windows vidáman bejelenti, hogy "elnézését kérjük, de az adatok amivel dolgozott, elvesztek"
MSC.thunder.firmwareupdate. exe hibátokozott, jelentem-e a microsoftnak?? :W :W :W
Hát hogy a jó éden nénikéjét nem biciglizi szájjba :W :W :((( :(((

Szerencsére a telefon ép és sértetlen!!
Na most mi tévő legyek?

[ Szerkesztve ]

(#17366) leslieke válasza chipi-85 (#17365) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Regedit -> FUS kulcsot adj hozzá a CurrentUser/Software/Samsung mappába,

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17367) sittes79


sittes79
addikt

Na tettem a kijelzőjére védő fóliát, ebay-ről rendeltem, kicsit furcsa és nem is reagál
úgy mintha nem lenne rajta...érdemes egyáltalán rárakni?

Egyébként kicsit túlrendeltem magam szóval ha valakit érdekel akkor
ingyen és bérmentve elpostázom neki csak írjatok privit hogy hova!?

-van 4 darab
-ultra clear type

ez az: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17368) Killerlaca válasza mostoha (#17364) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Neked kell megadni egy jelszót most és onnantól az lesz a jelszó.
Én legalább is így jártam mikor a hivásnapló számlálóit akartam nullázni tőlem is jelszót kértmondom nem is tudok semilyen jelszóról beírtam egyet és onnantól az a jelszó az ilyen műveletekhez.

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17369) ImI87


ImI87
őstag

Már én is írtam a KIES frissítés problémáiról, a helyzet változatlan. Az első verzióktól kezdve sohasem tudott frissülni magától. Mindig azt írja, hogy már jelenleg is a legfrissebb verziót használom........ :((( Csak úgy sikerült, ha a friss telepítővel újratelepítettem. A 81-es végű verzió nem elérhető önálló telepítő formájában? :F

(#17370) chipi-85 válasza leslieke (#17366) üzenetére


chipi-85
aktív tag

:R :R :R
Sikerült! Köszönöm!!! :C :C
Csak van egy kis gondom!!!!
Csináltam egy Pre-configuration és ellszált mindenem: sms, telkönyv, e-mailok!!
Ezeket valahogy vissza tudom hozni??
? :W :W

Sittes: Szerintem egy fémházas, karcálló üvegű telefonra felesleges a fólia!!

[ Szerkesztve ]

(#17371) DonMedve válasza chipi-85 (#17370) üzenetére


DonMedve
addikt

:( Kb.,1000x lett leírva,hogy ilyenkor ugrik minden!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17372) leslieke válasza chipi-85 (#17370) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már nem. Ami elszállt, az már nem jön vissza.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17373) chipi-85 válasza leslieke (#17372) üzenetére


chipi-85
aktív tag

:W :W :W :O :O :O

(#17374) TomWexX


TomWexX
addikt

Itt vannak a képek a hibáról!!! Valaki tud megoldást hogy lehetne megoldani???
Mindenki most tűnik el? :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17375) happy555


happy555
aktív tag

Ez a frissítési menü hogy működik és mire való?
Valami samsung bejelentkezést kér, de nem értem....

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#17376) Paca2 válasza TomWexX (#17374) üzenetére


Paca2
senior tag

ha a "szüneteltetve" a hiba, akkor az nem hiba, csak megszakadt a net mikor töltötte az appot, menj a netre, klikk rá, és folytatja

nekem is volt ilyen

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#17377) Paca2 válasza happy555 (#17375) üzenetére


Paca2
senior tag

tudtommal még nem működik, legalábbis nálunk nem

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#17378) leslieke válasza Paca2 (#17376) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pontosan, Ilyen nálam is előfordult.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17379) mostoha válasza Killerlaca (#17368) üzenetére


mostoha
csendes tag

Ez nem ilyen egyszerű, mert telefonjelszót kér és bármivel próbálom azt írja, hogy helytelen és ami érdekes, hogy lementem vele addig, hogy már csak hat lehetőség maradt most meg megint kilencet írt. Megpróbálnám a Master resetet is de nincs billentyűzet csak SOS hívás : lehetőség és ha azt elindítom akkor mindjárt hív is. :W

(#17380) s4hu|SyD^ válasza happy555 (#17375) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az a frissítés menü nem működik sehogy jelenleg. :)

mostoha: 1234 esetleg?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17381) TomWexX válasza Paca2 (#17376) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez nem az a hiba sajnos!
Kicsit visszább írtam erről bővebben, és másnál jelentkezett a hiba frissítés után!
Egyszerűen semmit nem lehet telepíteni! Bármennyiszer böködhetem, letöltés után mikor azt írná ki hogy telepítés jön a szüneteltetve! Widgetnél is ezt csinálja! Mármint amit az appsból töltök le! :O :O :O
SEGÍTSÉG!!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17382) DonMedve válasza s4hu|SyD^ (#17380) üzenetére


DonMedve
addikt

Azt hiszem 00000 a gyári jelszó!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17383) s4hu|SyD^ válasza DonMedve (#17382) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Részemről csak tipp volt, de kézikönyvben biztos benne van. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17384) TomWexX


TomWexX
addikt

Na ilyet se láttam még itt!
Kiessel frissítettem a telót JI2-ről JH3-ra!! Visszafelé! És működik a telefon!
Most ellenőrzöm hogy az apps telepítés is megy e!

szerk.: Nem megy! Ugyanúgy "szüneteltetve"! Az agyam elszáll! Most megint nyomjak egy preconfot JH3nál? Pedig már majdnem mindent beállítottam! :O

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17385) happy555


happy555
aktív tag

Jelentem a második magyar garis wave-en végre sikerült frissítenem, de azért ez vicc, hogy még ezt is csak a "FUS"-al !!
Egyszerűen érthetetlen....
Samsungék meg ezt írták:

"Köszönjük, hogy hozzánk fordult kérdésével.

A Samsung Magyar Zrt. nem támogatja a házilag történő szoftverfrissítést, ezt csak partnerszervizek végezhetik. Amennyiben a készülék megfelelően működik, nem javasoljuk a szoftverfrissítést."

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#17386) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok! Gps-es kerdesem lenne hozzatok! En angliaban elek, ugyhogy a Gps-t inkabb itt hasznalnam. A kerdesem az , hogy melyiket lenne erdemesebb megvennem R66-ot 50eurert orok elettel vagy az Ndrive UK,IRL 18fontert, de evente fizetve? Amit nem tudok az az, hogy mennyire reszletes az R66. Sokan mondjak ,hogy az Ndrive jobb! Europaban nem jarok tul sokat, de nem tervezem ,hogy angliaban maradok( nem is megyek vissza Mo.-ra), tehat mas orszagba koltozok egyszer.Talan ezert megerne az R66. Szoval nem tudom mi legyen!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#17387) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Tudom, hogy már ezerszer volt róla szó!
De küzdök ezzel az activesyncel!
Szóval csak azt szeretném elérni, hogy értesítést kapjak ha új e-mailem érkezik, semmi másra nincs szükségem!
Mindent beállítottam, ahogy le lett írva, de mindig azt írja ki, hogy a hálózat nem érhető el!
A push ind. az szürke nem lehet megnyomni!
Hol lehet beállítani, hogy milyen időközönként ellenőrizze a fiókomat?

(#17388) Jadro válasza Faresz29 (#17387) üzenetére


Jadro
veterán

Saját fiókok a menüben, aztán ráböksz az active sync kapcsolatra és ott lesz egy kis fogaskerék. Mindent szépen be tudsz lőni. A push ind. azért szürke, mert most is push szinkronizálásban van. Az csak akkor aktív ha máshogy szinkronizálsz vagy sehogy. Ilyenkor egy gombnyomásra push módba kerül.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17389) F-ECT$ válasza szebev (#17386) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez az R66 féle "örök élet" a telefonhoz kötődik, tehát ha azt cseréled, akkor vége is. Mivel kb 2-3 évente telefont cserélsz, ezért az 50 Eur kb 16-25 Eur/évet jelent.
Hogy a R66 mennyire részletes, azt nem tudom, de én az NDrive-ról jobbakat hallottam.

Dive ever, work never.

(#17390) ferke170 válasza szebev (#17386) üzenetére


ferke170
tag

Szia!
Szerintem a R66 nagyon jó kis program, és végleges licencet kapsz hozzá. A weblapjukon nézd meg milyen részletesek a térképeik.

(#17391) Faresz29 válasza Jadro (#17388) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Köszönöm szépen!

Sikerült, az SSL nem volt bepipálva!!
Most már működik :)

(#17392) TomWexX


TomWexX
addikt

Preconf után sem települnek a app-ok se JH3-on se JI2-n! Nem tudom még mit kéne csinálnom! :(((

Karma! Esetleg neked valami ötleted van? Multival még nem másztam bele a telóba!

szerk.: És mit tegyek rá multival? Úgy jó ha ráteszem a JF1-et, és kiessel frissítem JI2-re! Az esetleg baj lehet hogy a regedit még most is TMH-nak látja a product kódot, hiábba nyomtam preconf-nál a XEH-re?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17393) Karma válasza TomWexX (#17392) üzenetére


Karma
félisten

Más tulajoknál ebben a pillanatban megy a telepítés?

MultiLoaderrel tényleg nekirepülhetnél, illetve ott a Master Reset, ami elvileg a belső tárhelyet tényleg nulláról, CSC-másolósan újraírja. Hirtelen nincs jobb ötletem, és nem biztos, hogy lesz :(

A Loader valószínűleg helyrerakja egyébként. Nem bízok a Kiesben részemről.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17394) sede7 válasza Karma (#17393) üzenetére


sede7
tag

Amikor először írta, hogy nem megy, megnéztem. Nekem akkor pöccre feltette a LacVietReadert, ami megy is, azt is kipróbáltam.

(#17395) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Van rá lehetőség, hogy az új leveleket is valamilyen hanggal jelezze a készülék?

(#17396) wwolf68


wwolf68
csendes tag

HIHETETLEN!

Kicsit lemorzsáltam a plédre reggeli közben a tálcáról. Rendes ember lévén miután végeztem összefogtam a kockás plédemet az ágyon, és e szép napsütéses délelőtt az ablakhoz léptem, majd ugyanazzal a mozdulattal rutinosan megfogva a pokróc sarkait, lendítettem ki a sok morzsát a zöldövezetbe.....majd egy koppanás a járda felől....és megláttam a wave típusú telefonom romjait. Hittem én.

Próbálok rövid lenni:
A teló tetején lévő kemény műanyag borítás hátsó élével érkezett a betonra majd a kijelzőn fekve megállapodott.A lényeg, hogy hátlap leugrott, akku kiesett, a teló pofával a betonon és még a memkarit is meg kellett keresnem a fűben.
A kijelzőn vastag fólia van ami hosszában karcos lett. Leszedve a fóliát a kijelzőn még csak hajszálkarc sincs. A hátlap és az egész ház is karcmentes maradt, beleértve az alsó műanyag részt is. Összeraktam majd röpke fohász és start.
MINDEN működiK! A tetején lévő csatlakozóktól féltem, de simán tölt, fülest egyből veszi és a hangszóró is pöpec. Szenzorok, működés, gombok, wifi .....minden oké....
És amiért mindezt érdekesnek találtam leírni: panellakás 2-ik emeletén lakom! (kb. 10 méter)
Eddig is szerettem a hibáival, de mosmá mindent megbocsátok neki. Ja és ha 30 centivel arrébb esik akkor fűre landol, mert a kapubejáró felett van az ablakom. Lehet akkor még a műanyag is megmarad! :C
1
2

(#17397) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

No, visszakaptam szervizből a telt, 1 hét után. Hangszórót cseréltek, és "szoftvert frissítettek" rajta (eddig is JH3 volt rajta, most is az van...)

• Flies around shit - bees around honey •

(#17398) TomWexX válasza Karma (#17393) üzenetére


TomWexX
addikt

Master reset nem segítet! :(
Úgy jó ha ráteszem multival a JF1-et, és kiessel frissítem JI2-re! Az esetleg baj lehet hogy a regedit még most is TMH-nak látja a product kódot, hiábba nyomtam preconf-nál a XEH-re?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17399) SlyChocolate válasza wwolf68 (#17396) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

A rezgő és a kamera autofocus-a müködik?

[ Szerkesztve ]

(#17400) Karma válasza TomWexX (#17398) üzenetére


Karma
félisten

Hagyd már azt a k... Kiest a fenébe!
Főleg azóta, hogy kikerült a JI2 CSC, semmi értelme azzal szívni.

Na jó, időt spórolsz vele maximum (a csigalassúságtól eltekintve).

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.