Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17651) F-ECT$ válasza csabám (#17649) üzenetére


F-ECT$
titán

Mondjuk inkább úgy, hogy nem jön.

szerk.: Megelőztek. Bár Samu szervízben ezek szerint lehet rá lövetni garival új fw-t, viszont ha kijön egy újabb fw, akkor elvileg megint szervízbe kellene vinni...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#17652) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Most erősen gondolkodtam már a rút 66 megvásárlásán, és megnéztem h mennyi az annyi, 39 csak a balkáni országok(pl magyarország) de 10 euróval többért egész európát megkapom. Na most ez tökjó, és lehet megveszem egész európát +10 eurót megér, DE amíg kelet európához azt mondja h minimum 2 gigáks memkari kell, addig az egész európához minimum 8 gigás kártyát mond :Y MI VAN? 8 giga az egész európa térkép? Még garminnál is cask 2 giga volt a full európa térkép, vagy mi a szar?
8 gigát nekem ne foglaljon már el az európa térkép basszus, ez így milyen már? Vagy mi van? :W

(#17653) leslieke válasza Lotusomega (#17652) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell egyben letölteni, elég csak azt az országtérképet, amire szükséged van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17654) sittes79 válasza Lotusomega (#17652) üzenetére


sittes79
addikt

Nem gond, mert külön tudsz országokat telepíteni szóval ha csak Hungary kell
az ugye olyan 70 mega azt hiszem.

(#17655) peretyo


peretyo
csendes tag

Köszi a válaszokat, akkor rápróblok egy hard resettel...

(#17656) lasarus1988 válasza sittes79 (#17654) üzenetére


lasarus1988
tag

És ha tegyük fel megveszem az egész európa térképet, de most csak Magyarországot telepítem fel, akkor a későbbiekben a többit is gond nélkül felrakhatom ugye?

(#17657) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Felkerült egy CalendarX nevű naptárprogram az Apps-ra, vállalkozókedvűek kipróbálhatják. :)

Romani ite domum.

(#17658) zentimon válasza peterk (#17637) üzenetére


zentimon
csendes tag

Akkor meg minek pop3-mal vsződni, mikor meg lehet nézni böngészővel is.... :P

(#17659) DonMedve válasza lasarus1988 (#17656) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17660) sittes79 válasza lasarus1988 (#17656) üzenetére


sittes79
addikt

Szerintem igen, a licenced meg legyen az a lényeg. utána le tudod húzni ami kell...

(#17661) Karma válasza zentimon (#17658) üzenetére


Karma
félisten

Én egyébként soha, semmilyen eszközön nem használok emailklienst, csak a GMail webfelületét. Pont a megbízhatóság és a kényelem miatt.

“All nothings are not equal.”

(#17662) Lotusomega válasza leslieke (#17653) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Akkor okés, köszi, tehát mindig mikor megyek vmelyik másik országba csak lehúzom az aktuális ország térképét, az úgy jól hangzik,és vajon memkari formázás és teló reset után is működik a licenc? :F

(#17663) sittes79 válasza Lotusomega (#17662) üzenetére


sittes79
addikt

mivel imei alapján kapod ezért működik minden formázás után, kérdés
ha eladod a telód vagy újat veszel stb. de mintha arra is lenne megoldás.

(#17664) jozf válasza Lotusomega (#17662) üzenetére


jozf
tag

Igen, müködik reset után is. A szerverük tárolja h milyen licenszed van elsö az bekapacsután meg leszedi a teló s ugyan ugy használhatod mint elötte.

(#17665) csabám válasza Varszegig (#17650) üzenetére


csabám
addikt

Azért próbáltam felcsillantani a remény csillagát:). Amit mondasz abba csak most gondoltam bele és van benne ráció. Élég sok idö eltelt már és még semmi nem jött a T-seknek . . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17666) Lotusomega válasza sittes79 (#17663) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Na, akkor az úgy rendben lesz, köszi! Mondjuk kicsit sok érte a kb 10k forint, mert ennyiért igo-t vagy ndrive-ot is lehetne kapni csak azok kitudja mikor lesznek badára, és navi meg kéne, szóval marad ez :U

(#17667) Gabócza


Gabócza
senior tag

Sziasztok,

egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap megérkezett a telefonom Angliából, XXJH3 van rajta, de nincs benne magyar nyelv. Ez még annyira nem zavarna, de magyar billentyűzet sincs és az ékezetek azért hiányoznak.
Letöltöttem a megfelelő CSC fájlt és gondoltam ,hogy multiloaderrel csak azt töltöm be (differencies only). Az ötlet jónak tűnt, szépen le is futott, de utána sincs magyar nyelv.
Mit tudok tenni? Csak a teljes firmware frissítés a megoldás?

Köszi...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#17668) gamek!ller válasza csabám (#17649) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nagyon úgysem merek majd belenyúlni a fw-be..

(#17669) Karma válasza Gabócza (#17667) üzenetére


Karma
félisten

Próbálj meg egy master resetet (ami a kék képernyőt is behozza a reboot során), ha ez nem megy, akkor viszont marad a teljes flash.

“All nothings are not equal.”

(#17670) Gabócza válasza Karma (#17669) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi, és azt hogyan?

Ez az?

Reset memory of Samsung Cell Phone, press *2767*3855# (SIM card out/no SIM card when you reset)

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#17671) Kobe válasza csabám (#17665) üzenetére


Kobe
veterán

és minek várni rá ? pár hsz-szel korábban világosabban írtam le, mint a nap, hogy mindenhol ingyen és bérmentve rárakják a gyári szoftvert. Én ezért nem vártam a T-re és amúgy sem viszem a telefonom a magentás dilettánsokhoz ha baja van, samu meg nem szól érte ha samu gépen gyári samu szoft fut

(#17672) mixi10 válasza Gabócza (#17670) üzenetére


mixi10
tag

master resetet.*2767*3855#.

(#17673) ABal


ABal
őstag

Nálam hétfő óta üzemel a szinkronizáció, de az emailekkel eddig nem volt gondom. Kézivel, időzítve és pushban is rendesen megérkezett minden.

A naptárnál is csak az a problémám, hogy nem ismeri fel, ha az előre beállított ismétlődési ciklusból kiveszek egy eseményt, pl. ha heti rendszerességű eseménysorban megváltoztatom egyetlen alkalom időpontját, akkor az megjelenik az eredeti időpontban is, meg az újban is. :F
Ezen kívül semmi gondom. (Vagy négy nap még nem elég az örvendezéshez?) :)
Amire nekem kell, az pont működik.

Akinek itt gondjai támadtak, mennyi idő után jöttek a problémák?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17674) Gabócza válasza mixi10 (#17672) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi, ez se segített. Marad a teljes frissítés... :(

Maradjak a JH3-nál, vagy érdemes JI2-t felrakni?

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#17675) Karma válasza Gabócza (#17674) üzenetére


Karma
félisten

JI2-t nem tudsz teljesben felrakni. Viszont JF1-től megcsinálhatod a frissítési láncot, a végén JI2-es magyar telefonod lesz :P

Vagy küzdhetsz a Kiesszel (bár én nem javaslom, van akinek működött), JF1 alapról.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17676) Gabócza válasza Karma (#17675) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi, még egy kérdés. Az 1.2-es badában magyar billentyűzet sincs, vagy csak nyelv nincs magyar?

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#17677) Varszegig válasza Gabócza (#17676) üzenetére


Varszegig
veterán

hvatalosan nem létezik az 1.2-as bada, magyarul meg nem hivatalosan sem:)

(#17678) eddhunter


eddhunter
tag

kérdés: a teló csak akkor tudja a simkártyámat netre használni, ha be van x-elve az adatkapcs.haszn. gomb? egyébként azt írja, hogy belső szerver hiba. A kis kézikönyvben az vagyon írva,hogy wifinél az internetprofilt wifire kell állítani.nekem nincs is ilyen lehetőség:S
illetve ez lehet nagyon láma kérdés, de jobb előre tisztázni: ha itthon wifivel felmegyek az appstoreba, akkor ami ott ingyenes azért tényleg nem kell semmilyen formában fizetni, mármint ha letöltöm mind a 600 alkalmazást meg témát meg vackokat? :B
köszi!

(#17679) boszitom


boszitom
csendes tag

HALI Mindenkinek!

Okt.1-én - a telón, saját naptáramban - megjelent egy Facebook reklám: "Értékes,kényeztető, őszi nyeremények!" címmel.
Ezt 15-ig minden napra beadja és sajnos nem kínál lehetőséget a törlésre,csak "vissza" gomb van.
Kérdezem, hogyan lehetne eltüntetni a naptáramból?

Köszi előre a válaszokat!

SGS 5 a csúcs

(#17680) Varszegig válasza eddhunter (#17678) üzenetére


Varszegig
veterán

kérdés: a teló csak akkor tudja a simkártyámat netre használni, ha be van x-elve az adatkapcs.haszn. gomb? igen

nem kell semmit csinálnod a wifinél. Bekapcsolod, csatlakozik, használod.

Amit letöltesz az ingyenes, ami nem azt úgyse tudod:)

boszitom: faszbuknál ki kell kapcsolni a naptárszinket

[ Szerkesztve ]

(#17681) AS


AS
félisten

Újabb 3d-s játék Wave-re:
Speed Forge Extreme

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17682) eddhunter válasza Varszegig (#17680) üzenetére


eddhunter
tag

köszi a gyors választ! :R

(#17683) leslieke válasza AS (#17681) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem rossz. gamer phone! :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17684) boszitom válasza Varszegig (#17680) üzenetére


boszitom
csendes tag

Köszi a gyors választ.
A teló "Saját fiókok"-ban vagy a netes faszbuknál?
ActiveSync?

[ Szerkesztve ]

SGS 5 a csúcs

(#17685) boszitom


boszitom
csendes tag

Kösz már megtaláltam és kikapcs.

Kösz még 1x

SGS 5 a csúcs

(#17686) Gabócza válasza Karma (#17675) üzenetére


Gabócza
senior tag

Megpróbálkoztam kiessel, bár az otthoni gépemen el se indult, itt az irodában ment.
Reg. hack után felrakta a JI2-t szépen, de még mindig nem tudott magyarul. Utána preconfigoltam és már hipphopp magyarul beszélő JI2-m van. :DD

Köszi a segítséget... :R

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#17687) chipi-85 válasza boszitom (#17685) üzenetére


chipi-85
aktív tag

És hol tudtad kikapcsolni?
mert nekem is televan a naptáram minden sz@r hírdetéssel!! :W

(#17688) Z_A_P válasza Z_A_P (#17643) üzenetére


Z_A_P
addikt

erre valaki?

@Karma: most jutott eszembe, h ha jol emlekszek kezdetben neked is volt premium soc hub. Aztan fw frissites utan eltunt. Nekem is ez volt, nekem ugy premium sec hub-os telom van. Kies fw frissites utan beszart, jott a multiloader. Van az a nagy wave forum valahol az osszes fw-vel. Leszedtem egy fullt, es nem volt premium soc-om. Viszont nekem holland a telom, es azon a site-on ott vannak a (Dutch) fw-ek is (nem teljes, a progikat masik fw-bol kell hozzaszedni). Es igy ujra elojott a premium soc hub. Lehet ha ti is igy probalnad neked is elojonne ujra? (Magyar nyelvrol lemondhatsz az igaz igy)

OK

(#17689) boszitom válasza chipi-85 (#17687) üzenetére


boszitom
csendes tag

Szeasz!

A kikapcs sora: saját fiókok - közösségi hálozatok/Facebook <<< erre rátapicskolsz és
kinyitja : itt van a "Naptár szinkronozálás" - zöld fényt kikapcs és ennyi.

Gondolom jól csináltam, ha olvassa Várszegig majd jelez (esetleg).

SGS 5 a csúcs

(#17690) Varszegig válasza boszitom (#17689) üzenetére


Varszegig
veterán

így :C

(#17691) Karma válasza Z_A_P (#17688) üzenetére


Karma
félisten

Próbáltam amíg megvolt a Wave, nálam ez nem volt elég, úgy tűnik töröltek az adatbázisból. De egyébként ennél jóval korábban a CSC-t is módosítottam, hogy az XEH prekonfban prémium SH legyen - szintén nem engedett be, azzal a felkiáltással, hogy nem vagyok regisztrálva.

IMEI-t és IMSI-t küldött fel egyébként a szervernek.

sittes79: Tegyél a hang végére (pl.) 20 másodperc szünetet.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17692) sittes79


sittes79
addikt

szeretnék csengőhangnak 1 beep csengőhangot, úgy hogy egyszer szóljon csak de nem tudom összehozni, folyamatosan játsza le dallam módban...valakinek ötlet?

(#17693) leslieke válasza sittes79 (#17692) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

beep+hosszú szünetet teszel a fájlba. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17694) Kobe


Kobe
veterán

JH3as szoftvert 93_82 es verzióju Kiessel már normálisan lehet frissiteni JI2-re ?

(#17695) study


study
tag

Valaki kiprobálta az új Kiesverziót?Mik a tapasztalatok? :F

(#17696) sittes79 válasza leslieke (#17693) üzenetére


sittes79
addikt

tényleg na erre nem gondoltam, nem vagy egy hangtechnikus köszi :R

(#17697) leslieke válasza sittes79 (#17696) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem vagyok hangtechnikus.. de ha jól sejtem te sem. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17698) vendingo


vendingo
veterán

Már kapható a Samsung S5250 Wave 525 (73 ezer), és a Samsung S7230 Wave 723 (83 ezer)
Ezek eu garis árak.
Tudom-tudom, ez nem a reklám helye, de én tudok is szerezni belőlük :)

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#17699) DonMedve válasza study (#17695) üzenetére


DonMedve
addikt

A fw update már nem fagy rajta!Úgyfest a telepítések is flottul mennek,a letöltést még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17700) leslieke válasza vendingo (#17698) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szvsz ennyiért drágák lettek.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.