Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17251) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

LOL! Most jöttem rá, hogy is kell igazából fényképezni, szégyen, hogy ilyen hülye és tudatlan voltam. :DDD
Látszik, hogy digitális fényképezőgéppel is sokat fotóztam...
Eddig mindig tövig lenyomtam a fényképezés gombot, most viszont rájöttem, hogy kicsit lenyomom míg fókuszál és zöldre vált a keret és utána nyomom le tövig. :C
Lehet, hogy másnál is ez a probléma, akik panaszkodtak a képek minőségére. :DD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17252) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#17251) üzenetére


Varszegig
veterán

én ezt a dolgot eddig elég sokszor leírtam már :)

(#17253) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#17252) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Bizonyára olvastam is, de mivel nem vagyok olyan, hogy mindent fotózok, ezért átsiklottam felette. De jobb ez így ha magától jön rá az ember. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17254) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok segítene valaki palringo ügyben?
feltettem a 2.2.2 verziót telepítettem a jad fájlt megadtam a rendes messenger címemet + jelszó és első próbálkozásra újraindult a teló. Majd ez után ismét próba de valamiért azt írja nem enged bejelentkezni.
Ezzel találkozott már valaki?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17255) ferke170 válasza Killerlaca (#17254) üzenetére


ferke170
tag

Próbáld ezt ki!
http://icmx.us/snd

[ Szerkesztve ]

(#17256) Rotor82


Rotor82
aktív tag

Nimbuzz-nál Skype-ban,ha kapok egy üzit,akkor jelez hanggal és rezeg. Ám ha lezárom a bill-t ill, ha háttérbe rakom a nimbuzzt, akkor nem jelez,ha jön üzi... Van erre gyógymód?

(#17257) Killerlaca válasza ferke170 (#17255) üzenetére


Killerlaca
senior tag

ez valami netes kapcsolat ha jol latom. mukodik, de elvileg itt sokan hasznaljak a palringot tehat elvileg nalam is mennie kellene. ha nem fog menni marad ez. koszi

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17258) Kobe válasza TomWexX (#17210) üzenetére


Kobe
veterán

és melyik az a szervíz ? csak mert én gondolkozom h felnyomom a westendeseket a samsungnál :U ma bementem megkérdezni hozájuk, mik a feltételei a szoftver cserének, erre a csaj közli hogy 5500 pénz, se garancialapra nem írnak, sem munkalapot nem adnak róla - ezekután számlát szerintem mégkevésbé, és ha valami gond van a telóval akkor vissza a shopba 5500 pénzért visszarakatni rá a t-s szoftvert.....

Namost amiket itt olvastam abból valahogy az jött le, hogy beviszem és inkább megcsinálják ők ingyé vagy minimális összegért semmint a user bassza el kiessel

hova érdemes vinni, ahol normálisan, esetleg munkalapot - garanciabejegyzést végrehajtva meg is csinálják ?

Gabi 8906: melyik szervízben, és kért e érte valamit a szervíz ?

[ Szerkesztve ]

(#17259) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Na nekem megint újraindult a palringo tól a telefon rányomtam, hogy fiók létrehozása és utána az e-mail megadásánál.

Új fiókkal megy ez érdekes.... :U

[ Szerkesztve ]

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17260) Killerlaca válasza Killerlaca (#17259) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Valaki segíthetne nekem picit ebben a palringo ügyben.
Ott tartok, hogy csináltam egy fiókot amivel elindult maga a program.
- Itt én hozzáadtam szolgáltatásként a live messengert(nem tudom jól csináltam-e eddig)
- majd itt megadtam egy felhasználónevet + jelszót
Itt tartok hogyan lehet felvenni valakit vagy egyáltalán él-e a fiókom már szóval kellene egy kis segítség.

Köszönöm

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17261) Torry válasza Kobe (#17258) üzenetére


Torry
addikt

Így elhajtottak?
Én holnap akartam bemenni, de akkor úgy tűnik, hogy felesleges.
Pedig előbb írta itt valaki, hogy westendbe be, mondod hogy kell, aztán csá.

(#17262) lasarus1988 válasza Kobe (#17258) üzenetére


lasarus1988
tag

A westend-en csajnak épp milyen hangulata van úgy segít! Ha jókedvében találod akkor segítőkész, figyelmes, mindent elmond és számára te vagy a legfontosabb, ha viszont szar kedve van értelmetlen kérdezni tőle bármit is. Sajnos már mindkettőt sikerült tapasztalnom, tudom nem egy jó hozzáállás hivatalos szervizesként, de ő is csak ember.

(#17263) ImI87


ImI87
őstag

A T-s szoftver témára:

Most beszéltem a T-vel, és az úr annyit mondott, hogy "az elmúlt fél évben nem érkezett újabb szoftver a készülékhez" LOL....... Arra a kérdésre, hogy lesz-e a közeljövőben frissítés ezt válaszolták: "erre vonatkozólag nincs információm" Tehát semmit sem tudtam meg érdemben. Az elmúlt hónapok alapján sajnos az a helyzet, hogy aki a T-nél vette a telót, az eléggé rábaszott. :W Legálisan frissíteni nem lehet, (vagy csak nagyon körülményesen), és ez így nagyon gáz. És akkor lesz még rosszabb a helyzet, amikor már nem csak apróságok lesznek javítva a firmware-ekben, hanem megjön az 1.2 ........ Akkor már elmondható lesz, hogy a készülék nem ugyanazt tudja, mint a független társai, hanem egy jóval butább, és funkciókban szegényebb lesz. Ezt is mondtam a telefonban a csávónak, erre azt mondta, hogy "Igen uram, de Ön a telefont jóval olcsóbban kapta meg, mint a független telefont." Még van pofájuk ilyet mondani. Szerintem bekaphatják. :(((

Viszont a telefonom kezdeti hibája újra előjött, megint folyamatosan szakadnak meg a hívások, és néha teljesen elveszti térerőt, néhány hívás indításakor "a hálózatot nem sikerült elérni" hibával el sem indítja a hívást. Mérges vagyok, vihetem újra szervízbe, és megint 2 hétig valami csöves telefonnal kell kihúznom.

(#17264) Polllen válasza ImI87 (#17263) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért azt nem árt megemlíteni, hogy ez kb várható volt előre...Más telefonokra sem repkednek a frissítések, ahol a szolgáltató belenyúlt. Persze csak remélni lehet, hogy a nagyobb frissítéseket megkapják a T-s tulajok is & a késő bánat mindig eb gondolat.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17265) Kobe válasza lasarus1988 (#17262) üzenetére


Kobe
veterán

"ne menjen k.rvának aki fél hogy megb.....ák" szokták mondani.

Én speciel leszarom hogy milyen kedve van a kiscsajnak, van féltucat samsung shop a városban csak akkor érdekelne hogy hova érdemes vinni, ahol segítőkészek, mivel időm s munkám mellett nem tudom egyenként felekresni őket, jó volna valami backup info :)

azt meg sem említem hogy kulturált országban ha szakszervíz végez valamilyen módosítást a szerkezeten, akkor azt munkalappal + garanciális bejegyzéssel igazolják + garancia ugyanúgy érvényes marad, nem ilyen "ötezeré okosba megoldjuk" módon kezelik a dolgot, ha ilyen megoldásra vágynék valószínűleg nem szakboltba vinném hanem a józsefvárosi piacra, ahol Cseng vagy Ármándo (nemzetiségtől függően) nemhogy ötezerér de 2 ért emgcsinálja ugyanezt

[ Szerkesztve ]

(#17266) Varszegig válasza ImI87 (#17263) üzenetére


Varszegig
veterán

mi a fasznak nyúl egyáltalán bele a T a fw-be? csak a gond van

(#17267) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#17266) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mert kell az ikon, meg a boot loading screen... :DDD

Egyébként meg nem értem én ezt, bementek Samsung szervizbe, ne szolgáltató szervizbe és mondjátok, hogy ez az zavar, már leírtuk, hogy mik a régi FW-knek a hibái ill. miket javítottak, pl. a billentyűzetbug, megmondjátok, hogy titeket marhára zavar és szerintem felrakják a legújabb JI2-es FW-t, majd pecsét garanciapapírra oszt' csá! :DDD
Persze gondolom én.
Szerintem mindenkinek joga van megkapni a legújabb FW-t, mindegy az, hogy független a teló vagy nem.

Az meg vicc, hogy azért kaptad volna meg a telót olcsóbban szolgáltatónál. Azért kapja az ember, mert szarságokat aláír, amikkel odaláncolják magukhoz még 1-2 évre.
Tiszta röhej, ami megy itt a szolgáltatóknál, és nem csak a telefonos szolgáltatóknál.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17268) TomWexX válasza Kobe (#17258) üzenetére


TomWexX
addikt

Írtam hogy a westendes szerviz volt! Mindenesetre nyugodtan felnyomhatod őket én oda többet nem megyek! Majd ha erőt veszek magamon akkor elugrok még a pólus centerbe, hátha ők korrektek lesznek! Viszont az érdekel hogy ha én bemegyek a szervízbe független szoftverrel hogy tegyék vissza a T-s szoftvert (akár pénzért is), akkor újra élni fog a garancia? Egyáltalán hajlandóak T-s szoftot rátenni? Mert ha igen akkor lesz@rom az összes szervizt, és holnap már megy is rá a JI2! :)

s4hu|SyD^: Már többször is írtam hogy sajnos ez nem így megy! T-s telóra only T-s szoft! Mondtam én mindent hogy ez nem jó az nem jó, ők újra csak a T-s szoftot tették volna rá! :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17269) ImI87 válasza s4hu|SyD^ (#17267) üzenetére


ImI87
őstag

Az a nagy helyzet, hogy nem mindenkinek van joga megkapni a legújabb szoftvert. Mett nem elég a hűség, (amit én még elfogadgatónak tartok a tényleg olcsóbb ár miatt), hanem ezzel a qrva szoftverrel is szopatnak.

Utólag nagyon bánom, hogy T-set vettem. És tényleg csak a véletlen műve volt, mert elmentem az egyik plaza-ba, bementem a Voda-hoz, éppen nem volt készleten, majd átmentem a magenta boltba, ott volt, és így lettem T-s. És azelőtt sosem voltam T-s, tehát semmi tapasztalatom nem volt velük. És mint a tudjuk, a Voda-sok simán tudnak frissíteni, minden megkötés nélkül.......

A hsz második részében teljesen igazad van. Amikor ezt mondta a csávó, egyszerűen elröhögtem magam. És külön szeretem, amikor ennyire hülyének néznek. Nem is értem hogy van képük ilyet mondani.......... :U

Azt le tudnátok írni, hogy pontosan mi az a bill-bug? Meg még mik azok a nagyobb hibák, amik JF2 (!) óta javítottak? :F

(#17270) lasarus1988 válasza s4hu|SyD^ (#17267) üzenetére


lasarus1988
tag

Én mindig szolgáltatótól vettem eddig mobilt, valahogy sosem bíztam meg a kisebb-nagyobb GSM boltokban. A Wave az első amelyet a 220Volt-ban vettem és egyáltalán nem bántam meg. Ezentúl, ha csak tehetem függetlenül fogom megvenni a készülékeimet, mert a szolgáltató abban a pillanatban lesz..ja az ügyfelét mihelyst kifizette az "alacsonyabb" árat és aláírta a hűséget. OmniaII-vel is az volt a bajom, hogy nem mertem hozzányúlni, mert Pannon-os volt.

Azt meg pláne nem értem, hogy a boot screen és a böngésző ikonért miért vannak úgy oda. Ugyanaz a szoftver csak ez a kettő változik meg, a felhasználó meg döntse el, hogy az új szoftver tartalmaz-e számára olyan hibajavítást/újdonságot amiért bevállalja a frissítést vagy jó neki úgy ahogy megkapta.

(#17271) peterk válasza Gabi 8906 (#17222) üzenetére


peterk
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy minek keverni a T-s gariztatással, amikor a Samsung szervíz ugyanúgy elvállalja, és őket a T-s firmware sem érdekli? Egyszerűen úgy kell gariztatni mint egy független hazai garisat és kész.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#17272) nyesix


nyesix
senior tag

offline angol magyar szotarat tud valaki?
koszi

(#17273) ABal válasza renato (#17242) üzenetére


ABal
őstag

Én a múlt héten vettem a telót náluk, rendesek voltak.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17274) tzolta


tzolta
tag

Sziasztok!
Azt se feledjétek el, hogy az "olcsóbb" szolgáltatói szoftverrel aláírt hűség sokszor tarifahűséget is jelent, tehát még egy drága tarifát sem tudsz esetleg olcsóbbra váltani. Mondjuk így 2 év hűség alatt jóval drágább lesz a teló mint egy független. Ha meg el akarod adni? Sokkal kevesebbet kapsz érte. Megéri????
Én is sokáig hűséges voltam de többet soha. A szabadságom többet ér mint 1-2 tízezres!

(#17275) rizso válasza TomWexX (#17268) üzenetére


rizso
addikt

A pécsiek fel tudják rakni a T-s szoftot is! Sőt, ha beviszed a telód mondjuk JI2-vel, és azt mondod, hogy tegyék rá újra a T-s szoftot, odaadod a garanciapíprt, és már csinálják is - legalábbis a pécsi samunál így menne...Pl. a csávó azt is mondta, hogy vannak bizonyos esetek, mikor lecserélhetik a függő szoftot (i8000-nél mindenféle magyarázkodás, kamuzás nélkül cserélnek szoftvert).

Most hogy ez a "nagy Pesten" hogy megy...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17276) peterk válasza ImI87 (#17263) üzenetére


peterk
senior tag

Ez nem csak a Wave esetén van így. Évekre visszamenőleg nem volt olyan telefonom, kezdve a T/MDA Vario-tól az Omnia I vagy Omnia 2-ig, amelyikre kijött volna hivatalos T-s firmware. (Talán az Omnia I-re jött ki egy, nem sokkal a forgalmazás kezdete után, de ez se biztos, csak így rémlik.) A szolgáltatói telefonoknak ez a hátránya. Az előnye meg a jó ár - ha sikerül jó áron megvenni. Ha nem, akkor függetlent kell venni és kész.

A gariztatás egyébként firmware szempontból szerintem egyáltalán nem problémás. Évekre visszamenőleg nem hallottam olyant, hogy valaki téglásította a garis telefonját, és ne javították volna meg. (Pedig nem egy és nem két delikvens járt már így.:) ) A Wave-nél se kell nagy fantázia, egyszerűen azt kell mondani, hogy a Kies felajánlotta a frissítést, és belehalt. Nem fognak kavarni azzal, hogy debuggolgassák a telefont, hogy tényleg az történt-e. Sokkal egyszerűbb feltolni egy új firmware-t és kész. Ha pedig az a valószerűtlen eset fordulna elő, hogy valahol akadékoskodnának, akkor van még nyolcszáz másik szervíz, ahol nem fognak.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#17277) Dudva7 válasza ImI87 (#17263) üzenetére


Dudva7
csendes tag

Én a T-s szoftver témába ,csak annyit mondok hogy nekem így jobban megérte pénzügyileg máshogy nem :( Én a vásárlásnál külön kérdeztem a frissítéseket, akkor leráztak annyival hogy otthon nem tudom, de ha beviszem a T-s szervizbe akkor felfrissítik (csak épp nincs mivel:)
Tényleg ugye nekünk most 2 év gari van az első samus a második az T-s ez mit is jelet pontosan? (ez teljes körű mint a samus, vagy már csak szoftveres?)

(#17278) tzolta válasza rizso (#17275) üzenetére


tzolta
tag

Pécsen merre van a Samsung szervíz? Vannak kiegészítőik stb?

Hétvégén megyek arra esetleg benézek...

[ Szerkesztve ]

(#17279) Kobe válasza s4hu|SyD^ (#17267) üzenetére


Kobe
veterán

akkor leírom még 1x szép lassan hátha úgy megérted : ma engem elég szépen "elhajtottak" a HIVATALOS samsung mobile shop és márkaszervízből illetve felajánlották hogy fél10 ezer pénzért "feketén" megcsinálják.....ezért kérdezem ötödször, hogy ha a westendes samu boltban ilyen érdekesen állnak hozzá a dologhoz, akkor hova érdemes még vinni budapesten ahol meg is csinálják és minimum egy plecsnivel igazolják hog ők csinálták

peterk: ez nem így működik. A készülékhez jár egy garanciapapper, amint azon rajta van a T bötű, onnantól kezdve a telemax kft hez KELL küldeniük a cuccot, aki gyakorlatilag már arra megvonja a garit ha a teló gazdája elfingotta magát ... ezért kell(ene) cserélgetni a t szoftot akkor is ha samu shopba viszed

[ Szerkesztve ]

(#17280) TomWexX válasza rizso (#17275) üzenetére


TomWexX
addikt

Na igen ezért nem utazok le Pécsre! Igaz gyárilag kaposvári vagyok/voltam, de még akkor sem! :) Annyit nem ér az egész! Talán ebben nem különböznek a szervizek és Pesten is müködik ez!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17281) tzolta válasza TomWexX (#17280) üzenetére


tzolta
tag

Üdv földim...kicsi a világ..szintén Kaposvár. :)

(#17282) Gonsalez


Gonsalez
csendes tag

Sziasztok!

Felraktam a S8500XXJID-t, ami elvileg már Bada 1.2. Gond nélkül megy.

A saját CSC-je viszont nem tud magyarul. :-(

Fog működni, ha felrakom helyette a JI2-es CSC-t?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#17283) carlosca válasza tzolta (#17281) üzenetére


carlosca
tag

Ismertétek Kaposváron Conef nevű volt menő gyereket ? ugy 7-8 éve böködték meg egy buszmegállóban diszkóból kijövet.

Samsung Galaxy S22

(#17284) TomWexX válasza tzolta (#17281) üzenetére


TomWexX
addikt

:) Üdv. Egyszer már írtad akkor is felfigyeltem rá!

Visszakanyarodva sokadszorra a T-hez azt fogom tenni amit peterk írt! Leszarom az egészet, megy rá a független szoft! Aztán ha valami baja lesz, csak akad egy szerviz ami szóba áll majd velem! (westend kilőve)

carlosca: a neve ismerös (koxi volt) de ez már ultra off! :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17285) tzolta válasza carlosca (#17283) üzenetére


tzolta
tag

Én igen, 1 vagy 2 osztállyal lejjebb járt tőlem. Nem meglepő a végeredmény, már akkor is "jó" gyerek volt.

[ Szerkesztve ]

(#17286) leslieke válasza nyesix (#17272) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bármilyen javás szótárt feltehetsz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17287) Karma válasza Gonsalez (#17282) üzenetére


Karma
félisten

Nem fog.

“All nothings are not equal.”

(#17288) Csabi42


Csabi42
tag

Üdv. A JI2-ben a böngésző a JF1-hez képest bugosabb lett, legalábbis nálam....

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#17289) carlosca válasza tzolta (#17285) üzenetére


carlosca
tag

Akkor te sem egy mai suhanc vagy, igen az eredmény valóban nem volt meglepő, nem kelett volna az utolsó melóját elvállalni és marcaliba lejönni keménykedni kokoékhoz a konditeremhez. Egy jó barátomnak törte el az orrát úgy, hogy 4 en fedezték/ 1 ellen, így koko kiadta a ......pályázatot, most meg ha jól tudom gyereket vagy gyerekeket hagyott apa nélkül.

Azt azért sajnálom.

Más amúgy én kb 30 perce simán dobtam haverom ts telójára a JI2 őt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22

(#17290) Varszegig válasza Csabi42 (#17288) üzenetére


Varszegig
veterán

egész pontosan? ugyanis nem lett jobb, de rosszabb sem

(#17291) Jadro válasza tzolta (#17278) üzenetére


Jadro
veterán

Rákóczi út, Rákóczi üzletház. Az az új az Árkáddal szinte szemben. Pontosabban kb a bérletpénztár bejáratával szemben van a bejárat a folyosóra. Elég kihalt, csak a samusok vannak ott. Pont ma voltam. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17292) tzolta válasza Jadro (#17291) üzenetére


tzolta
tag

Köszi az infót!!

Remélhetőleg holnapra megjön a megrendelt autós tartó. Ha nem leszek túl hulla estére, majd dobok fel fotókat róla. :))

(#17293) Csabi42 válasza Varszegig (#17290) üzenetére


Csabi42
tag

Pepitás lesz a web oldal, amikor nem bírja követni a dolgokat és a touchscreen is darabosabb, s akadozósabb az egész. A képek nagyítása is mintha nem lenne olyan jó, de erre nem, biztos, hogy jól emlékszem.. Elég sokat netezek rajta, sőt igazából arra használom szinte.... A JF1-nél simábban ment, viszont most mintha gyorsabb lenne valamivel...

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#17294) rizso válasza tzolta (#17278) üzenetére


rizso
addikt

Rákóczi-házban, méghozzá a földszinten - meg fogod találni! ;)
Ahogy én láttam vannak kiegészítők is náluk, bár kimondottan a wave-re nem tudom mennyi van (1 szilikontokot láttam, talán fólia is volt), viszont egyéb samsung-os cuccok is vannak!
Mond nekik, hogy a kérdőíves-wave-es srác ajánlotta őket neked! :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17295) tzolta válasza rizso (#17294) üzenetére


tzolta
tag

Húú köszi Neked is az infót meg a f@sza térképet! :)

(#17296) sittes79 válasza Csabi42 (#17293) üzenetére


sittes79
addikt

Nálam is van ez a pepita netezés közben. viszont tényleg mintha hangyaf****-val gyorsabb lenne. ji2

(#17297) sittes79 válasza Csabi42 (#17293) üzenetére


sittes79
addikt

bocs a dupláért

[ Szerkesztve ]

(#17298) Karma válasza sittes79 (#17297) üzenetére


Karma
félisten

Gondolom jó ötletnek látták a Safari kockázását (én mondjuk nem emlékszem rá). A JID-ben meg még a kifelé zoomoláskor megjelenő rugózás-animációt is elkezdték leklónozni.

“All nothings are not equal.”

(#17299) Varszegig válasza Karma (#17298) üzenetére


Varszegig
veterán

azaz nem bug, hanem feature:)

(#17300) rizso válasza tzolta (#17295) üzenetére


rizso
addikt

Nincs mit! Közben látom, hogy Jadro kolléga már tökéletesen útbaigazított! Sebaj, így legalább nem tévedsz el! ;)

Tényleg Jadro, mit mondtak neked a wave-re?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.