Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18551) AS válasza Bsony (#18533) üzenetére


AS
félisten

Olcsóbb Bada telokra jó lesz.
Van nagyon druva 3d-s foci játék badára különben 2 is. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18552) peterk válasza marsi13 (#18545) üzenetére


peterk
senior tag

Nem vagyunk mi politikai párt, hogy befogjuk a tagjaink száját csak azért, hogy "szép arcunk legyen". :) Ez a topic elsősorban a Wave tulajdonosok közössége, és szerintem sokkal fontosabb, hogy a közösség tagjai szabadon leírhassák akár a jó akár a rossz tapasztalataikat, minthogy valamiféle rosszul felfogott "küldetéstudatból", azon kellene agyalniuk, hogy leírják-e az aktuális véleményüket vagy cenzúrázzák magukat azért, nehogy "csúnya arcot" mutasson a topic. Ne foglalkozzunk ilyesmivel. Tekintsük felnőttnek az idejövő új felhasználókat, és bízzunk abban, hogy el fogják tudni dönteni, hogy kell-e nekik a Wave vagy sem. Aki rászán egy kis időt és visszaolvas, az pontosan meg fogja tudni becsülni, hogy az egyes problémák mennyire általánosak vagy specifikusak, és neki azok mennyire fontosak. Ahogy arról is nagyon jó képet kaphat, hogy miben domborít a Wave. Aki meg nem olvas vissza, az vessen magára...

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#18553) Torry válasza peterk (#18552) üzenetére


Torry
addikt

Megy a plusz mert vannak gondjai a wave-nek de leginkabb szoftveres amit lehet javitani es a badat nyilvan nem azertcsinaltak hogy behasaljon. A wave egy nagyon jo hardverrel rendelkezo telefon szoval aki fontolgatja a vasart mindenkeppen ruhazzon be egyre mert egy igen jol hasznalhato telo.Lassan 2 honapja van meg es imadom minden szarjaval egyutt.

(#18554) Cyrin


Cyrin
addikt

akik nem tudnak felébredni reggel maguktól, azoknak két lehetőséget ajánlok:
1. csináljanak gyereket, soha nem kell többé ébresztőóra
2. menekülő ébresztőóra

(#18555) csimmasz válasza Cyrin (#18554) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Na a linked tartalma pont nem megy a waven!
Pedig imadok reggel tronolas kozben bongeszgetni a teloval! :))

Azert nem mondom hogy nem zavar,de ez meg belefer.viszont a bongeszo jelszokezeloje nem er egy petakot sem.

Na meg hogy nincs a bill en kurzor vagy csak nem talalom?

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#18556) Cyrin válasza csimmasz (#18555) üzenetére


Cyrin
addikt

(#18557) Varszegig válasza rizso (#18504) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem a menü gombbal léptél ki a fényképezőből, és háttérbe raktad. a tasmanban nem látszott?
bár kipróbáltam, direkt ráindítottam a futó fényképezőre a fényképezőt még 1x, és nem kaptam ilyet. Mi a firmed?

[ Szerkesztve ]

(#18558) s4tch


s4tch
veterán

Arra senkinek nincs megoldási javaslata, hogyan lehetne widgeteket telepíteni JI3-ra? Tegnap rosszul írtam, egyáltalán nem települnek fel a widgetek, se memóriakártyáról, se az appsból. Utóbbinál elkezdődik a letöltés, de sosem ér véget, ráadásul csak újraindítás után lehet eltávolítani a félig telepített widgetet.

Tegnap multival JF7 full - JG6 - Kiesen keresztül JI3 volt a procedúra, lehet, hogy itt csúszott meg valami.

(#18559) csabám válasza s4tch (#18558) üzenetére


csabám
addikt

Remélhetőleg 1.2 lesz a megoldás!:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18560) Karma válasza s4tch (#18558) üzenetére


Karma
félisten

A JG6->KiesJI3 ugrás erősen unorthodox.

“All nothings are not equal.”

(#18561) s4tch válasza Karma (#18560) üzenetére


s4tch
veterán

Kellett volna JG6-ra egy JH1? Ha úgy tuti, hogy jó lesz, megcsinálom, most van rá egy órám.

csabám: csúnya lenne. Gondolom, másnál mennek a widgetek JI3 verzió alatt is, szóval a hiba most az én készülékemben van.

[ Szerkesztve ]

(#18562) SeriouS_77 válasza s4tch (#18558) üzenetére


SeriouS_77
tag

A JI3 alatt nekem se települ semmi, félúton megáll. Holnap teszem vissza a JF1 -et,
azon csak a filmek akadtak. :DDD

(#18563) s4tch válasza SeriouS_77 (#18562) üzenetére


s4tch
veterán

Programok sem mennek fel? Nálam azokkal nincs gond.

JI2 (az alapvető gondokat leszámítva) jól működött, csak azt nem találtam sehol a neten.

(#18564) SeriouS_77 válasza s4tch (#18563) üzenetére


SeriouS_77
tag

A programok se, JI2 alatt minden ok volt, leszámítva hogy minden bekapcsolásnál előszedte az összes elküldött üzenetre a visszaigazolást. De ez megmaradt frissítés után is amig nem csináltam Master resetet. Azóta csak kiesen keresztül tudok telepíteni.

(#18565) nyesix


nyesix
senior tag

kb 2 hónapja van meg a telefon, és leszögezném, hogy tetszik, és gyors, DE a céges xch szinkronnal mindig problémáim vannak. kb hetente le kell törölni a profilt és újra kell húznom, mert azt írja, h kapcsolódás sikertelen. Így jöttem rá, hogy valahányszor újra húzom a profilt, mindig más színnel jelöli a naptár bejegyzéseket. (ha esetleg vkinek nem tetszene az amit elsőre adott a telefon így lehet változtatni)
Ma azt produkálta, hogy 8.00-tól 18.00 ig van beállítva a szinkron pushban, reggel 7.00 kor kézzel rá akartam frissíteni, de úja a kapcsolódás sikertelen üzenet jött elő. hagytam az egészet, majd eljött a 8.00 és rendesen elkezdett szinkronizálni. De van olyan is, amikor el sem indul.
Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit tudnék vele tenni… :W
JH3 van a telón…
van valakinek ötlete? :R

Varszegig neked látom, hogy probléma mentesen megy... privátban megtárgyalhatjuk, h milyen beállításaid vannak, stb?

[ Szerkesztve ]

(#18566) csabám válasza s4tch (#18561) üzenetére


csabám
addikt

speciel nálam sem mennek. Jövő héten rakatom fel jh3 - at szervízben. Nálam már a ji2 - ben jelentkezett aztán a ji3 sem hozott megoldást!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18567) SeriouS_77 válasza nyesix (#18565) üzenetére


SeriouS_77
tag

A szinkronizálás nekem se tökéletes JI3 alatt. A wifit nem nagyon akarja használni, leszedet 7db emailt, és annyi. Ki kellet kapcsolnom a wifi, és hagyni hogy simán leszedje.

(#18568) Varszegig válasza nyesix (#18565) üzenetére


Varszegig
veterán

persze, írj nyugodtan. nekem exch szinten csak a gmail problémás a céges megy rendesen.

(#18569) ferke170


ferke170
tag

Sziasztok!
Látom szóba került megint, mennyire jó vagy rossz a telefon. Olvasgatva más fórumokat is látom, hogy van olyan, aki eddig itt siránkozott a telefonjáról, eladta, vett egy drágábbat, most pedig azon a fórumon siránkozik a telefonjáról.

(#18570) leslieke válasza ferke170 (#18569) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DD Az elégedetlen embernek semmi nem lesz jó sohase.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18571) István100


István100
tag

Szép napot Mindenkinek! Egy-két hete itt panaszkodtam, hogy a kijelzőt alig lehet tisztítani ill. ugyanoda jönnek vissza a tapizás nyomai. A Samsung szervízben (Pólus) nem nagyon akarták elfogadni garanciális hibának, mert nem befolyásolja a teló működését. Magát a hibát elismerte. Náluk az a teló 115.000 Ft. Nem (ex) olasz líra, hanem jó magyar forint, másfélhavi minimálbér. És ezek még ezt merik mondani. Feldobtam a "kollégának" egy autós példát. Az új 20 millás BMW-ről (nincs ilyenem)lemászik a festék, mert Kínában alapozták a kasznit, akkor az nem garanciális hiba mert nem befolyásolja a működést? És még csak nem is fogyaszt többet! Nem nagyon akarta megérteni a példát. Mikor felhívtam a figyelmét arra az apró tévedésükre, hogy a M.o-on működő cégek barom belsőutasításai nem írják felül a hatályos magyar törvényeket, akkor részéről lezárta az ügyet és elküldött a T-mobilba.

(#18572) sede7 válasza rizso (#18504) üzenetére


sede7
tag

Számomra tegnap az derült ki, hogy telefonálás közben nem lehet:( Szintén "pillanat" lett volna...

p87: ezek tényleg jópofák!

Van végre javított EvMemo! Az egyetlen apróság, hogy pár pixellel magasabb lett a widget (minek?), így picit kellett tili-toliznom.

És végül kis@: jól beszélsz, ami a 90%-ot illeti.

(#18573) leslieke válasza sede7 (#18572) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most már jó lett a dátum megjelenítés?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18574) leslieke válasza Kis@ (#18532) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez tetszett, remek összefoglaló az egyes véleményekről, álláspontokról.
Jómagam is a 90%-ba tartozom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18575) werwers


werwers
csendes tag

hello!

Megvettem végre én is a telefont múlt hét végén.
T-mobilos. Tapasztalatok, bár már volt elég, de had írjak már végre én is ide, mint telefon tulaj, eddig úgy is csak olvashattam 18k hsz-t :)) :
-Ébresztő teljesen rendben üzemel.
-Hívás fogadó tapigomb néha közli, hogy ő most nem akarja felvenni, pedig a kijelzőn látszik, hogy érzékeli a nyomást, fizikai gombbal tudom csak felvenni.
-Tegnap este elszállt a hangszóróm. Épp dobolgattam, mikor megszűnt a hang. Semmilyen alkalmazás sem bírta kezelni a hangszórót.
Hangerő ok. Szerviz módban hang ellenőrzés ok. Kikapcs-bekapcs semmi. Aksi ki-be semmi.
Nagyon ideg kezdtem lenni, míg nem a homecreenen csendes módból kilépve, hangerő állítással jött csak vissza. :S
-Social hub reg: a weblapon nem enged regisztrálni, azt írja ki,hogy az IMEI számom már regelve van. :S
- Shub: exchange,temail,myspace,twitter, meg külön a facebook ami rajta van. + egyéb opció
- naplózás bug (-1 óra): aut. idő frissítéssel, s anélkül is megvolt 3 napig, aztán egyszer csak jó lett. Most épp ki volt kapcsolva az automatikus idő frissítés
- Youtube: nem a legjobb minőségben adja vissza
- filmek: nagyon még nem gyűrtem, de avi-t kodek hiányra hivatkozva nem akar mindig lejátszani.
- böngésző: besírok néha rajta. Ahogy a csúszkát kezeli, de amúgy ok. :)
- aksi idő: játék, telefonálás, net, ~másfél nap
- multimedia: teljesen ok, kamera bestof egy telohoz képest

...és ha már megint előjön a telefon jellemzése, had én is: eddig végig követtem a fórumot, olvastam nap mint nap minden sírós, dicsérős postot. Minden itt felsorolt hiba ellenére vettem meg a telefont. Tudtam mire számíthatok. (De majdnem elvettétek a kedvemet :P). De ez a telefon egyszerűen tetszik, jól néz ki, szép a samuled, hardveresen top. Szoftveresen vannak gondjai, de ez előtt egy winmobilos telom volt. Na annak voltak csak gondjai, bajai.

Amúgy, ez a szoftveres mizéria majd megoldódik, minél több készülék jön majd ki.
Amúgy igen, béta tesztereknek is vallhatjuk magunkat, de egy 1.0.X szoftvertől most mit is várjunk? De már ezt is megírták előttem. Minek is ismétlem más gondolatait :U

Ja és köszi mindenkinek a 18k-t, sok mindenre választ adnak a hozzászólások.

[ Szerkesztve ]

(#18576) DonMedve válasza Kis@ (#18532) üzenetére


DonMedve
addikt

Maximálisan egyetértek.Én is a 90%-ba tartozom. :K Bár az elején bennem is merültek fel kétségek,hogy jó döntés volt e,meg hiszen meg is hirdettem,de megbarátkoztam vele.Próbálom azt kihasználni ami viszont jó benne.Mert Én sem engedhetem meg magamnak,5 gyermek mellett,jópár kört futottam a nejemnél! :B De megvan,szeretem.

werwers: Nem tudom szólhatok e a többiek nevében,de szerintem ha minden új,vagy leendő tulaj így állna hozzá,és így cselekedne mint te,sok nyafogós hsz-től szabadulna meg a topik. :U

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18577) leslieke válasza werwers (#18575) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hívásfogadás: pont ezért használom én is a fizikait, néha a kijelző nem reagál, meg amúgy is lassabb.
Böngésző: Opera Mini-vel jobban jársz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18578) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Hamarosan én is a tulajok közé számíthatom magam.
Nagyon izgulok, hogy már a kezembe tartsam a kicsikét :K

TV-outot próbálta már valaki? Otthon van egy ilyen RCA kábelem, de valahol azt olvastam a csomagban is benne van. Szóval, akkor működik a dolog és benne van-e ? :)

További kérdésem az internetmegosztást kábelmodem > PC > Wave > USB-s Wifi / Laptop sorrendben lehet elképzelni? Tehát kapok egy Wifis routert is egyben ?

(#18579) leslieke válasza bokrosolajos (#18578) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

RCA a csomagban nincs, Nokia CA-75U kábellel működik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18580) sittes79


sittes79
addikt

Na nálam is beütött a krakk, nem megy az activesync gmail fiókkal, kiírja hogy szimkronizál de nem tölti le a maileket :W eddig frankón ment, valaki említette, hogy ez
a dolog átmegy a samu szervereken? lehet ott van gány, mert a sima céges fiókom működik!

(#18581) s4tch válasza bokrosolajos (#18578) üzenetére


s4tch
veterán

Ebayen találsz 2-3 dollárért (igen, szállítással ennyi) kábelt.

sittes79: igen, átmegy samu szerveren, igen, ott a gebasz, nem, nem tudsz vele mit kezdeni, csak azt, hogy újratelepíted a fiókot.

-----------

Délelőtt ismét hatékonyan tudtam használni a telefont, de legalább sikerrel jártam: kb. 3 óra firmware-frissítgetés után, egy JF1-JF7-JG5-JH1-JH3 multis sor végén Kiesen keresztül feltettem a JI3-at, és lekopogom, egyelőre minden rendben. Települnek a widgetek memóriakártyáról, megy az apps, 20 perc alatt nem találkoztam hibával.

[ Szerkesztve ]

(#18582) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hali

olyat szeretnék tőletek kérdezni hogy nekem a bada 1.0.2 volt fenn alapbol és nem tudom felrakni a flipclockx-et mindig telepítési hibát ír ki.
csoporttársamna 1.0as a szoft neki felment egybol...

ilyenkor lehet tenni valamit?mármint h nekem is működjön?

előre is köcc

(#18583) s4tch válasza kacsuszka (#18582) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem sem megy fel; Kiesből próbáltam feltenni, szintén 1.0.2. A többi alkalmazás települ, ahogy kell.

(#18584) leslieke válasza kacsuszka (#18582) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Semmit nem tudsz tenni. Illetve vársz, hátha frissítik a flipclockx-et, és esetleg az már majd működik 1.0.2-n.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18585) Fogash válasza werwers (#18575) üzenetére


Fogash
tag

miről maradtam le? van már itthon social hub? a prémium, vagy csak az alap?

(#18586) TomWexX válasza leslieke (#18577) üzenetére


TomWexX
addikt

A kijelzős hívásfogadásnál hosszan kell nyomni hogy felvegye, szerintem azért gondoljátok hogy nem reagál! Nálam legalábbis működik rendesen, de én is a fizikai gombot használom mert azt elég egyszer megnyomni!

Fogash: Nem maradtál le semmiről, nincs még SH. itthon! Egyenlőre csak regelni lehet ha egyáltalán engedi!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18587) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Szerintetek mekkora Net-csomagba férnék bele az alábbiakkal:

- kétóránként Weather widget frissítés
- 15 percenként Facebook widget frissítés
- 5-10 percenként 5db e-mail fiók ellenőrzése és levelek leszedése mellékletek nélkül
- egyéb szinkronizáció, ami most nem jut eszembe
- napi egy-két oldal megtekintése böngészőben (szükség esetén, nem jellemző)

Van mobilinternetem, de az külön SIM-mel... :-( Egy 500MB-os vajon elég lehet (+2e/hó).

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#18588) leslieke válasza TomWexX (#18586) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tudom. Nem, nem azért nem reagál, hanem néha egyszerűen nem veszi fel. Fizikai gomb jobb és gyorsabb is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18589) ferke170 válasza TomWexX (#18586) üzenetére


ferke170
tag

Bocs hogy beleszólók, de nem nyomni kell, csak rajta tartani az ujjad.
De én is a gombot használom!

[ Szerkesztve ]

(#18590) victorio79 válasza s4tch (#18581) üzenetére


victorio79
tag

Nekem 1 dodó volt szállítással. :)

"Si vis pacem, para bellum."

(#18591) s4tch válasza Kapanyél (#18587) üzenetére


s4tch
veterán

100MB-s csomaggal a fele sem szokott elfogyni hasonló használat mellett. (Természetesen Opera Minivel böngészek, ha szükség van rá.)

(#18592) TomWexX válasza ferke170 (#18589) üzenetére


TomWexX
addikt

Értsd rá! Úgy gondoltam én is de szvsz. ugyan azt jelenti! :P

Kapanyél: 500Mb-os elég lesz, de kell is ennyi sztem! Én gyárival böngészek és 2-300mb összejön havonta!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18593) werwers válasza Fogash (#18585) üzenetére


werwers
csendes tag

jaja, csak regelni lehet(ne)

De vmiért az sem megy... :(

[ Szerkesztve ]

(#18594) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#18595) sittes79 válasza s4tch (#18581) üzenetére


sittes79
addikt

újratelepítettem, működött, de másodszorra már nem működik. samsung elmehet
a búsba...

(#18596) s4tch válasza sittes79 (#18595) üzenetére


s4tch
veterán

...és ugye, mennyire mindegy, hogy a mailt éppen üzleti funkciónak nevezzük-e, ha egyszer nem működik, roppant bosszantó...

(#18597) zack válasza leslieke (#18570) üzenetére


zack
nagyúr

Ez így van. ;) Beleivódik a júzerekbe "csak a rosszat látom" nézet, erről órákat tud fröcsögni, mi miért nem jó, ha pedig valami esetleg jó, azt már észre sem veszi, mert ez tök természetes. Sajnos ez a mentalitás ill. aspektus egy egész életre kihat, így igazából semmit se tud értékelni igazán az életben. Nagyon sokakat érint ez a probléma, hogy csak a rossz dolgokat látják.
Nem hiszem hogy ennyi selejtes Wave lenne, mint amennyi probléma itt felmerül a topikban. :U Július óta használom, és azóta 1x történt olyan amire azt mondom hogy anomália (activesync folyamatos szinkronizálása éjjel), de egy master reset megoldotta.
Ezen kívül problémamentes, cirka 4 hónapja. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18598) Kangesz


Kangesz
csendes tag

Sziasztok!
Arra nincs vmi megoldás h az email és az sms ne ugyanúgy jelezzen? Ja és hogy tudok főmenüből játékot a játékok mappába tenni? Előre is köszi! És király nagyon a teló!!!!

(#18599) leslieke válasza Kangesz (#18598) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1, Az újabb fw-kben a hangprofiloknál külön lehet állítani az sms és az e-mail jelzőhangját.
2, Sehogy.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18600) kacsuszka válasza s4tch (#18583) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

kösz a választ

a navigációs programhoz hogy lehet magyar térképet tölteni? (route 66)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.