Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17201) Varszegig válasza kirusz1 (#17196) üzenetére


Varszegig
veterán

attól függ milyen alkalmazás kéne? van pár elég jó játék (ingyenes is, fizetős is), van layar, van office (utóbbi fizetős), van 1-2 értelmesebb app, és párszáz semmire sem jó. Tudni kéne, mit szeretnél?

(#17202) Karma válasza kirusz1 (#17200) üzenetére


Karma
félisten

Az iOS-re van mennyiségileg és minőségileg is a legtöbb alkalmazás.
Az Android meg a második.

“All nothings are not equal.”

(#17203) kirusz1 válasza Varszegig (#17201) üzenetére


kirusz1
őstag

don medve már válaszolt gps ügyben.pl ezek a progik érdekelnének:pdf,ofifce,skype,msn,használható böngészö

(#17204) Karma válasza kirusz1 (#17203) üzenetére


Karma
félisten

Sorrendben:
Beépítve, beépítve (olvasó)/vásárolható (írás+olvasás), nincs és nem lesz, nincs, nincs natív (a beépített elég felemás, Opera Minit viszont lehet feltenni).

“All nothings are not equal.”

(#17205) DonMedve válasza kirusz1 (#17203) üzenetére


DonMedve
addikt

Skype nincs,msn van(palringo),pdf,office kezelő van,van belőle ingyenes a telón,de ennek van fizetős része is,azzal szerkeszteni is tudsz.Böngésző,opera,vagy a gyári!

Karma,varszegig:Ügyessek vagyunk! :C Varszegiggel másodpercre ugyanakkor! :DDD

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17206) Varszegig válasza kirusz1 (#17203) üzenetére


Varszegig
veterán

pdf, office van. skypera csak chat, a nimbuzz (java). msn-re jelenleg csak a palringo (java)
használható böngésző: van a beépített, ami a nem rossz, nem jó kategória (vannak jó tulajdonságai, meg van sok bugja), és van az opera mini.

(#17207) rizso válasza Kobe (#17192) üzenetére


rizso
addikt

Az en esetem: frissitettem otthon mulitval a T-s szoftot JF1-re, majd azt tovabb KIES--en keresztul (jelenleg JI2). Azert en csinaltam, mert a samsungnal valamiert nem tudtak megcsinalni, viszont sikerult megdumalnom veluk, hogyha en tudom frissiteni, akkor ha utana beviszem a garanciapapirt, ok nyomnak bele egy pecsetet, megcsinaljak hozza a munkalapot is. Es most ott vagyok, hogy a T-s telomon JI2 van, a garanciapapirban pedig ott figyel a hivatalos frissitest igazolo pecset;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17208) kirusz1


kirusz1
őstag

köszönöm a válaszokat.gondolom folyamatosan bővül a kinálat.remélem nem lesz tiszavirág életü a bada os és sok hasznos alkalmazással lepik meg a felhasználokat

(#17209) DonMedve válasza kirusz1 (#17208) üzenetére


DonMedve
addikt

Mindenki ebben bízik! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17210) TomWexX válasza Kobe (#17192) üzenetére


TomWexX
addikt

És van a másik véglet, az én esetem! A westendes szervízben azt mondta a srác hogy T-s telón csak T-s szoft futhat, ha függetlent teszek/tesznek rá az már illegális szoftver használatnak minősül és bukik a garancia! Lényegében ez a hivatalos álláspont, de ugye ahogy már írták többen, vannak rendes szervizek is, akik megoldják egy plecsnivel!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17211) leslieke válasza kirusz1 (#17200) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Biztos, hogy több program van androidra, mint badára, mivel helyzeti és időbeli előnye is van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17212) leslieke válasza DonMedve (#17197) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olvasd el leslieke blogját. Nem fizetek az ingyen reklám után. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17213) Torry


Torry
addikt

Pesten melyik szervizbe vigyem be a kamu problémáimmal, hogy frissítsék a telefont?

(#17214) s4tch válasza Torry (#17213) üzenetére


s4tch
veterán

Westendbe viheted, nem kell indokolni a frissítést. Kéred, és kész.

(#17215) Varszegig válasza DonMedve (#17205) üzenetére


Varszegig
veterán

szerencsére ugyanazt mondtuk:D

(#17216) kirusz1


kirusz1
őstag

még kérhetnék véleményt a telefonról összességében nem lenne rosz választás?még az se x10 en gondolkodok de a wave jobban bejövös csak a bada.....

(#17217) Varszegig válasza kirusz1 (#17216) üzenetére


Varszegig
veterán

rövid leszek: ma is ezt venném

(#17218) leslieke válasza Varszegig (#17217) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1!
Csatlakozom, én is ezt venném ma is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17219) marsi13


marsi13
csendes tag

Sziasztok!

Mivel többen kértétek itt van néhány link fekete színű szilikon tokokról:

[link]

[link]

http://global.ebay.com/BLACK_SILICONE_CASE_SKIN_COVER_for_SAMSUNG_WAVE_s8500/280525076370/item

És pár kép a zártabb fajta tokról benne a telefonnal:





Nem mondom, hogy szépségdíjas, de praktikus.

(#17220) marsi13 válasza kirusz1 (#17216) üzenetére


marsi13
csendes tag

Szia! Ha az x10 a másik jelölt, akkor ne gondolkodj! :K WAVE :K

(#17221) rizso válasza marsi13 (#17219) üzenetére


rizso
addikt

Nekem is pont ilyen zártabb van, tökéletesen véd! Nem legszebb, de valóban vállalható - volt aki odajött, és megkérdezte, hogy nekem valamilyen spéci mindent kibíró telefonom van, mert olyan masszívnak tűnik! ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17222) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Haver Wave-je T-mobilos,és tegnap frissítettük egy hivatalos Samsung szervízben.
A telóban vibrált a fény.És láss csodát a gyári független szoftal nem csinálta.
Azt mondta a szervizes hogy maradhat rajta a független szoft,de ha valami gond lenne a telóval akkor vissza kell vinni hogy visszarakhassák rá az eredeti T-mobilosat,mert ha a függelennel adjuk be szervízbe akkor az garivesztést jelent.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#17223) DonMedve válasza leslieke (#17212) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem is kell! :N Csak egyszerűbb mint megint leírni! :)

Tokokra rátérva ezek talán jobb képek!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17224) Killerlaca válasza DonMedve (#17223) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Nekem is illen van.. :C

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17225) Karma válasza kirusz1 (#17216) üzenetére


Karma
félisten

A kettőből a Wave, bár én nem adnék pénzt érte.

“All nothings are not equal.”

(#17226) Polllen válasza Killerlaca (#17198) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sok szervízben mondták ezt az itt jelenlévőknek, utoljára itt hangzott el.

Ha nem haragszol, a szerződési feltételeket nem bugászom át, kikeresni azt a sort, hogy a firmware nem engedélyezett módosítása (T által nem jóváhagyott firmware pl ez a kategória a T szemszögéből) garanciavesztéssel jár(hat).

A posztom végén amúgy az egészet azzal summáztam, hogy nem tudom... ;)

Ha biztosra akarsz menni, ki kell kérni a T-mobile álláspontját, ami ugyanilyen egyértelmű lesz... ;]

Maximum akkor mehetsz tutira, ha oda viszed gariztatni, ahol a szoftvert is frissítették.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17227) s4tch válasza kirusz1 (#17216) üzenetére


s4tch
veterán

Kettő közül simán a Wave. Olcsóbb, gyorsabb, stabilabb, ráadásul az X10 bár alapvetően jól néz ki, mégis csak egy batár nagy tepsi. (Amúgy ma nem a Wave-et venném, kikészítenek az üzleti funkciók hiányosságai. Inkább Legendet vennék, vagy megtartanám az E71-et, és kivárnám, míg nem jön egy számomra minden szempontból perfekt telefon.)

(#17228) Killerlaca válasza Karma (#17225) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Azért ez egy kicsit erős így nem? :U

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17229) Karma válasza Killerlaca (#17228) üzenetére


Karma
félisten

A véleményem ez. Szerintem határozottan visszafogtam magam: inkább tömény, mint erős. Gondolatban felhigíthatod egy kis marketingbullshittel, vágyakozással meg eufemizálással azért.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17230) Csabi42 válasza marsi13 (#17219) üzenetére


Csabi42
tag

Szia. Így a képeken, szerintem nagyon jól néz ki ez a tok.:) Hol lehet venni? Üzletben van? Vagy netes rendelés?

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#17231) richies


richies
senior tag

az miert van, hogy lakotarsam iphone 3gs-en a FB nagyon gyors, semmi gondolkodas, nekem meg full terero meleltt is lassu, nehezkes, gondolkozik ,stb..
nagyon zavaro..
nem mintha fb b*zi lennek ,de elvileg sokkal gyorsabbnak kellene lennie...

Rozsomak of Power

(#17232) sittes79 válasza Karma (#17229) üzenetére


sittes79
addikt

Baszki én meg pénzt adtam érte, most szégyeljem el magam? ok :B

[ Szerkesztve ]

(#17233) Karma válasza sittes79 (#17232) üzenetére


Karma
félisten

Nekem nyolc, tényleg.

“All nothings are not equal.”

(#17234) F-ECT$ válasza richies (#17231) üzenetére


F-ECT$
titán

A klienses tényleg lassú, én 1x indítottam el. Böngészőből próbáltad már? (Én még nem.)

Dive ever, work never.

(#17235) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Az ingyen FB is marha lassan tölt be, sőt néha ki is vág valami hibával. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17236) marsi13 válasza Csabi42 (#17230) üzenetére


marsi13
csendes tag

Szia! Ahogyan a linkek is mutatják e-bay-ről van. Hamarosan érkeznek az újjak ;) !!

(#17237) leslieke válasza marsi13 (#17219) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt nem vitatom, hogy nem praktikus vagy hasznos, de egyszerűen nem tetszik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17238) Con Troll


Con Troll
senior tag

hogy lehet a mevjegyzekben levo embereket osszeszinkronizalni a facebook profilukkal? illetve meg az is erdekelne, hogy megaupload es tarsai letoltooldalrol miert nem enged a telo letolteni? vmi olyasmit ir ki hogy nem tamogatott (vagy megengedett) tartalom. orvossag esetleg erre?

(#17239) Killerlaca válasza Con Troll (#17238) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Opera mini esetleg.

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17240) marsi13 válasza leslieke (#17237) üzenetére


marsi13
csendes tag

Ahogyan írtam is nem egy szépségdíjas így a telefon, de egyszerűen az infarktus kerülget amikor minden ismerős kézbe akarja venni, megakarja taperolni (sajnos a 20 év körüli hölgyek is csak a telefont :DD ) és tény, hogy a vékony, szál-csiszolt alumínium ház könnyen kicsúszik az ember kezéből (főleg, hogy mindenki olyan óvatosan próbál hozzányúlni).

Nézd meg a nyitottabbik verziót, ahol a hangszóró, másodlagos kamera és a fizikai gombok sincsenek takarva, hátha azzal szimpatikusabb!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#17241) Varszegig válasza Con Troll (#17238) üzenetére


Varszegig
veterán

névjegyek, ismerősök szerzése.onnan szerintem logikus

(#17242) renato


renato
aktív tag

gsmline-nál vett már valaki telefont mostanság? milyen az a bolt, megbízható? 82-ért elgondolkodtató azért, csak nem tudom milyen garancia lehet rá. de gondolom vagy bolti, vagy EU-s.

(#17243) vendingo válasza renato (#17242) üzenetére


vendingo
veterán

A bolti, és az eu-s az ugyanaz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#17244) Gabócza válasza renato (#17242) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nextel-nél és B-Tel-nél 84e körül egy év gyári Samsung garral adják:

nextel
B-Tel

Egyiket se ismerem, de legalább nem bolti a gar...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#17245) SeriouS_77 válasza renato (#17242) üzenetére


SeriouS_77
tag

Én náluk vettem több mint 1 hónapja. Teljesen normálisak, korrektek voltak.
A teló azóta is hibátlanul működik.

(#17246) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Szomorú, hogy 92ért vettem most meg 84. :DDD Ilyen ez a biznisz.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17247) renato


renato
aktív tag

köszöntem az infókat :) 84-ért, szerintem rendelés lesz belőle. :)
amúgy borzasztó sok GSM bolt van, online is, nem is értem hogy tudnak fennmaradni, milyen árréssel dolgozhatnak, hogy ennyi bolt életképes marad?

(#17248) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Hm... 1-2 bugot találtam mostanság.
Éppen most volt, hogy a fényképező gombját lenyomva újraindult a teló.
Tegnap volt egy szám(zene), amit nem akart lejátszani, valószínűleg sérült a fájl, de kérdem én, hogy hogy mikor a memkarin van.
Azon kívül a zenelejátszó volt, hogy magától kilépett.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17249) leslieke válasza marsi13 (#17240) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, ez a verzió határozottan barátságosabb kialakítású.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17250) leslieke válasza renato (#17247) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sokszor ugyanaz a bolt, csak több néven fut. szerintem. Így lesz belőlük tengernyi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.