Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17951) gamek!ller válasza opi064 (#17950) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Amúgy a gyári fülest nem tudom miért mondjátok használhatatlannak páran, nekem nincs vele semmi gondom pedig nem az ember vagyok aki minden minőségre azt mondja, hogy jó. A basszusok elég szépen átjönnek, a többi hangszínnel sincs különösebb gond. Nem azt mondom hogy egy felső kategóriás cucc a füles, de nem kell egyből rohanni másikat venni.

(#17952) Varszegig válasza kelly416 (#17947) üzenetére


Varszegig
veterán

JI2

(#17953) Ricardo válasza SlyChocolate (#17949) üzenetére


Ricardo
félisten

A Nokia szúrt szemet
Az egyik listán szinte sehol nincs, de az "interest" listát vezeti a cég.

(#17954) leslieke válasza Daniel D. (#17942) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De amit ebben a fórumban olvasok róla, azok alapján ez nem pusztán rossz, hanem konkrétan egy SZAR telefon

Neked meg konkrétan szövegértelmezési problémáid vannak!
Ha végigolvastad volna a topicot, akkor észrevetted volna, hogy ugyanazok a "hibák, bugok" mennek körbe-körbe.
Amit kiemeltél hibákat:
kijelző: semmi baja, nem is értem miért írtad.
térerő: nem akkora hiba, ami miatt szar lenne ez a telefon. Pl. ahol én dogozom, belváros!!, olyan vastagfalú, régi épületben vagyunk, hogy eddig egy telefonom se mutatott full térerőt.

Szoftvercsere: van aki cserélgeti, van aki nem. Ez se kötelező, csak egy lehetőség.

Ha nem vonzó ne vedd meg, keress olyat, ami vonzó.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17955) Varszegig válasza Ricardo (#17953) üzenetére


Varszegig
veterán

a nokia évek óta ilyen, mindig nagy az interest, aztán kicsi a user rate:)

(#17956) gamek!ller válasza leslieke (#17954) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Írtam a R66 topikodba.

A térerő probléma, az miért lenne probléma nem értem. A GPS is lassan talál jelet házon belül, mert árnyékol.. Nem úgy kell elképzelni ezt, hogy bemész a házba és nincs térerőd. Lehet leugrik a szint egy csíkot, lehet, hogy le se megy.

Az Iphone 4 körül is volt nagy fújogatás amikor kiderült, hogy egy ponton lefogva elmegy a térerő. Akkor teszteltek rengeteg telefont és mindegyiknél arra jutottak, hogy meg lehet találni az a pontot amit ha lefogsz csökken a térerő..

(#17957) leslieke válasza gamek!ller (#17951) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam már a kialakítása miatt kiesik, mint használható füles.

(#17956) gamek!ller: köszi, már bele is szerkesztettem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17958) DonMedve válasza leslieke (#17957) üzenetére


DonMedve
addikt

A logoutod így tökéletes!Oda is írtam! :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17959) leslieke válasza DonMedve (#17958) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17960) Paca2


Paca2
senior tag

írtam a "samsungwave.hu"-ra fatty-nak a fórumban, de hátha itt is olvassa:

nagyon jók, h tettél fel témacsomagokat, de a 3. kétszer tölthető le, a 4. pedig egyszer sem
ha kijavítod, megköszönöm :R

természetesen amúgy is köszönöm :C

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#17961) gamek!ller válasza leslieke (#17957) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az viszont már nem a Samsung hibája. :) Nem tud mindenkinek a kedvére tenni és megrendelésre gyártani fülest.. :)

(#17962) leslieke válasza gamek!ller (#17961) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyetértünk. Nekem mindenképp új fülest kellett vennem. De azért kipróbáltam, és hát nem is igazán tetszik a hangzása se.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17963) gabor72


gabor72
aktív tag

Nekem is megoldodott a gmail szinkron problemam.
Egy calendar widget szivatott meg, tonkrevagta a beallitott profilt.
Az enyem is t-s es eszem agaban sincs firmware-t butykolni, minden szepen mukodik.
Jo uton haladok hogy megszeressem a telot :)

(#17964) gamek!ller válasza gabor72 (#17963) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Valahogy én is így vagyok vele. Amíg nem viszem be a telót a T-hez, hogy frissítsenek sw-t, addig ez lesz rajta. Minden kiválóan működik. Lőttem pár tesztképet, és egy kicsit homályosnak tűnnek. Lehet érdemes lenne levenni a fóliát a kameráról? A videó az elég jó, bár kicsit ez is homályosnak tűnik a bátyám SGSéhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#17965) gamek!ller válasza gamek!ller (#17964) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Elfelejtettem linkelni a tesztképet, a videón meg 0:51-nél megakadt a memóriakártya miatt.

[ Szerkesztve ]

(#17966) DonMedve válasza gamek!ller (#17965) üzenetére


DonMedve
addikt

Meg elfelejtetted a "szerkesztés" gombot használni előző két hsz-ednél! ;] :N

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17967) Karma válasza gamek!ller (#17964) üzenetére


Karma
félisten

"Lehet érdemes lenne levenni a fóliát a kameráról?"

Ez a klasszikus "Fáj a fejem! :W" - "Akkor ne verd a falba!" szituáció... Én még első olvasatra azt hittem, hogy valami nem kerek a telefonnal, de ez layer 8 hiba jelenleg.

“All nothings are not equal.”

(#17968) gamek!ller válasza DonMedve (#17966) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szoktam használni a szerkesztés gombot, nézd csak vissza. Az előbb elfelejtettem betenni a képet, majd elléptem másik oldalra. Ezután visszajöttem megnézni írt e valaki és akkor vettem észre.. Láthatod, hogy a két hozzászólás között van 10 perc.

Karma: Úgy voltam vele, hogy minél később veszem le, annál később karcolódik.
Most levettem. Whehehehhe. Degáááz :)

előtte - utána.

[ Szerkesztve ]

(#17969) csabám válasza gamek!ller (#17968) üzenetére


csabám
addikt

Jogos DonMedve:P:D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17970) leslieke válasza gamek!ller (#17968) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kezdetektől nincs rajta a kamerán a fólia, és nem karcos. Vedd le nyugodtan.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17971) DonMedve válasza gamek!ller (#17968) üzenetére


DonMedve
addikt

Jójó nem kell megsértődni,nem a 10percesre gondoltam,hanem azaz előtti 2 hszedre,ott csak 1 perc difi van! ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17972) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#17970) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nálam is az volt az első, hogy levettem minden fóliát. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17973) gamek!ller válasza DonMedve (#17971) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem tudom, biztos az avatar zavart meg, mert magam felett nem én vagyok hanem gabor72. Két oldalra visszamentem, nem találtam olyan ahol tudtam volna, de nem szerkesztettem. Pontosabban van 1, de az pedig az időpont miatt kellett a GPS időnél. Nem kezdő vagyok.. :)

#73-#74 = :P

[ Szerkesztve ]

(#17974) csabám válasza DonMedve (#17971) üzenetére


csabám
addikt

Az avatar ugyanaz viszont a név nem. . .:D

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17975) leslieke válasza DonMedve (#17971) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Biztos? Szvsz, elnézted: (azonos ikonok, de 2 különböző hsz.)

(#17963) gabor72 2010-10-17 09:51:15
(#17964) gamek!ller válasza gabor72 (#17963) üzenetére 2010-10-17 09:52:48
(#17965) gamek!ller válasza gamek!ller (#17964) üzenetére 2010-10-17 10:02:46

(#17974) csabám de azért te is benézted elsőre. :DD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17976) DonMedve válasza gamek!ller (#17973) üzenetére


DonMedve
addikt

Hopp! és tényleg! :B :W Óó bocsáás meg!Most égek?? :DDD Ebbe beugrottam.
Hisze' azt mondtam egész eddig,hogy 10percnél már nem lehet szerkesztést használni! :DDD :U :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17977) gabor72


gabor72
aktív tag

:) :)

(#17978) gamek!ller válasza DonMedve (#17976) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nemgáz.. Előfordul... :) Váltottam avatart a másikra (2-őt szoktam használni) hangulattól függően. Ilyen ha jól emlékszem senkinek nincs a topikban. Na ne offoljunk.

gabor72: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17979) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Tudom, hogy full fail kérdés, de a T-sek közül tudna válaszolni valaki. Hány év gar-t kaptunk mi a készülékre? Nézem itt a garanciajegyet, de esküszöm nem találom. :DDD

(#17980) ImI87 válasza gamek!ller (#17979) üzenetére


ImI87
őstag

1+1, amiből az 1. év teljes körű garancia, a második csak szoftveres. De elnézve a T hozzáállását, a szoftverre vonatkozó garancia szart sem ér.......... :U

(#17981) bajusz15


bajusz15
senior tag

azért ez a térerő-csökkenés nálam igen nagy gond.. van mikor pár másodperce fogom meg a telót, és tényleg csak annyira hogy felhívjak valakit, de már nem hívja mert pár másodperc alatt lemegy a térerő 0-ra :((( :W. Ilyenkor van hívás közben felül hogy "hívás" - ugye ez után jönne a "kapcsolódás", de 0 térerő miatt - még mindig csak "hívás", teló lerak kb 5 másodpercre, talál 1 térerő csíkot és máris "kapcsolódás". És nálam ez nem ritka jelenség.. sokat küzdök vele.. nehogy már ne fogjam úgy a telót ahogy szeretném mert nem hív.. beszarás..

(#17982) leslieke válasza bajusz15 (#17981) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ilyen esetben egy szerviz felkeresése a legcélravezetőbb megoldás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17983) DonMedve válasza bajusz15 (#17981) üzenetére


DonMedve
addikt

Szerintem is ahogy leslie írja,vidd el szervízbe.Mert szerintem itt nem sokunknak van ilyen gondja.Szerintem itt a végfok ic-vel lesz valami!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17984) gamek!ller válasza bajusz15 (#17981) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerintem ez is egyedi probléma.
DonMedve: LoL.

ImI87: Köszi. Azt hiszem ha beregelem valahova a telót, akkor kapok még rá két hónapot.
Tegnap olvastam valahol. Meg is van. [link] Lehet regelni a Wave-t is!

[ Szerkesztve ]

(#17985) DonMedve válasza gamek!ller (#17984) üzenetére


DonMedve
addikt

Mi a LoL?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17986) krisi047 válasza bajusz15 (#17981) üzenetére


krisi047
aktív tag

Csak a térerőt nézegeted, vagy tapasztalsz mást is ezen kívül? Nekem például a necces helyeken, pl. vidéken, vagy egy pincehelységben sokszor azt írja, hogy nincs térerő. De mégis, ha bárki hív tökéletes minőségben tudunk beszélni. Sima T-s szoftom van, lehet a többiben másképp megy a kijelzés.

(#17987) gamek!ller válasza DonMedve (#17985) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerkesztés előtt ugyan azt írtuk csak máshogyan.

Na, beregeltem a wave-t a mysamsung-ra. Egyszerűen belehet. Kaptam +2 hónap gart.

(#17988) bajusz15 válasza krisi047 (#17986) üzenetére


bajusz15
senior tag

Én csak ezt tapasztaltam. "Necces" helyeken nem nagyon járok, így nem tudom, hogy ott mit produkál. Na most pl akárhogy fogom a telót, nem csökken a térerő szint.. ez nála ilyen random hogy mikor megy le a térerő.. általában akkor amikor nagyon nem kéne :DDD

(#17989) SlyChocolate válasza Daniel D. (#17942) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Csatlakozom erre a hozzászólásra válaszoló fórumtársakhoz.
Ez messze a legjobban-legegyszerűbben kezelhető, stabilan működő tel a piacon.
Két hónapja használom soha nem fagyott maximum csak néha-néha belassult de mindig tisztességgel tette a dolgát.
Kisebb hibák igaz vannak, melyek úgyis ki lesznek javítva idővel.
Az esetek nagy többségébe a felhasználó bénasága is közrejátszik abban, hogy valami nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#17990) opi064 válasza gamek!ller (#17951) üzenetére


opi064
tag

Egy szóval sem írtam, hogy használhatatlan a gyári füles, de ha egyszer kipróbálnád egy kicsit jobbal,akkor már nem akarod hallgatni a gyárit többé. Én egy vaterás AKG 414-el hallgatom, (úgy emlékszem 3800 ft volt) hát ég és föld a különbség. Nem csak az a lényeg, hogy legyen bassz, meg magas, hanem, hogy milyen! Szóval nem akartam ócsárolni, de ha valaki zene-minőség mániás, az próbáljon ki valami más fülest is!

(#17991) Kobe válasza bajusz15 (#17981) üzenetére


Kobe
veterán

nekem is voltak ilyen eseti gondjaim, de a JI2 valamit nagyon szépen javitott rajta, mert előtte lakásban illetve fedett helyen beszélni se nagyon tudtam (halk volt a hang, lakásban csak ablak közelében lehetett normálisan beszélni, hiába hangosítottad, ingadozott hangerő, fedett helyen gyakran elment a 3G) de amióta JI2 van, azóta kb 2esen kell használnom a hangszórót olyan szépen és tisztán szól....kb 5x jobban mint előtte
nálam eddig a JI2nek ez a legkellemesebb és elgszembetűnőbb újítása

[ Szerkesztve ]

(#17992) gamek!ller válasza opi064 (#17990) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én sem mondtam olyat, hogy a füles tökéletes és ennél nincs jobb.. Én azt mondtam, hogy nem olyan szörnyű mint páran beállítják.

(#17993) s4hu|SyD^: Nekem amire kell, elég.

[ Szerkesztve ]

(#17993) s4hu|SyD^ válasza gamek!ller (#17992) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gyári fülhallgató simán jó.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17994) bajusz15 válasza Kobe (#17991) üzenetére


bajusz15
senior tag

Nekem is tegnap óta van fent a JI2, és lehet, hogy emiatt nem csökken a térerő.
Na most megfogva a telót, egyszerre 2 csíkot dobott le :C , de utána kicsit elengedve majd megint megfogva már 4-5 csík van stabilan. Lehet tényleg az új fw-nek köszönhető h stabilabb :R
A hangszórós problémára annyit, hogy nekem is ez van, de csak 1-2 telónál ( hát persze hogy bnőm telója közöttük van - LG Arena - és persze hogy vele beszélek a legtöbbet, és a legtöbbet elhangzott mondataim a: mi?? , mondd még egyszer.. , beszélj kicsit hangosabban mert nem hallak :DDD :W ) a többi telónál 4-5ös hangerőn van. Majd ha beszélek bnőmmel telón megnézem hogy kell-e még a 7-es !!! hangerő szint.. és ha Neked megoldódott, remélem nekem is megfog :D

(#17995) SlyChocolate válasza s4hu|SyD^ (#17993) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Bár messze nem a legjobb de tökéletesen hallgatható.
Addig amíg egy profit nem dugsz a wavebe!

(#17996) s4hu|SyD^ válasza SlyChocolate (#17995) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ezért írtam, hogy aki nagy igényű az vesz másikat, de nekem például teljesen megfelelő, mivel csak néha hallgatok rajta zenét. Kipróbáltam HD 203-al jól szól, de azért nem fogom azt hurcolászni magammal.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17997) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Úgy tűnik a jővő héten én is csatlakozok a telefonnal.
Vodás lesz érdemes valamit tudni róla, sw-vel kapcsolatosan vagy nyugodtan frissíthetem.
Mert láttam hogy a t-sek nem kapnak új sw-t, gondolom a vodásnál nincs ilyen.
Meg a doboz tartalma érdekelne hogy aki a vodánál vette, kapott mindent hozzá ill. mekkora kártyát adtak, egyelőre azt tudom a csomagról hogy szürke színben van csak a vodánál a telo.
Meg pár linket kérhetnék ahol van pár dolog, a mysamsungwave.hu-t már meg találtam de kéne még 1-2 oldal.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#17998) SlyChocolate válasza s4hu|SyD^ (#17996) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nálam is hasonló a helyzet.
Ebből is hallható sokkal jobb minőség a wave, mondhatni hi-fi nem úgy mint a gyári fülese.
Nem egy kategória a tel és a füles.
Erősítőre dugva nagyon tiszta a hangzása a vasnak.
Ha jó az mp3 akkor szinte egy gyári audió cd minőséggel zenél.

[ Szerkesztve ]

(#17999) DonMedve válasza ADAM1337 (#17997) üzenetére


DonMedve
addikt

Úgy tudom,hogy a vodánál nem nyúltak hozzá a szoftverhez,és simán lehet updatelni.A memkártyára ne feltétlen számíts,volt aki talált bennt,volt aki nem!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18000) chaapaai


chaapaai
csendes tag

Sziasztok! Többször kell koncert introkat videoznom a telefonnal, de túlvezérlődik a hang. Lehet valahol állítani?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.