Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17301) Teaway


Teaway
veterán

Vki megírná, hogy ez az FM rádió (RDS) miben merül ki...kiírja az adók neveit és ennyi? Egyéb RDS szolgáltatások nem játszanak? P. RadioTEXT?

Nincs itthon csokid??

(#17302) SlyChocolate válasza Teaway (#17301) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Szerintem ami elérhető text formában azt tudja az RDS-e.
Jah és 192Kilobit/sec MP3 felvételt is tud rögzíteni a rádióból.
Ezt kevesen tudják;)

[ Szerkesztve ]

(#17303) Jadro válasza rizso (#17300) üzenetére


Jadro
veterán

Menthetetlen. :) Na de komolyra fordítva, amit a régebben linkelt szétszedős videóból is sejtettem, csak kijelző cserével együtt megy a móka. Nem nevettem. Mindegy, használom ahogy van, teljesen jól műxik. Az viszont biztos hogy eladnom majd nem nagyon kell. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17304) rizso válasza Jadro (#17303) üzenetére


rizso
addikt

Sajnálom, kár érte...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17305) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Nem tudja valaki, hogy össze lehet-e kötni a telefont valahogy egy monitorral?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17306) Torry válasza Killerlaca (#17305) üzenetére


Torry
addikt

Ezzel tv-re tudsz, monitorra szerintem nemnagyon.

(#17307) rObika8802


rObika8802
aktív tag

üdv all!

rég jártam erre :D

de egyből updateltem énis JI2-re :P :D reghack+Kies 15 perc és kész adatvesztés nélkül :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#17308) Peter.70


Peter.70
őstag

Jó reggelt mindenkinek.

Elnézést, ha már valaki megkérdezte. Azt szeretném kérdezni, hogy mivel a wawe 3.0-s bluetooth szabványu, tud-e kezelni régebbi bluetooth-os eszközöket ( headset)?

(#17309) s4hu|SyD^ válasza Peter.70 (#17308) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Visszafelé szerintem kompatibilis. Ki kell próbálni. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17310) gabor72


gabor72
aktív tag

Üdv.

Ma reggel megint leállt a gmail szinkronizáció és csak a fiók újrakreálás segített.
Létezik olyan firmware amiben ez meg van oldva?

Köszi.

(#17311) Jadro


Jadro
veterán

Nekem is abbahagyta a leveleim szinkronizálást csak úgy magától. Érdekes. Mondjuk túlzottan nem ráz meg, de rendbe rakhatnák már ezt a részét.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17312) s4tch válasza gabor72 (#17310) üzenetére


s4tch
veterán

A legfrissebbet nem próbáltam; nálam is volt ugyanilyen hiba múlt héten. Varszegig céges mailje hónapok óta jó, tehát elvileg akár a gmail oldaláról is jöhetne a hiba - ezt cáfolni látszik, hogy újratelepítés után működik a gmail is.

Ezen kívül további két x-aktát produkált a telefon:
- szombat reggelre lemerült. Nem hagytam bekapcsolva wifit, nem futott program, csak letettem az éjjeli szekrényre. Csak töltőre dugva indult el, 0%-ra merült az akksi. Azóta tartja a megszokott üzemidejét, ma éjjel töltöttem fel újra.
- Ma reggel bekapcsolt állapotban elfelejtett ébreszteni. Még jó, hogy az iPodhoz van egy ébresztős dokkolóm, az ébresztett rendesen.

Mindezt az általánosan jónak tartott JH3 produkálta. Kezd fogyni a türelmem.

(#17313) lasarus1988 válasza Jadro (#17311) üzenetére


lasarus1988
tag

JH3-nál ezt nekem is produkálta egyszer. Fiók törlés és újralétrehozás megoldotta. JI2-vel még nem tapasztaltam, de ma reggel (szerencsére időben ébredtem) teljesen lemerült a telefon. Ezt betudtam annak, hogy egész éjjel bekapcsolva maradt a WiFi.

(#17314) Karma válasza lasarus1988 (#17313) üzenetére


Karma
félisten

A Google-lel nem (nem használtam sose email szinkront), de az ébresztővel nekem is voltak gondjaim a JH3-ban. Nem emlékszem, hogy mikor javult meg vagy egyáltalán megjavult-e.

“All nothings are not equal.”

(#17315) Jadro válasza lasarus1988 (#17313) üzenetére


Jadro
veterán

JH3? Á ott még nem tartunk. JF2 T-mobile. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17316) s4hu|SyD^ válasza Karma (#17314) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem ébresztővel még egyszer sem volt gondom, se régebbi FW-ben se JH3-ban vagy JI2-ben. Lehet, hogy itt számítana a HW verzió?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17317) lasarus1988 válasza Karma (#17314) üzenetére


lasarus1988
tag

Az ébresztővel nekem sosem volt gondom, pedig volt már JF4,JH3,JI2 firm rajta. Ma is csak azért nem ébresztett volna, mert teljesen lemerítette a WiFi az akksit.

s4hu|SyD^:

Nekem 1.000 a hardwer

[ Szerkesztve ]

(#17318) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#17316) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

szerintem nem számít a HW, bár nekem se volt gondom az ébresztéssel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17319) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Csak egy tipp volt, akkor nem tudom, lehet valamivel összeakad.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17320) DonMedve válasza Peter.70 (#17308) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen,legalábbis amit eddig próbáltam,az összessel ment,KP500,6131,hülyewei(pulse),SE P1i,ezekkel ment gond nélkül.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17321) jozf válasza lasarus1988 (#17317) üzenetére


jozf
tag

Nekem folyton be van kapcsolva a wifi s 3G mellett még igy is megvan a 2-3 nap készenlét, nem hiszem h az meritené le ilyen gyorsan. Ami ennyit tud huzni az aksin az a térerö gondok, vagy nem elég, vagy pont ugrál a két szabványközött. Az amugy nem jelent semmit h az estek többségében akár 100% adott helyen a térerö, mert van h nállam még sima hálózaton is alig talál téreröt lerakva ott ahol esetek nagyrészében még kézben tartva 3G-n is fullon van. Persze ez csak idöszakos, de lehet ilyenkor vmi az adótronnyal, vagy nem tudom, az biztos h nagy viharban, s utána nagyon le tud esni a térerö, s ilyenkor a teló is gyorsabban merül. A másik h nekem ha usb-röl van tölrve érezhetöen gyorsabban merül mint ha a hálózatról tölöm..

(#17322) Torry


Torry
addikt

Nálam sem húzza a wifi az aksit.
Nem lehet, hogy mivel megy a wifi, valamelyik widget folyamatosan frissít?
Azt is észrevettem egyszer, hogy a processzor folyamatosan 50%-on ment, pedig ugyanazt a 2 widget-et használom mindig, restartoltam egyet, és visszaállt a 0-1%-ra.
Szóval érdemes ott is nézelődni.

(#17323) F-ECT$


F-ECT$
titán

Hibák mostanában:
-rádiót hallgattam, felhívtak, beszélgetés után letettem a fizikai lerakó gombbal (2x nyomtam meg), erre kilépett a főképernyőre, a rádió szólt tovább, de eltűnt a feladatkezelőből.
-beépített böngésző, gmail, egy válasz emailben szerettem volna megnézni az előzményeket, rányomtam az "Idézett szöveg megjelenítésére", erre kilépett a beérkező levelek közé.
-Kroll: játszok már vagy negyed órája, pályabetöltés közben kilép, persze save/checkpoint nincs.
-FreeTorch: kiléptem belőle a fizikai lerakó gombbal, de a led nem aludt el.
-film: felmásoltam egy mp4 formátumú filmet, lejátszásnál kiírta, hogy nem támogatott fájltípus. Újramásolás után megjavult.

Dive ever, work never.

(#17324) Torry válasza F-ECT$ (#17323) üzenetére


Torry
addikt

T-s firm?

(#17325) Peter.70


Peter.70
őstag

Mik a tapasztalatok az aksi üzemidőről? Napi 1-1,5 óra telefonálással.

(#17326) leslieke válasza Peter.70 (#17325) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

2-3 napot bírni fog.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17327) Peter.70 válasza leslieke (#17326) üzenetére


Peter.70
őstag

Köszike. Csak mert a samsung márkaboltban az eladó azt mondta hogy neki kibirt ilyen igénybevétel mellett 1 hetet. Ezek szerint az nem teljesen igaz?

(#17328) leslieke válasza Peter.70 (#17327) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem ez mese habbal: Nálam 5 napot bírt legtöbbet, de akkor beteg voltam és hozzá se nyúltam a telefonhoz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17329) Jadro válasza Peter.70 (#17327) üzenetére


Jadro
veterán

Max akkor ha egy hét alatt beszél 1-1,5 órát. De csak akkor. Készenlétben ugyanis nagyon minimális a fogyasztása. Kategóriájában tényleg jó az akkuja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17330) Killerlaca válasza Peter.70 (#17327) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Hát ha nem is egy hetet(7nap) de 5napot szerintem tuti bír.
Nekem kb annyit megy el.

Akkor még hozzátenném, hogy telefonként használva nem egésznap nyomkodósként. :N
Tegnap pár hívás + másfél órás filnézése alatt merült 18%-ot.

[ Szerkesztve ]

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17331) Peter.70


Peter.70
őstag

Köszönöm a válaszokat :)

(#17332) F-ECT$ válasza Torry (#17324) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi más :DDD JI2 már eléggé csábító, de egyelőre még várok.

Dive ever, work never.

(#17333) rizso


rizso
addikt

Gyerekek, megnyitok egy .ppt fájlt, és azt nem lehet háttérbe rakni, hanem bezárja?? :((( Hát ez k*rva nagy vicc, komolyan mondom...
Nem kell valakinek még egy wave sok-sok tartozékkal, JI2-vel hibátlan állapotban, 2 év garanciával? Mert az enyémet viheti!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17334) TomWexX válasza rizso (#17333) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez ennyire nagy gáz hogy el kell adni? Vagy csak most borult ki a bili? :)

más: Közben jó játékot űzök a kiessel! Most épp olyan verziót keresek aminél nem szarik be a MSC.THUNDER Firmwere cucc! Ja és a 1.5.3.20093_31_1-re azt írja hogy ez a legújabb (LOL)

szerk. 1.5.1 ->már jelenleg is a legfrissebb verziót használja (GOOD) :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17335) DonMedve válasza rizso (#17333) üzenetére


DonMedve
addikt

Már megint? :C ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17336) becenevem


becenevem
aktív tag

Kezdek én is egy kicsit ideges lenni. Rohadék KIES. Írja, hogy van frissítés.
Elkezdi leszedni a szerverről szépen, lassan. Írja, hogy mennyi van még hátra a 70 valamennyi megából. Kb. 10 megánként megáll és azt írja, hogy nincs kapcsolat. majd újra és megy tovább. Már írja, hogy 100%, persze 230/70 mega, de még tölt... és megáll, és újra gomb és tölt és megáll... Délután 3-tól este 10-ig szarakodtam és semmi. Már vagy hatodjára ugrok neki. Ilyen a világon nincs. Mi ez mááááááááár?

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#17337) rizso


rizso
addikt

TomWexX, DonMedve: hát igen, sajnos egyre vegyesebbek az érzéseim...
Ami miatt imádom: nagyon jó multimédiás telefon - bár a filmlejátszáson, zenelejátszón lenne mit javítani.
Viszont, ha már az ember használná másra is, akkor elég sok idegesítő (számomra legalábbis) apróság jön elő. Én elég sokat netezek rajta, és az, hogy a böngésző a jelszavaimat vagy tárolja vagy nem, meg hogy nem tudják opcióvá tenni a szövegtördelést, kicsit unalmas már. Akkor itt van a dokumentumkezelés is: nagy fájlokkal nem bír el, nem fut a háttérben...
Azért a bada pár hónapja már piacon van, több frissítés is kijött már, igazán lehetne orvosolni a még meglévő hibákat is (pl. sokszor csak úgy kilép innen-onnan)
Igazából 2 lehetőségem van:
- vagy várok még, hogy hátha történik valami
- eladom, de nem tudom mit tudnék venni helyette (galaxy s-en gondolkoztam, csak drága, meg egyszerűen nem képes akadozásmentes videót rögzíteni)

Viszont az Assault nevű kis progi nagyon tetszik ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17338) s4hu|SyD^ válasza TomWexX (#17334) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

MSC.Thunder hibát könnyen ki lehet küszöbölni. Használd a keresőt. :) Egy kis regedittel egyszerűen. Viszont használj 93_81-es végű KIES-t, a frissítésnek azzal is mennie kell. 80-as végű leszedhető a hivatalos oldalról, aztán azt lehet frissíteni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17339) rObika8802


rObika8802
aktív tag

am mik az újítások a JI2-ben vki leírná pls? mer nem találtam meg sehol :/

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#17340) s4hu|SyD^ válasza rObika8802 (#17339) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gyorsabb, nincs billentyűzet bug. Másról nem nagyon tudok. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17341) TomWexX válasza s4hu|SyD^ (#17338) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez az hogy az 1.5.1-et is a legfrissebnek látja! Ja és a 81-esnél is MSC.Thunder hibát nyomott! Nem baj az 1.5.1-nél nincs hiba ott megy! Csak nem frissít 1.5.3.81-re de ez most annyira nem érdekel!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17342) tombor


tombor
csendes tag

Félek, senki nem tud segíteni, de azért megkérdezem: évek óta a kedvenc játékom a micro pool, biztos sokan ismeritek. Symbianon már van érintőképernyőre, badán még nincs, vagy csak nem találom?

(#17343) TomWexX


TomWexX
addikt

Nos uraim, helyzetjelentés:

-BSJF2 TMH ->KUKA
-XXJI2 XEH -> Online :))

A T-mobile meg bekaphatja! :D

Hogy ne legyen teljes a boldogság: Kies teljesen meg van őrülve! 1.5.1-et nem hajlandó frissíteni, viszont a samsung apps nem megy mert nem a legfrissebb verzió van fent, ugyan kiköpi hogy akarom e frissíteni, de ha igenre nyomok kilép! :(((

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17344) Karma


Karma
félisten

Most kaptam az e-mailt, hogy megjelent a Samsung Theme Designer, amivel egyszerűbben lehet témákat készíteni. Ha valaki kíváncsi rá, hajrá :) Az SHP-alapú telefonokat támogatja, ergo a Wave-et is.

TomWexX: Gratula, ezt szoktam én is volt tanácsolni. :K

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17345) rObika8802 válasza TomWexX (#17343) üzenetére


rObika8802
aktív tag

szintén zenész :P

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#17346) s4hu|SyD^ válasza Karma (#17344) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszi, vagy oda regelve? Nem nagyon van kedvem oda is regisztrálni. :DDD
Valaki feltölthetné. :) De, ha nem lesz senki hát én megteszem. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17347) s4hu|SyD^ válasza TomWexX (#17343) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Így, hogy már felfrissítetted, mehet a KIES uninstall, visszamaradt fájlok törlése mindenhonnan, registry kipucolás. 93_80-as végű letölt a hivatalos Samsung oldalról, aztán azt felfrissít.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17348) AS


AS
félisten

Egy igen érdekes program jön Badára: link link
Nézzétek meg :D

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17349) rObika8802 válasza AS (#17348) üzenetére


rObika8802
aktív tag

komoly :D

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#17350) Jadro válasza AS (#17348) üzenetére


Jadro
veterán

Érdekesnek érdekes, de nem sok olyan esetet tudok elképzelni amikor tényleg hasznos is. Hacsak nem vagy Alzheimer kóros. De hogy mondjak rögtön egy ellenpéldát is, egyszer voltam repülőnapon, még Taszáron. Nagy mezőn kellett leparkolni szépen sorokban. Kb tudtam hol az autó, csak miután elmentem, azt már nem láttam hány új sor került még mögé és hogy az egész tömbben kb hol is állhatok. :) Na akkor jó lett volna, de ilyen sima utcán parkolásnál azért csak megtalálja az ember az autóját.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.