Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17101) F-ECT$ válasza cryingdr4g0n (#17099) üzenetére


F-ECT$
titán

Te próbáltad már, hogy ha letörölsz a telóról egy olyan progit, amit megvettél, akkor utána ismét fel tudod rá tenni?

Dive ever, work never.

(#17102) HaKo válasza tzolta (#17053) üzenetére


HaKo
aktív tag

Igen ezt találtam én is. Este nem vettem észre, hogy írtad. :D Majd számolj be róla hogy milyen.

(#17103) Karma válasza AS (#17098) üzenetére


Karma
félisten

A Kiesen kipusholt JH3/JI2 nem elég hivatalos? :U

“All nothings are not equal.”

(#17104) leslieke válasza sede7 (#17095) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem ez az EvMemo nem is működik rendesen. Ki lehet tenni a képernyőre, de attól kezdve megáll a tudománya. Gondolom neki is jobban esne, ha frissíteném a rendszert.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17105) cryingdr4g0n válasza F-ECT$ (#17101) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Úgy rémlik, mintha egyszer sikerült volna... Most nem tudom megnézni, mert még mindig szervizben van.

• Flies around shit - bees around honey •

(#17106) KlinkerDR


KlinkerDR
csendes tag

Sziasztok!

Azt meg lehet valahogy oldani, hogy a fénykép fájlneve a dátum legyen, esetleg magár a képre rátegye a dátumot?

ÜDV!

(#17107) vendingo válasza F-ECT$ (#17101) üzenetére


vendingo
veterán

Ha megveszel egy programot, és letörlöd. utána bármikor újratudod telepíteni a kies-el.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#17108) leslieke válasza KlinkerDR (#17106) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem, egyiket sem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17109) KlinkerDR válasza leslieke (#17108) üzenetére


KlinkerDR
csendes tag

Akkor ez bukta!
De köszi a választ!

(#17110) sede7 válasza leslieke (#17104) üzenetére


sede7
tag

Köszi!
Más megnézné az EvMemo-t, hogy neki milyen napot ír ma ki (két betű a dátum mellett, hónap fölött)?

(#17111) radav válasza sede7 (#17110) üzenetére


radav
csendes tag

Nekem az update után teljesen behalt. Törlés, ujrainstall után működik és nekem is keddet ír.

(#17112) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Érdekes, a KIES úgy gondolta nálam, hogy nem indul el pedig semmi sem változott a gépen.
Ha elindul, akkor meg nem ismeri fel a telefont. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17113) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Gondoltam foglalkozom kicsit komolyabban a store-ral is most már... :) Azt látom, hogy nem kell account a különböző országok store-jait nézegetni, de ha le akarok tölteni onnan app-t van valami megkötés? Pl letöltök egy app-t a németről, egyet az angolról, akkor ezeket utána tudom telepíteni a telefonra minden gond nélkül?

Appstore-ban az elég egyértelmű és relatíve egyszerű volt... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17114) leslieke válasza Polllen (#17113) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiesen keresztül bármilyen letöltött appot tudsz telepíteni minden gond nélkül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17115) mrmegtette


mrmegtette
tag

FW frissités Kies-el: Váratlan hiba törént. Helyreállítás szükséges.

Helyreállítás: Váratlan hiba törént. Helyreállítás szükséges.

Telefon se kép se hang. Ezt most beszívtam? :(((

(#17116) leslieke válasza mrmegtette (#17115) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Multiloader megoldja! Első hozzászólásban találsz is segítséget.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17117) mrmegtette válasza leslieke (#17116) üzenetére


mrmegtette
tag

köszi!

(#17118) sede7 válasza radav (#17111) üzenetére


sede7
tag

Köszi, detto ugyanez volt nálam is. :((

[ Szerkesztve ]

(#17119) rizso válasza Zolly1 (#17082) üzenetére


rizso
addikt

Kösz az infót! Mondjuk ez elég gáz, hogy alapba nem lehet használni, csak külön programokkal, holott pl. egy i900 Omnián hosszan nyomva az egyik gombot be lehetett kapcsolni a vakut, és még a világítás idejét is meg lehetett határozni, de a wave-nél semmi - egy vicc :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#17120) leslieke válasza radav (#17111) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt még kipróbálom, hátha "megjavul" nálam is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17121) Varszegig válasza Torry (#17097) üzenetére


Varszegig
veterán

létre lehet hozni, a fizetős app így működik.

mrmegtette: egész hétvégén ez volt a téma, részletes elemzések, megoldások.

[ Szerkesztve ]

(#17122) matthews


matthews
aktív tag

Nem tudom írta-é már valaki, de van új frissítés a MagicTorch nevű progihoz. MOstmár a telefon led villanóját is használja fényforrásként.

Hali.

"No brain, no problem"

(#17123) Polllen válasza leslieke (#17114) üzenetére


Polllen
nagyúr

:R

Akkor szemezgetek máshonnan is... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17124) leslieke válasza Polllen (#17123) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az ingyenes appok nagy része fent van a magyar store-ban is, a fizetősek nem érhetőek csak el, de arra is van megoldás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17125) sede7 válasza leslieke (#17120) üzenetére


sede7
tag

Működni működik, de mindkettőnknél 11-e, keddet ír mára - ettől függetlenül a mai, 11-ei eseményeket írja mainak. Ugyanakkor a 13-aiakat szerdainak.. Érdekes jelenség:) Szerintem hamarosan jön javított frissítés.

matthews: már volt az infó. (search pl.: torch)

(#17126) leslieke válasza sede7 (#17125) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, ezt értem. De nálam csak annyit ír, hogy 11, semmi mást. Mára van is esemény, de nem írja ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17127) sede7 válasza leslieke (#17126) üzenetére


sede7
tag

Ráadásul angolra állítva OKTOBERnek írja a hónapot:)

[ Szerkesztve ]

(#17128) s4hu|SyD^ válasza sede7 (#17127) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

El ne felejtsem a Suit-Up napot!!! :C Csak hát itthon leszek szabin, de legalább felpróbálom az öltönyöm, hogy jó-e még rám így 5 év után is. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17129) csabám


csabám
addikt

Nah gyerekek, most jövök a szervizből, kicserélték a kijelzőt és minden frankó, hálleljuja:D
Megkérdeztem a kocogtatásra történő rezgést. Szétszedte de semmi olyat nem talált ami ezt produkálta volna. Azt mondta, hogy vmi féle űr van közte és a teljes illeszkedés hiánya miatt zörög a cucc hátul. Engem igazából nem zavar annyira.
Kemény 3 ropiért rendeltem rá hátlapot ha már ott is vagyok a kis barázda miatt:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17130) leslieke válasza sede7 (#17127) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Törlés és újratelepítés után már nálam is így néz ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17131) leslieke válasza csabám (#17129) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szoftvert is frissítettek?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17132) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Létezik olyan megoldás, hogy pl. egy fizetős appot "máshonnan" töltök le, és telepítem!

(#17133) csabám válasza leslieke (#17131) üzenetére


csabám
addikt

Elméletileg a szervizeseknek kötelező lenne mielőtt hozzá nyúlnának a telóhoz a személyi jogok miatt (telószámok, stb., stb.). De mondtam a srácnak, h semmiféleképpen nem akarom:) Most frissítettem jh3 - ról ji2 - re, nehogy már megint kelljen:)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17134) Varszegig válasza Faresz29 (#17132) üzenetére


Varszegig
veterán

persze. külföldi (pl. német, angol) appson tudsz vásárolni, wirecard-os virtuális mastercarddal.

(#17135) F-ECT$ válasza Faresz29 (#17132) üzenetére


F-ECT$
titán

-Ha kérdezel, akkor legalább használj kérdőjelet!
-Olvasd el az 1. hsz-t!
-Ne warezolj a Mobilarénán!

!!! :P

Dive ever, work never.

(#17136) sede7 válasza s4hu|SyD^ (#17128) üzenetére


sede7
tag

:D

(#17137) Varszegig


Varszegig
veterán

Hatalmas!!
A legolcsóbb samuk tudják ezt évek óta. LOL

(#17138) Polllen válasza sede7 (#17127) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az időjárás widget-nek mi a neve? :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17139) csabám válasza Polllen (#17138) üzenetére


csabám
addikt

NX weather
[link]

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17140) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#17137) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Viszont csak 4 képkockát lehet rögzíteni ugye? Mármint itt Wave-nél. Annyira nem másztam még bele ebbe a panorámás fotózásba. :) Mondjuk tényleg vicc, hogy régi technológiákkal úgy rukkolnak elő ill. így hirdetnek egy mobilt, mintha ez valami újdonság lenne. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17141) pitonvez


pitonvez
csendes tag

Ti tokban tartjátok a telefont? Érdemes, ajánlott venni egyet? Azt olvastam h kijelzővédő fóliát nem érdemes rá rakni, mert ugye karcolásálló a kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#17142) s4hu|SyD^ válasza pitonvez (#17141) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én így 1 hónap után nem vettem még tokot, más dologgal nem hordom egy zsebben a telót. De ha más miatt nem, eső miatt érdemes lehet, meg ha véletlen leejted azért jó, ha nem a teló koppan egyből. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17143) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Én is beléptem a Wave tulajok táborába :)
Iszonyat szép a kijelző, és rettentő gyors a vas!!!
Egyenlőre ngyon tetszik!!!!!

(#17144) s4hu|SyD^ válasza Faresz29 (#17143) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Most gondold el, hogy az új Firmware-ekkel még gyorsabb, sőt az 1.2 Bada-val még a legújabb FW-nél is gyorsabb lesz. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17145) DonMedve válasza pitonvez (#17141) üzenetére


DonMedve
addikt

Én egy szilikontokot vettem neki,ez alapvetőn a hátulját,meg a műanyag részeket védi inkább,az nem karcálló! :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17146) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#17140) üzenetére


Varszegig
veterán

4 azt hiszem. Az I8910 HD azt hiszem tudott 6-ot is tán. De a vicc, hogy a monte, a corby stb. mind tudja ezt az iszonyatos feature-t amit az N8-hoz külön letölthető programmal elérhetővé tettek:DD

(#17147) Kobe


Kobe
veterán

mi a jelenlegi hivatalos állásfoglalás a T-s telók szoftverfrissitéséről ? lehet nem lehet multiloader tilos, csunyán néznek érte, gari ugrik, samu boltban megcsinálják ofisölbe vagy mi ? JI2 t tán már érdemes volna rátenni, hogy onnantól meg kies tegye a dolgát

(#17148) leslieke válasza pitonvez (#17141) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Se tok, se védőfólia, több mint 4 hónapja vettem. Karc csak az akksi fedlapon, mert betonon landolt.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17149) csabám


csabám
addikt

Csináltam egy master resetet. Megcsinálta, kikapcs, mem kari vissza majd indit. De az alkalmazások sehol pedig a kártyán voltak/vannak. Háttértár módban ott a mappája a csomó szarral együtt. Viszont a képernyőn nincs semmi. . . Megoldás?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17150) Varszegig válasza csabám (#17149) üzenetére


Varszegig
veterán

újratelepítés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.