Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17501) kirusz1


kirusz1
őstag

érdeklődnék hogy elég nagynak bizonyul e a 3.2 es kijelző?

(#17502) ABal válasza kirusz1 (#17501) üzenetére


ABal
őstag

Mire akarod használni?

Görgetned mindenképpen kell majd, ha képeket, oldalakat akarsz böngészni, de a felbontás jó, ezért ha kicsiben is, de a betűk például elég jól olvashatók nagyítás nélkül is.

Tucobe 9 nap?! Valószínűleg világcsúcs. Nekem ez nem fog soha összejönni, mert állandóan nyomkodom...

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17503) cryingdr4g0n válasza kirusz1 (#17501) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

A 3.2-es kijelző nem elég nagy a Wave-be, mivel 3.3-as van benne. :)

• Flies around shit - bees around honey •

(#17504) ABal válasza cryingdr4g0n (#17503) üzenetére


ABal
őstag

:N :DD

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17505) kirusz1 válasza cryingdr4g0n (#17503) üzenetére


kirusz1
őstag

bocsánat 3,3 as igen :R .a méret netezés miatt meg elég nagy a kezem :Y .meg úgy általában használhatóság alatt értem

(#17506) Tucobe válasza ABal (#17502) üzenetére


Tucobe
tag

Én is meglepődtem rajta. Még tegnap előtt kettesen állt a töltöttség jelző. Tegnap este unalmamban wifiztem vele, letöltöttem egy adag képet. Atán ugyanúgy állt. De ma már egyes szinten van. Este majd töltőre kerül.

(#17507) Karma válasza kirusz1 (#17505) üzenetére


Karma
félisten

Netezéshez kevés, úgy egyébént minden más használatnál rendben van szvsz.

“All nothings are not equal.”

(#17508) kirusz1 válasza Karma (#17507) üzenetére


kirusz1
őstag

akkor mi lenne az optimális?3.7 omnia 2? hallottam készül rá az android os

más:omnia 2 nél egyik kolegámnak az van mondta hogy nem tudja lejátszani az 1 adott mapába lévő zenéket csak egyesével.lejátszási listánál meg összeszorja az összes számot.nyugtassatok meg a wawe nél lehetséges egy adott mappánál lejátsza az összeset :DD

[ Szerkesztve ]

(#17509) Karma válasza kirusz1 (#17508) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem minimum 3,5" az ideális, bár az Omnia2 egy elég gyenge eresztés.
Itt se lehet mappánként lejátszani, sőt még alternatív zenelejátszóról se tudok, ami támogatná ezt (WM-re azért van pár darab).

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17510) s4hu|SyD^ válasza peterk (#17486) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ez mind szép és jó, de pl. egy nem hozzá értő embertől ne várjuk már el, hogy értsen ahhoz, hogy USB drivereket tegyen fel, esetleg másik kábelt vegyen, mint amit adtak a telefonhoz. Nem normális eltávolítás? Szerinted a többség hogy szokott eltávolítani? Uninstall és kész, nyilvánvalóan marad rengeteg szemét a gépen. Sok esetben persze lehet egyéni hibából adódó a dolog, de tényleg nem kéne elvárni, hogy mindenki kis informatikusként rendbe tartsa a gépét minden téren. Ezt a Samsungnak kéne megoldania, hogy a KIES normálisan törölhető legyen és az esetek 95%-ánál működjön.
Nem hinném én ezt, hogy a Samsung jobban tudja, hisz világ szintű probléma ez a KIES.
Wave tulajok 30-40%-a szervizekben köt ki KIES miatt is. Meg tudva azt, hogy van olyan szerviz ahol Multit ajánlanak KIES helyett otthoni frissítésre is elég sokat elárul.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17511) kirusz1


kirusz1
őstag

omnia 2 vs wave?most ezen vacilálok karácsonyra szeretnél beujitani okostelefont a wave hez adnak memoriakártyát?még az omniánál a 3.7 kijelző ami kecsegtető meg az hátha hamarosan megcsinálják az android os t alá.szerintetek melyik lenne a jobb választás?

(#17512) AS válasza kirusz1 (#17511) üzenetére


AS
félisten

Wave egyértelműen a Wm6.5 már halott rendszer és elavult, ahogy Omnia 2 is már.
3.7 es kijelző kel akkor meg várd meg Wave 2 öt 3.7 el jön november decemberben.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17513) Killerlaca válasza ABal (#17496) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Szia

Hogyan lehet a gombokat kicserélni a főképernyőn?

Valamint azt tudja valaki, hogy pl a palringo-t ji tudom-e varázyolni a jól elrejtett helyéről mondjuk a főképernyőre?

Köszi

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17514) Jadro válasza kirusz1 (#17511) üzenetére


Jadro
veterán

Wave-hez nem adnak kártyát. Szerintem is Wave, egyértelműen. Előtte nekem pont omnia2 volt. Nem bántam meg a váltást. Persze ha neked van olyan igényed amit a Wave nem jól vagy egyáltalán nem tud, akkor kieshet a számításból.

Az androidot meg jó ideje hegesztik már O2-re. Én arra nem várnék. Ha droidos teló kell, akkor keress szerintem egy alapból olyat! (Mellékesen jegyzem meg, vannak már infók arról is, hogy portolják az androidot wave-re is. Más kérdés hogy mikor lesz meg, már ha elkészül egyáltalán.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17515) kirusz1 válasza AS (#17512) üzenetére


kirusz1
őstag

[link]itt azt irják hogy 3.2 a kijelzője

[ Szerkesztve ]

(#17516) Fogash válasza sittes79 (#17367) üzenetére


Fogash
tag

NEM, egyértelműen felesleges a fólia:

http://www.youtube.com/watch?v=6orkAr79g8c

(#17517) kirusz1 válasza Jadro (#17514) üzenetére


kirusz1
őstag

nekem adott 1-2 dolog t-mobilnál jo csak a telo ott max 30 k ért.nos ebböl waw,omnia2,esetleg viaz,satio ugye s60 asok.használnám net,zenehalgatás némi fénykép az se legyen tul ossz minőségü aksi birja,me fagyogassoi ne legyen bugos,ja meg offline gps re is használnám és persze legyen azért rá alkalmatás persze decemberbe venném addig biztos jönnek ki telok

(#17518) nazax válasza Tucobe (#17500) üzenetére


nazax
csendes tag

9 nap? :Y Azta b***s k***a életit neki :D Nekem max 2-3, abban van napi 2-3 óra beszélgetés, állandó wifi kapcsolat és 1-2 óra használat, 1-2 óra NFS Shift és 10-es fényerő :D De ezt atombiztosan adja :DD Nem hiszem, h valaha elérem vele a 4-5 napot, nemhogy a 9-et :DDD

(#17519) leslieke válasza kirusz1 (#17515) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

AS erre gondolt: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17520) Fogash válasza DonMedve (#17410) üzenetére


Fogash
tag

az enyém is k. gyorsan merült, alig telefonálással sem bírt ki 2 napot. Feladatkezelőből nyomj egy "minden alkalmazást bezár"-t, nekem azóta 4-5 napokat elmegy egy töltéssel.

(#17521) hdanesz


hdanesz
senior tag

sziasztok!

Lehet,h. csak engem zavar, hogy nem lehet megnézni épp némítva van-e a telefon, vagy a normál hangprofil aktív? Mármint anélkül megnézni, hogy teljesen feloldanám a bill.zárat. Egy kis ikont nem tudtak volna odabiggyeszteni? :D
Mindig huzogassam el az ujjam...megnézni melyik profil, aztán vissza bill.zár...hmm...

(#17522) Karma válasza hdanesz (#17521) üzenetére


Karma
félisten

Az óra mellett ott az ikon, hogy néma-e vagy sem.

“All nothings are not equal.”

(#17523) krisi047


krisi047
aktív tag

Ma reggelre kissé meghülyült a gmail push sync. Folyamatosan piros a 3G meg a push ikon is és állandóan szinkronizál. Pár órája vettem le, de egy csík már el is tűnt az aksi állapotjelzőjéről. Az e-mailek megjönnek viszont szépen. Sima T-s szoftom van. Van erre valami megoldás? Ki-be kapcsolás nem segített.
Lehet már volt kérdés, csak hirtelen nem találom a választ. :B

[ Szerkesztve ]

(#17524) chipi-85 válasza nazax (#17518) üzenetére


chipi-85
aktív tag

NFS shiftet honnan szedted le?
mert egy időben láttam fent az samsung app-on, de már nincs fent!

(#17525) nazax válasza chipi-85 (#17524) üzenetére


nazax
csendes tag

Nekem rajta volt a telón, mert nem üzletből vásároltam... :)

[ Szerkesztve ]

(#17526) sittes79 válasza ABal (#17496) üzenetére


sittes79
addikt

már több helyen is észrevettem de a kis hangszóró meletti ikon az ugye az ébresztő óra ikon
akar lenni!?

na nálam van rajta csengőcske 2 db+ lábacskája is 2 db :))

ez érdekes

(#17527) peterk válasza nazax (#17518) üzenetére


peterk
senior tag

"9 nap? Azta b***s k***a életit neki. :D Nekem max 2-3, abban van napi 2-3 óra beszélgetés, állandó wifi kapcsolat és 1-2 óra használat, 1-2 óra NFS Shift és 10-es fényerő."

Azta b***s k***a életit neki. :Y Ha ezt összeadom, az a legjobb esetben 4 rosszabb esetben 7 órát jelent összesen. Az ébrenléted majdnem felét a telefonod b*sztatásával töltöd. :Y

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#17528) Jadro válasza krisi047 (#17523) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem is volt hogy "beakadt" az adatkapcsolat. Azt hiszem egy webrádiós mókázásnál. SIma ki-bekapcs megoldotta. Esetleg próbáld ki hogy kikapcsolod a pusht és utána nyomsz neki egy restartot, majd újra bekapcsolod a pusht!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17529) sittes79 válasza Tucobe (#17500) üzenetére


sittes79
addikt

9 napig nemáá az kamu! nem dugod közben usb-re? mert az tölti ám...

nekem 2 napig ha bírja igaz elég aktív használattal, mondjuk én ezt keveslem.

(#17530) ABal válasza sittes79 (#17526) üzenetére


ABal
őstag

Igen, nálam be van állítva az ébresztés, azt mutatja az óra ikon.

Lábacskák? Az mi akar lenni? Esetleg egy képet tegyél fel róla.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17531) TomWexX


TomWexX
addikt

Na megvettem a Tom Clancy's H.A.W.X játékot! Elég minőségi cucc! Látszik hogy ez nem a free kategória!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17532) hdanesz válasza Karma (#17522) üzenetére


hdanesz
senior tag

Ennyire hülye nem vagyok. :D Arra gondoltam, amikor tök sötét a képernyő...és megnyomom a felold gombot. Akkor nem jelzi semmi, hogy épp néma-e a telefon. Itt egy kép, remélem így érthető.

[ Szerkesztve ]

(#17533) nazax válasza peterk (#17527) üzenetére


nazax
csendes tag

Kénytelen vagyok azzal tölteni, az NFS-en tudok spórolni a többin nem :DDD A napi 17-18 órából amit nem alvással töltök, szerintem annyira nem is sok :D

(#17534) Karma válasza hdanesz (#17532) üzenetére


Karma
félisten

Mi is a szoftververziód?
Úgy emlékszem, hogy 1.0.2-től kezdve a felső sáv mindig látható.

TomWexX: Nem, múlt csütörtökön teszteltem nagyon röviden. Perpillanat nincs saját telefonom, de már nagyon érne hogy vegyek valamit, csak éppen fogalmam sincs, mit.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17535) TomWexX válasza Karma (#17534) üzenetére


TomWexX
addikt

Jól emlékszel, nálam (1.02) megjelenik a felső sáv is mikor megnyomom a felold gombot!
(Karma csak nem N8-at tesztelsz most? :) Samsung omnia 7 megjelent már? Mint ha úgy láttam volna te win mobile 7 felé hajlasz...)

Itt van kép róla!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17536) nazax válasza hdanesz (#17532) üzenetére


nazax
csendes tag

A JH3-ban a fenti sáv (ahol a térerő, óra, wifi stb...) látható ilyen állapotban is... Szerintem régebbi az fw-d...

(#17537) hdanesz válasza TomWexX (#17535) üzenetére


hdanesz
senior tag

bada 1.0 és XJF4
Akkor ez lesz a probléma. Köszi!

(#17538) krisi047 válasza Jadro (#17528) üzenetére


krisi047
aktív tag

Ki-be kapcs., fiók törlése, majd újra beállítása sem segített. :(

(#17539) Jadro válasza krisi047 (#17538) üzenetére


Jadro
veterán

Ha a fiókot törlöd, akkor is mászik fel netre? Mert akkor valami más akasztja ki. Nekem konkrétan a Tunewiki csinált ilyet.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17540) sittes79 válasza ABal (#17530) üzenetére


sittes79
addikt

itt vannak a lábacskák :)

vagy itt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#17541) lasarus1988 válasza krisi047 (#17538) üzenetére


lasarus1988
tag

Hány napra van állítva a push szinkron? Én utóbbi 3 napra állítottam. Egyszer próbáltam, hogy az összeset szedje le, de azt csinálta mint most Neked. Folyamatos szinkron, megy az adatforgalom.

-Repülő mód
-Fiók törlése
-Fiók létrehozása
-1-3 napra beállítani a push-t
-Repülő mód ki
-Szinkronizálás

(#17542) s4hu|SyD^ válasza sittes79 (#17540) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Milyen lábacskák?
Bal oldalt a térerő, középen a lenyíló Wifi/némítés stb. gombja, jobb oldalt az ébresztőóra, hangszóró(nálad éppen némítva), óra és az aksi töltöttsége.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17543) ABal válasza s4hu|SyD^ (#17542) üzenetére


ABal
őstag

Nálam (kép fentebb) nincs "lába" az órának. Talán fw különbség miatt lehet.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17544) s4hu|SyD^ válasza ABal (#17543) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ja igen, az az ikon változott 1.0.2 óta ha jól tudom.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17545) sede7 válasza ABal (#17543) üzenetére


sede7
tag

(Asszem JH3-nál változott az ikonja, de erről már volt szó itt :B )

Hasznos zseblámpa (képernyő, nem a vaku) widget, semmi extra, viszont gyors használhatóság.

[ Szerkesztve ]

(#17546) Karma válasza ABal (#17543) üzenetére


Karma
félisten

Ez így van, az ikon változott az újabb bada verziókban. (Huh, elkéstem :P)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17547) krisi047 válasza lasarus1988 (#17541) üzenetére


krisi047
aktív tag

Nekem mindennap 10:00-től 22:00-ig. De eddig minden tökéletes és hibátlan volt, most kezdett el rosszul viselkedni. Próbáltam már kétszer is, hogy törlöm a fiókot és kevesebbet állítok be, de így sem ment. Most eredeti időbeállítás szerint csináltam, és egy szűk óra után úgy néz ki, már abbahagyta. Bár immár csak 3 csík van az 5-ből 3 óra készenlét után. Kemény.

Ui.: A telefonnal kapcsolatban lassan én is kezdek áttérni a szkeptikusak táborába.

Helyesbítenék: A Badával kapcsolatban. Ha lenne lehetőség hivatalos Android upgrade-re a Galaxy S és a Wave árkülönbözetnének megfizetésével, nem sokat gondolkodnék.

[ Szerkesztve ]

(#17548) lasarus1988 válasza krisi047 (#17547) üzenetére


lasarus1988
tag

Főleg a 3G szinkron miatt ment le az akksid. Amikor nekem csinálta ezt max töltöttségről akksi riasztásig vitte le, mert későn vettem észre.

(#17549) happy555 válasza sittes79 (#17540) üzenetére


happy555
aktív tag

sittes79!

Hogy állítottad át az alsó ikonokat?
Nekem "internet" helyett "üzenetek" van!
???

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#17550) s4hu|SyD^ válasza happy555 (#17549) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Bemész a menübe, fogaskerék gomb, bal felül és lehúzod az ikont, amit oda szeretnél.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.