Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18701) renato


renato
aktív tag

a WP7 és az iPhone tényleg nagy konkurensek lehetnek, bár értitek, telóról játszani FPS-t totál gagyiságnak tartom, autós játékokkal se tolnám (nem szeressük az arcade stílust), stratégiázni egér nélkül elég nehéz lenne (szvsz), szóval én inkább az érdekes és hasznos + szép, alkalmazásokat, gammákat várom (bada-ra) is.

Arról nem beszélve, hogy a samsung is mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy beindítsa a bizniszt, hardveresen semennyiben nem maradnak el a készülékei a konkurenciától, szóval amit azok képesek futtatni ezek is tudni fogják majd.

mellesleg szerintem azért adja ilyen jó áron a samsung ezt a telefont, hogy vegyék az emberek. és ahhoz képest, hogy ugye egy ismeretlen rendszer (nem agyonhájpolt valami), elég szép számban vették és veszik az emberek.

egyedül a kommunikációval vagyok elégedetlen eddig, jó lenne ha a social hub-ról mondanának már valamit.mert azért csak tudják már hogy mikorra várható...

(#18702) SeriouS_77


SeriouS_77
tag

Na újraraktam a telót. Multival JF1-et, kapott egy Preconfigot, majd regedit kiessel JI3.
Úgy néz ki a wifis letöltés megjavult. Az első menet után a samsung apps indításkor frissítette magát, és megjelent egy új ikon. Ha elindítottam, akkor nem csinált semmit, ezért letöröltem. Utána viszont megint nem lehetett semmit telepíteni.

Újratettem az egészet, most nem jelent meg ez az ikon.
Valakinek hasonló eset? :F

[ Szerkesztve ]

(#18703) TomWexX válasza bakospe (#18699) üzenetére


TomWexX
addikt

1 hét után még ne mondj véleményt az aksiról mert nekem is és többeknek is itt a fórumon az első pár hét arról szólt hogy naponta kellett töltenünk! Nem tudom pontosan mért, de kell neki 2-3 hét mire beáll a normál teherbírásra! Persze csodát azután se kell várni! :N

SeriouS_77: De milyen ikon? Hol? Lefényképezhetted volna...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18704) SeriouS_77 válasza TomWexX (#18703) üzenetére


SeriouS_77
tag

Az a badás ikon (ha jól néztem meg) az Asphalt5 mellet jelent meg. És addig tudtam is telepíteni amíg ne töröltem. Nem készítettem képet azt hittem mindenkinél van. Csak másodjára már nem lett ilyen ikon.

(#18705) Kis@ válasza SeriouS_77 (#18704) üzenetére


Kis@
tag

Én is ugyanígy jártam jh3 alatt, de aztán frissítettem ji2-re és megoldódott minden.

Kis@

(#18706) TomWexX válasza SeriouS_77 (#18704) üzenetére


TomWexX
addikt

Én ilyen ikonnal nem találkoztam, és ilyen problémám se volt, pedig ugyanúgy frissítettem mint te preconfig nélkül! (bár nem hiszem hogy az számítana valamit) Bár először én se tudtam telepíteni, de nem csak wifin keresztül hanem egyáltalán nem és csak utánna mentem rá ML-el! Azóta müxik minden! Talán lesz itt valaki aki tudja rá a megoldást...bár nem hiszem, elég egyedi az eset! :(

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18707) Sergoo


Sergoo
csendes tag

Sziasztok,

Váltottam 5800 -ról wave-ra megtudná nekem valaki mondani ,hogy hogyan tudnám a telefonszámokat,sms stb.. szinkronizálni a két készülék között a leggyorsabban.

köszönöm.

(#18708) Tucobe


Tucobe
tag

A téma szerkesztő linkjét meg tudnátok adni, ahonnan le tudom tölteni? előre is kössz

(#18709) TomWexX


TomWexX
addikt

Na ez most mért van?

Beállítottam az Exchange ActiveSync-et úgy ahogy kell, mikor rányomtam a szinkronizálásra ez fogadott! A gmailes fiókomban be van kapcsolva a pop/imap funkció!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18710) Varszegig válasza Sergoo (#18707) üzenetére


Varszegig
veterán

telefonszámok: BT. SMS sehogy

(#18711) Sergoo válasza Varszegig (#18710) üzenetére


Sergoo
csendes tag

köszi a gyors válasz kicsit idegesítő ez az sms dolog fontos lenne de hát mindent nem lehet.

köszi mégegyszer,,

(#18712) Varszegig válasza Sergoo (#18711) üzenetére


Varszegig
veterán

az sms tárolása minden márkánál más, ha nokiáról mész samura, teljesen reménytelen, ha samuról samura, még akkor sem nagyon esélyes. küldd át magadnak:) vagy bt-n tud sms-t küldeni a nokia? a samu tud. Abból vissza lehet állítani

(#18713) Sergoo válasza Varszegig (#18712) üzenetére


Sergoo
csendes tag

megpróbálom

(#18714) Sergoo válasza Varszegig (#18712) üzenetére


Sergoo
csendes tag

sajna nem tud bluetoothon sms-t küldeni a nokia 5800

(#18715) leslieke válasza SeriouS_77 (#18702) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Samsung Apps nekem is felajánlotta frissítést, le is futott, de új ikon nem lett. Azt nem tudom, nálad, hogy csinálta. Letöltés, telepítés viszont működik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18716) leslieke válasza Tucobe (#18708) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Samsung Theme Designer

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18717) peterk válasza TomWexX (#18709) üzenetére


peterk
senior tag

Vedd fel a kapcsolatot a rendszergazdával, hátha tudja. :D :D

Amúgy passz. Próbáld meg újra felvenni.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#18718) renato


renato
aktív tag

nah most nézem csak hogy amikor album szerint listázom, akkor ugye az album címek alapján listáz ami nagyon nem jó, mert én úgy szeretem, ha egy adott előadó összes lemeze egymás után ott van időrendi sorrendben. ez igy hogy szanaszét vanank szórva az együttesek lemezei, hát kicsit szopós. de jó is lenne ha mappa szerint is nézné. meg a számváltást is tök jó lett volna ha zsebből el tudnám végezni (szóval vagy adjanak két funkciót a hangerőgombnak (rövid és hosszú nyomvatartással) vagy rakjanak rá még két dedikáltat, és akkor tökéletesen elégedett lennék...)

meg számolhatná mit hányszor játszottam le (ezt ugye számolja is, de miért nem lehet az ilyen számokat megjeleníteni? :( illetve tök jó lenne, ha lehetne pontozni a számokat albumokat... nagyon-nagyon fapados. de jó lenne egy komoly player hozzá... :U

[ Szerkesztve ]

(#18719) bert_old válasza Sergoo (#18714) üzenetére


bert_old
csendes tag

én is nokiáról költöztem át... a névjegyeket bluetoothon küldtem át (névjegyzékből) és a hozzá rendelt adatok ... kép, e-mail, fax, ... minden tökéletesen átment... csak úgy állítsd be hogy ne keljen minden darabnál elfogadni a kapcsolódást... (automatikus) ...

(#18720) zack válasza renato (#18701) üzenetére


zack
nagyúr

Pár hsz-el lejjebb volt róla szó. A Bada 1.2-től fog indulni. Tehát elvileg ha megkapjuk a frissítést, nálunk is müködnie kellene. ;) Sztem a novemberi hónapban el kell indulnia.
Jól időzít a Samsung ha tényleg így lesz...A karácsony előtti szezon minden gyártónak egy ziccer. Ennél jobb hype meg nem is fog kelleni ha beindul. A júzerek fogják reklámozni a fícsört, újságolva a barátoknak, kollégáknak fórumtársaknak, ami még brutálisabb eladási hullámot fog indítani. :K :C Ez az igazi marketing, nem amikor Jobs papa beleböffent a mikrofonjába. ;] Ha pedig kipipálják a social hub hibát, onnantól kezdve a többi nagyobb problémát simán fogják tudni orvosolni. 2011 Q2-ben lesz a Bada és a Wave 1 éves. Kíváncsi leszek marad e addig az eddig felemlegetett hibákból...Hardveresen 2011-ben is meg fogja állni a helyét, a szoftveres gondok pedig mindig orvosolhatóak. Lásd 5800 kinetikus görgetés.Majd 1 évig ment a rimánkodás, petíciók tömkelegét küldték a Nokiának, és láss csodát, megoldották. :DDD

Mindenesetre jövőre jó lenne az első Samsung Wave találkozót összehozni, mellette jókat dumcsizni, iszogatni. A Wave-vel kapcsolatos problémákba ütköző tagoknak személyesen segíteni, tanácsot adni stb. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18721) SeriouS_77 válasza leslieke (#18715) üzenetére


SeriouS_77
tag

Ha tudtam volna, hogy ez nem normális biztos csinálok képernyőképet. :D

(#18722) TomWexX válasza peterk (#18717) üzenetére


TomWexX
addikt

Felvettem mégegyszer, sőt a másik mail címemet is megpróbáltam! Mindig ugyanez a válasz! Mi is a rendszergazda száma? Mindjárt felhívom! :D :W

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18723) Tucobe


Tucobe
tag

Köszi!

(#18724) gamek!ller válasza zack (#18720) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igen, ezt nem tartom hülyeségnek, simán benne lennék! :)
Sittes: Megjött a fólia, ma délután fel is teszem! Nagyon köszönöm! :R
Akksi: Nekem pont most 1 hetes a telefon. Tegnap értsd úgy ahogy írom, reggel 6 órakor elindítottam a zenét, folyamatosan kérdezte le az emaileket, nem egyszer görcsölt mert nem volt a szántóföldön téterő, kb 4-5 perc duma és amikor hazaértem este 7 órakor kapcsoltam ki a zenét. 2 csíkom maradt.

[ Szerkesztve ]

(#18725) Karma válasza zack (#18720) üzenetére


Karma
félisten

"Pár hsz-el lejjebb volt róla szó. A Bada 1.2-től fog indulni. Tehát elvileg ha megkapjuk a frissítést, nálunk is müködnie kellene."

Nekem nem egyértelmű, hogy ezt miből szűrted le.

“All nothings are not equal.”

(#18726) Gabócza


Gabócza
senior tag

Sziasztok,

egy dologban segítsetek nekem, amire nem tudtam rájönni és nem találtam meg a manualban sem. Szeretnék csoportokat használni, (család, kollégák, stb.), de nem vehető fel egy név se. A címjegyzéket google contactsból szedtem Exchange szinkronizációval. Meg is jelenik a csoportok között, mint Exchange ActiveSync, ebben benne is van az összes név, de a többiben 0 van és nem is tudok hozzáadni, mert üres a lista kereséskor. Nem tudtam rájönni hogyan működik ez...

Köszi előre is...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#18727) F-ECT$ válasza sede7 (#18671) üzenetére


F-ECT$
titán

Eddig már vagy 10-en írták, hogy ez vagy az még beleférne az 1. hsz-be. Nos fiúk, lányok: nyitott ajtókat döngettek - a moderátori topicban lehet kérni, hogy ezt vagy azt tegyék még bele, és kész. Egy kérés: a szerkesztés és fogalmazás legyen legalább annyira igényes, mint a jelenlegi tartalom.

Dive ever, work never.

(#18728) lasarus1988 válasza Gabócza (#18726) üzenetére


lasarus1988
tag

Először töröld ki azokat az activesync csoportból akiket máshová akarsz rakni majd a másik csoportban vedd fel őket.

(#18729) Gabócza válasza lasarus1988 (#18728) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi, akkor már csak azt áruld el, hogy tudom abból a csoportból törölni, mert ha ráállok a névre és ott nyomok egy törlést, akkor azt mondja, hogy törölve lesz a webszerverről, amit nem akarok...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#18730) Karma válasza Gabócza (#18726) üzenetére


Karma
félisten

Ne törölj semmit, ezt nem lehet megcsinálni.

“All nothings are not equal.”

(#18731) Polllen válasza zack (#18720) üzenetére


Polllen
nagyúr

"Ez az igazi marketing, nem amikor Jobs papa beleböffent a mikrofonjába."

Nem akarok flémet, de az apple marketing-gel ezt a telefont mindenki istenítené a hiányosságaival együtt...A samu marketing-gel csak 1-2 ember isteníti, a többiek objektívebben kezelik.

Mellesleg a samu marketing igazi fail...pl. social hub-t lehet látni mindenhol (a magyar oldalon is!!!) miközben még nem elérhető...

Szóval khm... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18732) zack válasza Karma (#18725) üzenetére


zack
nagyúr

Talán AS mondta, hogy a Wave 2 & Bada 1.2 debütálásakor már működni fog elvileg. Nincs kedvem most visszakeresni, de az elmúlt pár napban volt róla szó.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18733) Gabócza válasza Karma (#18730) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi, nekem is úgy tűnt. Lehet tudni, hogy miért? És akkor tudok valahogy egyedi csengőhangokat adni 1-1 névhez?

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#18734) Karma válasza zack (#18732) üzenetére


Karma
félisten

Én csak azt láttam, hogy AS megörült a Coming Soon feliratnak, amiután (eredménytelenül) megjegyeztem, hogy már két hónapja ezt mutatja.

Gabócza: Az a sanda gyanúm, bár már nem emlékszem teljesen, hogy Exchange-en keresztül jövő kontaktokhoz ezt nem lehet megoldani :W De a névjegy szerkesztésénél kísérleteznék.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18735) Gabócza válasza Karma (#18734) üzenetére


Gabócza
senior tag

Hát akkor nem lesz egyedi csengőhang. A névjegy szerkesztésénél se találtam ilyet. Kár.
Azért köszi a segítséget.

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#18736) TomWexX


TomWexX
addikt

Erre valakinek valami ötlet?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18737) Varszegig válasza TomWexX (#18736) üzenetére


Varszegig
veterán

és ha újrarakod a fiókot?

(#18738) TomWexX válasza Varszegig (#18737) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez történik akkor is! :W

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18739) gamek!ller válasza Gabócza (#18735) üzenetére


gamek!ller
senior tag

De lehet, valamit félreértettél. Bemész a Saját Fájlok -> Hangokba, ott rányomsz arra a hangra amit egyedi csengőhangként akarsz beállítani, felhozod a menüt (középen kis felfelé mutató nyíl) -> Beállít, mint -> Hívó csengőhangja -> Névjegy keresése és innentől szerintem magától menni fog.

(#18740) Gabócza válasza gamek!ller (#18739) üzenetére


Gabócza
senior tag

Igen ez jó lenne, de itt se jelenik meg senki a listában, ugyanúgy mint a csoporttagok hozzáadásakor. Gondolom ugyanaz az oka, hogy Exchange sync-kel jöttek a nevek a telefonra.
Azért köszi...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#18741) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

*#06# IMEI megtekintésre a Wave-en is működik?

(#18742) leslieke válasza bokrosolajos (#18741) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

igen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18743) TomWexX válasza bokrosolajos (#18741) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, mivel ez is telefon! Ez a kód minden mobilon működik mivel szabvány! ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18744) peterk válasza bokrosolajos (#18741) üzenetére


peterk
senior tag

Persze

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#18745) djbahool


djbahool
senior tag

Létezik már erre a telóra (ill. OS-re) ingyenes navigácós program?

(#18746) TomWexX válasza djbahool (#18745) üzenetére


TomWexX
addikt

Olyan ami használható is: nem, és lehet nem is fog létezni!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18747) leslieke válasza djbahool (#18745) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem, és nem is várható. Az eddig megjelentek is fizetősek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18748) Varszegig válasza djbahool (#18745) üzenetére


Varszegig
veterán

ingyenes alatt mit értünk? warez? mert akkor ennek itt nincs helye (de amúgy sincs). Ha meg OVI szerűt akkor nincs, de az én véleményem mindig az: az OVI sem ingyenes, a telefon árába van építve az ára.

(#18749) djbahool válasza leslieke (#18747) üzenetére


djbahool
senior tag

És az eddig megjelentek közül mit tudtok ajánlani?
(még csak most ismerkedek a témával)

(#18750) leslieke válasza djbahool (#18749) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Route 66

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.