Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17751) DonMedve válasza Kobe (#17749) üzenetére


DonMedve
addikt

Azt elfelejtettem hozzáírin,hogy elég csak a productcode-t átírni!!Ezt írd be:"GT-S8500BAAXEH" és menni fog.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17752) Kobe válasza DonMedve (#17751) üzenetére


Kobe
veterán

na akkor sok beszédnek sok az alja alapon :d summázzuk a dolgokat, nehgy valamiben félreértsük egymást :D

tehát ha t-mobilos teflonon JH3-as szoftver csücsül, akkor probléma nélkül lehet JI2-re frissiteni Kiesen keresztül úgy, hogy az általad korábban linkelt leírásból a registry gányolást részletező részéből én csak a product code mezőt írom át a registryben, mást nem, a többi maradhat úgy ahogy van ?
:)

(#17753) DonMedve válasza Kobe (#17752) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen! :) Semmit nem kell átírnod,csak a productcode-t,és fel fogja ajánlani a frissítést!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17754) roti86


roti86
őstag

Sziasztok.

Aki most akar venni Wave készüléket és még T-mobilos is, akkor nézze meg ezt: Link

A felhasználó nem az ismerősöm, semmi nem fűz hozzá, csak segíteni akartam.

(#17755) sittes79


sittes79
addikt

van friss KIES? mert nekem nem frissül a 81-ről!

(#17756) DonMedve válasza sittes79 (#17755) üzenetére


DonMedve
addikt

Szedd le a hivatalos oldalról!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17757) Killerlaca válasza Kobe (#17752) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Nem akarok belebeszélni nagyon de mivel már nem JF2 van rajta onnantól már reghack nélkül is mennie kell a frissítésnek mivel az már független firm nem T-s. :U
Vagy nem jól gondolom?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17758) Varszegig válasza Killerlaca (#17757) üzenetére


Varszegig
veterán

a jf2 a t-s sw

(#17759) leslieke válasza sittes79 (#17755) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Innen leszedheted a legfrissebbet: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17760) Varszegig


Varszegig
veterán

(#17761) leslieke válasza Varszegig (#17760) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, határozottan érdekes. Történtek fejlesztések, de még hagytak munkát maguknak. (pl. a browser)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17762) Varszegig válasza leslieke (#17761) üzenetére


Varszegig
veterán

azt írta eddig nem volt out of memory errorja, ez is fejlődés:)

(#17763) leslieke válasza Varszegig (#17762) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, olvastam, hogy valamit javítottak rajta. Amúgy ezt nem csak a böngésző volt képes produkálni.

Natív Opera Mini kellene ide is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17764) Kobe válasza Killerlaca (#17757) üzenetére


Kobe
veterán

a product codeban még mindig ...TMH végződés van, így nem ajánlja fel a frissitést.

A code átirásával viszont simán negyed óra alatt felment rá a JI2 :C

(#17765) DonMedve válasza Killerlaca (#17757) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen a productcode alapján updatel,nem a fw verziója alapján! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17766) Killerlaca válasza Varszegig (#17758) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Igen de már nem az van neki hanem JH3 az meg független..

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17767) SPetii


SPetii
csendes tag

Sziasztok!!

Tegnap vettem meg a Wave GT - S8500 ast! :C
Iggen penge kis gép sztem, jól müxik, rem jól is fog.

Viszont van egypár problémám.

Letöltöttem ezt a Samsung kies progit a Samsung honlapjáról. Fel is telepítettem, el is indult minden ok. A telót is átállítottam a kies profilra. Csatlakoztattam a mobilt, erre azt írja ki hogy "A háttértár csak készenléti állapotban használható. Kérem zárjon be minden futó alkalmazást. " De minden csatlakozási lehetőségre ezt írja ki.
Azt nem értem h milyen alkalmazást kell bezárnom. A widgetekre gondol?? Vagy valami másra?

Légyszi segítsetek!

Köszönöm.

(#17768) theomo válasza SPetii (#17767) üzenetére


theomo
tag

Igen a widgetekre vagy esetleg a menügomb hosszú megnyomásával ellenőrizni tudod mi fut még

Teomo

(#17769) gamek!ller válasza leslieke (#17759) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Koszi a linket, ha haza megyek én is megprobalom osszehozni!

(#17770) leslieke válasza SPetii (#17767) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt állítsd be így: Beállítások -> Kapcsolatok -> USB - > Kérdezzen csatlakozáskor.

Menü gombot nyomd meg hosszan, zárj be mindent, ami nem widget. A widget maradhat, attól még menni fog a csatlakozás.
Lépj a kezdő oldalra (widget oldal) és kösd össze a géppel. Ekkor felugrik egy ablak, ahol kiválaszthatod a csatlakozás módját.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17771) SPetii válasza theomo (#17768) üzenetére


SPetii
csendes tag

Sikerült, köszönöm szépen! :R ;)

Még lenne egypár kérdésem.

A mobiltv-t hogy tudom beállítani? Web'n'Walk on már eljutottam az alcsomagig de utánna nem hoz be semmit csak a mobiltvre alkalmas készülékek listáját.
Lehetséges h valamit be kell állítani?

(#17772) theomo válasza SPetii (#17771) üzenetére


theomo
tag

Vodás vagyok, sajna ez ügyben nem tudok segíteni

Teomo

(#17773) Kobe


Kobe
veterán

visszatöltöttem a névjegyeimet a kiesből a telefonra

természetesen ez az idióta kies felcserélte a vezetéknév eresztneveket igy most Gipsz Jakab helyett Jakab Gipsz ként szerepel az összes név a listában

van valami rendezési szempont mivel vissza lehet cserélni, hogy ne kelljen egyenként átirni a neveket ?

(#17774) leslieke válasza Kobe (#17773) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Névjegyek -> középen a 3 pötty -> Beállítások -> Név megjelenési sorrendje

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17775) Varszegig válasza Killerlaca (#17766) üzenetére


Varszegig
veterán

csak nem ezt írtad :)

(#17776) TomWexX válasza Killerlaca (#17766) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen JH3 van illetve volt neki, de a product kód nem változik meg! A T-s telónál TMH marad multiloader után is! Azt nem lehet megváltoztatni! Legalábbis mi itthon nemtudjuk jelen állás szerint!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17777) sittes79 válasza leslieke (#17759) üzenetére


sittes79
addikt

köszi letöltöttem. uninstalláljam a 81-et vagy telepítsem rá a 82-t? köszi

(#17778) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok,

Van olyan alkalmazás widget amiben testre lehet szabni milyen progik legyenek benne?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17779) leslieke válasza sittes79 (#17777) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Uninstallálhatod, mert az új úgyis kéri az előző törlését.

(#17778) Killerlaca: Nincs.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17780) SPetii


SPetii
csendes tag

Akárhányszor csatlakoztatom, mint kiesel mint médiatárként, mindig csak a Phone háttértárat ismeri fel...az ugye 400 MB..

És hol a többi 1100??? Vagy az csak a kiesnél jelenik meg?

Bocsi kiesnél még nem jelenített háttértárat de megjelnítette a készüléket mikor valamilyen háttértárként csatlakoztattam. Akkor kiírta h ebben a csatlakozási formában a kies nem tudja hazsnálni a háttértárat csatlakozzon a kies progival.... amivel ugye nem tud

[ Szerkesztve ]

(#17781) DonMedve válasza Killerlaca (#17778) üzenetére


DonMedve
addikt

Tudtommal még ninsc!Egyenlőre csak előre beállítottak vannak!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17782) leslieke válasza SPetii (#17780) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az 1100-on van a rendszer és a rendszer által előre lefoglalt területek. Ezzel együtt kell élni.
Memóriakártya meg úgyis kell, mert arra érdemes telepíteni az alkalmazásokat, a Route 66 meg el se indul anélkül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17783) Kobe


Kobe
veterán

asszem találtam egy bugot hiányosságot a JI2 ben

korábban az arcképként beállitott fotóknál alkalmazás előtt volt lehetőség arra h mint a háttérképeknél, szépen kijelölöd a kép egy részét így nem kell külön szerkeszteni a képeket gépen
na ez a feature a JI2 ben eltűnt így a simán rápakolt képeket jobbra balra széthúzza a névjegyeknél és aránytalanok lesznek

(#17784) SPetii válasza leslieke (#17782) üzenetére


SPetii
csendes tag

Köszi!

Hát akkor be kell szereznem egy memókártyát.
Milyent javasoltok a készülékbe? 8 - 16 gigás?? A 16ossal jól birkózik?
Ja és persze ha valaki tud karit kedvezményes áron? Nekem a 8 gigás is elég lenne...

(#17785) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

T-s vagyok JF2 gyári firm-el!
Az a kérdésem, hogy érdemes e frissíteni a legújabb firm-re!
Én eddig maximálisan meg vagyok elégedve a telefonnal minden téren!

(#17786) sittes79 válasza Killerlaca (#17778) üzenetére


sittes79
addikt

itt vannak egész jók

[link]

(#17787) sittes79 válasza Kobe (#17783) üzenetére


sittes79
addikt

én ezt jh3-ban is észre vettem, vagyis a hiányát. külön szerkesztem én is

(#17788) bakospe


bakospe
tag

Sziasztok!

Két problémám lenne:

1. Raktam egy csomó háttérképet fel a telóra (1280x800), a samsungwave.hu-ról szedtem őket, és amikor be akarom állítani háttérnek őket, nem tudja úgy megoldani, hogy görgethető legyen, nem is jön be az a sárga téglalap beállításkor. Saját készített fotóknál, illetve amik fent voltak alalpból képek a telón, azoknál simán megy. Nem tudom, hogy mi lehet a probléma.

2. Nem tudom valaki próbálkozott-e már olyannal, hogy a laptopon lévő vezetékes netet megossza wifi-n és erre kapcsolódjon rá a Wave-el. Win7 van fent, UTP-n jön a net. Csináltam egy adhoc vezetéknélküli profilt, és engedélyeztem, hogy az internetet is megossza rajta. Na most pl ha WPA2-s titkosítás akkor nem is tudtam rácsatlakozni a mobillal, wep vagy titkosítás nélkül sikerült csatlakozni, de nem volt internet. Előtte kipróbáltam egy másik laptoppal a megosztott wifi-t és azzal sikerült a csatlakozás és ineternethozzáférésem is volt. Valaki próbálkozott már ilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#17789) Kobe válasza sittes79 (#17787) üzenetére


Kobe
veterán

remélem egy következőben visszahozzák mert hasznos és sok időt megspóroló funkció volt

(#17790) DonMedve válasza Kobe (#17789) üzenetére


DonMedve
addikt

Egyetértek,nem is néztem eddig. :Y

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17791) ABal válasza SPetii (#17771) üzenetére


ABal
őstag

Nekem a MobilTV-t az ügyfélszolgálatos aktiválta, úgy tudom, azt te egyedül nem tudod. Egy telefont megér az ÜSZ felé, hogy biztosat tudj.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17792) TomWexX válasza Kobe (#17789) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez érdekes mert nekem is JI2 van és én betudom állítani a négyzetalakú képet a név arcképéhez! Megkeresem a képet, ..., beállít mint hívóazonosító és onnan már egyértelmű!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17793) SPetii válasza ABal (#17791) üzenetére


SPetii
csendes tag

Köszii! :)

Meg is tudakolom ezt!! ;)

(#17794) TomWexX válasza SPetii (#17793) üzenetére


TomWexX
addikt

De tudod aktiválni a T-mobile web felületén! Tudnod kell a T-s jelszavadat...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17795) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Köszi a válaszokat.

Mitől ennyire nehéz ilyeneket csinálni?
Ennyire zárt a Bada?
Mindent olyan hamar feltörnek ez miért ne megy az illetékeseknek? :U

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#17796) Varszegig válasza Killerlaca (#17795) üzenetére


Varszegig
veterán

ez nem törés kérdése, hanem API kérdése.

(#17797) Kobe válasza TomWexX (#17792) üzenetére


Kobe
veterán

én nem ezt írtam.

Hanem azt hogy a korábbi szoftverekben volt lehetőség átméretezni a képet mielőtt hzzá csaptad volna a névjegyhez. Ergo: ha apuci és anyuci arcképe neadjisten nem egy 100x100 as képen volt rajta gyárilag, hanem mondjuk 800x400 as téglalap alakú egész alakos képen akkor lehetőséged volt rázoomolni muter fejére és a normális méretarányokat tartva a teljes alakos képről csak a fejét kiválasztnai és becsapni a névjegyhez, nem kellett photoshopon szenvedni vele. Most viszont nincs lehetőség átméretezésre alkalmazás előtt, hanem minden képet négyzet alakúra nyújt hogy teljesen kitöltse a névjegy kis kockáját. Nincs ezzel semmi baj, csak éppen nincs olyan készülék a földön ami négyzet alakú képet készítene, ergo borulnak az arányok, apuci feje ugy fog kinézni mint egy down-kóros, vagy elefántember, aránytalanul méretezi át a képet

(#17798) Teaway válasza bakospe (#17788) üzenetére


Teaway
veterán

"Raktam egy csomó háttérképet fel a telóra (1280x800)"

Nem inkább 1200x800 kéne?

Nincs itthon csokid??

(#17799) bakospe válasza Teaway (#17798) üzenetére


bakospe
tag

Őőő, bocs benéztem, de 1200x800-asok a képek, csak elírtam az előbb!

(#17800) lasarus1988 válasza Faresz29 (#17785) üzenetére


lasarus1988
tag

Megválaszoltad a saját kérdésed! Ha minden rendben van akkor nem kell, de ha kíváncsi vagy akkor megteheted, de csak saját felelősségre. Multi-val nem hivatalosan, Kies-szel félhivatalosan regedit-tel.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.