Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#963) prsq


prsq
tag

Már régóta szemeztem vele, de most végre vettem én is egy ilyen masinát. Még csak egy napja, így most épp keresek valami szoftvert, amivel át tudom vinni a régi telefonkönyvet minél egyszerűbben.
A Mobiledit féle Phone Copierről tud valaki valamit?

Én is mindenképpen nem-érintőképernyőset akartam, a telefon nagyon szép, egy hajszálnyit talán nagy, de sebaj. Apró hibákat találtam benne persze, de még szokom. (Pl. a T9-et nem lehet fixen ki vagy bekapcsolni, alapban mindig ki van, és ha kell, mindig be kell.)
A billentyűzárról annyit, hogy az 1500 Ft-os LG-n (Házimobil) külön lehet billentyűzet- , kijelzővilágítást és billentyűzárat időzíteni. :)
Fotókat nagyon jókat csinál, az AF, a makró, a vaku meg még hab a tortán.
A rádióhangolással kicsit bajlódtam, de amúgy jó, bár úgysem fogom hallgatni nagyon.
Netet még egyáltalán nem próbáltam, a 3G-t egyelőre kikapcsoltam.
A kezdőképernyőre meg sok jó dolgot ki lehet tenni, pl. kettős órát (ebayezéshez hasznos :) ), vagy a naptárat. Arra még nem jöttem rá, hogy a teendők és a naptár miért van egyáltalán külön, nekem egyben is lehetne akár, azonos riasztással. A gyári csengőhangok számomra szokás szerint gázak, de azon könnyű segíteni.

Az az ebayes tok érdekelne engem is (találtam párat, csak nem tudom jót-e, fekvőtok?), privátban elkérhetném a linket?

Aki még ilyen telefont szeretne:
Metroban volt eddig: 20e Ft (független), még talán van
Speedshop: 18,9 (független)
Media Markt tegnaptól: 20e Ft (független)

Én a legutóbbiban vettem, a Speedshopban épp kifogyott a készlet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.