Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) dik válasza cs.zs. (#2849) üzenetére


dik
őstag

Igen ezt a memória kártyás dolgot nem tudtam ezzel sokat segítettél köszönöm. :D A füves rész azt már tudtam. :D Valóban egy marha volt aki azt kitalálta olyanra. Na meg ez a 52 karakternél hoszabb történet is kissé idegesítő. Meg hogy annyira nem mindegy hova másolja az ember a képeket. Meg a kikapcsolás sem kellene hogy ennyire érzékeny legyen talán és egyebek szóval szokni kell! :) De ordít és nem kell az agyamba nyomni mint a w19i, hogy halljam mit mondanak már ezért megérte megvenni. :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2852) cs.zs. válasza dik (#2851) üzenetére


cs.zs.
addikt

A wt19i-d hibás. Nekünk is van, sokkal hangosabb mint bármely más. Most van itthon vagy 10 telefon, bőven van összehasonlítási alapunk. Hangban verhetetlen. (meg sokminden másban is) 1 GHz 1 mag, 512MB RAM, 720p videó, és mindez 2011-es fejlesztés. 2014-et írunk, LG L7-II 2x1GHz, 768MB RAM, 720x480 videó, és a Led-villanója-lámpája is gyengébb...
Nem rossz az a kis telefon. Legalábbis a miénk nem rossz.

[ Szerkesztve ]

...

(#2853) dik válasza cs.zs. (#2852) üzenetére


dik
őstag

A beszédhívásokat nem értem mikor nekem beszélnek. Amugy szol az mint állat csak két hangszórója van. Ez a samsung simán megeszi ilyen téren sokkal hangosabb nem kell az agyamba nyomni. :) Ha ilyen téren is jó lett volna a kis android akkor pár évig még el lettünk volna...

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2854) cs.zs. válasza dik (#2853) üzenetére


cs.zs.
addikt

A beszédhangszórója is hangos, nekünk nincs vele ilyen jellegű gondunk.
Eladtad ? Megvan még ? Milyen hálózaton megy ?

...

(#2855) cs.zs. válasza Dhampir (#2706) üzenetére


cs.zs.
addikt

"A kijelzővel én is úgy vagyok, hogy eddig a 4,3" volt az ideális, de már a 4,8" is kicsinek bizonyult, amikor kipróbáltam. Talán az 5,5" már megfelelő lesz. :D"

Nagyon fura dolog ez. Ha az általános használatot nézzük, mint telefon és zsebbenhordás, akkor egyértelműen nem kell nagyobb mint a 4,3". Van már itthon Alcatel Idol Mini, LG L7 II , és épp itt van a keresztfiam egy Samu S4 minivel. Mind 4,3" , 2 db 16:9 formátummal, az LG kicsit kockább a 480x800 azaz 15:9 miatt, de nagyon szép.
Törpék. Az Idol 2 S mellett. Nagyon hamar meg lehet szokni az 5"-t, és onnantól nem akarsz kisebbet. Ha filmezel jobb, ha fényképeket nézegetsz jobb, ha játszol jobb, ha netezel jobb.

Én kétkártyást keresgélek magamnak (és még nincs eldöntve), és a vonat-utak miatt egyre szimpatikusabb a nagy méret - tapasztalom minden nap hogy JÓ.
(Samsung Galaxy Grand Duos)
LG G Pro Lite Dual - jajj ez most nagyon tetszik ... :D

[ Szerkesztve ]

...

(#2856) Dhampir válasza cs.zs. (#2855) üzenetére


Dhampir
félisten

Telefonáláshoz bőven elég a klasszikus méret is, habár nekem hosszabb távon kizárólag a tenyeres qwertys telefonok váltak be az SMS-ezés miatt (vagy az érintősök), azért használom még mindig az E61-et a remek gombsora miatt.
Internetre, levelezésre stb. nekem már kicsi a 4,3" és alaposabb megvizsgálás után a 4,8" is annak bizonyult. Jobban látom a nagyobb kijelzőt.

(#2857) dik válasza cs.zs. (#2854) üzenetére


dik
őstag

Megvan még nem adtam el itt pihen az asztalomon. Telenor.

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2858) cs.zs. válasza Dhampir (#2856) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én is szeretem a Chat 335-öt, sms-hez sokkal jobb mint eddig bármi más. Mostanában viszont hálózaton belül 5 Ft-ért beszélek, nem állok le sms-t pötyögni. Sokkal több betűt elmondok 1-2 perc alatt :)
Akinek a telefon csak telefon, és pl fényképező, annak kitűnő az S5610. Még walkmanként is, BKV-ra. De vannak sokan, akiknek több kell (multimédia, net), és oda már nem ez elég. Az ember gyarló, és mindig többet akar :)

...

(#2859) cs.zs. válasza Dhampir (#2856) üzenetére


cs.zs.
addikt

De már olyan megoldáson is gondolkodtam (ez a fránya pénz) hogy használom tovább a 2 db telefonomat (napközben megteszi, szgépen dolgozom, nem kell más), és nem 2 kártyás, nagy telefont veszek 60-70 ezerért, hanem pl egy WAYTEQ Xtab 7X-et a feléért. (Itt Nyíregyházán már 30e alatt megvehető : [link] Ha felülök a vonatra, táskából elő, sim kártya bele, és lehet netezni, vagy 7" kijelzőn filmnézni.

[ Szerkesztve ]

...

(#2860) poirot


poirot
senior tag

Nekem az S5610 úgymond tartalék, léptem tovább az okos telefonok felé. Viszont ébresztőnek, SIM kártya nélkül kiváló. Havonta egyszer feltöltöm, és müködik.

Az "okosat" ébresztésre soha nem használom, nem bizom az akksijában.

Szóval, érdemes szerintem érdemes erre a célra felhasználni és nem a fiók mélyére elrakni, ha esetleg váltunk telót.

(#2861) quailstorm válasza meroly (#2848) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez is a te szegénységi bizonyítványod. Runtime binary. Na az nincs rajta. Magyarán lefordított programkód.

Egyébként igen, tényleg bitekben tárolunk adatot és bináris számrendszert használunk :W

(#2860) poirot: én meg az "okos" szoftverében. Főleg mert én általában még moddolom is. Nálam éjjel általában töltőn vannak.

[ Szerkesztve ]

(#2862) Blackmirror válasza poirot (#2860) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Én is ébresztésre a primot használom több mint egy éve nem hagyott cserben. Pedig én bármikor simán tovább aludnék ha nem ébresztene :B

Azóta van így mióta az s advancem kiessel frissítettem és nem ébresztett. Azt is orvosolni lehetett egy ébresztős appal ami jól is működött, de valahogy ráálltam az s5610 ébresztőkent való használatára és nyugodtabban bízom erre.
Annyi kár hogy azt nem tudja mint a nokiák pl hogy ha lemerül v kikapcsolom akkor is bekapcsol ébreszteni.

Szerk.: quailstorm: személyeskedés kihagyásával nem ment vóna? :P

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#2863) Dhampir válasza cs.zs. (#2858) üzenetére


Dhampir
félisten

Sajnos a Symbian rászoktatott arra, hogy egy telefonba is belefér többféle földi jó. :D

(#2864) dik


dik
őstag

Hogy a témánál maradjak. Óvatos kérdésem lenne. A zárhangot hogy lehet megcsinálni, hogy megmaradjon ha leveszem a billentyűk hangját? Valahol mintha olvastam volna, de fogalmam sincs hol...

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2865) dik


dik
őstag

Na szép azt hittem ez minden készülékre vonatkozik, hogy meg lehet toldani +2 hónappal. "A sorozatszám ellenőrzése során azt állapítottuk meg, hogy regisztrált termékét nem a Samsung Electronics Magyar Zrt. hozta forgalomba, ezért a készülékre érvényes garanciát nem tudjuk meghosszabbítani."

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2866) Luck Dragon válasza Blackmirror (#2862) üzenetére

Egy kis OFF
Két napig használhattam egy Nokia 515-t ami a hírekkel kapcsolatosan egész jó készülék, hangminősége vetekszik a Primoval, sms írásakor jobb a billentyűzet nyomáspontja,(szerintem) szebb kijelzője is van. De hiányzik a zseblámpa funkció. a kamerától viszont nem voltam elájulva,ahogy az üzemidővel sem voltam kibékülve.Fekete színben jól néz ki.Hát röviden ennyi érdemlegesen. De ha meg kellene vásárolnom, számomra ennyi pénzt nem érne meg.
Blackmirror
Hogy az ő szavaival élhessek ez az ő szegénységi bizonyítványa.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2867) Mika1227 válasza dik (#2865) üzenetére


Mika1227
őstag

Én is ugyanígy jártam csak néztem, hogy mi van?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#2868) Dhampir válasza Mika1227 (#2867) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem gyártói garanciával vásároltad te és dik fórumtárs? :F

(#2869) dik válasza Dhampir (#2868) üzenetére


dik
őstag

Akitől vettem azt mondta gyártói a garancia rá.

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2870) Blackmirror válasza dik (#2869) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Biztos jó számot írtál be?
Tudom bagatel dolog, de lehet itt a hiba. Nem értem mi mással lehet gond

iPhone X@R, iPad Pro

(#2871) Dhampir válasza dik (#2869) üzenetére


Dhampir
félisten

(#2872) dik


dik
őstag

Jól irtam. A lényeg már teljesen mindegy mert módosítani nem lehet rajta így nekem nincs rá +2 hónap. Apám samsung telójával még teszek egy kisérletet azt annyi. :)

A foto zárhang kérdésemre esetleg valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2873) meroly válasza quailstorm (#2861) üzenetére


meroly
veterán

+1 [link]

Impossible is nothing

(#2874) quailstorm válasza meroly (#2873) üzenetére


quailstorm
nagyúr

És ez miben támasztja alá az elméletedet?

(#2875) Luck Dragon válasza dik (#2872) üzenetére

Ha vigyázol rá, sokáig kiszolgál:)
A fotózár hangra ha jól emlékszem (nincs nálam) a fotó/beállítás/ hangoknál lehet ki vagy be kapcsolni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2876) Blackmirror válasza Luck Dragon (#2875) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Kamera- beállítások - ott újra beállítások majd zárhang

iPhone X@R, iPad Pro

(#2877) dik


dik
őstag

Az addig rendben van de ha leveszem a billentyű hangokat az is elmegy. Nem lehet neki ártani hogy az akkor is maradjon meg?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2878) Blackmirror válasza dik (#2877) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Dehogynem, én is levettem a billentyűzet hangját mégis tudok zárhangot állítani.
Akkor már kérdés hogy a hangprofilon belül vetted-e le a billhangot?

iPhone X@R, iPad Pro

(#2879) dik válasza Blackmirror (#2878) üzenetére


dik
őstag

Na tehát akkor igen a profilokban levettem. Nem szeretem ha csiripel a billentyű mikor nyomkodom de a zárhang jó lenne. Na akkor hogy is csináljam mert valahogy nem akar összejönni.

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2880) Dhampir válasza dik (#2879) üzenetére


Dhampir
félisten

Egy vaskalapács megoldja a problémát. :D

(#2881) dik

A Brazil-Német meccs első félideje után muszáj volt magamat felvidítani valamivel. :R

[ Szerkesztve ]

(#2881) dik válasza Dhampir (#2880) üzenetére


dik
őstag

Hé haver ne legyél ennyire ellenséges mert az annyira nem jó! :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2882) cs.zs. válasza Dhampir (#2880) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én nem vagyok focirajongó (NŐI KÉZILABDA GYŐR!), alig követem az eseményeket, de ezt a tegnap esti brazil-németet megnéztem. A sírás rámjött, együtt éreztem a lelátó pityergőivel :( Nem szurkoltam egyiknek sem, a brazilok szétestek, a németek eltökéltek voltak - borzalmas meccs lett.

...

(#2883) Blackmirror válasza dik (#2879) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nem tudok más megoldást írni,csak amit már írtam.A kamera menüben beállítások stb után előjön a zárhang, ott bekapcsolom és van is zárhangja annak ellenére hogy a bill nekem is néma természetesen.(nem ismerek olyan embert aki azt a pittyegést elviselné :DDD )

iPhone X@R, iPad Pro

(#2884) Dhampir válasza cs.zs. (#2882) üzenetére


Dhampir
félisten

Tegnap, illetve a hosszabbítás miatt már ma az Argentinoknak szurkoltam. :D

(#2885) cs.zs. válasza Dhampir (#2884) üzenetére


cs.zs.
addikt

Annyira jó meccs volt hogy a szünetben már aludtam ...

...

(#2886) Dhampir válasza cs.zs. (#2885) üzenetére


Dhampir
félisten

Én csak az 56. perctől néztem, de közben sokszor lefagyott a kép.

(#2887) cs.zs. válasza Dhampir (#2886) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ja ja . Annyira tüzes volt a mérkőzés ... :)

...

(#2888) dik válasza Blackmirror (#2883) üzenetére


dik
őstag

Oké értelek nálam az nem működik úgy na mindegy nem érdekes...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2889) Luck Dragon

Dhampir & cs.zs. úgyis a németek nyernek :P :D ,

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2890) cs.zs. válasza Luck Dragon (#2889) üzenetére


cs.zs.
addikt

Most úgy tűnik hogy igen. Azt nem bánnám ha előtte még a brazilok jól eltángálnák a hollandokat.
Álom álom ...

...

(#2891) Luck Dragon válasza cs.zs. (#2890) üzenetére

Néha az álmokból lesznek a valóságok, vagy abból nyerjük az erőt :)
Amúgy ma reggelt levettem a töltöröl a telefont, és délre le is merült, vajon ez a Primo akku jelenség? Amiről szó esett? Vagy esetleg más van a háttérben :F

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2892) dik


dik
őstag

Az mitől van ha a kártyára rámásolok egy 105 perces zenét és mikor halgatom olyan 20 perc körül leállítja magától vagy ha bele is tekerek max. 25 percnél megáll(majd csak előről tudm kezdeni)?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2893) Dhampir válasza Luck Dragon (#2891) üzenetére


Dhampir
félisten

Kínában gyártott akku van benne?

Mostanában terjed egy szóbeszéd, miszerint a kínai akksikkal gond van, de ezt egy Samus okostellás topicban olvastam.

(#2894) cs.zs. válasza Luck Dragon (#2891) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az akku töltés nem csak úgy durrbelebumm töltődik, hanem azt is program vezérli. Ha túl sokáig van töltőn egy telefon (ez lehet akár már 4-5 óra után is), a processzor kisütésre vált át, lemerít, aztán újra tölt (ha van ilyen program, például az X8-am ilyen). Lehet hogy amikor levetted a töltőről, épp kisütés volt.

...

(#2895) zsof Nokia válasza cs.zs. (#2894) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Ha minden igaz jövő hónapban tulajdonosa leszek egy ilyen mobilnak nagyon tetszik és jókat olvastam róla itt
Egy kérdésem azért lenne milyen sim kell bele hagyományos vagy micro?

A lényeg lényegében lényegtelen

(#2896) meroly válasza zsof Nokia (#2895) üzenetére


meroly
veterán

miniSIM (hagyományos)

(#2894) cs.zs.: ez a kisütéses játék csak minimális a li-ion akkuknál. 99-100% között fog ingadozni.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#2897) cs.zs. válasza meroly (#2896) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az X8 Li-polymer, vettem már le töltöröl 90% alatt úgy, hogy egész éjjel töltödött.

(Nézem a meccset, kezemben L7-II, nem is tudtam eddig hogy ebben nincs hosszú ö és ü)

...

(#2898) Blackmirror válasza cs.zs. (#2897) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Tegyél rá ékezetet. ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#2899) Luck Dragon

Sziasztok.
Dhampir&cs.zs.
Köszönöm a segítségeteket, azóta sem csináld még hasonlót sem, lehet "zavar volt az erőben"
zsof Nokia
Sok szeretettel várunk, kis csapatokban.

Elmúlt egy hónap, ideje egy új fotót kiraknom.

Ő Rénó

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2900) Dhampir válasza cs.zs. (#2897) üzenetére


Dhampir
félisten

Alkoholos filc? ;]

(#2899) Luck Dragon

Cuki nyusszancs. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.