Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) quailstorm válasza cs.zs. (#2250) üzenetére


quailstorm
nagyúr

kínai, én tudom ;] , tanítják az iskolában másik nyelvi csoportnak, haver füzetéből meg ennyi azért ragadt rám

És ha jó, akkor jó, legfeljebb ha majd lesz pízem SD-re, akkor van új ügyfeled. Előzőt is tagtól kaptam, igaz, az Nyíregyházán vette bótban.

(#2252) cs.zs. válasza quailstorm (#2251) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ezt is át lehet venni Nyíregyházán (is) :)

...

(#2253) AndrewX válasza Luck Dragon (#2236) üzenetére


AndrewX
csendes tag

Köszönöm a segítséged, most már a lámpa mód is üzemel! :)

A második problémámra az utánad válaszoló adta meg a választ, Neki is köszönöm a segítséget, most már hibátlanul felismeri a PC! :))

(#2254) origabor válasza meroly (#2243) üzenetére


origabor
újonc

A headset-et nem erőltetném, mert van kihangosító, így ha sikerült a teszt és megvan a megoldás, akkor írj ide vissza légy oly kedves!

(#2255) cs.zs. válasza origabor (#2254) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én sem ráderőltetni akartam, csak halkan szóltam hogy ez egy olcsó és járható út.
[link]
Nem mellesleg pedig még marha jól is szól

...

(#2256) cs.zs. válasza quailstorm (#2245) üzenetére


cs.zs.
addikt

Na meg van még ilyen is, mindössze 100 Ft-tal drágább (3500 Ft/db), és gyorsabb is és SD-adapter is van hozzá ...
És természetesen S5610-zel fényképezem ezt is :)


...

(#2257) quailstorm válasza cs.zs. (#2256) üzenetére


quailstorm
nagyúr

egyelőre bukó van: [link] :W

(#2258) cs.zs. válasza quailstorm (#2257) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ohh
ez kellemetlen ... :(

...

(#2259) Dhampir


Dhampir
félisten

Új telefonos üzemidő-rekordom született; már 12 napja működik folyamatosan a Primo, még három pálcika maradt az akkumulátor-kijelzésen.

Ezen időintervallum során számítógépre maximum 10 percet lehetett kötve. Mindennapos, jelentős beszélgetési idővel, SMS-ekkel, többször fotóztam és párszor rövid ideig zseblámpáztam vele.

(#2260) Viktor0610

A konnektor, illetve hosszabbító hibája is lehet. Érdemes máshonnan tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#2260) Viktor0610 válasza Dhampir (#2259) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyenkor nem értem, hogy lehet pár ügyfelem, akik (elmondásuk alapján) kevés használattal három napnál többet nem tudnak kihozni az akkumulátorból... :F

Az egyik azért kellemetlen, mert én beszéltem rá, hogy vegye meg a készüléket... :U

Samsung Galaxy A54

(#2261) Blackmirror válasza Viktor0610 (#2260) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Kicsit bekapcsolva hagyja a bt-t kicsit megy a net véletlenül aztán van csodálkozás hogy mémerül.
Szerintem.Legalábbis én még annyira nem tudtam megnyúzni hogy 2-3 nap alatt lemerüljön.De nem is netezek rajta.

iPhone X@R, iPad Pro

(#2262) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Igen, a 3G harap bele legjobban az akksijába, 3-4 nap alatt lemeríthető.
Ilyen kijelzővel szerelt telefonoknál semmi értelme a 3G opciónak. Ha Opera minivel böngészel, már eleve a 320x240 kijelzőhőz méretezett adatmennyiség töltődik le, ami annyira kevés, hogy 2G-n is viszonylag hamar lejön.

Én múlt hét szombaton (6 napja) töltöttem fel, de mivel fényképeztem vele, volt szgéphez kötve is (talán 30-40 percet). Most fullos, 5 pálcikás ...
Érdekes érzés, mert itt a családban is, és a munkahelyen is (okostelefonok) mást sem hallok, hogy "nem láttál egy töltőt valahol?" :D

...

(#2263) arkades


arkades
aktív tag

Olvasva a kommenteket az üzem időről, egyre jobban gondolkodom rajta, hogy veszek egy ilyen telefont. Ráadásul szép is.

Каждый дрочит как он хочет.

(#2264) Dhampir válasza arkades (#2263) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem az üzemidőn kívül ez is tetszik benne, hogy szép is, könnyű is... :)

(#2265) Luck Dragon válasza arkades (#2263) üzenetére

Szia! Nyugodtan vásárolj ilyen készüléket , jó üzemidővel van felvértezve, sőt nálunk a 3G- is ki van kapcsolva mert ezen internetezni azért kíméletlen dolog az emberi szem számára (nekem legalábbis) és a fényerő is egészen jó. így átlagosan 2-3 napot bír ki. De amíg a kedves fórumos társak meg nem szólnak hogy -hogy csak ennyit bír ki szuflával , elkel mondanom hogy munkára van szerződtetve :) ugyanis egy Ace 3-ami a másik készülékem nem bírná ki a 8 órás munka idő végét. Szerintem a megjelenése korrekt, az ember nem vall vele szégyent ha kiteszi az asztalra, igaz a tárgyalások nagy részén nem is szabad bevinni a mobiltelefonokat. Strapabírása is meggyőző mert nálam egy emeletet a lépcsőn fickándozót lefele ,és sikeresen túlélte:) ,Színben is van választék Fekete ,szürke árnyalatban de ha fehéret szeretnél az sem lehetetlen, de ritka mint a fehér holló,de őkelme S5611-névre hallgat. Tokot is könnyedén tudsz hozzá választani egészen jó árban. Személy szerint én nem használok tokot hisz az esetek nagy részében a kezemben tartom és így átlagos kopások is meglátszanak már rajta. Elnézést ha a hozzászólásom hosszabbra sikeredet a kelleténél. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2266) Dhampir válasza Luck Dragon (#2265) üzenetére


Dhampir
félisten

2-3 napos üzemidő tényleg nagyon kevés ennél a telefonnál. Naponta körülbelül hány órát telefonálsz vele? :)

(#2267) Luck Dragon válasza Dhampir (#2266) üzenetére

Szia, Átlagban 3,5-4 órát telefonálok maga a munkahelyemen, azontúl pedig olyan átlagos 20-30 percet. Mivel nem egy helyen vagyok ezért a vezetékes telefonok már nem megfelelő alternatíva számomra . És sokat használom kihangosítva is, ez is közre játszhat a 3 napos üzemidővel kapcsolatban. Szerintem korrekt az üzemideje.♥

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2268) arkades válasza Luck Dragon (#2265) üzenetére


arkades
aktív tag

Köszi szépen.

Каждый дрочит как он хочет.

(#2269) arkades válasza Dhampir (#2266) üzenetére


arkades
aktív tag

Igen, 2-3 napot én is keveslek. Én kb. napi 20-30 percet beszélek. 2-3 napnál azért többet kell bírnia, különben nem veszek :N

Каждый дрочит как он хочет.

(#2270) Luck Dragon válasza arkades (#2269) üzenetére

Amit még nem mondtam el , hogy zenét is halgatok rajra naponta 2x45 percet. De ha nincs piszkálva akkor hozza a többiek által hozott üzemidöt :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2271) arkades válasza Luck Dragon (#2270) üzenetére


arkades
aktív tag

Így már jobban hangzik ;)

Каждый дрочит как он хочет.

(#2272) Dhampir válasza Luck Dragon (#2267) üzenetére


Dhampir
félisten

Szia!

Így már érthető az általános felhasználástól eltérően némileg kurtább üzemidő. :K
Nálam átlagosan napi egy óra, kihangosítva, ebből adódóan nem csoda, ha "kukorica, tök, tovább döcögök". :)

(#2273) Luck Dragon

Most fedeztem fel ezeket a tokokat, esetleg van valakinek ilyen, és elmondaná tapasztalatait?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2274) Luck Dragon válasza Dhampir (#2272) üzenetére

Napi 1òra telefonálásal és vele járo kihangositásal hánynapot bìr ki? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2275) meroly válasza Luck Dragon (#2267) üzenetére


meroly
veterán

Na, nálatok is ez a céges teló? :DDD
Hasonlóak a felhasználási szokásaink, nekem is 2-3 óra munkahelyi beszélgetés van legalább, nálunk a vezetékes készülékeket le is szerelték, úgyhogy 2-3 napot menne nekem is.

Impossible is nothing

(#2276) Dhampir válasza Luck Dragon (#2274) üzenetére


Dhampir
félisten

Eddig 13 nap volt a rekordom a megvételtől számított második feltöltés után. Viszont akkor csak fél- és párszor maximum háromnegyed-órás beszélgetések voltak. Ebben néhány fotó elkészítése és rövid ideig tartó zseblámpázás is benne foglaltatik. A 3G nincsen bekapcsolva és a fényerő kettes szinten áll. Ahol gyengébb a térerősség, ott lehetséges, hogy többet fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

(#2277) cs.zs. válasza meroly (#2275) üzenetére


cs.zs.
addikt

Sárkányos barátunknak napi 4 óra (részben kihangosított) telefonálással és napi 90 perc walkmannal jön ki a 3 nap. Azért ez már nem piskóta.

Dhampir:
Azért levenni a fényerőt hogy ne 7-8 napot menjen, hanem néhánnyal többet ... nem túlzás ez egy kicsit ?
Antarktiszi mélybarlangász vagy, vagy miamanó, hogy olyan sokáig nem találkozol konnektorral ? (talán ez magyarázhatná a levett fényerőt is, mert napfényben nekem a max is kevés, az biztos) :D ;)

...

(#2278) Dhampir válasza cs.zs. (#2277) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem ennyi fény még elegendő volt eleddig, de majd, ha szükségesnek látom, akkor feljebb srófolom. Amikor erős fényre van szükségem, akkor ott a zseblámpa. :D

(#2279) gyuri2008 válasza cs.zs. (#2277) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem normál használat mellett 6-7 nap,és ezt komolyan mondom.

Luck Dragon hol fedezted fel?
Vennék én is egyet.Ha nem adom el a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#2280) cs.zs. válasza Luck Dragon (#2273) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nekünk a WT19i van ilyen tokban, és kollégám Samsung Galaxy Y-ja, ezekről tudok nyilatkozni.
1-1,5 év után elkezd elnyúlni, ekkor a telefon már könnyen kijön belőle.

Előnye : nem kopnak le a telefon sarkai, új, csillivilli marad a hátlap, elejtéskor óvhat.
Hátránya: nagyobb, vastagabb lesz vele a telefon, zsebben hordva is meggondolandó, és táskában hordva az üveg ugyanúgy karcos lesz, és leejtéskor a mi WT19i-telefonunk pedig pont üveglappal fogta meg a betont, és így nem nagyon volt állagmegóvó szerepe ... :(

...

(#2281) Luck Dragon

Sziasztok!

meroly

Nos szerintem nem hiába választottunk ezt a kütyüt minden adott eme feladatok ellátására. Ami nekünk szűkséges lehet. A másik kiszemeltem készülékem BB Z10 lett volna, de féltem hogy úgy járok mint az Ace3-mal.

Dhampir

"Eddig 13 nap volt a rekordom a megvételtől számított második feltöltés után" <<< Hát ez nem semmi!! Én még ezt nem tudtam kicsavarni belőle. Majd ezt elolvastatom a kedves Kolleginával és közlöm majd vele hogy nálunk mi is a battery saver :K

cs.zs.

Nos ha belegondolsz te milyen készüléket vinnél magaddal? az Antarktiszi mélybarlangászatra egy "almás , vagy épp egy nyamnyug Vágódeszkát? Én maradnék a Primo mellett ;] :DD

gyuri2008, cs.zs.

Internetezés közben találtam rá a tokokra, de még boltban, üzletekben még nem ütköztem bele. Mondjuk nálam szépséghibák már igen is láthatóak ,de egy ilyen szerintem eltakarná és újra szebb lenne ha még egy kicsit is vastagabb lenne tőle. Egy pirosra vagy egy feketére beneveznék, A pink szerintem nem illene hozzá.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2282) Dhampir válasza Luck Dragon (#2281) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez még nálam is komoly egyéni rekordnak számít, mert apukám tavalyi készülékével csak 5-7 nap volt a leghosszabb üzemidő, igaz, hogy akkor három csíknál már töltőre raktam.

Pár héttel ezelőtt is kaptam "gyógyításra" egy Primot, az 5. napon is még csak négy csíkra fogyott az akkumulátor kapacitása, tehát maradt még bőven benne szufla, de ezután visszaküldtem a gazdájának, aki korábban folyton arra panaszkodott, hogy nála körülbelül 2 nap alatt lemerült.

A saját készülékem a megvételtől számított harmadik feltöltéssel (jelenleg) már 7. napja üzemel, de most olyan területen tartózkodom, ahol a leárnyékoltság miatt gyengébb a térerősség. Emiatt, ha jól gondolom (ámbátor lehetséges, hogy tévesen), az adótorony fokozott keresése miatt többet fogyaszt.

(#2283) arkades


arkades
aktív tag

Akksit cserélni gondolom itt is csak gyárira ajánlott, vagy van valamilyen megbízható ugy. termék?

Каждый дрочит как он хочет.

(#2284) Dhampir válasza Luck Dragon (#2273) üzenetére


Dhampir
félisten

Helyre kis tokok.

Az enyém egyszerű, bebújtatós tokocska. Puha műbőr anyagból varrattam (a fényképen Maci tartja) :)

(#2283) arkades

Én a gyárit preferálom, de hátha ajánlani tud valaki egy megbízható utángyártottat is.

[ Szerkesztve ]

(#2285) Luck Dragon válasza arkades (#2283) üzenetére

arkades
Szia, Szerintem igen, érdemes gyári akkut venni, (tapasztalat) anno a SE-készülékemnél nem bírt ki annyit mint az eredeti , pedig csak pár száz forinttal volt drágább. Amúgy megkérdezhetem hogy mi baja van a mostani akkudnak?

Dhampir
Szép a tokod, de igazán akkor lenne a legjobb ha a macit is hozzá varratnád . Akkor igazi karakteres lenne. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2286) Blackmirror válasza Luck Dragon (#2281) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nekem pont BB Z10 van az s5610 mellett.
Nem telefonálok olyan sokat mint te de kb meghalnék a Samsung nélkül. Így is van hogy napi kétszer töltöm a BlackBerryt de általában 1 napig bírja a primo mellett. Ez a Z10 gyenge pontja, egyébként elégedett vagyok vele, jó telefon.

Dhampir: medve járt hozzá? :)

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#2287) Dhampir válasza Luck Dragon (#2285) üzenetére


Dhampir
félisten

A Macit nem varrathatom hozzá, mert akkor nem tudnák "elrabolni". :D

(#2286) Blackmirror

A Macit a hűvösvölgyi Sarepta Szeretetotthon fogyatékkal élő lakói készítették. :)

[ Szerkesztve ]

(#2288) arkades válasza Luck Dragon (#2285) üzenetére


arkades
aktív tag

Még nincs ilyen telefonom de lehet, hogy a főnökömét megveszem, mert ő már nem használja. Az biztos, hogy az akksija nem jó. Majd utána nézek, hogy mennyibe kerül a gyári.

Каждый дрочит как он хочет.

(#2289) Luck Dragon válasza Blackmirror (#2286) üzenetére

Elhiszem neked, én is sokáig szemezgettem vele. Pontosabban egy fehér színű kiadással. Kár hogy az akku ilyen harmatos :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2290) Dhampir válasza arkades (#2288) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, hogy én is eladom majd androidos okostelefonra váltás miatt. :)

(#2291) arkades

Független és a Samsung Pontban vettem az Alleeban. :K

[ Szerkesztve ]

(#2291) arkades válasza Dhampir (#2290) üzenetére


arkades
aktív tag

A tiéd független?

Каждый дрочит как он хочет.

(#2292) gyulavezir válasza Luck Dragon (#2273) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Én Ebayról rendeltem egy fehéret, kb 440HUF ért. Megjött (3hét!), klassz, kissé merev, de biztos megvédi a telót, ha leesik.

Innen vettem:
http://www.ebay.com/itm/321268502752?var=510193902290&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Egyetlen gond vele, hogy a perem nem teljes, így nem feszül rá a készülékre. Ennyi pénzért tuti vétel.
:C

(#2293) cs.zs. válasza arkades (#2291) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én is eladom az enyémet. Telenor, 2012 novemberi, 2015 januárig garis, kutya baja, de az üvege karcos (másfél éve zsebben hordom). Akku hibátlan, doboza, papírjai megvannak. Első tulaja vagyok, a gyári töltőjét pedig épp ma vettem elő a dobozából, ma volt először használva (USB töltő annyi van itthon hogy nacsak, de ha kell, egy sincs. Ma vettem elő a vésztartalékot : ) )
11.000. + posta, és benne hagyom a 2 GB-os micro SD-kártyát is (ha igényli a kedves vevő)

...

(#2294) cs.zs. válasza Luck Dragon (#2281) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én az almást semmibe sem nézem, a sznobság felsőfokának tartom. Már egy 50-60 e Ft-os droidos is lealázza oda-vissza (pl LG F6).
Értelmetlen (számomra).

...

(#2295) cs.zs. válasza Luck Dragon (#2274) üzenetére


cs.zs.
addikt

kb 1 hetet

...

(#2296) arkades válasza cs.zs. (#2293) üzenetére


arkades
aktív tag

Nekem sajnos a Telenor nem jó :( Vodás vagyok.

Каждый дрочит как он хочет.

(#2297) #57919488 válasza cs.zs. (#2294) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nekem pont ez a gondom, hogy egyik gyartonal sem talaltal meg azt a premiumot mint ami az Apple-nel van. Barmennyiert neztem telokat az osszes gagyi volt, meg az okostelos topikban agyonistenitett Nexus is csak egy vicc szamomra az Apple cuccaihoz kepest.
Igy maradtam a Primo mellett ha mar nem talaltam megfelelot :))
Ha Apple minosegben lenne normalis gombos telo nem is erdekelne, hogy mennybe kerulne.

[ Szerkesztve ]

(#2298) cs.zs. válasza #57919488 (#2297) üzenetére


cs.zs.
addikt

A munkahelyemen 5 azaz >öt< kollégámnak van almás telója, amit leginkább fb-chat-re használnak. 200 ezer Ft-ért. Ha viszont a raktárban le kell fényképezni valamit, akkor szólnak nekem (miközben állítólag az almának világbajnok kamerája van), mert én jobban meg tudom oldani...
Nem kell a minőség duma, ez mi, ha nem sznobság ?

...

(#2299) arkades válasza cs.zs. (#2298) üzenetére


arkades
aktív tag

És az öt kollégád miatt, akik nem tudnak fényképezni minden Apple felhasználót sznobnak nevezel :F

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

(#2300) cs.zs. válasza arkades (#2299) üzenetére


cs.zs.
addikt

Teljesen félreértesz.
Hozzászólásom legkevésbé sem a fényképezésről szólt.
Hagyjuk.

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.