Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) #57919488 válasza Dhampir (#2050) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nekem nehez volt a valtas tapifonra de menekultem is vissza a gombokhoz :K

[ Szerkesztve ]

(#2052) meroly válasza #57919488 (#2051) üzenetére


meroly
veterán

Én pont ezért nem váltottam és nem is fogok ;]

Impossible is nothing

(#2053) Dhampir válasza meroly (#2052) üzenetére


Dhampir
félisten

Nana, mester, nana. :D

(#2054) #57919488 válasza meroly (#2052) üzenetére


#57919488
törölt tag

s5610 nem rossz kis keszulek de amint lenne a piacon egy kicsit premiumabb valtozat mar cserelnem is. csak hat a kereset es a kinalat a serpenyostapikban van jelenleg :W

[ Szerkesztve ]

(#2055) cs.zs. válasza JOOOOSKA (#2048) üzenetére


cs.zs.
addikt

a 256MB a leírás alapján RAM-nak tűnik, tehát ha összehoznak egy nem-érintős telefont ilyen procival, és ilyen RAM-mal, az igencsak ütős és pörgős lesz !
És nem mellékesen - ennek így semmi értelme :( ilyen kijelzőn nem érdemes netezni, higyjétek el, tapasztalatból tudom. 2013 aug 21-től beaktiváltattam a szolgáltatást, de a 3 hónap ingyenes időszak letelte után már nem hosszabbíttattam meg, mert ilyen kijelzőn semmi értelme. Eképpen ebben a telefonban így semmi értelme és haszna nincs a 3G hálózatnak sem.
Mindenki másképp látja, és pont ezért én elfogadom az ellenvéleményt is (ha valaki tapasztalatból mondja).

Ez egy nagyon jó telefon, azt sem tudom hol a töltője, olyan ritkán kell elővenni (a fotók átrakásával töltődhet annyit amennyi elég neki), nagyon jó fényképezője és walkmanje van, a készenléti ideje is fullos, de hogy minek ebbe 3G, és sok RAM, és net, azt nem tudom.

Emellett a mai napig nincs épkézláb konkurense :S

...

(#2056) quailstorm válasza cs.zs. (#2055) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Haver egy évet netezett C2-01-gyel mert nem volt más :DDD
Szóval jó az ha van. Meg USB-s modemnek kell. Ne szóld le.
Aztán meg ha lenne is 256RAM benne, úgyis limitálnák a java 840k-ra, mint szokták. De nem hiszem hogy raknak ennyit.
C2-01-ben van 64, Primoban sztem csak 32 lehet, X3-02-ből meg van 128 RAMos változat. Feature phone-ban ennél több nem nagyon van, max a Samsung Jet amiben volt 256, de azon elmegy a droid :DDD

Egyébként mitől lenne ütős meg pörgős? Többet nem fog tudni, a jelenleginél meg nem nagyon lehet gyorsabb már. Több RAMot max egy normális böngészőért rakhatnának bele.

(#2057) cs.zs. válasza quailstorm (#2056) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nem szólom le, én aktív (fel)használója vagyok. 2 db telefonnal a zsebemben jövök-megyek, ez az egyik. Ezt használom fényképezőnek, és walkman gyanánt, viszonylag kevés hívásom van rajta. Ez feltöltős (Pannon Praktikum). A másik telefonomban van a T-s előfizetéses kártyám inkább arról (most épp Samsung Chat 335) beszélek és sms-ezek. Sok telefon megfordul a kezemben napközben, + a feleségemnek van egy LG KP502 és egy SE X8. A nagy fiam (8-adikos, 14,5 éves) használja a WT19i-t, a középső fiam (4.osztályos) kapott karácsonyra egy Voda Smart Minit - Tőle örököltem a Chat335-öt.
Nagyon sok telefon megfordul a kezemben, van viszonyítási alapom.
Ezért is mondom, hogy nem értem hogyan lehet élvezni a 2,4"-os netezést. Olyan kicsi a kijelző és ezáltal az adatátvitel, hogy semmi szükség 3G-re.

[ Szerkesztve ]

...

(#2058) meroly válasza cs.zs. (#2055) üzenetére


meroly
veterán

Index és fb, ez a kettő bőven elmegy nekem is a 3720-on, pedig azon még 3G sincs. Minden másra ott a mastercard a noti. :DDD

Impossible is nothing

(#2059) cs.zs. válasza meroly (#2058) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nekem ilyen kis képernyőn nem élmény, és nem kell a netezés, de csak ismételni tudom önmagam :
"Mindenki másképp látja, és pont ezért én elfogadom az ellenvéleményt is (ha valaki tapasztalatból mondja)."
A feleségem mindkét telefonja 3"-os, a WT19i 3,2", a Smart Mini 3,5. Talán ez utóbbin már érdemes netezni, de még ez is erősen kérdőjeles. A kollégáim által napközben 4" almás dolgok is vannak a közelemben, és ezáltal látom, hogy netezésre ez a minimum(4"), de inkább a 4,3. 4,7" fölött viszont már csak külön táskában lehet hordani, zsebben semmiképp (esetleg zakó zsebében). Én is keresem a jó alternatívát 2 telefon helyett , de sajna még nincs meg.

...

(#2060) cs.zs. válasza meroly (#2058) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ezen hozzászólásod is megerősíti, hogy ilyen kijelzőnél semmi szükség a 3G-re. ;)

...

(#2061) quailstorm válasza cs.zs. (#2059) üzenetére


quailstorm
nagyúr

3,5 col és 800x480 vagy nagyobb már jó netezni, persze ha az ember szeme még rendben van.
QVGA nekem se élmény már, 2,8 colon tudnám csapatni, de mondom ha nincs más, vagy notihoz 3G stick helyett.

(#2062) cs.zs. válasza quailstorm (#2061) üzenetére


cs.zs.
addikt

Vonaton ülve, ölben tartva a telefont (távolság a szemtől mondjuk 40 cm) marhára nem látszanak a pixelek, tehát a felbontás (ilyen helyzetben) nem mérvadó kérdés. A pixelek pl 15-20 cm-ről látszanának, de az nálam nem jellemző élethelyzet (elfárad a kezed ha a levegőben magad elé tartod az eszközt). A kijelző minősége nem mindegy, az általam használtak közül az X8 és a WT19i fényévekkel jár a többi előtt, szebbek a színek, maximális a betekintési szög, sok gyártónak van még hova fejlődnie. Az S5610-nek is ... :)

...

(#2063) quailstorm válasza cs.zs. (#2062) üzenetére


quailstorm
nagyúr

de a mai weboldalak 90%-a ratyin mutat 800x480 alatt...
Mindig görgetni kell meg tördelni, 800x480-on nem muszáj benagyítani. A MÁV az meg ráz, azon írni, olvasni életveszélyes, mindegy mit.

(#2064) cs.zs. válasza quailstorm (#2063) üzenetére


cs.zs.
addikt

Értelek én, és egyetértek, és ráadásul kb ugyanarról beszélünk. 800x480-as 4" alatti telefon nem is nagyon van (Xperia Ray 854x480 3,3"), tehát egyetértünk abban, hogy nem ezeken kell netezni ? :)

[ Szerkesztve ]

...

(#2065) quailstorm válasza cs.zs. (#2064) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tekintve, hogy ezt a kommentet 30centire az arcomtol, egy 3,5 colos 800x480-as kijelzon teszem, nem ertunk egyet.
Neked ekkoraban HVGA van allitolag, az szerintem meg nagyon kenyelmetlen, csak muszaj es szuksegmegoldas Jo az is igaz hogy nekem van qwertym...
300ppi-ig a felbontas a lenyeg, utana a meret. De persze nem tudom hogy all a szemed.

[ Szerkesztve ]

(#2066) cs.zs. válasza quailstorm (#2065) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ha az X8-ast nézem, ahol 3" kijelzőn 320x480, azaz 192 ppi a pixel-sűrűség, kitűnő kép van rajta. Biztosan meg lehetne számolni a pixeleket, ha valaki akarná, de nem ez a lényeg, hanem hogy szép amit látok, vagy nem. Ha a WT19i-t nézem, ami 3,2" 320x480, azaz 186 ppi, az még mindig nagyon szép, mert olyan a technológia.
Ha a Voda Smart Minit nézem, ami 3,5" 320x480, ott 165 ppi jön ki, de nem csak ez számít, hanem az alkalmazott technológia is. Itt már csak 262000 szín van, ratyi betekintési szögekkel, míg az előzőeken 16m szín van, 180 fokos betekintési szöggel. Előzőek mellett nézve ez a 3,5" kijelző egyáltalán nem mondható szépnek. Kb ugyanilyen technológiával készült az S5610 kijelzője is, 262000 szín, gagyi betekintési szöggel (és kis méretben).
Nem netezésre való.
Az X8 és a WT19i pedig a mérete miatt nem, hiába kitűnő kijelzőjük van.
A szememmel eddig nem volt gond :)

...

(#2067) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Tiltó listára raktam egy számot,hogyan tudom in-aktiválni?
Értem ez alatt,hogy tudjon hívni.
Nem találom sehol.

(#2068) Blackmirror válasza gyuri2008 (#2067) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Beállítások-Hívás-Összes hívás-Automatikus elutasítás-Elutasítási lista és innen kitörlöd.

iPhone X@R, iPad Pro

(#2069) quailstorm válasza cs.zs. (#2066) üzenetére


quailstorm
nagyúr

úgy látom nagyon elbeszélünk egymás mellett...
Te egyfolytában a méreten meg a színeken rugózol. Pedig egyik se számít. Csak a felbontás. Persze a szemnek jobb ha rendes betekintési szögek vannak, de az X8-on könnyen számolhatóak a pixelek. Hiába a magas pixelsűrűség, ha részletek nincsenek, a weboldalba rendesen be kell nagyítani.

Egyébként szerintem hagyjuk.

(#2070) gyuri2008 válasza Blackmirror (#2068) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a segítséget :R

(#2071) cs.zs. válasza quailstorm (#2069) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nem beszélünk el egymás mellett, csak másképp látjuk. Mindenkinek más a fontos, vagy más a szép, és ez pontosan így van rendjén. Ettől színes a piac, és ettől sokszínű/sokoldalú az emberiség.

A felbontás érdekes dolog. Nekem 42" plazma TV-m van, 6 éves, felbontása 1280x768. A szomszédom most vett egy 42" Full HD LED TV-t, és amikor átjön hozzánk, akkor nem érti, hogy az ő 200.000. Ft-os TV-jén miért nincs olyan jó kép mint az enyémen, miközben annak sokkal nagyobb a fényereje, nappal sokkal jobban látható. Nekem nappal be kell sötétítenem (redőny le), mert a plazmának valóban sokkal kisebb a fényereje, de (ha már sötét van) sokkal szebb kép van rajta.
Kisebb felbontással ugyebár.

...

(#2072) quailstorm válasza cs.zs. (#2071) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mert az SD anyag nagyon ocsmány nem arányos skálázással, de arányossal is, azé :DDD
Meg neked lehet minőségibb a panel is.

Viszont azon remélem nem vitázunk hogy ha van két adott méretű kijelző, egyik HVGA, másik WVGA, akkor melyiken jobb olvasni. És az lehet 3,3 col is.
Kijelzőre egyébként kényes vagyok, X8 jó, galaxy mini2 nem. Ace még elmegy nálam.

(#2073) cs.zs. válasza quailstorm (#2072) üzenetére


cs.zs.
addikt

De hát én nem is vitázok ... csak mondom a magamét ! :D :D :D
Persze, egyértelmű, hogy ugyanaz a méret nagyobb felbontással sokkal jobb, nem is ezt vontam kétségbe. Csak érdekes, hogy manapság divat a 262000 színű gagyi, miközben már sok évvel ezelőtt is léteztek a kitűnő technológiák. A SE W705-öm is 262000 színű 2,4" volt, érdekes módon ragyogó színekkel, jó betekintési szöggel, jó fényerővel. 2010-ben ...

...

(#2074) quailstorm válasza cs.zs. (#2073) üzenetére


quailstorm
nagyúr

El bírják adni...
Te is megvetted a Primot, nem?

Én a kamerával vagyok így, azt hittem hogy idénre minden okostelefonban alap lesz a legalább S5610 minőség.

[ Szerkesztve ]

(#2075) cs.zs. válasza quailstorm (#2074) üzenetére


cs.zs.
addikt

2012 év végére a gyermek elkunyerálta az akkor fél éves WT19i-met, kellett egy olcsó telefon , amiben AF kamera van. Az S5610 akkor 12.990. volt, 900 lebeszélhetőséggel, 2 év garival. A kamerája miatt egyből megszerettem, kiderült hogy a walkman-je is nagyon erős, és akkor még ott az üzemidő-kérdés ...
Az ár-érték aránya kitűnő, bármilyen is a kijelzője. Ugyanez a helyzet a Voda Smart Minivel. Abban az árkategóriában nagyon jó. (12.990. volt + 3000 feltöltés, de így akár 6500 is lebeszélhető az árból)

...

(#2076) Blackmirror válasza meroly (#2046) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Pfff ezt most vettem észre itt.Az a háttérkép irritál picit :DDD Amúgy nekem nem tetszik,de azért legalább egy jobb kijelzőt belerakhattak volna hogy érdekeljen.

iPhone X@R, iPad Pro

(#2077) cs.zs. válasza Blackmirror (#2076) üzenetére


cs.zs.
addikt

Másban van az erőssége, nem a kijelzőben. Mondjuk 25-30 ezret nem adnék érte, de egy jó akcióban (ahogy én is vettem) ütőképes lehet.

...

(#2078) Gyöször válasza cs.zs. (#2077) üzenetére


Gyöször
senior tag

Internetezni az 5610en? Attól függ mit. Amire én használom arra tökéletes. Régebben írtam, hogy 15MB netem van egy hónapban, amiből kb 3-4et használok el mióta 5610em van és napi szinten nézem róla az emaileket, hírek, és ennyi mindez képek nélkül tökéletes.

Annyira megszoktam, hogy lefekvés előtt mikor gépezek megnézek mindent amit akartam, aztán ágyból meg elolvasom az index napi termését.

Összehasonlításképp a régebbi SE V630amról 1 max 1,5 megát neteztem és akkor tényleg alig alig mentem fel szintén kép nélkül. Jó ez az opera mini, sokkal kevesebb adatforgalmat generál mint az SE beépített böngészője. Persze mostmár tudom, hogy arra is tehettem volna opera minit, de ez már mindegy :)

Nekem ki van kapcsolva a 3G, de ha bekapcsolom, akkor is borzasztó lassú rajta a net. 3G nélkül is változó a kép, némelyik oldalak gyorsabban bejönnek de pld az indexet tetü lassan tölti.

Könyvjelzőkben benne van a mobilaréna fórum, bár azt csak akkor nyitom meg ha valami életbe vágó, azon nagyon nem lehet eligazodni képek nélkül. Aztán az
- időkép,
- a pénztárgépcentrum, (mert én is alt-cash ügyfél vagyok, ha valakinek ez mond valamit)
- egy oldal ami leírja az utp és telefonkábel krimpelését, egyszer kellett elmentettem
- egy oldal amin van egy számoló program villanyszereléshez, ami számolja a hurokellenállást és a feszültségesést ha beírom, hogy mekkora teljesítményt raknék mekkora átmérőjű vezetékre,
- freemail, gmail stb

Ezen kívül ha bemegyek egy hipermarketbe és látok valami akciót amivel nem vagyok képben, hogy tényleg mennyire akció akkor árgépre fel és máris okosabb vagyok.

Ha valaminél kép is kell akkor 1es gomb és az adott oldalon betöltetem a képeket.

Tehát arra használom amire egy átlag embernek hétköznap kellhet a net. Pld ha várok emailt, akkor nem kell bekapcsolva tartani a gépet, hanem néha megnézem telóról. Nem alkalmas a készülék szórakoztató célú netezésre, hogy vicces videókat és csili vili weboldalakat nézzen rajta bárki.

Én annyit szeretnék, hogy fusson rajta a 7.1es opera meg majd ami aztán jön és az gyorsan dobálja be az oldalakat. Valamint jó lenne, ha általában minden fontosabb java-s dolgot fel lehetne rá tenni, továbbá nekem nagyon kellene, hogy bluetoothon keresztül lehessen távirányítani a gépet, ahogy a SE telókon lehet (3 opció van presenter [ezt sosem próbáltam] media player és desktop.) Media playernél 2es gomb a play/pause, a nyilak meg az egér, ezért most egy lejárt sim kártyával flight mode ban megy a SE V630 az éjjeliszekrényen.

Ja és még 4 dolog:
- egy sokkal jobb billentyűzet az lenne a legfrankóbb
- a kritikán aluli videófelvevőt lecserélhetnék valami jobbra. Nem kell nekem 1080P Full HD videórögzítés, de néha jó volna 1-2 tűrhető mobilos videó. Most az enyém egyébként olyan, hogyha fényképezőről átkapcsolom videófelvevőre és veszek fel valamit, akkor számol piros pötty kint van majd mikor végzek és leállítom akkor kiírja, hogy "Nem rögzített adatot" De ez olyan hogy ha rögzítene, annak minden bitje pazarlás lenne, ígyhát újra se indítom a telefont, mert most legalább nem kapcsol ki ha hívást kezdeményezek. Ügyelek rá le ne merüljön az akku, ha már csak 2 csík van akkor etetés jön.
-ha megnyomom a fotó gombot, akkor ne 3-4 mp múlva tudjak képet lőni
-billentyűzár :)

Valaki ezeket megírhatná a fejlesztőmérnököknek, hogy az 5612 még használhatóbb legyen :)

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#2079) quailstorm válasza Gyöször (#2078) üzenetére


quailstorm
nagyúr

"Én annyit szeretnék, hogy fusson rajta a 7.1es opera meg majd ami aztán jön és az gyorsan dobálja be az oldalakat. Valamint jó lenne, ha általában minden fontosabb java-s dolgot fel lehetne rá tenni, továbbá nekem nagyon kellene, hogy bluetoothon keresztül lehessen távirányítani a gépet, ahogy a SE telókon lehet (3 opció van presenter [ezt sosem próbáltam] media player és desktop.) Media playernél 2es gomb a play/pause, a nyilak meg az egér, ezért most egy lejárt sim kártyával flight mode ban megy a SE V630 az éjjeliszekrényen."

Erre reagálnék. A V630 az kőkeményen egy 2006-os mobil. 8 éves fejlesztés. Akkor még a Samsungnál a "mérnökök" bunkósbottal faragtak sziklából oprendszert. Az "év telefonjára" (D900), alig lehetett valamit ráimádkozni, hogy aztán ne fusson el.
Ehhez képest amit tud az S5610, az álom (rengeteg java app legalább elindul). De a színvonalat nem éri el, és nem is fogják, mert már nem üzlet, nem fejlesztik, minek.
Opera nem lesz. Az tuti.

Ha nekem lenne két ilyen telóm tuti a V630 lenne az elsődleges. Sokkal jobb az Opera 7.1 mint valami régi. S5610-en melyik fut el egyébként, hogy tudjam. 5-ös? 6-os?
Új opera nem lesz, inkább a régi szűnik meg. És nem az új opera a gyorsabb, ellenkezőleg, lassabb, csak a sokkal gyengébb SEV630-on olyan szinten optimalizált a java, hogy már-már egy natív kóddal vetekszik. Samsungon meg mindig is hírhedten fos volt a számítási teljesítmény.

Sajnos semmi reális esélyt nem látok a vágyaid teljesülésére. Ráadásul aki feature phone-t akar mostanság, azoknak ez nem kell. Az SE nagyon jó volt a maga idejében, most se pótolja semmi, de ha teheti az ember vált okosplatformra, nagyobb szabadságért. Persze a W810 szinte mindig nálam van így is.

[ Szerkesztve ]

(#2080) Def26


Def26
félisten

2000 telefon számot tud kezelni lassulás nélkül a telefon? Csak név és szám.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2081) Gyöször válasza quailstorm (#2079) üzenetére


Gyöször
senior tag

Soha le nem cseréltem volna a V630at, ha nem megy tönkre a mikrofonja. Így is kiabáltam és magyarázkodtam 2 évig, hogy "azért nem hallasz mert rossz a mikrofonom várjál keresem a headsetem, várjál most meg én nem hallak mert nem érintkezik a sz@r SE csatlakozó... várjál mozgatom most jó? nemjó?"

Szóval annyira szerettem, hogy 2 évig viseltem a baromi halk mikrofon minden áldását. De aztán megelégeltem. Mára megszerettem az 5610et. Nem vagyok otthon operában, végülis feltettem a csajom SE C702-jére a 7.1et és nem is kéne, jó nekem a régi, ami pedig a 4.4 Instict névre hallgat. a 4.5ös már nem indul el az én 5610-emen. Van olyan oldal ami a 4.4ben nem jön be vagy nem jelenik meg jól, azt olvasom a 3.1es Operával.

És nem a java app sebességével van a bajom, az tökéletes. Hanem van olyan oldal amit a 4.4es opera azonnal bedob míg más oldalakra akár fél percet is kell várni. Indexet pld úgy olvasok, hogy a cikk ami tetszik az elején arra rákattintok, és aztán nyomom lefelé pörgetem a címeket olvasom, és van hogy eljutok a sporthírekig, mire a fő hírt a legelején beadja. Addig csak Kapcsolódik ... pont pont pont.

Az hótziher, hogy én nem váltok okosplatformra.

Az 5610ben meg istencsászár a fényképező, megkönnyebbültem egy kompakt digitális fényképezőgéptől, ha csak elmegyek egy körre motorozni, vagy van valami téma amit megörökítenék, akkor zsebben van mindig.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#2082) cs.zs. válasza Gyöször (#2081) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ezeken felül nem ártana egy jobb billentyűzet, plusz WiFi, és egy kicsit nagyobb és jobb kijelző.
Na és akkor el is jutottunk a SE W995-höz :)

...

(#2083) veze


veze
őstag

pár napja tünt fel hogy az elküldött sms-ekről nem kapok kézbesítési jelentést..
az SMS/Beállitások/szöveges üzenetek/kézbesítési jelentést kér menübemn az van beállítva hogy "be"
ha rendes sms-t kapok annak van hangja
mit kellene még állitanom , vagy mit állíthattam el hogy most nincs kézbesitési jelentés?
más telefonra a csaladban is küld a ugyanaz a szolgaltató kézbesitési jelentést csak az én telefonom nem kap ..

(#2084) FhRossi válasza veze (#2083) üzenetére


FhRossi
tag

biztos megkapta a címzett az üzenetet???

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#2085) veze válasza FhRossi (#2084) üzenetére


veze
őstag

biztos, mert a mellettem lévő telefonra küldtem. meg az így elküldött sms-re válaszot a cimzett, akitöl egyébként a kézbesítési nem jött meg
Ha átteszem a sim kártyám egy másik készülékbe és arrol küldök sms-t akkor vissza jön a kzbesítési jelentés. Tehát nem a szolgaltató/vagy simkártya probléma.
van egy másik ugyanilyen készülék a csaladban azzal összehasinlitottam az sms beállításokat , azzal teljesen egyforma. abban a telefonban ha átteszem a sim kártyám, megérkezik a kézbesitési jelentés. Tehát csak a készülékben lehet valami elállítodva, de nem tudok rájönni hogy mi és hol..:(
Pl azt sem találom ( más telefonban volt ilyenem) hogy az sms "érvényességi idejét" be lehetett állitani, hogy meddig menjem el, ha azonnal nem tud, Pl mert ki van kapcsolva

(#2086) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Sziasztok!

Outlook-os emailt sikerült már valamelyikőtöknek beállítani ezen a telefonon?

(#2087) Iga007 válasza Yiggdrasil (#2086) üzenetére


Iga007
tag

Igen.
Nekem az ActivSync-es opció alatt sikeredett...Elvileg mehetne POP3 alól is:
ezt nézd meg:

(#2088) Gyöször válasza veze (#2085) üzenetére


Gyöször
senior tag

Múltkor nyöszörögtem, hogy nem vesz fel videót a készülék. Nem kapcsoltam ki azóta se, hogy újrainduljon és esetleg hívni ne lehessen vele csak videózni mert az határozottan xarabb helyzet lenne.

Na valamelyik nap szidtuk haverral a telefonunkat, ő az övét én az enyém, mutatnám neki, hogy mit tud egy samsung, videózik majd kiírja, hogy nem rögzítet adatot. Errefel a pofátlanja megjavult :D Nagyon helyes egyébként.

Szerintem várj vele pár napot/hetet/hónapot, esetleg ha nagyon türelmetlen vagy kapcsold ki meg be. Vagy pedig értékeld át magadban, hogy tényleg szükséged van-e arra :D

Kipróbáltam, alapból ki volt kapcsolva a kézbesítési jelzés, bekapcsoltam, semmi nem történik. SE C702re küldtem SMS-t oda vissza, azon is be van kapcsolva és kiírja, pár másodperc múlva, hogy az üzenetet elküldte.

Megnéztem az érvényességi időt is, megesküdtem volna rá, hogy ilyen van benne, meg hogy már láttam, de most én se találom sehol, lehet tényleg nincs? Sokat segítettem? :))

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#2089) mike1334


mike1334
veterán

Sziasztok...látom most már van GT-S5610 meg S5611...van lényeges különbség ehhez képest? Illetve kapható jelenleg, vagy kapható lesz a közeljövőben rendes bolti forgalomban? (nem GSM boltok)
Mert az S5610 újra kapható függetlenül az edigitalnál, és rámozdulnék, de ha van jobb, akkor lehet kivárok :)
Köszi.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#2090) veze válasza Gyöször (#2088) üzenetére


veze
őstag

az ujrainditás megvolt néhányszor, söt akku kivétel meg visszahelyezés is, de semmi..
a csaladban a mási közel ennyi idös s5610 ugyanugy van beállítva mint ez , és azon jön a visszajelzés
.
Mivel garanciás még, be fogom adni, hogy igenis bsszanak vele valamit hogy tudja ezt is.. csak le kell mentenem meg kitakarítanom előtte..
egyébként más baja is van..
a 8-9 és # gombok kicsit "kitüremkednek" a telefon síkjából ugy 1 mm-nyit , mig a másik oldalon nem
vissza lehet nyomni de megint visszaáll így. ettől még (most) működik..

(#2091) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Pontosan melyik típusú headsett jó ehhez a telefonhoz?
Esetleg van valakinek egy eladó?

(#2092) cs.zs. válasza gyuri2008 (#2091) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én EHS60ANN-t használok.
Odavág ! ... :K

...

(#2093) Gyöször válasza gyuri2008 (#2091) üzenetére


Gyöször
senior tag

Nekem EHS62 valami van, nem emlékszem a pontos típusára, csak hogy 62.

Működik semmi extra, egyébként sosem volt ilyen gumis fülbetuszkolósom, de egész hamar megszoktam, viszont nekem a legkisebb gumi is nagy egy kicsit. Vagy nem tudom milyennek kéne lennie.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#2094) Gyöször válasza veze (#2090) üzenetére


Gyöször
senior tag

Tudsz erről a visszaigazolásról felrakni egy fotót, hogy legalább lássam már mit kéne csinálnia az enyémnek is? :)

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#2095) veze válasza Gyöször (#2094) üzenetére


veze
őstag

fotot nem tudok most..(
de ha be van állítva az sms-beállítások. szöveges üzenetek- kézbesítési jelentést kér- Be.. opcio
akkor ha elküldök egy smst és az kiment a ócimzett telefonjara, ajkkor kapok egy smst a,i a kijelzön ugyanugy néz ki mint egy rendes sms-t ha kapsz..kék csík a kijelzö aljaban.. aztan ha megnyitja az ember akkor irja hogy kézbesitési jelentés..
csak akkor kapom ha a küldött sms cimzett készülékére kiment. tehát ha pl ki van kapcsolva, akkor majd csak akkor kapom meg ha bekapcsolta. addig nem
(Pl ha valaki ki van kapcsolva mert éjszakas volt és alszik valameddig de nem tudom meddig akkor küldök rá egy sms-t és amikor felébredt és bekapcsol megkapom a kézbesitési jelentést és abbol tudom hogy hivhatom ( és nem kell probalgatnom hivasokkal)

(#2096) eddababy


eddababy
csendes tag

Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy telepítettem a telómra pár játékot, és azóta ha belépek a "Játék, egyéb" mappába akkor újraindul a telefon. Hogy lehetne orvosolni a problémát? Esetleg valahogy lehet törölni a telepített alkalmazásokat?

(#2097) Gyöször


Gyöször
senior tag

Hogy kellene lementeni gépre az SMS-eket? Ez a biztonsági másolat nem szimpi. Valami olvasható file típusba kellene de mivel?

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#2098) JOOOOSKA


JOOOOSKA
újonc

szerintetek ennek vagy az e 72 jobb a kameraja,valakinek van tapasztalata mind a ket telloval

(#2099) quailstorm válasza JOOOOSKA (#2098) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Primo-nak jobb. De Primo nem okosteló, nincs se viber se skype.

(#2100) JOOOOSKA válasza quailstorm (#2099) üzenetére


JOOOOSKA
újonc

ok koszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.