Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1388) cs.zs. válasza meroly (#1380) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nem 7 éve szokom, eret is vágnék magamon :D

Ez úgy van, hogy hosszú évek alatt 2 telefonom lett, egy 20-as feltöltős, ezer évvel ezelőtt, és egy 30-as előfizus, mert 2010 tavaszán már nagyon kellett egy jó walkman (sokat vonatoztam, bejárás), és akkor a SE W705 a 2 év aláírásával 20 000 Ft volt, és az kutya jó ajánlat volt. Onnantól kezdve a 20-ast nem töltögettem havonta, hanem előfizusról beszéltem kifelé. A "régiek" pedig ugyanúgy elértek és elérnek ma is a 20-ason. Aztán 2012 -ben miután lejárt a 2 évem, szintén röhejes áron kaptam meg a hosszabítás által a WT19i Live with Walkmant, de az pár hónap után a nagyfiamé lett, mert nagyon vágyta :) Így került elő a fiók mélyéről talán egy éve a rég elfeledett 3220-as Nokia, és akkor 2 db szar volt a zsebemben :). Novemberben az egyik szart meguntam, akkor leptem meg magamat a Samsung S5610-essel, amit azóta is szeretek és imádok, de a billentyűzár miatt időnként falhozcsapnám a kicsikét ...

Ha lenne egy olyan 2 kártyás telefon, ami
-autófókuszos
-erős lámpával
-több napos üzemidővel
-jó walkmannel

nem kerül többe mint 15-20 ezer Ft, akkor nem járnék 2 telefonnal.
De ilyen 2 kártyásról még nem tudok .

A Nokia 3220-as, az kizárólag piros gomb - zöld gomb és SMS, de ezeket nagyon jól tudja : )) Minden másra alkalmatlan : ))

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.