Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) kislaci válasza Tybike81 (#4750) üzenetére


kislaci
senior tag

Első évben, és csak a warranty papírt vittem, ami az óra dobozában volt, mondta is a csaj, hogy rendben, de ezzel csak egy évig van gari. Aztán emailben találtam meg a pecsételt számlát, amin ott is van, hogy két év. Amit számlát papír alapon küldték az órával, az nem jó garihoz, az e-mailes viszont igen.

(#4752) Tybike81 válasza kislaci (#4751) üzenetére


Tybike81
őstag

Neked milyen a warranty card? Nekem egy nyomtatott warranty-t adtak vele.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#4753) kislaci válasza Tybike81 (#4752) üzenetére


kislaci
senior tag

Az óra dobozában vagy a csomagban már nem emlékszem, volt egy nyomtatott warranty, amire még a vásárlás dátuma sem volt rajta, meg egy nyomtatott számla. Ezeket vittem be meg az órát. A számla alapján ráírta a vásárlás dátumát a warrantyra a Samsungos csaj, és mondta higy így csak egy év a gari,mert ez a számla nincs lepecsetelve. Megcsinálták az órát. Aztán otthon az emailek között az óra vásárlási dátuma környékén a hardverker küldött egy jó két éves garis számlát, na ezt nem vittem be, de ha legközelebb gond lesz az órával, akkor már ezt fogom kinyomtatni és bevinni.

(#4754) Arween válasza kislaci (#4753) üzenetére


Arween
senior tag

köszi,akkor ezek szerint él rá a gari :)

(#4755) kaisers


kaisers
aktív tag

Sziasztok!

Egyszer vhogy kikapcsoltam a mély alvás figyelést, csak nem tudom hogy.
Tudna ebben segíteni vki.?

(#4756) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Lehetséges olyan edzést hozzáadni az óra menüjéhez, ami alapból nincs rajta, de a Samsung Health tudja (pl sífutás)? Én próbálkoztam vele, de nem sikerült.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4757) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

Samsung S9+ hoz szeretném párosítani az új Galaxy Watchomat, de a galaxy watch plugint kér és Sikertelen letöltést ír ki? Mi lehet a baj?

(#4758) hematoma1 válasza zoli669 (#4757) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Nekem is ilyen a telefonom de simán letölti.

(#4759) Airzsolti válasza zoli669 (#4757) üzenetére


Airzsolti
kezdő

Esetleg próbáld meg a plugin korábbi .apk fájlját letölteni és manualisan telepiteni!

(#4760) Shader


Shader
aktív tag

Ma (szombat) délután nem működik az óráinkon a távoli elérés. Már minden kipróbálva.
Remélem reggel betéved egy informatikus aztán átbillent egy kapcsolót...

--- Sent from mobile device ---

(#4761) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Hogy lehet bekapcsolni hogy, viber, messenger üzenetre tudjak az órán is válaszolni, eddig működött szépen elohozta a kis billentyűzetet, ma új telefonhoz parositottam, alaphelyzetbe rakta az óra magát és most csak telefonon tudom megnezni/válaszolni rá.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#4762) Shader válasza Leonardo91 (#4761) üzenetére


Shader
aktív tag

Az új telefonra is fel kell installálni a GalaxyWearablet.
Ha fent van, be kell állítani az értesítéseket a Wearableban. Persze kapcsolódnia kell bt-n.

--- Sent from mobile device ---

(#4763) Shader


Shader
aktív tag

Ma (vasárnap) 14:00 körül állt helyre magától a távoli kapocs....fck!

--- Sent from mobile device ---

(#4764) ajca válasza Shader (#4763) üzenetére


ajca
tag

Benézett az informatikus :DD

(#4765) headhunter86 válasza Shader (#4763) üzenetére


headhunter86
senior tag

Milyen távoli kapcsolat van az órán? :F

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#4766) Leonardo91 válasza Shader (#4762) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ezek mind megtörténtek :D pontosan melyik beállítás lenne az én problémám?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#4767) Shader válasza Leonardo91 (#4766) üzenetére


Shader
aktív tag

BT-n se mennek át az értesítések?
A telefon redőnyén megjelennek ezek az értesítések?
A wearableben mi van beállítva (mutatás csak az óra viselésekor)? Ezt lődd ki. Viszont kapcsold be a mutatás a telefon használata közben-t.
Ha még mindig semmi, akkor passz...

--- Sent from mobile device ---

(#4768) Shader válasza headhunter86 (#4765) üzenetére


Shader
aktív tag

4G LTE.
MultiSIM.
:U

[ Szerkesztve ]

--- Sent from mobile device ---

(#4769) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!
Miért nem tudok alkalmazást telepíteni az orára, pl:spofity? A Wearable szerint kapcsolatba van a telefon. Se az oráról se a telefonrol(S9+).

Köszönettel:

(#4770) Leonardo91 válasza Shader (#4767) üzenetére


Leonardo91
senior tag

[kép] A bekarikázott lehetőségre gondoltam,
Viber értesítésnél felhozza, messengernél nem, ott csak a telefonon tudom megnézni is válaszolni.

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#4771) dancsuri válasza Leonardo91 (#4770) üzenetére


dancsuri
veterán

Képernyőmentés: Alsó gomb nyomvatartása mellett képrnyő simítása balról jobbra.
Az óra galériájából a képek átküldhetők a telefonra.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#4772) Leonardo91 válasza dancsuri (#4771) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Senki nem beszélt képernyőmentésről.
A bekarikázott résszel tudok válaszolni a viber üzenetekre. De ez a lehetőség messenger üzenet él már nem jön elő, ennyi volt a lényeg, a képen szerintem látszódik rendesen.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#4773) Ubul86 válasza Leonardo91 (#4772) üzenetére


Ubul86
őstag

neked adott tanácsot a képernyőmentéssel kapcsolatban

(#4774) MaCS_70


MaCS_70
félisten

HERE app-pal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Eddig úgy használtam (már a Gear S2-n is), hogy a telefonon futott maga az alkalmazás, tervezte az útvonalat, és az aktuális turn-by-turn utasításokat kiküldte az órára.

A 10-es frissítés óta azonban maga az óra szeretne térképet frissíteni, amit eleve nem értek. (Nem is sikerül neki.) És minden jel arra utal, hogy ő maga akar tervezni, aminek semmi értelmét nem látom, hiszen ott van a telefon a zsebemben jobb GPS-sel és hatalmas tárterülettel, nagyobb számítási kapacitással.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4775) KZP válasza MaCS_70 (#4774) üzenetére


KZP
őstag

Régebben le tudta tölteni az óra a térképet. Ez ahhoz kellett, hogy a telefontól függetlenül is lehessen használni, pl. futásnál, ha nem akarja vinni az ember a telót.
De az utóbbi időben nem képes a letöltésre az óra...

(#4776) MaCS_70 válasza KZP (#4775) üzenetére


MaCS_70
félisten

És nem lehet vajon rávenni arra az órát, hogy továbbra is csak a telefon kiterjesztett kijelzőjeként működjön -- amint azt az eredeti koncepció nagyon helyesen tartalmazta?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4777) Spirit


Spirit
őstag

Imádom ezt az órát.
A wifi-re nem mindig megy át, ha bluetooth hatótávon kívül vagyok..elnézem neki.Kipróbáltam azt a trükköt, hogy a wifi kapcsolatok szinkronizációját tiltottam, így kb 1 napig jó, aztán megint nem. Néha hülye a magasságmérő és légnyomásmérő..elnézem neki. 1-2 apróbb szoftveres baki belefér, de az elfogadhatatlan, hogy a zászlóshajó 100+k-ért (megjelenéskor vettem) atomjaira hulljon 1,5 év után.

Tegnap spinning közben leállt a pulzusmérés. Megnéztem a szenzort és az azt fedő üveglapot elengedte a ragasztás, elmozdult, így nem lát ki a szenzor, ráadásul a vízállóságnak is annyi. Neten rákeresve rengetegen panaszkodnak rá és gariztatni nem tudják, mert vagy
- visszaragasztják, 3 hónap múlva megint lejön
- elhajtanak, hogy fizikai sérülés
- ráfogják, hogy vízkár és elhajtanak(egy vízálló óránál)

El se merem képzelni kis hazánkban hogyan kezelnék ezt a helyzetet. Van valakinek valami ötlete?

(#4778) Grawens válasza Spirit (#4777) üzenetére


Grawens
senior tag

(#4779) dancsuri válasza Leonardo91 (#4772) üzenetére


dancsuri
veterán

Ja már megválaszolták, bocs.

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#4780) kenwood válasza headhunter86 (#4641) üzenetére


kenwood
veterán

Jaja,az a legfontosabb funkcio,azt kikapcsolni olyan, mint a tegnerparti nyaralas satorban,konzervekkel. Vagy amikor a nyugdijas csak sporol-sporol,aztan meghal,milliokkal a parancihaban :D
Nekem 42-es van, mivel a ket napot nem nagyon birna,igy bealltam arra, hogy minden este, amikor ilyen 40-50 szazalekon van,feldobom a toltore,es meg lefekves elott visssza is veszem. Semmilyen szinten nem korlatozom funkciokat. Meg azon filozom, szerzek egy masik usb-qi atalakitot, hogy legyen bent a melohelyen is, bar ezzel a metodussal max. akkor lesz ra szukseg, ha nem itthon alszom, talan meg akkor sem.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4781) Spirit válasza Grawens (#4778) üzenetére


Spirit
őstag

Az első esetben lenne 2db üveglapom, ami nincs felrakva :).
Úgy gondolod, hogy a 3M-es kétoldalúból kivágott gyűrű vízhatlanul rögzítené az üveget?

(#4782) Leonardo91 válasza dancsuri (#4779) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Az eredeti problémámat még senki nem válaszolta meg.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#4783) csolaca68


csolaca68
tag

Sziasztok!
Néhány héttel ezelőtt a magasságmérő-barométer nem mért. Odinnal újratelepítettem a szoftvert, utána ismét működött. Néhány napja ismét megadta magát, de már alvásmonitorozás sem működik. Ma viszem a szervizbe. Az odinnal való frissítést észreveszik?

(#4784) mati12 válasza csolaca68 (#4783) üzenetére


mati12
senior tag

Nem veszik észre szerintem. De ha észre is veszik mit befolyásolna,miért ne frissithetnéd az órád szoftverét...?

(#4785) sbalu1


sbalu1
senior tag

Érdekeset produkált tegnap az órám.Minden biztonsági beállítás nélkül, váratlanul elkezdett pin kódot kérni.Mivel ilyen soha nem volt beállítva, ezért nem is tudtam megadni neki, őkelme meg így semmihez nem engedett hozzáférni.Végső tanácstalanságomban újraindítottam az órát, azóta szerencsére nem jelentkezett ez a hiba.Találkozott valaki már ilyennel?

(#4786) CB válasza sbalu1 (#4785) üzenetére


CB
senior tag

Esetleg használsz exchange céges levelezőt?
Ha szigorította a cég a biztonsági elérést, akkor ez az óránál is jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#4787) kenwood válasza CB (#4786) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem is eltartott egy ideig,mire rajottem,miert nem tudok 6 karakternel rovidebb pint beallitani a telon, ott is a ceges levelezo program volt a ludas

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4788) sbalu1 válasza CB (#4786) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nem használok.

(#4789) headhunter86 válasza kenwood (#4787) üzenetére


headhunter86
senior tag

Sajnos ez van nálam is így van. Céges teló, így kötelező a 6 jegyű pin az órán policy miatt. Ráadásul minden reggel be kell írnom. Csak még nem jöttem rá, hogy miért. Vagy azért mert minden nap kötelező egyszer, vagy mert alvás közben laza rajtam az óra és nem érzi hogy rajtam van. Mert az ugye alap, hogyha leveszed utána rögtön kérni fogja a pin-t.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#4790) Kritya


Kritya
csendes tag

Üdv mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni. Samsung galaxy watch 46mm eSIM. Bluetooth átjön minden ez ok. Ha eSIM használok akkor, tehát az órát telefonként használom, hogy tudok kapni értesítést. Pl. Email, messenger, stb...... Rá lehet tenni ezeket valahogyan? Vagy csak telefonálás és sms. Akkor viszont minek a 4g. Köszönöm

(#4791) KZP válasza Kritya (#4790) üzenetére


KZP
őstag

Email az kellene, hogy működjön, mert alkalmazásként fent van az órán. Viszont nem lehet az óráról válaszolni, vagy új emailt írni. Olvasni lehet és törölni. Messenger az telefon kapcsolat nélkül nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#4792) djbahool


djbahool
senior tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék, új vagyok az eSIM témában. (Huawei óra, de ott nem nagyon pörög a topik)
Kértem Telekomtól QR kódot, össze is párosdott, eSIM profilt letöltötte, de azóta csak az órára megy ki a hívás, a telefonra nem. Sőt a telefon ki is írja, hogy 1 sim kártya letiltva. (dual SIMes a teló)
Gondolom nem így kell neki működnie.
De ha kikap

(#4793) KZP válasza djbahool (#4792) üzenetére


KZP
őstag

Nem lehet, hogy a Telekom úgymond lecserélte a fizikai SIM-et eSIM-re? Vagy MultiSIM-et kértél, mert azt kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#4794) djbahool válasza KZP (#4793) üzenetére


djbahool
senior tag

Csaknem...
De felhívom őket....
NEM multiSIM-et kértem :W

[ Szerkesztve ]

(#4795) djbahool válasza djbahool (#4794) üzenetére


djbahool
senior tag

Akkor most mi a teendő?
Profil törlése óráról, bemenni Tkom?

(#4796) KZP válasza djbahool (#4794) üzenetére


KZP
őstag

Az online felületen látszik az előfizetéseknél, hogy milyen SIM, van-e hozzá MultiSIM.
Igen, töröld az óráról a profilt.
Igen, be kell menned mindenképpen, kérj az esim helyett fizikait, és ahhoz egy MultiSIM-et, ha már ott vagy.

[ Szerkesztve ]

(#4797) djbahool válasza KZP (#4796) üzenetére


djbahool
senior tag

Akkor ha jól értem, a jelenlegi fizikai kártyát is ki kell csrélni a telóban?

(#4798) KZP válasza djbahool (#4797) üzenetére


KZP
őstag

Tartok tőle, hogy igen. És MultiSIM-nek esimet kérj természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#4799) djbahool válasza KZP (#4798) üzenetére


djbahool
senior tag

:R

(#4800) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok van esetleg aki Xiaomi mobillal használja? Mik a tapasztalatok működik vele rendesen? Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.