Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) lucky07 válasza snecizero (#4245) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia

LTE a tiéd? Vagy a sima?
Mi a számlao neve?
Milyen beállításokkal használod?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#4252) nylacika válasza doongoo (#4249) üzenetére


nylacika
aktív tag

Amint megcsinálod az igazolványmásolatot és a selfie-t, azonnal tudod aktiválni. A saját kártyával én is így jártam, 1-2 nap múlva a netbankban látni fogod a verification kódot...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4253) kislaci válasza doongoo (#4249) üzenetére


kislaci
senior tag

Tippem, hogy küldj egy selfiet és két képet az igazolványodról, ugyanis én ezután tudtam aktiválni a kártyát. Várni ne várj semmire, mert addig nem fogod tudni használni a kártyát, amíg nem küldöd a fotókat.

(#4254) hkari


hkari
őstag

Nekem 17.-e óta nem jött meg a kártya. Érdemes írni szerintetek?

(#4255) kislaci


kislaci
senior tag

A curve topik alapján, akinek most megy a Samsung pay annak nem érdemes frissíteni vagy nagyon mokolni az órát, mert se újra hozzáadni se újra aktiválni nem lehet curve kártyát. Új kártyát meg egyáltalán nem lehet már hozzáadni, ennyi volt a kiskapu. Akinek megy az örüljön, akinek nem megy annak meg már nem is fog. Szóval egy esetleges szoftverfrissitessel szerintem elszállhat a Samsung pay, de egy hozzáértő erősítsen vagy cáfoljon meg.

(#4256) nylacika válasza kislaci (#4255) üzenetére


nylacika
aktív tag

Én két napja frissítettem és továbbra is tökéletesen működik...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4257) snecizero


snecizero
senior tag

Az időjárást hol tudom be állítani, hogy mondjuk óránként frissüljön ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#4258) Grawens válasza snecizero (#4257) üzenetére


Grawens
senior tag

Telefon, időjárás app.

(#4259) kislaci válasza nylacika (#4256) üzenetére


kislaci
senior tag

Köszi, akkor majd frissítek ha jönne frissítés. Neked most így milyen szoftver van fent? Btu-ra jött frissítés? Vagy csak a Samsung payt frissítette?

[ Szerkesztve ]

(#4260) CB


CB
senior tag

Nem jött szembe valakinek hasonló számlap valahol? Garmin órámon nagyon szerettem, ha a pulzust ilyen grafikonon jelezte ki.
Ezen az órán is szívesen használnám ezt a stílust.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#4261) zhorvath válasza CB (#4260) üzenetére


zhorvath
aktív tag

A Galaxy Store-ban beírod a keresőbe, hogy "heart rate" vagy "heart pulse" és a találatok közül kiválasztod a neked tetszőt. Már ha lesz olyan, ami tetszik neked. :)

[ Szerkesztve ]

(#4262) nylacika válasza kislaci (#4259) üzenetére


nylacika
aktív tag

BTU-ra jött, jelenleg R805FXXU1ESD8 4.0.0.4 Tizen verzió van fent

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4263) bajnokpityu válasza kislaci (#4255) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem a kártyát se addolja, szóval akkor lekestem..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4264) kislaci válasza nylacika (#4262) üzenetére


kislaci
senior tag

Nekem a kisebb óra van, de az maradt Csg4 nekem, nem talál frissebbet.
Egyébként a tiéd LTE verziós?

[ Szerkesztve ]

(#4265) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok 46-os Samsung Galaxi watch-ra nem tudom megoldani azt, hogy vissza tudjam nézni az órán az üzeneteket (face messenger) ? Amint elsötétül a kijelző már nem találom....
Huawei mate 20-al használom.

Előre is köszönöm!
Mennyire vízálló az óra? Xiaomi mi band 2-őt használtam előtte szörföztem is vele rendesen...:-)

[ Szerkesztve ]

(#4266) nylacika válasza kislaci (#4264) üzenetére


nylacika
aktív tag

Igen, 46-os LTE.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4267) niklebi válasza nylacika (#4262) üzenetére


niklebi
senior tag

Nekem ez a szoftver van az órán már június óta. A mostani frissítésben már újabb Tizen verzió van. Na ezt mikor kapja meg az óra BTU régióban? Ha visszaállítanám XEH régióra, akkor már frissülne, de szerintem elveszne S.Pay. Így marad amíg nem frissül BTU alatt, vagy újra használható nem lesz az S.Pay más országokban is mint Anglia.

(#4268) nylacika válasza niklebi (#4267) üzenetére


nylacika
aktív tag

Elképzelhető, hogy igazad van. Még az is lehet, hogy nem is az óra szoftvere frissült, hanem csak a wearable alkalmazás. Igazából nem figyeltem, csak rányomtam a frissítésre... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4269) csaba1203 válasza nylacika (#4268) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen valóban 2 napja frissült. :K

(#4270) nylacika válasza csaba1203 (#4269) üzenetére


nylacika
aktív tag

Akkor én néztem be, sorry! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4271) Keraa


Keraa
aktív tag

Esetleg erre valaki? [link]

(#4272) bandi0000 válasza Keraa (#4271) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem nem lehet visszanêzni

A vízàllósàgot úgy bírja amit a szabvàny mutat, bàr ên ezekre inkàbb csak úgy gondolok hogy esőbe nem àzik be, viszont vízbe nem vinném

Xbox One: bandymnc

(#4273) Keraa válasza bandi0000 (#4272) üzenetére


Keraa
aktív tag

Köszönöm szépen Bandi0000! :R

(#4274) niklebi válasza Keraa (#4271) üzenetére


niklebi
senior tag

Nálam amíg nem törlöm, vagy meg nem nyitom a telefonon őket addig látszanak az órán az üzenetek és az emailok is. Rendszeresen fürdés közben tisztítom meg az órát, sőt az uszodában sem veszem le. Tökéletesen vízálló pár méter mélységig. Úszni simán lehet vele, csak be kell kapcsolni víz alatti módot.

(#4275) CB


CB
senior tag

Ti minden fürdés után "kibúgatjátok" a hangszóróval a vizet az órából?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#4276) Shader válasza Keraa (#4265) üzenetére


Shader
aktív tag

Full vízálló. Végignyaraltunk velük egy csomó fürdőt, termálvizet, csúszdát, ugrómedencét, mindent. Se az enyém, se a feleségemé (46 és 42) nem ázott be.

--- Sent from mobile device ---

(#4277) Shader válasza CB (#4275) üzenetére


Shader
aktív tag

Igen.
Kiprüszköli a hangszóróból a vizet. Vicces de tényleg célszerű.

--- Sent from mobile device ---

(#4278) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok
Megjött a Curve kártyám. A curve appban aktiváltam is viszont samsung payben a bank elutasította hibát dob. Mi lehet a gond?

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#4279) ckaresz122


ckaresz122
tag

Sziasztok.
Bocs, ha buta a kérdés, de érdekemes a rozsdamentest venni? Az alu és a rozsdamentes között mi a különbség?
Gyakorlati tapasztalatok is érdekelnének.
Köszi előre is.

(#4280) kislaci válasza Regiee (#4278) üzenetére


kislaci
senior tag

Az hogy lekéstél, bezárták a kiskaput.

(#4281) Ubul86


Ubul86
őstag

sziasztok. Okosóra vásárláson gondolkodok, ez és a mostani Huawei GT Watch 2 fogott meg kialakításra, küllemre. Az biztos, hogy a Samsung okosabb, viszont régebbi kiadású (ellenben samsung s8 telefonom van ,tehát "kompatibilisebb" lenne :D )
Szerintetek érdemes még egy ilyen órára beruházni ,vagy érdemesebb várni jövőre esetleg hogy jöjjön egy másik Samsung Watch, hasonló esztétikával?

Media Marktba ma megyek felpróbálgatni őket, kíváncsi leszek, már korábban élőben láttam őket szintén ott, csak nem néztem meg tüzetesebben semelyiket.

Futásra biztos használva lenne, max 10-21 km / alkalom

[ Szerkesztve ]

(#4282) csaba1203 válasza Ubul86 (#4281) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen érdemesebb ezt venni,mint a hüvelyt.
Frissítések,terméktámogatás biztos szervíz háttér miatt.
Ha vissza olvasol voltak páran,akik watch gt 2-ről váltottak.... :B

(#4283) Ubul86 válasza csaba1203 (#4282) üzenetére


Ubul86
őstag

köszi :) teszteket nézegettem, youtube-on is, egyre inkább a samsung fog meg jobban, huawei kicsit fapadosnak tűnik menüben - ha már okosóra - persze attól még az előnyeit nem akarom firtatni.
csak fura volt látni hogy tavalyi érkezésű óra, azt hittem itt is átlag éves periódus van a váltásra :D

van különbség galaxy watch és galaxy watch között tudásilag? vagy csak a méret (42/46 mm) és ebből kifolyólag az ár?

[ Szerkesztve ]

(#4284) szilasz007 válasza Ubul86 (#4281) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Udv!

En ahogy elolvastam a reviewjat, penzt nem adnek erte. Ugyan azon aron a Galaxy Watch sokkal jobb erteket kepvisel. No brainer. Nekem mikor a csak bluetooth alapu adatatvitelt irtak, kisse elsirtam magam.
A Watch legalabb kepes onnaloan wifirol is mukodni, talan majd ujra elerheto lesz rajta a fizetes is jovore, a Samsung Health egeszseg es alvas kovetesre nagyon jo.

Irtad a sportot. Pulzus kovetes kicsit kohogosebb. Kirandulasra jo, 130-140-es pulzusig szerintem jol mer, osszevetve egy Garmin pantos meressel tisztan latszik, hogy a 160-as csucsokat nem szereti, sokkal egyenletesebb HR gorbet mutat a vegen. Viszont kaloriara kb hasonlot szamit meg igy is. Adatok teren, van az oran Strava, Samsung Healthbe lehet Stravabol importalni, Stravaba meg tud szinte minden ami szamit importalni. Ez meg fontos lehet.

(#4285) bajnokpityu válasza szilasz007 (#4284) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nem ugyanannyiba kerülnek. 60a hüvely, és 90korul a watch46mm.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4286) Ubul86 válasza szilasz007 (#4284) üzenetére


Ubul86
őstag

köszönöm, runtasticot használom , átszoktam endomondo-ról, ha már futás, de ha nem vészes az adatimportálás az egyes oldalak felé, akkor inkább samsung, ha már a telefon is az. Természetesen sport felől ha komolyabb lenne a futás, akkor inkább Garmin, de arra perpill nem akarok dupla annyit költeni :D

(#4287) hkari


hkari
őstag

Az Apple watchon kivül, van bármilyen androiddal kompatibilis óra ami tud érintéses fizetést?

(#4288) mati12 válasza hkari (#4287) üzenetére


mati12
senior tag

Nincs.

(#4289) thomeee91 válasza hkari (#4287) üzenetére


thomeee91
csendes tag

Garmin órák Garmin pay-el Revolut-tal.

(#4290) nrb263


nrb263
tag

Sziasztok! Valakinek jott mar az uj frissites? https://www.sammobile.com/news/update-brings-samsung-galaxy-watch-active-2-features-to-watch-active-and-galaxy-watch/

(#4291) Keraa


Keraa
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! :R

Valami használható billentyűzet van az órához?
lehet valahonnan manuálisan telepíthető programokat leszedni?
Magyar hangalapú szövegbevitel létezik hozzá?

Előre is köszönöm!

(#4292) DonMaster válasza Keraa (#4291) üzenetére


DonMaster
addikt

bill orához???

bixby hangalapu diktálás

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#4293) Keraa válasza DonMaster (#4292) üzenetére


Keraa
aktív tag

Samsung galaxy watch 46 mm...-hez

(#4294) CB válasza bajnokpityu (#4285) üzenetére


CB
senior tag

Hivatalos helyről 60-ért? Dobj egy linket.Galaxy Watch viszont kapható 70 fölött kicsivel webshopból.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#4295) csaba1203 válasza nrb263 (#4290) üzenetére


csaba1203
addikt

:N

(#4296) bajnokpityu válasza CB (#4294) üzenetére


bajnokpityu
félisten

78minus 18rugos óra.

Watch 2 év garival 70ert?olyat még én nem lattam

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4297) CB válasza bajnokpityu (#4296) üzenetére


CB
senior tag

Jó. Akkor hol kapható 60-ért 2 év garival HWGT2?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#4298) Ubul86 válasza CB (#4297) üzenetére


Ubul86
őstag

mondjuk ha már olcsóság, pl mobilcorner meg hasonló oldalakon rendelél 25000-el olcsóbban egy ugyanolyan terméket, mint pl emag és társainál drágábban kapsz meg?

mert tök jó hogy 75K-ból kijön a Watch is pl mobilcornernél, de miért ennyire olcsó ugye (szürkeimport?)

(#4299) DonMaster válasza Keraa (#4293) üzenetére


DonMaster
addikt

Galaxy watch topicba nem is gondoltam masra ense. De a kerdes al orahoz bill? Minek? De mivel a tizenhez nem igazan lehet ilyen kiegeket csatlakoztatni igy nem hiszem de egy bluetooth t kiprobalhatsz csak akkor mar nincs ertelme az oranak mobilt elobb eloveszed . virtualisba meg orara nem igazan van jol hasznalhato bill

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#4300) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok. Érdemes rá venni kijelzo védő üveget?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.