Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Shader válasza kenwood (#4941) üzenetére


Shader
aktív tag

Érdekes, hogy a viber képeket időnként nekem megjeleníti az óra. Kb. 50-50%-ban.
LTE 46.

--- Sent from mobile device ---

(#4952) kislaci válasza Shader (#4951) üzenetére


kislaci
senior tag

Szia, ez nálam is így van, de még nem jöttem rá, hogy mikor jeleníti meg és mikor nem.

(#4953) Dokker2 válasza kislaci (#4952) üzenetére


Dokker2
tag

Nekem is megjelennek idokozonkent. De alapbol nem tarolja el az ora. Erre van a vibr image alkalmazas. Ami 8 db kepet eltarol. Igy nem maradsz le rola. Par szaz ft az alkalmazas... Jah es a neve nem eliras.. Vibr.... Mellesleg a keszitoje minden ilyen csevegos alkalmazasra irt egy progit az ilyen problemak megoldasara..... Igen.... A a messengerre is :)

[ Szerkesztve ]

(#4954) Dokker2 válasza Rigormortiis (#4945) üzenetére


Dokker2
tag

Nekem miota megvan az ora a telefon allandoan nema modban van. Sot az ora is. Csak rezeg( mi band megszokasbol)
De barmi tortenik mindig..... Nemitsd le a telot

(#4955) eliterob


eliterob
tag

Ki milyen extra programokat telepített fel? Alapvetően elégedett vagyok azzal amit gyárilag tud de hátha olvasok itt olyat ami nekem is kell és eddig nem tudtam. Nézegettem sokat de a felére rá se jöttem mit akar. Szóval jöhetnek a tippek :))

(#4956) MaCS_70 válasza eliterob (#4955) üzenetére


MaCS_70
félisten

Számológép, stopper, zseblámpa, Here navigáció, GPX tracklogger, Kodi-távirányító, GPS view, Camera -- így emlékezetből.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4957) Ubul86 válasza eliterob (#4955) üzenetére


Ubul86
őstag

az alapokat. Futáshoz néztem az endomondo-t is, mert telefonon is azt használom, de aztán úgy voltam vele, hogy elég az alap shealth, ugyanazt tudja, plusz tudok migrálni.
szvsz, ami rajta van az órán, szerintem pont tökéletes, a többi már tényleg plusz (persze a számlapokat nem nézem, mert az van egy rakat, minden héten van jópár ingyenes is, azokat mindig behúzom)

[ Szerkesztve ]

(#4958) gyuri81 válasza MaCS_70 (#4956) üzenetére


gyuri81
veterán

Mi a neve a kodi távirányítónak az áruházban? :)

(#4959) MaCS_70 válasza gyuri81 (#4958) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nehéz megtalálni őket név alapján. :)

Remote for Kodi és Kodi Gear.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4960) Mitya2010


Mitya2010
csendes tag

Sziasztok! Galaxy Watch aksijával kapcsolatban szeretnék infókat gyűjteni. Barátnőmmel egyszerre vásároltunk egy-egy 42 mm-es példányt, azonban valamiért az enyém lényegesen gyorsabban merül főleg kikapcsolt állapotban. Legutóbbi alkalommal pár napig nem használtam az órát és kikapcsolt állapotban is teljesen lemerült kb. 40%-os töltöttségről. Barátnőm példánya van hogy hetekig sem veszít a töltöttségéből kikapcsolt állapotban. Úgy gondolom ilyen mértékű eltérés nem egészséges két készülék között, így először informálódnék van-e valamilyen ismert típushibája az aksiknak, érdemes-e kérni a cseréjét? Esetleg más hiba okozhatja a gyors merülést? Építő jellegű hozzászólásokat előre is köszönöm.

(#4961) KZP válasza Mitya2010 (#4960) üzenetére


KZP
őstag

Kikapcsolva nem kellene ilyen mértékben merülnie. Én gariztatnám.

(#4962) headhunter86


headhunter86
senior tag

Nektek nincs ilyen kosz a kijelző körül? Csak az alsó rész ilyen a felső résznél nem áll ki az üveg.
Most egy fogkefével megkeféltem és eltűnt, de elég idegesítő hogy gyűjti ott a koszt.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#4963) Rigormortiis válasza Mitya2010 (#4960) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én megnézném, mi meríti. Lehet, hogy az óraszámlap. Én is futottam már bele olyanba, ami gyorsabban ette az akksit.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4964) radar válasza Mitya2010 (#4960) üzenetére


radar
tag

Nekem is 42-es van ,1 éves az órám. Garanciás még és gyorsan merül nekem is. Garanciával kicserélik az órám akkumlátorát? Telekomnál vettem.

[ Szerkesztve ]

(#4965) KZP válasza radar (#4964) üzenetére


KZP
őstag

Szerintem alaplapot cserélnek ilyenkor benne.

(#4966) Dokker2 válasza headhunter86 (#4962) üzenetére


Dokker2
tag

Állandóan ezzel szenvedek. Főleg hogy üvegfólia van rajta ami nem illeszkedik 100%ban. De szerintem egyik sem........

(#4967) VIBO


VIBO
őstag

Sziasztok

Elkezdett beragadni a lünetta.

Mit csináltok ha ilyen van nálatok? :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#4968) nylacika válasza VIBO (#4967) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nálam elég gyakran előfordul, főleg akkor, ha napokig nem használom. Kis tekerés és működik rendesen... Szerintem az alá kerülő kosz okozza...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4969) Dokker2 válasza VIBO (#4967) üzenetére


Dokker2
tag

Amikor a vizbol kimaszok nekem 2-3 napig recseg, ropog, csattog stb, hiaba fujom ki belole a vizet..... Eleg zavaro :W

(#4970) nylacika válasza Dokker2 (#4969) üzenetére


nylacika
aktív tag

Ezért inkább nem is tekergetem! :D

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4971) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A pulzust nem úgy méri mint az s3 fontier,mi lehet a gond?

A frontiers 10 percenként a watch meg óránként.Az órákon a pulzusmérés egyformán volt beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#4972) Dokker2 válasza gyuri2008 (#4971) üzenetére


Dokker2
tag

Szerintem a watch legutobbi updateja hozta ezt. Elotte irta a beallitasokban hogy nyugalmi allapotban 10 percenkent. Most mar csak nyugalmi allapotot ir. Furcsak egyebkent mert a sugoba meg ott van a 10 percenkenti meres.... Erdekes.... De nekem is igy meri ahogy neked

(#4973) gyuri2008 válasza Dokker2 (#4972) üzenetére


gyuri2008
veterán

Akkor sikerült megint elrontani a pulzusmérést.
Gratulálok :(((

(#4974) Danielsson


Danielsson
tag

Sziasztok!

Karácsony óta van egy ilyen Watchom, ami pár nappal ezelőttig mondhatni hibátlanul működött. Pár napja azonban egyszer csak abbamaradt a wake-up funkció, a pulzusmérés, stresszmérés stb. Leteszteltem az órát és bizony úgy tűnik nem működnek szenzorok. Van szoftveres megoldás a javításra, vagy csak a szerviz? Mindenféle rebootot próbáltam már... Most ugye alapból nem is villog a kis zöld led a hátulján, mert ugye előtte folyamatos pulzus mérésem volt, és lehet rémeket látok már, de eddig is csak 1 db dióda villogott?
Ha tudnátok valami biztatót mondani...

(#4975) KZP válasza Danielsson (#4974) üzenetére


KZP
őstag

1 db LED villog csak a közepén.
Próbálj meg egy szoftver újratelepítést, ha tudod hogyan kell. (Nekem azt csinálta egyszer a szerviz, miután nem működött a pulzusmérés, nálam sem villogott a LED.) Ha nem, akkor szerviz.

(#4976) Danielsson válasza KZP (#4975) üzenetére


Danielsson
tag

Mit értesz újratelepítésen?

(#4977) KZP válasza Danielsson (#4976) üzenetére


KZP
őstag

Nekem a firmware-t telepítették újra.

(#4978) radar


radar
tag

Samsung pay hamarosan!?

(#4979) headhunter86 válasza radar (#4978) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ezt most honnan?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#4980) kdennis válasza VIBO (#4967) üzenetére


kdennis
aktív tag

Én youtube video alapján egyszer nagyon óvatosan leszedtem (a Lünettát)... nagyon vigyázni kell mert 4 icipici kis csapágygolyó is van ott és könnyen kipottyan. Én ágyon csináltam remegő kézzel... Azt tapasztaltam egyébként hogy van ott egy kis fekete műanyag negyed miliméteres alátét ami nekem felgyűrődött a homoktól. Kiszedtem a gyűrött részt, nem változott semmi, nem tudom minek van az... (koszfogónak biztos) meg megtakarítottam, mostmár jó! Egyébként a samsung szervizbe azt mondták javítják, sőt az akksit is kicserélik, de csak ha lejárt a gari mert nehéz, így inkább csak elküldik Pestre!

[ Szerkesztve ]

(#4981) radar válasza kdennis (#4980) üzenetére


radar
tag

Tehát akkor ne is próbálkozak az akksi cserével míg garancia van az órán, mert nem fogják kicserélni?

(#4982) kdennis válasza radar (#4981) üzenetére


kdennis
aktív tag

De kifogják, csak elvész a gari szerintem, de megpróbálhatod.

(#4983) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Valaki be tudná linkelni az előző ROM-ot az órához( R800XXU1DSL1 az ezt megelőzőt) ? A pulzusmérő direktben nem működik rendesen, csak ha állandóra rakom vagy külön programot telepítek hozzá...:-( meg akarom nézni az előzővel! Sima R800 nem e-simes!

Előre is köszönöm!

(#4984) radar válasza radar (#4129) üzenetére


radar
tag

Valaki tudna küldeni egy linket ahol letudnám tölteni a legujabb szoftvert R815-ös órára.
Köszönöm!

(#4985) Mitya2010


Mitya2010
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy 2 hónapos 42 mm-es modellnél mi a normális üzemidő? Az enyém 3 nap alatt (éjszakára kikapcsolva) fullra lemerül úgy, hogy se a bluetooth, se a wifi nincs rajta bekapcsolva csak maga az óra és az aktivitás mérés. Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#4986) radar válasza Mitya2010 (#4985) üzenetére


radar
tag


E-simes? Mert nekem 42-es e-simes van 2 nap folyamatos Bluetooth és napi értesítés.
Van ettől újabb szoftver?

[ Szerkesztve ]

(#4987) csaba1203 válasza Mitya2010 (#4985) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam is ennyi az üzemidő 2-3 nap nyomkodás függvényében.
Ez ha jól tudom a gyártó által leírtaknak teljesen megfelel.

(#4988) eliterob válasza Mitya2010 (#4985) üzenetére


eliterob
tag

Nekem esim-es van de csak bt használom. Teljesen feltöltőtve ír 2 nap 53 percet. Sose hagytam hogy 50%alá menjen mindig tudtam tölteni de nagyjából tényleg annyit tud. Nekem.

(#4989) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!
Páromnak most lett egy ilyen órája (arany 42mm), és nem tud válaszolni üzenetekre.
iPhone 11-et használ.
Tudja vagy felejtsük el mert iPhone-nal nem fog működni?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4990) kenwood válasza mediumgecso (#4989) üzenetére


kenwood
veterán

Adja el,es vegyen helyette apple orat. sokkal jobbak a galaxy watchnal , csak sajnos androidos teloval nem mennek. En is apple orat vennek,hanem lennenek ennyire hulladekok az iphone telok, vagy normalisan mukodne az ora samsungokkal is.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4991) guriga1234 válasza kenwood (#4990) üzenetére


guriga1234
addikt

"vegyen helyette apple orat. sokkal jobbak a galaxy watchnal" - ???

"vagy normalisan mukodne az ora samsungokkal is" - az enyém normálisan működik S10-zel.

(#4992) kenwood válasza guriga1234 (#4991) üzenetére


kenwood
veterán

Marmint az Apple ora normalisan mukodik az S10 teloddal ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4993) guriga1234 válasza kenwood (#4992) üzenetére


guriga1234
addikt

Szövegértés?
Galaxy Watch órám van, erről volt szó.

(#4994) radar


radar
tag

Bizakodó vagyok. Hamarosan elérhető lesz a Samsung pay!

(#4995) Airzsolti válasza radar (#4994) üzenetére


Airzsolti
kezdő

Erről a hírről van vmi linked? Minden nap kutatom a friss infókat.

(#4996) gyuri81 válasza radar (#4994) üzenetére


gyuri81
veterán

Magyarul kapunk Samsung Pay-ot az órára?
Ha UK romot teszel fel akkor is van Samsung Pay, csak nem enged pl a Curve-t hozzárendelni :(
De mint a kép mutatja, hátha egyezséget kötnek :)

(#4997) csaba1203 válasza kenwood (#4990) üzenetére


csaba1203
addikt

Direkt van ez így.
Próbálj meg egy Apple watch-ot Samsung telefonnal összehozni..... :B
Mindegyik gyártó a saját termékét helyezi előtérbe.

(#4998) radar


radar
tag

Egy leírás a samsung pay engedélyezéshez.
1. Az R500-at hagytam a legújabb 4.0.0.7 verzióban.
2. Megváltoztattam az okostelefonom régióját.
3. Telepítettem egy hamis GPS-t .
4. Engedélyeztem a fejlesztői engedélyeket az okostelefonomon, és a hamis GPS használatához jelölje ki és ellenőrizze a Fejlesztő opciót: „Válasszon alkalmazást fiktív helyről” . 5. aktiváltam az alkalmazást
Hamis GPS és beállítottam az UPO ország (Paraguay) tartózkodási helyét, az R500 eredeti helyét.
5. Megtisztítottam a Samsung alkalmazásom gyorsítótárát , hogy ne zavarja a folyamat. 6. Általában konfiguráltam az R500-at, frissítettem mindent, és telepítettem a Samsung Pay-t, eddig kártyák hozzáadása nélkül. 7. Kikapcsoltam a hamis GPS-t , visszatértem a ZTO-hoz (Brazília), konfiguráltam a kártyámat a Samsung Pay-n, és eddig nem volt probléma. Csak tegnap vásárolhat a Samsung Pay segítségével. Remélem, hogy az Ön számára is működik 🤓.
https://forum.xda-developers.com/smartwatch/galaxy-watch/enabling-samsung-pay-t3928872/page5

[ Szerkesztve ]

(#4999) doongoo


doongoo
addikt

valami miatt kb. az utolsó frissítés óta visszaesett az üzemidőm a korábbi kb. 3,5 napról kb. 2 napra (46 mm sima bluetooth verzió). Kezdett bosszantani, ezért próbáltam kitalálni mi lehet, mert azt nem akartam benyelni, hogy a frissítés ennyit rontana. Aztán rájöttem, hogy kb. ugyanakkor tettem fel a Mobiteka G-Keyboard-ot (a magyarul is tudó hangbeviteles billentyűzetet). Emlékszem, hogy párszor jelezte is az óra, hogy ez a háttérben eszi az akkut, de akkor mindig kikapcsoltam. Most letöröltem az appot és csodák csodája visszatért a korábbi akksiidőm (kb. 3-5 nap). Jelzem, ez az én tapasztalatom, de hátha segít másnak is. Okos ez a billyntyűzet, de ahányszor használtam, annál az akksiidő nekem többet ér.

(#5000) Airzsolti válasza radar (#4998) üzenetére


Airzsolti
kezdő

Az a baj, hogy a pay-t hiába engedelyezed, jelenleg nincs olyan itthonrol elerheto bankkartya, amit hozzá tudsz rendelni.
A Curve működött egy ideig, de mar csak a brit Curve kártyát fogadja el a Samsung. Arra gondoltam, hogy egy kint elo ismeros cimere regisztralok be, aki megkapja es tovabbkuldi a Curve kártyát. Akkor talán az UK kartyanak szamitana. Errol van vkinek tapasztalata?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.