Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) niklebi válasza nylacika (#4350) üzenetére


niklebi
senior tag

Nem hiszem, hogy több felhasználója van. Gondolj bele mennyi androidos telefont használnak itthon. Szerintem egyre többen használnák ha lehetne.

(#4352) nylacika válasza niklebi (#4351) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nem gondolom, hogy itthon több iphone lenne használatban, mint androidos készülék... :D Igen, sokkal nagyobb számban használnák... Valakinek biztosan ehhez is érdeke fűződik, csak még nem kapta meg érte a borítékot... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4353) IOX válasza lucky07 (#4346) üzenetére


IOX
tag

új widget, pulzus, pulzusnál a kijelző alján, beállítások, soha

(#4354) csolaca68 válasza lucky07 (#4344) üzenetére


csolaca68
tag

El kellene olvasnod a használati utadítást és be kellene normálisan állítanod. A huawei watchal is így fogsz járni. Az üzemidőn kívül mindenben gyengébb, de a te tudásodhoz pont elegendő. :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#4355) maximilian4


maximilian4
addikt

Segítségre lenne szükségem. Adott egy 42mm-es rose gold Galaxy Watch. (Nem az enyém). Arany színű mágneses csatos fém szíj kéne rá. Mert a tulaj látott ilyet edzésen valakin és megtetszett neki. Aki tud ilyenről ne tartsa magában.

Maxi

(#4356) Shader válasza mati12 (#4338) üzenetére


Shader
aktív tag

Igen a letárolt adatok a tokenek.
De egy idő után kell a távoli elérés (vagy BT/WiFi).

--- Sent from mobile device ---

(#4357) Shader


Shader
aktív tag

Egyszer olvastam valahol, hogy sajnos Magyarhon a rizikós és magas kockázatú országok közé van besorolva (olyan országokkal mint Oroszország...). Többek között a torrentezés (régebben DC fájlmegosztások) a CD hamisítások miatt. Szóval kicsi is, rizikós is, a nyelvi fordításokra nincs ember...valszeg a Samu inkább zárja a kaput.
Ui.: ahogy részben az Xbox konzolokon is vannak címek ami nálunk nem elérhetők...

--- Sent from mobile device ---

(#4358) Airzsolti


Airzsolti
kezdő

Szia!

Nekem tökéletesen lemegy az összes lépés, a launch után kiírja az SDB, hogy succesfully launched..., de aztán az órán semmi sem történik. Vajon mit kéne csinálnom? Galaxy Watch Active 2-ről van szó.
Köszi a segítséget!

(#4359) lucky07 válasza csolaca68 (#4354) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szerintem a személyeskedést mellőzzük ez egy fórum ami azért van, hogy az ilyen tudatlan mint én kérdezhessen.
Legyen szép napod neked is.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#4360) szilasz007 válasza Airzsolti (#4358) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Üdv!
Mint mástól megtudtam, amit korábban írtam Watch2-re nem jó.
Ott más a trükk :
https://forum.xda-developers.com/smartwatch/galaxy-watch/changing-region-galaxy-active-2-t3983895

Macerásabb, bűvészkedősebb.

(#4361) kdennis válasza radar (#4343) üzenetére


kdennis
aktív tag

Szerintem azért csinálták, mert sokan hívogathatták a Samsung ügyfélszolgálatot, azok meg nem tudtak segíteni, ami a Samsungnak elég nagy blama, így hát jelentették, és azonnali lépéseket tettek ez ellen. Csak hát ha ez ilyen gyorsan megy, akkor miért nem kötnek szerződést legalább az ópétével... na mindegy. Nem tudjuk mi folyik a háttérben, kinek jó vagy rossz és kinek a kije és ki pénzel ki vagy ki nem.

(#4362) sugarforce válasza Shader (#4357) üzenetére


sugarforce
őstag

A legtobb jatek ami itthon bem elerheto, az a licencelesek miatt nincs.

(#4363) haxiboy válasza kdennis (#4361) üzenetére


haxiboy
veterán

Már írtam a Simple-nek hogy Tizen-re is szeretnénk Simple App-ot, kaptam is választ hogy vizsgálják a lehetőségeket szóval van remény :DD

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4364) niklebi válasza Shader (#4357) üzenetére


niklebi
senior tag

Tévedsz. Az S.Pay tökéletesen tud magyarul, még véletlenül sincs benne egyetlen más nyelvű szó, ugyan úgy teljesen magyar a G.Pay is és ennek még magyar supportja is van. Csak azt nem értem minek, ha nincs jelen kis hazánkban. 
Más! Az S.Pay-ben van olyan lehetőség, hogy "kártyák importálása". Ott látszik is a kártyám és alatta ott van, hogy aktív. Páradatot kér + feltételek elfogadása. Utána adatlekérés miatt csatlakozni akar a Curve szerverére amire állandóan azt írja, hogy nem tud csatlakozni. Na ilyenkor mi van. Ott a kártya, aktív, nem érvényesíteni akar hanem adatot lekérdezni. Ha ez sikerülne minden működne mint előtte.

(#4365) kislaci válasza niklebi (#4364) üzenetére


kislaci
senior tag

Írj a supportnak, persze a storydat ne említsd, írd hogy eddig működött.

(#4366) mati12 válasza niklebi (#4364) üzenetére


mati12
senior tag

Engedd el.Onnét sem fog már működni.

(#4367) Airzsolti válasza szilasz007 (#4360) üzenetére


Airzsolti
kezdő

Köszönöm szépen, megpróbálkozom vele!

(#4368) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok! Lehet valahogy érzékenyebbé tenni az órát amikor a kezemet felemelem? Néha nem érzékeli rendesen és még egyszer fel kell emelnem.... :-( + az 5mp-s képernyő megjelenés nekem kevés hogy az óraszámlapról leolvassam az összes adatot....

(#4369) nylacika válasza Keraa (#4368) üzenetére


nylacika
aktív tag

Ezzel én is így vagyok...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4370) radar


radar
tag

Curve. Google Pay és a Samsung Pay nemzetközileg kerül bevezetésre 2020-ban. :F

[ Szerkesztve ]

(#4371) kdennis válasza Keraa (#4368) üzenetére


kdennis
aktív tag

Amikor nem kéne meg persze hogy bekapcsol! :U Nem tudok rá megoldást, csak 2 koppintást, akkor fél percig megy!

(#4372) Tybike81


Tybike81
őstag

Karácsonyra nem akarnak minket meglepni Samsungék az új softtal?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#4373) radar válasza Tybike81 (#4372) üzenetére


radar
tag

Vagy esetleg a Curve a Samsung pay felodással. :))

(#4374) Tybike81 válasza radar (#4373) üzenetére


Tybike81
őstag

Az nem érint, de az Erstes Samsung pay az érdekelne.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#4375) Keraa válasza kdennis (#4371) üzenetére


Keraa
aktív tag

Köszönöm Kdennis! :DD A 2 koppintást nem is tudtam!

(#4376) kislaci válasza Keraa (#4375) üzenetére


kislaci
senior tag

Hogy van ez a dupla koppintás? Nekem nem csinál semmit

(#4377) niklebi válasza kislaci (#4376) üzenetére


niklebi
senior tag

Az órán: Beállítások--> Haladó--> Ébresztés érintéssel. Ezt kell bekapcsolni.

(#4378) niklebi válasza radar (#4370) üzenetére


niklebi
senior tag

Ezt olvastad valahol, vagy csak reménykedsz?

(#4379) radar válasza niklebi (#4378) üzenetére


radar
tag

Ámen!

[ Szerkesztve ]

(#4380) csaba1203 válasza radar (#4379) üzenetére


csaba1203
addikt

Ámen... :D

(#4381) kdennis válasza radar (#4379) üzenetére


kdennis
aktív tag

Nagyon helyes... úgy látszik rájöttek hogy nagyon akarjuk. Vagy csak meglepetésnek szánták!?

(#4382) niklebi válasza radar (#4379) üzenetére


niklebi
senior tag

Nagyon helyes :C Remélem január 2.-án, de legkésőbb 6.-án. :D

(#4383) goop


goop
őstag

Nekem is kilőtte magát az spay curve kártya, nem is lehet újra regisztrálni. :( Ennyi volt, 1 hónap kb.

(#4384) hematoma1 válasza Keraa (#4368) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Nekem is egy idő óta nehezebben érzékeli a kéz mozdulatot. :(

(#4385) kislaci válasza goop (#4383) üzenetére


kislaci
senior tag

Nekem megy még mindig, most fizettem vele kétszer is.

(#4386) radar válasza kislaci (#4385) üzenetére


radar
tag

Ameddig újra nem indul az óra, addig lehet vele fizetni.

(#4387) kislaci válasza radar (#4386) üzenetére


kislaci
senior tag

Ebben biztos vagy? Nem csak akkor ha frissít és úgy indul újra? Most ha újra indítom frissítésekcnelkul is szimplán akkor is elromlik?

(#4388) radar válasza kislaci (#4387) üzenetére


radar
tag

Pontosítok. Amikor frissül az órád, vagy a telefonon az alkalmazást újra telepíted. Utána te is beállhatsz a sorba közzénk és várni 2020-at. :)

(#4389) kislaci válasza radar (#4388) üzenetére


kislaci
senior tag

A weareable alkalmazás többször frissült már mióta használom a payt. Samsung pay progit tuti nem fogom frissíteni, de szerintem a tizent sem frissítem akkor, órás fizetés többet ér nekem, mint újabb oneui vagy hasonló.

(#4390) niklebi válasza kislaci (#4389) üzenetére


niklebi
senior tag

Nekem frissült az S.Pay program, és megmaradt a fizetés, mivel az nem indítja újra az órát.. A Wearable, az óra szoftverének frissítése, a plugin tudja újraindítani az órát. Na akkor tovább nincs fizetés.

(#4391) kislaci válasza niklebi (#4390) üzenetére


kislaci
senior tag

Pedig a weareable tegnap vagy tegnap előtt is frissült, már kb harmadszor mióta használom a payt. Lehet, hogy csak szerencsém van. Ma is fizettem vele kétszer háromszor.

(#4392) nylacika válasza kislaci (#4391) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nekem is kétszer frissült és ugyanúgy megy a fizetés, mint korábban. És az órát ki-be kapcsolgatom folyamatosan...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4393) niklebi válasza kislaci (#4391) üzenetére


niklebi
senior tag

Múlt hét csütörtökön frissült utoljára. Nekem sem indította újra az órát, de mivel nem működött a megszokott módon én újraindítottam. Miután nem látszott a regisztrált kártya ekkor olvastam utána, és akkor derült ki, hogy ilyenkor törlődik a kártya. Késő bánat, előbb kellett volna utána nézni.

(#4394) goop


goop
őstag

Nincs köze a frissítéshez, nekem sem frissült, valószínűleg távolról lövik le a nem jogosult curve kártyákat, azért adja meg magát az samsung pay is. Újra sem lett indítva, simán egyik percről a másikra leállt.

(#4395) Impair1980 válasza radar (#4373) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Nekem nincs eddig gondom a Curve SP és GP fizetéssel. Tökéletesen működik minden!

(#4396) KZP


KZP
őstag

Bevittem kedden a szervizbe az órát, mert frissítés és visszaállítás után nem lehetett az eSIM-et beállítani rajta. Ma kaptam vissza, alaplapot és hátlapot cseréltek. Kipróbáltam még ott, a fenti hiba megoldódott, viszont most meg a pulzusmérés nem működött, a led nem világított rajta. Így visszaadtam nekik újra. Miért nem lehet teljesen letesztelni, mielőtt kiadják? :U

[ Szerkesztve ]

(#4397) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Az óra frissítésekről lehet tudni bármit is? Rohadt idegesítő, hogy kint van legújabb szoftver, de b@szik frissítést találni. December 13-án jött ki.

(#4398) csaba1203


csaba1203
addikt

Ehhez hasonló watch face-el nem találkozott valaki véletlenül?

(#4399) Ubul86


Ubul86
őstag

Végül megkaptam én is az órát, idáig tetszik (46 mm). Pulzust nem tudom mennyire mér jól, ma voltam futni, most kizárólag futópadon. a legmagasabb pulzusom 180 volt, 5:50-es átlaggal, futópad 170-175 között mutatta, de ott mozgás közben fogtam a kart, ami méri a pulzust.
Ettől függetlenül véleményem szerint nem sok eltérés mutatkozhat.

Fóliát nézek rá, gyári van rajta. Viszont mivel használati tárgy, és nagyon régóta nem volt rajtam óra, természetesen már pár hely megsimogatta, a fém részén látszik egy apró karc, szomorú is vagyok érte...nade ez van, nem olyan mint a telefon hogy nincs állandóan kézben :D

Futó alkalmazással kapcsolatban ki mit használ (ha használ), és hogy exportálja át pl Endomondo-ba, Runtastic-ba?

A telefonos része érdekes volt, mert kizárt dolognak tartottam hogy majd az órával beszéljek. Aztán felhívott valaki, mikor épp vezettem, gyors elfogadtam az órán, és számhoz való odatartás nélkül is értettük egymást, mint ha kihangosítóval ment volna. Bár értelemszerűen ezt a részét annyira nem fogom erőltetni, de korrekt a hangszórója

Alvás közben használjátok? Szoknom kell a méretét, kisebb óráim voltak :D szerencsére az már megvan, hogy éjszaka ne villanjon fel, ha úgy mozdulok :D

(#4400) Shader válasza Ubul86 (#4399) üzenetére


Shader
aktív tag

Adatok exportja bármiből bármibe: SyncMyTrack
A fizetős automatice szinkronizál.
SHealth-ból is. (Developer módba kell tenni az Shealth-ot: beállítások --->névjegy 10x megbökdösöd a buildszámot) (meg persze engedélyezni kell külsö app hozzáférést az SHealthoz a beállításokban azt is).

--- Sent from mobile device ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.