Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) Gero66


Gero66
csendes tag

Arra van valami megoldás hogy túrázás előtt lenullázzam a lépésszámlálót?
Azért hogy külön lássam a túra lépéseit,és külön az egész napit.
Üdv mindenkinek :F

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#4902) RockCNC válasza Gero66 (#4901) üzenetére


RockCNC
senior tag

Túrázáshoz a legjobb a Locus map. /nem az ingyenes/
Az óráról navigál, nem kell a telefont néznem, így nem is merül a teló.
Fel is veheted az útvonalat, amiből mindenféle statisztikát készít.
Erdélyben és az osztrákoknál is jól teljesít.
Kéken meg elengedetlen a Locus map, bélyegzőt és minden egyéb mást lehet importálni...
Halkan megjegyzem, hogy az órát ezért is vettem... :D

[ Szerkesztve ]

(#4903) Gero66 válasza RockCNC (#4902) üzenetére


Gero66
csendes tag

Köszi kipróbálom. :R

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#4904) Maxximus


Maxximus
őstag

Olyanoktól kérdezném akinek volt frointere, hogy tényleg jobb a 3-as széria szenzorai?
Aksi idő? Vízállóságban, hardeverben nyilván jobb a watch,de a 3-as fórumán nagyon dícsérték,hogy annak a szériának jobbak a szenzorai (pontosabb/tartósabbak, kevésbé hibásodnak)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4905) mati12 válasza Maxximus (#4904) üzenetére


mati12
senior tag

Én ezt sohasem értettem. Ki csinált erről felmérést,egy Samsung szervíz vagy csak egy mezei user? Szerintem leginkább senki,csak a Frontier tulajdonosok nyugtatták magukat ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#4906) kenwood válasza mati12 (#4905) üzenetére


kenwood
veterán

sokkal tobb ertelme lenne torvenyben kotelezni a gyartokat a javitasi statisztikak nyilvanossa tetelere,mint ez az egesz gdpr baszakodas.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4907) Dokker2 válasza mati12 (#4905) üzenetére


Dokker2
tag

Jaja igazad van. Meg ha logikusan gondolkodunk miert fejlodne visszafele a gyarto. Miert tenne silanyabb minoseget az oraikba mikor fejlodik a vilag folyamatosan. Mar ha ezt veszem alapul sem hinnem el a 3-as szeria profibbsagat. Az teny hogy szamomra szebb kulsoleg. De ez mar relativ dolog :)

(#4908) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Android 10 verzióval hogy megy az óra?
Ha valaki azzal használja,minden megy rendesen?

(#4909) mati12 válasza gyuri2008 (#4908) üzenetére


mati12
senior tag

Én egy Huawei P30 Pro-val használom Android 10-el. Mióta a 10-es verzió van a telefonon azóta egyfolytában bluetootos kapcsolodási problémák vannak. (Nem kapcsolódik magától,ha megszakad a kapcsolat nem csatlakozik vissza stb.)Amit egyébként a Huawei jelzett is,és egy későbbi verzíóban ígérték a javítását. Más minden működik.

[ Szerkesztve ]

(#4910) piero86 válasza mati12 (#4909) üzenetére


piero86
aktív tag

S10+al nincs probléma Android 10 alatt.

(#4911) gyuri2008 válasza mati12 (#4909) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én Samsung A51 használnám.

(#4912) MaCS_70 válasza gyuri2008 (#4908) üzenetére


MaCS_70
félisten

Samsung Note9-cel nem tapasztalok hibákat.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4913) kenwood


kenwood
veterán

Lepesszamlalot lehet valahogy kalibralni,finomitani ?
Nekem egy egyszeru recska alatt belemegy kb. 700 lepes.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4914) Ace882 válasza kenwood (#4913) üzenetére


Ace882
tag

:C Csináld másik kézzel :)

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#4915) csolaca68 válasza mati12 (#4909) üzenetére


csolaca68
tag

Én is p30 proval használom, tökéletesen működik. Akkumulátor optimalizációt az összes óra alkalmazásnál tiltani kell.

(#4916) bajnokpityu válasza kenwood (#4913) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Szerezz nőt, akkor fekvenyomasnak számolja.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4917) radar


radar
tag

Sziasztok. Xiaomi mi 9t pro nem küld értesítéseket a Galaxy watchra. Van rá megoldás?

(#4918) gyuri2008 válasza bajnokpityu (#4916) üzenetére


gyuri2008
veterán

Tetszik a válasz :C :C

(#4919) csaba1203 válasza radar (#4917) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez valószínűleg a telefon hibája lesz.
Az óra igazán csak Samsung telefonokkal működik tökéletesen együtt.
Két lehetőséged van:
-eladod és veszel egy Xiaomi órát.
-a telefont adod el és veszel Samsungot.... :B

(#4920) radar válasza radar (#4917) üzenetére


radar
tag

Azóta nem kapok értesítést mióta frissítették Android 10-re a xiaomi mi 9t prot.

[ Szerkesztve ]

(#4921) bajnokpityu válasza csaba1203 (#4919) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mate 20pro val 10es droiddal jól működik már. 10re frisssités után volt két hét, amikor nonstop eldobálta a kapcsolatot, aztán az óra is frissitett egyet, azóta hibátlan. azért is meglepő mennyire, mert a kinai telóknak általánosságban igen fosch a BT kapcsolata, mate 20pronak is gyengébb, mint pl a galaxy s8, s9nek, de mára rendeződni látszik.

most már inkább olyanokba futok bele, hogy pár hetente újra kell a telót inditani, mert nem találja BT eszközök egy részét, de határozottan jobb a helyzet, mint 2 éve a mate 10pronál, ami ezért ment a háztól.

oké, a xiaomi meg a hüvely még kinán belül se egy kategória, de hüvely pl már használhatóbb

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4922) kenwood válasza Ace882 (#4914) üzenetére


kenwood
veterán

nem ez a lenyeg. 50 meterre van tolunk egy kozert,mashol meg nem jartam ma. 1294--nel tart a lepesszamlalo. szerintem ez a pislogast,vagy a legzest is hozzaadja.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4923) radar


radar
tag


Közben megoldottam. A lakkatnak zárva kell lennie, hogy ne dobja el az értesítéseket. :DD

(#4924) Ace882 válasza kenwood (#4922) üzenetére


Ace882
tag

Tudom és értettem a lényegét annak amit írtál. Nekem a mai napra 38 emeletet ír ami valójában kb 5 emelet lenne, szóval igen, nekem is kajak pontatlan.

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#4925) bajnokpityu válasza Ace882 (#4924) üzenetére


bajnokpityu
félisten

elmegyek futni terepen egy izmosabbat, itthon azzal fogad, hogy 330emeletet másztam. közben kb 500m szint volt benne.
szerencsére az emeletek száma nem torzítja a kalkulációt, energiába se számolja bele.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4926) Tybike81 válasza bajnokpityu (#4925) üzenetére


Tybike81
őstag

Nem lehet az izzadság, vagy a nedvesség zavarja meg? Nekem is elég pontatlan, mondjuk töltés után érdekes jól mér. Érdemes vajon emiatt szervizbe küldeni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#4927) bajnokpityu válasza Tybike81 (#4926) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem nem hiszem, hogy nedvesség zavarná, nagyon régóta cisnálja, és mozgásmentes napokon is hasonló, bár nem ennyire. egyszercsak: rossz idő jön, lecsökkent a légnyomás, meg hasonlók. sokaknak ilyenkor napokon belül meghalt, nekeem egy éve ilyen. 2 év garis, a végén beviszem, hátha lessz belőle valami.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4928) nrb263


nrb263
tag

Valakit estegleg nem érdekel cserére 46mm-es nem e-simes 1éves galaxy watch? Jobban tetszik az active 2.... :)

(#4929) Doosa


Doosa
aktív tag

Sziasztok!

Ugyan nekem Active 2-m van, de azér itt is felteszem a kérdést, hátha tud valaki megoldást. Szóval:
Az Shealt-ből szeretnék kihozni kicsit többet főleg úszás fronton. Szerintem nem szeretnénk sokat, össze akarom hasonlítani az edzéseket. Hossz idők, csapásszámok úszásnemenként.
Nekem az is teljesen jó lenne, ha ezeket az adatokat csv-be ki tudnám menteni.
Van aki tud esetleg erre megoldást?
A Samsung saját developer Data viewer-ét próbáltam, de nekem az már túl raw data :D

(#4930) kenwood válasza Doosa (#4929) üzenetére


kenwood
veterán

Python ? :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4931) Doosa válasza kenwood (#4930) üzenetére


Doosa
aktív tag

Nem zárkózom el, de ennyire még nem ástam bele magam a dologba. Te csináltál már hasonlót shealth-hez?

(#4932) kenwood válasza Doosa (#4931) üzenetére


kenwood
veterán

Nem,de Pythonban eleg jo libraryk vannak adatelemzesre,csv exportra.
Lenyegeben mindent megirtak elore,neked csak par valtozot kell atirni,meg eldonteni,hogy mire van szukseged az adatokbol a tablazatba, grafikonra.
Lehet,h picit agyuval verebre,de a Python a leggyorsabban "fejlodo" nyelv manapsag (es alap szinten az egyik legegyszerubb is). Mar csak ezert megeri par orat raszanni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4933) Doosa válasza kenwood (#4932) üzenetére


Doosa
aktív tag

Már voltak kisebb python os projektjeim, egy sima csv-vel elboldogulnék. Itt viszont, ha jól látom az Shealth csak minimális infót tárol sima CSV ben, az adatok nagy része .blob fájlban van amit valamilyen adatbázis kezelővel kéne megtámadni, ha jól gondolom.

(#4934) Doosa válasza Doosa (#4933) üzenetére


Doosa
aktív tag

Találtam egy trükköt a .blob megnyitására:
Kitömörítettem mintha .rar lenne és utána már olvasható volt notepad-dal.
Szépen visszaadta amire kíváncsi voltam ilyen formában:
{"duration":55200,"interval":1,"stroke_count":27,"stroke_type":"Breaststroke"}

Innentől már csak rajtam múlik :D

(#4935) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mennyire működik jól az órán a Spotify app? Jó lenne, ha nem kéne csak a zene miatt vinnem magammal a telefont futáshoz, és sajnos az általam használt Deezernek nincs alkalmazása az órához.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4936) Ubul86 válasza Doosa (#4933) üzenetére


Ubul86
őstag

hol tárolja ezeket a blob-okat a shealth? :) mert akkor meglesném én is a sajátomat :)

(#4937) Doosa válasza Ubul86 (#4936) üzenetére


Doosa
aktív tag

Vagy developer módba rakod az Shealth-et és letöltöd a Data viewer-t. (Fontos, hogy az 1.2-es verzió mert csak ezzel a lehet exportálni, az új 1.4-el már nem). Ezzel a porgival ki tudod menteni az csak összes exercise-t egyben.

Vagy az Shealt beállításokban rányomsz a "Download personal data"-ra és letöltesz minden róladtárolt adatot egyben. Ebben ugyan úgy benne lesz az exercise.

Úgy épül fel, hogy van egy csv ami tartalmazza az összes edzést, de csak nagyvonalakban, viszont leírja, hogy melyik .blob-ban van részletesen leírva az edzés.

(#4938) eliterob


eliterob
tag

Üdv! Garancia nélkül a 42mm ér vajon 30e? Mennyire gyakori hogy meghibasodik? Illetve mit kéne tesztelnem rajta? Nem akarok lukra futni :Y

(#4939) kislaci válasza eliterob (#4938) üzenetére


kislaci
senior tag

Pulzusmérő, magasságmérő, nálam tönkre ment mindkettő. Ezeket ellenőrizd mindenképp, magasságmérő nekem nem mutatott semmit, pulzusmero meg éjjel nem mért.

(#4940) eliterob válasza kislaci (#4939) üzenetére


eliterob
tag

Köszönöm szépen. Ami inkább nagyon fontos az üzenetekkel hogy áll? Viber messenger? Kezeli tökéletesen? Válaszolni lehet rá? Élőbe nem fogdostam ilyet videón meg nem nagyon mutatják sajnos...

(#4941) kenwood válasza eliterob (#4940) üzenetére


kenwood
veterán

Ertesitesek eleg korulmenyesek..
Fotok,linkek nincsenek,valasznak sablonokat tudsz kuldeni.

Ugy kepzeld el,mint a mobil ertesitesi savjat, ne ugy mint magat a vibert/messengert.
annal sokkal tobb nem jon meg.
Igazabol arra jo, hogy - altalaban - tudod ,ki irt, latod az elejet,es csak azt nezed meg telefonon,amit szukseges.

Nekem a legnagyobb gondot az okozza,ha ket megtekintes kozott jon 4-5 ertesites.
Lehet,en vagyok fogyatekos,de tobb,mint 1 honap utan sem talaltam meg a koztuk valo lepkedes kenyelmes modjat.
Szerintem meg kell 3-4 generacio,mire ez igazan kiforrott lesz.

En mondjuk A40-es telot hasznalok. Azon se always on display,se ertesitesi led nincs, igy az ora ebben a kiherelt verzioban is nagy segitseg.

Meetingeken is elonyos, mert sokkal kisebb bunkosag ralesni az orara,mint a telora.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4942) eliterob válasza kenwood (#4941) üzenetére


eliterob
tag

Köszönöm :))

(#4943) KZP válasza eliterob (#4942) üzenetére


KZP
őstag

Nem csak sablont, hanem bármilyen szöveget tudsz írni válaszként.

(#4944) kenwood válasza KZP (#4943) üzenetére


kenwood
veterán

jah, mint a regi feature phoneokon. egy ikonon az a-b-c. az nalam a sajtreszelovel kategoria :D
nehezen tudok olyan szitut elkepzelni, ahol azt valasztom a telo elovetele helyett. talan e-simes valtozatnal, de ott is a bloahh kat.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4945) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hogyan lehet beállítani, hogy ha viselem az órát (es csatlakozik a telefonhoz), akkor az értesítések, kiváltképp azok hangja és a rezgés csak az órán lendüljenek működésbe, telefonon ne. Pl. ha bejövő hívás van akkor a telefon es az óra is csörög, ami piszok idegesítő bőven jó lenne, ha csak az óra jelezné ilyenkor.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4946) Ubul86 válasza kenwood (#4944) üzenetére


Ubul86
őstag

" az nalam a sajtreszelovel kategoria"
pedig pár évig-évtizedig használták-használják az emberek :D jó, persze órán más, de qwerty-vel még nehezebb lenne megoldani, akkor már bixby, tudtommal ha beolvasod neki, akkor fogadja...persze csak angolul :D ennél könnyebb megoldást kötve hiszek hogy lehetne gépelni, mint a sajtreszelős megoldás

(#4947) KZP válasza kenwood (#4944) üzenetére


KZP
őstag

Hosszú választ valóban nem éppen ideális írni rajta, ez igaz. De attól még tudja az óra. :))

(#4948) eliterob válasza KZP (#4947) üzenetére


eliterob
tag

Nekem ezt a funkciót még adta ki egyből irányít az órára. Ez volt a viber. A messenger űzik nem jönnek át... Valamit nem állítottam be???

(#4949) KZP válasza eliterob (#4948) üzenetére


KZP
őstag

Be van kapcsolva a Galaxy Wearable-ben az értesítés a Messenger-hez?
Nekem alapban ki volt kapcsolva.

Sőt, azt is be lehet kapcsolni, hogy ha éppen használod a telefont, akkor is jelezze-e az óra az értesítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#4950) eliterob válasza KZP (#4949) üzenetére


eliterob
tag

Megtalaltam köszi... Az alaplistan egész addig nem volt rajta amíg nem jött üzenet a telefonra. Utánna rájöttem a teljes listát hol találom és bepipaltam az e-mailt is :)
Multisim továbbra is csak a tmobilnal van? :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.