Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) rstwingo válasza radar (#4689) üzenetére


rstwingo
tag

(#4702) hematoma1


hematoma1
aktív tag

R800-hoz G4 szoftvere van valakinek?

(#4703) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Sziasztok!

Van egy Galaxy Watch 46mm-es okosórám (esimes igaz nincs aktiválva hozzá) ami elvileg tudja a fizetés funkciót. Milyen bankkártyát lehet hozzá társítani amit tudok használni fizetésre? pl Curve vagy Revolut?

(#4704) Buci7


Buci7
csendes tag

Sziasztok,
Van itt olyan aki nem samsung készülékkel használja (Androidos) mert nekem nem akar letölteni a Galaxy Wear appon belül semmilyen számlapot, sőt még az órán a galaxy store sem működik :S, ha külön megnyitom a galaxy store-t webről akkor lehet rá tölteni, de az elég körülményes: S

(#4705) sugarforce válasza Buci7 (#4704) üzenetére


sugarforce
őstag

Lg g6-tal megy flottul minden.

(#4706) SPeti1984 válasza Buci7 (#4704) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Oneplus-t használok, nekem működik.

(#4707) kislaci válasza SPeti1984 (#4703) üzenetére


kislaci
senior tag

Szia, semmilyet, hazánkban nem működik a Samsung pay. Volt egy kiskapu, amit kihasználva néhányunknak működik curve kártyával, de a kiskaput bezárták, szóval aki akkor nem rakta be a paybe a curve kártyát, az már nem is fogja. Elvileg azonban még idén lesz pay Magyarországon, bár erre nem vennék mérget.

(#4708) Buci7 válasza SPeti1984 (#4706) üzenetére


Buci7
csendes tag

Én is oneplus-t (7t) milyen verziók vannak fent nálad?

(#4709) SPeti1984 válasza Buci7 (#4708) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Nekem régebbi Oneplus 3 van mindenből a legfrisebb.

(#4710) Buci7 válasza SPeti1984 (#4709) üzenetére


Buci7
csendes tag

Akkor nem értem :) órán is a legfrissebb active 2-es szoftver van :)

(#4711) Keraa válasza Buci7 (#4710) üzenetére


Keraa
aktív tag

Huawei Mate 20 minden flottul megy vele...az újabb és a régebbi óra szoftverrel is. Nem lehet, hogy a Galaxi Wearable-vel van valami gond? Az órán a wifi be van kapcsolva?

(#4712) niklebi válasza Buci7 (#4710) üzenetére


niklebi
senior tag

A telefonra telepítetted az összes alkalmazást? Wearable; Active 2 Plugin; S. Accessory Services;? Ezek kellenek. A letöltéshez feltétlen kell az utolsó, mert az tölt le.

(#4713) motown5l válasza kislaci (#4695) üzenetére


motown5l
senior tag

199 ért vettem a 46 ost a currysba

(#4714) Buci7 válasza niklebi (#4712) üzenetére


Buci7
csendes tag

Persze ezeket többször végig zongoráztam :( már kipróbáltam két másik telefonon is P20, P8 lite mindenhol ment, mondjuk amin nem próbáltam még az egy hasonló 855 snapdragon + teló, lehet tényleg a OnePlusnak kell, új frissítést adnia, de Samsung is lehet ludas... a supportok persze egymásra mutogatnak mint mindig kb... :D

(#4715) hajbel válasza Buci7 (#4714) üzenetére


hajbel
addikt

Ez nem jó előjel, az enyém elvileg pénteken jön és 6T-m van. Factory reset volt már? Nem béta szoftver van fent? Nekem BT egy fülesnél a béta zavart be.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4716) headhunter86


headhunter86
senior tag

Jött Bixby frissítés Watch-ra. De ahogy észrevettem ugyanolyan buta maradt szegény :(

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#4717) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok! Valaki nem tud egy giroszkóp (kar felemelés érzékelő) kalibráló programot az órára? Bicajozok és amikor magam felé fordítom az órát sosem kapcsol, be még akkor sem , ha elengedem a kormányt és felemelem a kezem. :(

(#4718) Buci7 válasza Buci7 (#4714) üzenetére


Buci7
csendes tag

Elvileg 6T-n menni fog gond nélkül, nem béta egyik software se :( telefont, még nem FR-ztem nem is tervezem emiatt :S bár lehet azt kéne csinálnom :D csak mindent leszedni nulláról megint :D ájhhh

(#4719) Gerror73


Gerror73
csendes tag

Jött frissítés az lte verzióra. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 10+, Galaxy Watch LTE, 49NU7102

(#4720) Buci7 válasza Gerror73 (#4719) üzenetére


Buci7
csendes tag

láttam én is :( de sajnos ettől sem kommunikál a telóval, remélem egy új galaxy wearable megoldja :(

(#4721) ferenck


ferenck
senior tag

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#4722) N4ri87


N4ri87
senior tag

Nekem sajnos megint javítás lesz. Ismét tönkre ment a pulzus mérő is, és a magasság szenzor is. Június óta már másodszor. Elég nagy csalódás ez.

C805

(#4723) mati12 válasza Buci7 (#4718) üzenetére


mati12
senior tag

Az új verziónál már van állandó kijelző funkció az ilyen esetekre. Én nagyon örülók ennek a funkciónak,utáltam én is "SS tisztet" játszani a sportolások alatt.

[ Szerkesztve ]

(#4724) Buci7 válasza mati12 (#4723) üzenetére


Buci7
csendes tag

Ezt biztos nekem szántad ? :D hogy érted, hogy állandó kijelző funkció ?

(#4725) Tybike81


Tybike81
őstag

Hello hello
Mi van olyankor ha a szervíz menüben a magasságmérő -40 és -70 méter között mér ? Normális dolog ez?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#4726) N4ri87 válasza Tybike81 (#4725) üzenetére


N4ri87
senior tag

Nem. Épp fentebb írtam, hogy amiatt a hiba miatt is, de másodszor kerül szervizbe az óra.

C805

(#4727) PedroPascal válasza N4ri87 (#4726) üzenetére


PedroPascal
senior tag

2018 végén vettem 46mm-es. 2019-ben 3x volt szervizben, mert a magasságérő beszart. Eleinte össze vissza mért több száz méter szintkülönbséget, utána nem mért, elkezdett sokkal gyorsabban merülni az óra. Utána más szenzorok szépen lassan meghaltak pulzusmérő stb... 2x óra belsőt cseréltek, utoljára új órát adtak ami 2019 végén ismét el kezdett megőrülni, a magasságmérője. Jelen esetben a valós magassághoz képest kb -50m-el hibásan jelez és indokolatlanul sok lépcsőzést jelez. Jelen esetben 4-5 napos üzemidő 3-4 napra csökkent. Ügy tűnik nagyon lassan akar meghalni. Hozzáteszem nem fürdöm az órában, nem csinálok semmi extra dolgot! Mi ez ha nem típus hiba?? :F

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#4728) kisdobos0111 válasza mati12 (#4723) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Ezt hol tudom beállítani?

(#4729) mati12 válasza Buci7 (#4724) üzenetére


mati12
senior tag

Úgy értem ahogy írjuk. A sport módoknál beállíthatjuk,hogy állandóan legyen kijelző az órán aminek a következményeként nem kell karlendítéssel felébreszteni a kijelzőt mert az állandóan mutatja az aktuális adatoktat sportolás közben.Természetesen ilyenkor gyorsabban merül az óra,de valamit valamiért. Ja és ez a funkció a régebbi szoftver verzióknál nem volt elérhető amit sokan hiányoltak,köztük én is.

[ Szerkesztve ]

(#4730) mati12 válasza kisdobos0111 (#4728) üzenetére


mati12
senior tag

Külön külön mindegyik sportmód beállítása között. Pl. ha akarod a kerékpározásnál aktív de mondjuk a futásnál nem.

(#4731) mati12 válasza Buci7 (#4724) üzenetére


mati12
senior tag

Most nézem,elnézést nem neked szólt.
Erre a kérdésre szerettem volna reagálni: [link]

(#4732) Airzsolti válasza N4ri87 (#4722) üzenetére


Airzsolti
kezdő

Lehet, hogy hülye a kérdés, de mit kell a magasság mérőnek mutatnia. Tengerszint feletti magasságot vagy GPS alapján lokalizál, és a föld szintjéhez mér? Lehet ezt kalibrálni?

(#4733) KZP válasza Airzsolti (#4732) üzenetére


KZP
őstag

Nekem most -118 métert mutatott, de rányomtam a kalibrálásra, és most +118 méter lett, ami már helyes érték.
Valakinek itt a múltkor egyébként megodotta egy szoftver újratelepítése a barométer problémáját. Nekem a pulzusmérés nem működött egyszer, ott is az újratelepítés segített. Tehát lehet, hogy minden hasonló esetben nem kell alaplapot cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#4734) Ubul86 válasza mati12 (#4730) üzenetére


Ubul86
őstag

és ezt hol? mert én nem találom :| futás közben jól jönne

1 hónapja megvan, nekem nincs bajom az órával, a magasságmérő mondjuk nekem mindig minuszban van :O
De emeletet jól mért eddig, lépcsőzök sokat

Kicsit vastag, de megszokható, ugyanúgy az is, hogy azért megkell adni hol legyen a kezen, nem úgy mint egy átlagos karóra. Szóval szerintem jól döntöttem hogy nem a Huawei GT 2-t vettem

mondjuk most kalibráltam, -60ról 69 méter lett...családi ház, alföld :D nem tudom hogy ez mennyire jó érték, nem érzem magam ennyire magasan :D

[ Szerkesztve ]

(#4735) dancsuri válasza Ubul86 (#4734) üzenetére


dancsuri
veterán

Pl. beállítások - megjelenítés -

Helyi magasság lellenőrzése: [link]

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#4736) mati12 válasza dancsuri (#4735) üzenetére


mati12
senior tag

Ezt nem egészen itt kell állítani.Ez a beállítás az óra megjelenésére vonatkozik. Amit én mondok az az edzések beállításánál aktiválható,nincs hatásssal az óra számlap megjelenítésére.
Pontosan itt állítható:

[ Szerkesztve ]

(#4737) Buci7 válasza mati12 (#4736) üzenetére


Buci7
csendes tag

amúgy te milyen telóval használod az órát?

(#4738) N4ri87 válasza Airzsolti (#4732) üzenetére


N4ri87
senior tag

A kalibrálást az óra csinálja, fogalmam sincs, hogy mihez képest, de tisztában vagyok azzal, hogy a lakóhelyem nem 50 méterrel van a tengerszint felett, a második emelet meg pláne nem.

(#4727) Lápi
A gondunk nem egyedülálló, az első eset nekem is olyan volt, mint amit te írsz, de ha típushibát mondasz, nekem is kérj sorszámot a sóhivatalban.

(#4733) KZP
Akármit csinálok, nekem a magasságmérés és pulzusmérő rossz marad. Tegnap előtt a Rábaköz Szíve magazinnak (ez nem egy szar poén) 125-ös pulzust mért. Azóta volt reset, se semmit nem mér.

[ Szerkesztve ]

C805

(#4739) mati12 válasza Buci7 (#4737) üzenetére


mati12
senior tag

Huawei P30 Pro.

(#4740) kisdobos0111 válasza mati12 (#4736) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Kipróbáltam szuper. 55 perc alatt 12% evett.

(#4741) Ubul86 válasza dancsuri (#4735) üzenetére


Ubul86
őstag

ezt tudom, de köszi, edzésre gondoltam

(#4742) Ubul86 válasza mati12 (#4736) üzenetére


Ubul86
őstag

akkor én viszont rossz helyen járhattam eddig, olyan widgeten szoktam elindítani, amin négy edzéstípus ikon van alapból kirakva

(#4743) sbalu1


sbalu1
senior tag

A magasság méréssel az a tapasztalatom, hogy a megfelelő méréshez mind az órán, mind a telefonon a helymeghatározásnak be kell lennie kapcsolva.

(#4744) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok! Android 10. után visszatértem 9-re és biztonsági mentésből a visszaállított galaxy wearable nem akar kapcsolódni az órához ! Mit lehet tenni van egy pár megvásárolt watchface-m nem szeretném , ha eltűnne..:-(

(#4745) ferenck válasza Keraa (#4744) üzenetére


ferenck
senior tag

A megoldást nem tudom, de watchface a fiókodhoz kapcsolódik, nem fog eltűnni.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#4746) IOX


IOX
tag

Sziasztok! Valaki tudott már lépést számoltatni vele amikor futópadon lépdelt?

(#4747) nylacika válasza IOX (#4746) üzenetére


nylacika
aktív tag

esélytelen, legalábbis nekem nem sikerült... bezzeg, ha erősen gesztikulálsz, simán számolja lépésnek...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#4748) Arween


Arween
senior tag

Sziasztok! Egy használt példány vásárlásával szeretnék csatlakozni a birtoklók táborába. (42mm-es rose gold modell). Elvileg van rá garancia, Bestmarkt/hardverker vásárlás még 10 hónap garanciával.Ezzel lehet valamit kezdeni ha gond vanvagy pont b...m ? :)

(#4749) kislaci válasza Arween (#4748) üzenetére


kislaci
senior tag

Lehet, nekem ugyaninnen származó órát szervizeltek garival a Samsung szervizben.

[ Szerkesztve ]

(#4750) Tybike81 válasza kislaci (#4749) üzenetére


Tybike81
őstag

Első évben szervizelték vagy a másodikban? Nekem is onnan van, és az a furcsa, hogy nem volt hozzá samsung warranty garancia papír csak számla.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.